Forum Forum finansoweInne

Gdzie założyć lokatę?

Gdzie założyć lokatę?

Romek 01 / 2012-05-04 13:38
Chcę założyć lokatę. Podstawowoym pytaniem które mnie dręczy, to , to czy jeszcze się opłaca zakładac lokatę? I jeżeli tak , to gdzie najlepiej założyć lokatę?!
Wyświetlaj:
Alex275 / 31.178.125.* / 2012-05-16 09:39
Lokata nie jest takim spokojnym i biezpiecznym sposobem pomnażania kapitału.
Dlaczego banki zarabiają ludzie nie? no bo jaki to zarobek?

ADInwest Finance Ltd. jest firmą consultingową, która w ramach swej działalności oferuje usługi doradztwa finansowego dla osób prywatnych i przedsiębiorstw, obsługę transakcji na rynku kapitałowym oraz pozyskiwanie kapitału.
Fundamentem partnerstwa Spółki z jej Klientami jest budowa długoterminowych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu oraz konsekwentnej realizacji założonych celów.
ADInwest Finance Ltd. operując na rynkach akcji, opcji, futures, forex, obligacji, kontraktów CFD
i funduszy na ponad 100 rynkach w 19 krajach pomaga w odpowiednim budowaniu portfela inwestycyjnego przeznaczonego dla inwestorów zainteresowanych pomnażaniem swojego majątku. Wierzymy, że długoterminowy sukces można osiągnąć tylko znajdując złoty środek, który pozwala pogodzić oczekiwania i możliwości obu stron.
ADInwest Finance Ltd. obsługuje stale rosnącą grupę klientów, zarówno duże firmy, średnie i małe stawiające na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa jak i inwestorów prywatnych. W połączeniu
ze szczegółową analizą potrzeb i ograniczeń inwestorów, pozwala to nam na dopasowane do ich profilu inwestycyjnego - jednocześnie zapewniając atrakcyjną stopę zwrotu. Duże znaczenie przywiązujemy do ryzyka inwestycji. Jesteśmy przekonani, że w niepewnych czasach, szczegóły mogą mieć istotne znaczenie. Dlatego też kluczową uwagę przywiązujemy do odpowiedniego zabezpieczenia środków naszych klientów - współpracujemy z najlepszymi dostawcami rozwiązań elektronicznego handlu. Bieżący dostęp do serwisów informacyjnych Thomson Reuters oraz DowJones Newswire zapewnia naszym dealerom najlepszą wiedzę o wydarzeniach rynkowych. Elektroniczny dostęp do rynków zapewnia nam niekwestionowany lider, a jednocześnie największa na świecie firma brokerska - Interactive Brokers LLC
z siedzibą w Chicago.

Depozyty klientów lokowane są w City Group USA oraz Royal Bank of Canada gwarantując tym samym dyskrecję i najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Dostęp do inwestycji o atrakcyjnej stopie zwrotu i akceptowalnym poziomie ryzyka nie jest łatwy.
W gąszczu ofert można pominąć istotne kwestie, co wpływa niekorzystnie na wyniki inwestycyjne.
Rolą ADInwest Finance Ltd. jest selekcja korzystnych transakcji i umożliwienie Państwu zarabiania na nich.

Podstawowa oferta ADInwest Finance Ltd. polega na zarządzaniu portfelami spółek inwestycyjnych rejestrowanych dla klientów i zawieranie w ich imieniu transakcji na rynkach finansowych w celu osiągnięcia satysfakcjonującej stopy zwrotu z jednoczesną maksymalną ochroną kapitału. Dodatkowo oferujemy obsługę w zakresie budowy potfeli indywidualnych, rejestracji spółek offshore

Podstawowe informacje:
Minimalna wartość portfela: 50.000 zł dla osoby fizycznej; 350.000 zł dla przedsiębiorstwa.
Minimalny czas kontraktu: 6 miesięcy.

Ochrona kapitału: 70%
Wynagrodzenie ADInwest Finance - success fee w wysokości 50% wypracowanego zysku.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: +48 513 222 008


Za ubiegłe 6 miesięcy zarobili dla mnie 40%, od czego odprowadziłem 19% podatku.

Takie inwestowanie ja rozumiem!
Rewolucjoner / 89.76.150.* / 2012-05-15 00:23
9% ma też PKO BP na progresywnej i przy okazji trochę lepsze wyniki finansowe od wyżej wymienionych.
arkzawiercie / 2012-05-04 17:22 / Bywalec forum
Rachunek oszczędnościowy, lokata, polisolokata czy program systematycznego oszczędzania? A może rachunek maklerski lub fundusz inwestycyjny?
Wybór produktu, który będzie gromadził nasze finansowe nadwyżki, może przyprawić o zawrót głowy!
Zapoznaj się z możliwościami pomnażania swoich pieniędzy:
http://ulinks.net/osczedziinwesthpu
Żyrafa00 / 2012-05-04 14:03
Jasne że się opłaca. ja założyłem lokatę w Alior Banku, również mam tam konto. Nie jestem rozczarwany , a wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolony.
byłam / 92.55.202.* / 2012-05-16 00:09
Przecież tam mały procent.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: