Forum Forum finansoweKredyty

GE wyłudza pieniądze/kradnie w majestacie prawa?/

GE wyłudza pieniądze/kradnie w majestacie prawa?/

margoc / 2010-03-14 16:28
GE przysłało mi pocztą zwykłą kartę kredytową .Nic nie podpisywałem .Po jakimś czasie odesłałem im przeciętą kartę. KIlka miesięcy i wezwanie do zapłaty łacznie z odsetkami za uzywanie karty. Udaję sie więc do GE i wyjaśniam sprawę .Panie które w ogóle nie mają pojęcia o swojej pracy informują mnie o pozytywnym załatwieniu sprawy. Mam to na piśmie.Kilka miesięcy i dowiaduję się ,że jestem w bankowej windykacji, oraz w KRD czyli na czarnej liście banków . Teraz oddaję sprawę do sądu. Jeśli ktoś ma podobny problem z GE to proszę o kontakt na adres margoc7@wp.pl
pyt / 94.42.32.* / 2010-03-15 06:39
skoro karte tylko odeslalas, a nie napisalas pisma, ze z niej rezygnujesz, to gdzie widzisz problem? ponadto napisalas, ze bylas w GE i wyjasnilas sprawe? co dokladnie wyjasnilas? wyjasnilas paniom w placowce, ze pogoda jest brzydka? albo napisz od poczatku do konca, skad ta karta sie wziela (zapewne bralas cos na raty)? po jakim czasie karte odeslslas? po roku? i co to za 'pozytywne zalatwienie sprawy'?
ludzie, piszecie takimi ogolnikami, ze jakbyscie w sadzie tak zeznawali, to sedzia pierwsze co by was na badania psychiatryczne wyslal, a nie 'pozytywnie zalatwil wasza sprawe'!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: