Forum Polityka, aktualnościKraj

Generałowie z PRL staną przed sądem?

Generałowie z PRL staną przed sądem?

Money.pl / 2012-08-21 13:20
Komentarze do wiadomości: Generałowie z PRL staną przed sądem?.
Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-12-30 14:00 / Tysiącznik na forum
Jątrzyć, jątrzyć i jeszcze raz jątrzyć... bo ewnentualna zgoda jest groźna. Ćwiczenia "bojownikom" wyszły zaś tylko na zdrowie.
Eldorado / 193.108.194.* / 2012-08-21 14:07
no tak stracili tyle czasu a przecież mogli się ćwiczyć w odnajdywaniu samolotów, skoków na kase lub pisania takich bredi jak Wprost o Józefie Bąku. O ile byłby mądzrejszy Lis, gdyby pospacerował sobie w kamaszach.
pajchiw / 2012-08-21 13:29 / Tysiącznik na forum
Jeżeli do dziś szuka się, znajduje i skazuje przestępców z czasów II WŚ, to tym bardziej takich herbatników.
Kurka Wodna / 83.238.95.* / 2012-08-21 13:20
O kurde! Ktoś styropianowców miał czelność wezwać na ćwiczenia? Przecież oni odpoczywali przed nadchodzącym czasem złodziejskich żniw!
3gz3kutoR / 89.230.70.* / 2012-08-21 14:05
Gdy byś choć trochę miał pojęcia, to wiedział byś że stan wojenny został wprowadzony (bolek dał im czas) żeby rozprawić się z solidarnością. To co zostało, te marionetki, Wałęsa, Kuroń, Michnik itd. czyli pionki systemu komunistycznego. A ok 770 patriotów, ludzi którzy mieli poparcie i przebicie w solidarności, właśnie poprzez takie "ćwiczenia" (nie chciał byś tego przeżyć, to co niektórzy mówią że przeżyli w wojsku fale, to nawet namiastki nie doświadczyli tego co działacze solidarności) i inne represje.
Tak że nie nazywaj wszystkich styropianowcami, bo wielu Solidanościowców oddało zdrowie za Polskę. Pomyśl sobie przez co przeszli że, 770 z nich opuściło kraj.

Więc na 2 raz zanim błyśniesz swoim intelektem, zastanów się dłużej, nim coś napiszesz!
ździcho / 77.254.234.* / 2012-12-30 16:45

Gdy byś choć trochę miał pojęcia, to wiedział byś że stan wojenny został wprowadzony (bolek dał im czas) żeby rozprawić się z solidarnością.

A skąd Ty wiesz Panie Cwaniak w jakim celu został wprowadzony stan wojenny? Byłeś może doradcą tego co wprowadzał. Rzygać się chce na takich, co coś tam poczytali np. Gościa Niedzielnego, a potem udają wielce mądrych i światłych.
nie chciał byś tego przeżyć, to co niektórzy mówią że przeżyli w wojsku fale, to nawet namiastki nie doświadczyli tego co działacze solidarności

Przecież Ty nie byłeś ani w wojsku ani w solidarności a masz czelność pomiatać tymi, co mają swoje zdanie w tej sprawie
A ok 770 patriotów,


770 z nich opuściło kraj.

To co to za patrioci? Patriota nie opuszcza kraju.
Przecież oni odpoczywali przed nadchodzącym czasem złodziejskich żniw!

Dokładnie tak jak Kurka Wodna napisał. Teraz pławią się w luksusach i mają szerokie wpływy.
jot / 77.253.75.* / 2012-12-29 22:56
W jakim celu bredzisz? Ja kilka razy byłem tych "morderczych" ćwiczeniach zimą (w namiocie!), latem też. I żyję! Jeszcze trochę, a zaczniecie pieprzyć, że niemiecka okupacja to była bajka w porównaniu ze stanem wojennym. P****...j łbem w jakiś mur, może oprzytomniejesz, ofiaro propagandy styropianowej.
do 3gz3kutoR / 193.108.194.* / 2012-08-21 14:10
ja was o to nie prosiłem robiliście to na swoje ryzyko i nie życzę sobie, żeby ktoś mi teraz bredził, że robił to dla mnie - jak to zrobiliście to widać po Józefie Bąku
Bazyl 14 / 2012-08-21 15:54 / Bywalec forum
Jasne... a kto w to uwierzy ze generałowie staną rpzed sądem? Zaraz sie umrozy sprawę całaą!!
ździcho / 77.254.234.* / 2012-12-30 16:47

a kto w to uwierzy

Oni staną przed sądem...a potem tak jak piszesz - umorzy się sprawę.

Najnowsze wpisy