Forum Forum finansoweKredyty

Getin Noble- Telefoniczne zastraszanie[...]

Getin Noble- Telefoniczne zastraszanie[...]

klient_banku / 2012-02-14 12:29
Proszę o kontakt, wpisy w poniższym wątku osoby, które miały "przejemność" rozmowy z niekompetentnymi, aroganckimi, niepomocnymi, krzykliwymi, wywierającymi nacisk psychiczny, obrażającymi klienta i ich rodziny, chamskimi,nieudzielającymi konkretnych informacji, niekulturalnymi młodymi osobami z infolinii GETIN NOBLE BANK SA ODDZ. KREDYTÓW SAMOCHODOWYCH W JASTRZĘBIU ZDROJU, o numerach: 32 6049000, 32 6043138, 32 6043131. Pragnę poinformować wszystkie pokrzywdzone przez tą bandę przestępców osoby, iż każde kolejne zgłoszenie pomoże w ukaraniu ww Banku o nieetyczne działania związane m.in. z zastraszaniem, wywieraniem nacisku, obrażaniem oraz niejasnymi zapisami w umowach kredytowych o zakup samochodu. Konsument (tym samym Klient) banku ma prawo zgłosić nadużycia, zachowania nieetyczne do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów i Organ ten ma prawo ukarać przedsiębiorcę, jeśli istnieję ku temu przesłanki, a w tym przypadku bez wątpienia tak. Żadna instytucja finansowa nie ma prawa wywierania nacisku psychicznego, nękania i zastraszania swoich klientów nawet jeśli Klient dopuszcza się w swojej historii kredytowej do niewielkiego opóźnienia czy jest po prostu niedoinformowany ze względu na brak np. korespondencji ze strony banku. Istnieją różne przesłanki do kontaktu z ww infolinią, jednak osoby tam zatrudnione są szkolone na przestępców i z tym się zgadzać nie możemy. Ta sprawa na pewno się nie zakończy bez echa, także jeszcze raz wnoszę apel o kontakt osób, które miały lub mają kontakt z tymi ludźmi, którym narzuca to ich pracodawca.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Wyświetlaj:
Danio193 / 81.190.103.* / 2013-01-25 10:36
To paranoja,
dzwonią w szczególnie chamski sposób (jakiś Przemek)po kilkanaście razy dziennie bez względu na to co im przekaże, np. 1 dzień opóznienia , informuje,że w ciągu 5 dni ureguluję ratę , dzień drugi 8 telefonów , trzeci 7, czwarty 12 itd. Dzwonią do rodziny, pracy, księdza, udzielając osobom trzecim informacji o kredycie. Co to za BanK? kolejny oszust na rynku, Nigdy więcej> opowiadam to wszystkim , zresztą w necie jest tysiące wpisów, Złożyłem doniesienie do prokuratora o stalking, prokurator wszczął postepowania uznając moje roszczenia za podstawne. masakra jakaś, oni nie rozumieją chyba ,że takie działania tylko powodują coraz większą niechęc do spłaty.Kupiłem auto za 40000 zł , spłacam od 5 lat we frankach i mam do spłaty 55000zł, auto warte 20000 zł, więc myślę,ze oddam im to auto i kupię sobie nowe , bo mam tego dośććććććććććććć.
WIDA503 / 91.237.85.* / 2015-05-07 10:20
Są to ludzie bez kultury sama mam z nimi przyjemność rozmawiać telefonicznie, nie wychowani ludzie, skąd oni ich biorą, niszczą sobie reputacje tymi windykatorami jako Bank, NIGDY WIĘCEJ TAM KREDYTU .....................
czarna 1981 / 213.156.123.* / 2012-11-13 17:31
Ja niestety posiadam tam kredyt hipoteczny i wyobraźcie sobie, że po 2 latach od spłacania kredytu( w miarę regularnie) bank dopatrzył się zaległości. Rzekoma zaległość to brak wpłaty pieniędzy na ustanowienie hipoteki(448zł) Bank w styczniu 2011r został wpisany w sądzie do hipoteki, a oni teraz twierdzą, że nie wpłaciłam tych pieniędzy( na co mam potwierdzenie)następna wersja kompetentnego pracownika jest taka, ze raty były przez nas wpłacane w za niskich kwotach. W związku z powstała zaległością bank pobrał sobie zaległość z raty kredytu hipotecznego przez co nie wpłynęła mi dopłata z BGK w zeszłym jaki i w tym miesiącu. Mało tego wydzwaniają do mnie i traktują jak śmiecia. A do jasnej ciasnej raty płacę regularnie w pełnej wysokości.Jeżeli powstaje problem wystarczy rozmawiać.
franken / 195.248.254.* / 2012-11-09 09:44
WPRAWDZIE KREDYTU ANI POŻYCZKI SZCZĘŚLIWIE W TYM BANKU NIE ZACIĄGAŁEM ALE ZAUWAŻYŁEM WYJĄTKOWO PERFIDNE PRAKTYKI W NOBLE BANKU ZWIĄZANE Z PRODUKTAMI DEPOZYTOWYMI, LOKATAMI, PROWADZENIEM KONTA itp./ Pseudo tzw "Doradcy" kłamią bez skrupułów. Umowy pełne pułapek, pisane drobnym maczkiem, wielostronicowe, pełne odnośników i mega zawiłe. Znam niemal wszystkie banki w PL ale NOBLE przoduje w oszukańczym podejściu do klienta
PRZEMO595 / 193.200.233.* / 2012-10-25 21:06
Przyłączam się do wszytkich negatywnych głosów na temat Getin Banku. Żyje już prawie 40 lat i nigdy wczesniej nie spotkałem się z takim chamstwem i beszczelnością , jak w przypadku pracowniów Getinu. Spóźniłem się 5 dni (byłem w szpitalu !!!!) z ratą i wydzwaniali nie tylko do mnie, ale do moich starych i schorowanych rodziców Nie wiem skad mieli do nich numer, ale wydaje mie się że złamali ustawę o ochronie danych osobowych. Na szczęście, po tych telefonach zdecdowałem się spłacic całość kredytu do końca. Przyszedłem do oddziału na 10 minut przed zamknięciem i nie chcieli mnie obsłużyć. Zrobiłem awanturę, spłaciłem kredyt i mam ich w końcu z głowy. WSZYSTKIM ODRADZAM TEN BANK !!!! TAM PRACUJĄ PRZESTĘPCY
madziaTOmadzia / 94.42.16.* / 2012-02-14 14:10
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
Ewie / 83.10.72.* / 2015-01-03 15:31
Już dwukrotnie kobieta przedstawiająca się jako Katarzyna Sadowczyk wydzwaniała do mojej sąsiadki, żeby ta podała jej mój numer telefonu. Kłamała, że jest moją dobrą znajomą, która skądś tam wróciła, tylko nie ma mojego aktualnego telefonu. Na szczęście sąsiadka powołała się na ustawę o ochronie danych osobowych i nie uległa nachalnemu babsku. Za pierwszym razem próbowałam oddzwonić na podany przez nią numer, ale nikt się nie zgłaszał. Teraz, poczytawszy posty i komentarze widzę, ze mam do czynienia z jakimiś oszustami.
Katarzyna Kozieł / 193.104.163.* / 2013-04-26 16:41
Witam,

Uprzejmie proszę o kontakt wszystkich klientów. Pragnę zapewnić, iż wszelkie zastrzeżenia oraz skargi zostaną rozpatrzone indywidualnie i z najwyższą starannością.

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów dlatego chcielibyśmy wyjaśnić opisaną sytuację. Dane kontaktowe poniżej:

Pozdrawiam,

Katarzyna Kozieł
Getin Noble Bank SA
Specjalista ds. Relacji z Klientami
k.koziel@getinbank.pl
tel. 785 121 058
BA / 88.156.46.* / 2013-12-17 08:38
Co za bzdury Pani próbuje przekazać tym wpisem. Jest grudzień 2013 - czyli minęło 8 miesięcy, a ludzie od was nadal wydzwaniają z tel. 32 6049144 i szukają rodzin jakiś tam ludzi. W dodatku facet kłamie, że jest z telekomunikacji... Sprawdziłam numer, bo telekomunikacja ma inny system rozmowy z klientami i nie szuka rodzin! Guzik mnie obchodzi komu dajecie kredyty i nie życzę sobie telefonów tylko dlatego, że mam podobne nazwisko. W tym przypadku sprawdza się powiedzenie "nie jednemu psu na imię azor". Poza tym, gdzie ochrona danych osobowych? gdzie tajemnica zawartych umów? Jeszcze jeden taki telefon a zgłoszę sprawę do prokuratury o nękanie ludzi.
Jakub242 / 83.15.116.* / 2014-07-16 15:38
Oczywiście, ja już to robie bo to są kpiny z ludzi. Zastraszanie, nękanie, dzwonienie po rodzinie, znajomych, pracy.... Getinbank powinien nazywać się inaczej Nazii bank. Ciekawe czy ci ludzie którzy to robią mają pozwolenie swojego szefostwa. Myślą, że jak tak będą postępować to się wykażą. Hehe ostatnio ten bank wyrzucił na bruk aż czterysta tych młodych wilczków. To tylko kwestia czasu jak np. pan Jakub H. tez się tam znajdzie bo jeśli w tym banku ktoś myśli to musi dojść do wniosku, że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie chciał mieć z nimi kontaktu. A jak nie ma klientów to ....
Tego im życzę, ale puki co pewne życzenia będą miały organy zgodnie z Art. 190a. Uporczywe nękanie - stalking
§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.
kopacz / 109.231.24.* / 2012-02-19 00:05

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Teresa506 / 89.174.208.* / 2012-07-14 14:40
Miałam podobnie jak spózniałam się z wpłatą to dzwonili i wysyłali sms zastraszające i drogie monity.Nie polecam tego banku i żałuję że podpisałam z nimi umowę to pierwszy i ostatni raz.
ZŁA / 212.244.23.* / 2013-05-06 12:30

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: