Forum Polityka, aktualnościKraj

Gejowski Europride kontra narodowy Marsz Grunwaldzki

Gejowski Europride kontra narodowy Marsz Grunwaldzki

Wyświetlaj:
gimnazjalista / 77.254.125.* / 2010-07-17 14:08
za kim jesteś? wpisuj drużynę i swój poziom PO.
buuu / 149.254.186.* / 2010-07-17 13:37
jako osoba nie uczestnicząca w mszach kościelnych, a ni nie bedąca o orientacji - homo (wiadomo-gej) - to szczerze mówiąc gejom i lesbo zabroniłbym parad, bo nie każdy musi ich oglądać - niech sobie paradują w domu przed lustrem, a co do młodzieży wszechpolskiej - łyso-ogolone czapy to też raczej jak towarzystwo gejowskie wyglądają razem. Więc jedni i drudzy do domciu i to migusiem, bo was nie chcę oglądać na ulicach z flagami - BO TO WY PSUJECIE TEN KRAJ !!!!!
niewierzący ateusz / 83.5.62.* / 2010-07-17 13:49
no i tu się kłania panna tolerancja

w jaki to tajemniczy sposób 300 osobowa demonstracja może psuć ten kraj prawie 40 milionowy? nie wiem ilu jest wszechpolaków strzelam niech będzie 5 tys i drugie tyle większych lub większych sympatyków , w jaki to tajemniczt sposób 10 tys osób może psuc ten kraj prawie 40 milionowy?

w jaki to tajemniczy sposób podobna lub nieco większa liczba aktywistów i aktywistek spod znaku homo może psuć ten kraj prawie 40 milionowy?

a co do oglądania na ulicach to wystarczy zmienić trasę sobotniego spaceru by nie oglądać,a jak nie chcesz o nich czytać to wystarczy nie kliknąć na tytuł-link
buuu / 149.254.234.* / 2010-07-17 14:07
nie byłoby manifestacji nie byłoby problemu. jedni i drudzy się wzajemnie nakręcają i przez to psują atmosferę wokół Polski - jedni gadają że polska nietolerancyjna, a drudzy w odpowiedzi rzeczywiscie pokazują polski zaścianek. obydwu tym grupom dziękuję za psucie tego kraju, to jest chyba jasne.
na / 83.5.62.* / 2010-07-17 14:10
"psują atmosferę wokół Polski" poważnie ?!
buuu / 149.254.234.* / 2010-07-17 14:40
a chore klimaty nie są psuciem ? jedni nie mają wstydu i morlaności, są agresywni, a drugim pod przykrywką "nacjonalizmu" chamstwo i wandalizm w głowie. sorry, tak ja postrzegam obie te grupy
na / 83.5.62.* / 2010-07-17 15:11
"chore klimaty "buu zajrzyj pod tekst o bitwie grunwaldzkiej, nie chcę sie powtarzac na temat homoseksualizmu

tak je postrzegasz i twoje to prawo do opinii, ale panna tolerancja jest od tego by znosić to co nam się nie podoba, a czynić gejów i lesbijki wraz z wszechpolakami odpowiedzialnymi za stan tego kraju prawie 40 milionowego to sorry ale mądre to nie jest

a co do wandalizmu to kibole często po meczach więcej szkód czynią
AGASSO / 193.238.180.* / 2010-07-18 00:27
Wiadomo, że domów, ani mieszkań, ani innych nieruchomości na tamten świat ze sobą nie zabiorą, więc lepiej będzie, jeśli wiadome roszczenia, o które Polskę od lat molestują starsi i mądrzejsi, zostaną zrealizowane drogą okrężną, poprzez lichwiarzy...
AGASSO / 193.238.180.* / 2010-07-18 00:23
MY GEJE IGNORUJEMY MOTYWY. NASZYM CELEM JEST POSTKONFRONCJA
buuu / 149.254.234.* / 2010-07-17 16:02
sory ale obok "pieprzonych" problemów gospodarczych (po stokroć przepraszam za słownictwo) psuciem kraju - jest podgrzewanie problemów społecznych, walki o krzyże, tęczowe i biało-czerwone flagi. qrwa zostawmy to wszystko w spokoju i zajmijmy się pracą, bo przyszłość tego kraju zapowiada się naprawdę nieciekawie.
jliber / 2010-07-17 17:26 / Tysiącznik na forum
O, buuu, Mistrz Złotego Środka. Holocaust też pewnie był w równej mierze winą żydów?
wertykalny / 92.55.195.* / 2010-07-17 18:43
nmieżle sie miotasz, pedale... nikt cie tu nie slucha, jesteś sam. Zboku...
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-17 13:15
Jesli ktos ode mnie wymaga abym go tolerowal przyznaje w ten sposob ze postepuje zle poniewaz nigdy dzialanie dobre nie wymagalo tolerowania.
Floyd / 2010-07-17 21:34 / Tysiącznik na forum
Przeholowałeś z tymi dobrymi działaniami.
Czy np. głosowanie na PO jest działaniem dobrym czy złym, a może na odwrót?
Tolerancja, to tylko poszanowanie prawa do innych poglądów nawet jeśli się nimi nie zgadzamy.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-18 21:38

Czy np. głosowanie na PO jest działaniem dobrym czy złym

Nie wiedzialem ze glosujacy na jakas partie domagaja sie od innych aby ich tolerowano.
Dobry dowcip.

Tolerancja, to tylko poszanowanie prawa do innych poglądów nawet jeśli się nimi nie
zgadzamy.

Stosujac ta definicje tolerancji uwazasz ze dobro obiektywne nie istnieje.
Ja uwazam ze istnieje.


Tolerancja (łac. tolerantia - "cierpliwa wytrwałość"; od łac. czasownika tolerare - "wytrzymywać", "znosić", "przecierpieć")

Tolerancja (z języka łacińskiego tolerare - "znosić", "cierpieć"), świadoma zgoda na wyznawanie i głoszenie przez innych ludzi poglądów, z którymi się nie zgadzamy, oraz na wybór sposobu życia uważanego przez nich za właściwy, chociaż go nie aprobujemy. Tolerancja oznacza rezygnację ze stosowania przymusu wobec innych. Zakres tolerancji jest historycznie zmienny. Występuje w dwóch formach:

1) jako tzw. tolerancja negatywna, klasyczna, określona przez takich myślicieli, jak Wolter i J. Locke, polega na uznaniu, mimo wewnętrznego sprzeciwu, że inne poglądy, postawy i działania są też uprawnione, chociaż nie powinny być takimi, jakie są, ponieważ nie wyrażają tradycyjnych wartości: prawdy, dobra, piękna itp., do których należy dążyć. Tolerancja negatywna nie zaprzecza istnieniu prawdy w sensie klasycznym, uznaje, że możliwe jest znalezienie poglądów właściwych, które należy przyjąć, i niewłaściwych, które należy odrzucić w wymiarze osobistym i społecznym.

2) jako tzw. tolerancja pozytywna, charakterystyczna dla założeń współczesnego nurtu filozofii - postmodernizmu. Polega na dopuszczeniu wszystkich innych postaw, działań i poglądów jako równouprawnionych. Wynika to z przeświadczenia, że nie istnieje prawda obiektywna ani inna wartość, za pomocą której można by ocenić jakiekolwiek poglądy, postawy i działania. Tolerancja pozytywna wyraża się w stwierdzeniu, że "ponieważ nie istnieje prawda, nie mogę uznawać swego stanowiska za obowiązujące".
jliber / 2010-07-17 17:07 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
@@@@@!! / 83.31.228.* / 2010-07-17 16:27
@@@ !!Nareszcie mądry i na poziomie komentarz .Jestem za nic dodać nic ująć.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy