Forum Forum inwestycyjneFundusze

Gdzie założyć najlepiej rachunek ...??

Gdzie założyć najlepiej rachunek ...??

grochowa / 83.27.82.* / 2008-02-13 19:59
Witam

Gdzie założyć najlepiej rachunek brokerski??

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
max1224 / 2008-02-13 20:28 / Tysiącznik na forum
tam gdzie masz w miarę blisko z możliwością prowadzenia rachunku przez internet, wyselekcjonowanymi funduszami tak polskimi jak i zagranicznymi akcyjnymi, zrównoważonymi obligacyjnymi pieniężnymi surowcowymi i co najważniejsze z możliwością bezpłatnego konwertowania pomidzy tymi funduszami a jest tego na rynku coraz więcej i zaraz pojawi się mnóstwo sprzedawców którzy będą przekonywać Cię że to właśnie ich produkt jest najlepszy nie daj się podejść ten najlepszy sam znajdziesz jak wysłuchasz ich wszystkich
a piszę tak dlatego że dość mam już kłotni o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi pozdr
grochowa / 83.30.70.* / 2008-02-13 20:29
co powiesz na BPH ??
max1224 / 2008-02-13 20:38 / Tysiącznik na forum
nie znam więc się nie wypowiem ale na jesieni zwiałem z polskich fundów do Tempeltona potem trochę siedziałem w Meryll Lynch a obcnie jestem w schroderze i czekam na dobry moment do powrotu na gpw cały czas za darmo i cieszę się 35% co biorąc pod uwagę ostatnie 8 miesięcy jak dla mnie jest wynikiem satysfakcjonującym
a tak a'propos uwielbiam grochówkę ;-)))
grochowa / 83.30.70.* / 2008-02-13 20:45
*Merrill Lynch* - nie przepadam za grochówką - mam po niej gazy :-)))

a jest tuktoś kto sie zna??

Pozdrawiam
max1224 / 2008-02-13 20:48 / Tysiącznik na forum
a tam jedna literka no i 35% to oczywiście zysk a wszystko przez 10MM i jaśka
znawców się zara mnóstwo pojawi i każdy zechce Ci coś sprzedać (najlepszego!!)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy