Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Generowanie pieniędzy

Generowanie pieniędzy

fornakter / 2013-05-31 20:06
Mam taki pomysł:
Posiadam 3 karty kredytowe, na każdej dostępne środki 1500zł
Każda ma 50 dni bez odsetkowych
Wypłacam 1500 z jednej karty, wpłacam w program, który daje możliwość zarobku nawet 7% miesięcznie
Po 30 dniach 1 kartę spłacam drugą kartą.
I tak przez jakiś czas, w tym czasie nabijam 6-7% w tym programie
1500zł jest "zawieszone", zarabiam nie posiadając pieniędzy.

Co o tym sądzicie?
Wyświetlaj:
Ciułacz / 2013-06-04 23:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Fornakter witaj !
Piszesz
Każda ma 50 dni bez odsetkowych

Zazwyczaj tak jest gdy kupujesz towar czy płacisz za usługę bo karta co płaci za Ciebie też od razu nie płaci czyli ten towar nie jest zapłacony dlatego nie naliczają odsetek.
Ale jak
Wypłacam 1500
to zazwyczaj niema uproś i naliczają Ci natychmiast odsetki bo to jest traktowane jako pożyczka gotówkowa.
Karty to mają obcykane jak tu oszwabić posiadacza.
Dobrze sobie sprawdź i nie z jednego źródła zanim coś zaczniesz.
Przy okazji to chcę przypomnieć że w przypadku nieporozumienia z serwisem jakiejś karty to nie wstrzymywać się z płatnościami, bo chociaż klient będzie miał racje to i tak zrobią rekord że zły płatnik i często się o tym nie wie, aby to odkręcić to można nogi uchodzić.
Swoja drogą znalazłeś dobry program
wpłacam w program, który daje możliwość zarobku nawet 7% miesięcznie

Chyba rocznie bo jak miesięcznie to ja sprzedaje moje nieruchomości i się tam piszę.
Hm... dobrze pomarzyć :Praktycznie po 10-11 miesiącach kwota się podwaja.
Pozdrawiam
Ps
Jak ktoś coś wie czego ja nie wiem to dajcie znać.
Ciułacz / 2013-09-06 14:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj na prywatną poczte dostałem taką wiadomość, wklejam
Treść wiadomości:
----------------------------------------------------------------------
Ten program naprawdę daje 6-7% zysku w skali miesiąca :)

A co sądzisz o tym?

Jest firma, która daje pierwszą pożyczkę 1200zł za darmo, bez odsetek itp na 30 dni.

Wpłacam w ten program na około 20 dni (co prawda wtedy procent jest mniejszy) w czasie 30 dni oddaje im kasę. Zyskuje 40-50zł. Wiem, że to mało, ale zawsze coś :)
----------------------------------------------------------------------

Nazwa użytkownika: fornakter
Koniec cytatu.
Od siebie dodam że prywatnie nie udzielam porad.
Już powyżej Ci skomentowałem te twoje pomysły, ale jak sie jasno nie wyraziłem to teraz Ci powiem : to nie jest tak jak myślisz i nic nie zarobisz
krishalupczok / 164.127.61.* / 2013-06-04 12:23
Przy 3 kartach zysk po 3 miesiącach wyniesie 21,36 zł. (w najlepszym wypadku) Nie wiem czy to warte zachodu. Istnieje ryzyko, że "program" nie nabije spodziewanego zysku.
Lepszym rozwiązaniem wydaje mi się rozwiązanie z zyskiem w granicach 15% lecz do tego potrzebna jest wiedza i szczęście.
Pozdrawiam ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy