Forum Forum finansoweInne

Getin Noble Bank chce zwolnić część pracowników

Getin Noble Bank chce zwolnić część pracowników

Wyświetlaj:
Piotr1972 / 213.108.152.* / 2016-02-27 14:56
Do tych zwolnień doprowadza "Dobra Zmiana". Koszty kampanii PIS nie uniósł już kolejny SKOK.
Do tego podatek od aktywów i każdy z dużych banków wprowadzi optymalizację kosztów=zwolnienia.
Kilka tysięcy osób bez pracy.
Dumny rzemislnik / 37.123.207.* / 2016-02-27 12:56
Hej pyskacze. Olejcie banki.Zobaczymy,za co kupicie te swoje samochodziki,gdzie bedziecie mieszkali
zjo / 77.253.243.* / 2016-02-27 20:19
Ja nie pyskuję, ale banki olewam serdecznie. A jeśli chodzi o samochodzik, wolę sobie trochę pozbierać, kupić autko trochę później, a za koszt kredytu dorzucić sobie klimatronik, podgrzewane siedzenia czy coś... Wolę ja mieć ciepło w tyłek, niż fundować to bezcenne uczucie jakiemuś banksterowi.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
TajPan / 31.1.103.* / 2016-02-28 08:25
A twój pracodawcą, też oleje banki? A jeśli jesteś przedsiębiorcą twoi klienci też mają je olać? Nie wiesz o czym mòwisz chłopcze
ibo / 188.146.7.* / 2016-02-27 15:30
i bardzo dobrze !!!!!!!!! koniec wyzysku !!!!!
pracownik banku / 178.36.50.* / 2016-02-27 12:35
Dla krzykaczy zawsze bank będzie tym najgorszym. Jeśli terminowo regulujesz zobowiązania, wywiązujesz się z umowy, to problemów mieć nie będziesz. Wiadomo, czasami zadziała czynnik ludzki, że jakiś pracownik się pomyli, ale to rzecz ludzka, zdarza się każdemu. Nie ma ludzi nieomylnych. Jednak każdy błąd można wyjaśnić i naprawić, od tego jest reklamacja. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy w swoim życiu nie popełnił żadnego błędu. W swoim życiu miałem do czynienia z kilkoma bankami. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Swoje zobowiązania zawsze miałem regulowane na czas. Jeśli już zmieniałem bank, to tylko dlatego że inny miał korzystniejszą ofertę. Poza tym sam pracuje w bankowości i wiem jak to wygląda. Przerabiałem już różnych Klientów. Materiału zebrało się tyle, że można było książkę napisać. Każdy tych klientów wychodził z założenia, że to zawsze była wina banku. Według nich, oni nigdy nie byli winni. To nic, że spóźniali się tydzień z płatnością raty i musieli ponosić dodatkowy koszt, dla nich to był tylko tydzień, a bank niesłusznie się czepia. To nic że nie spełnili warunków umowy, żeby mieć np. bezpłatne konto, dla nich to był tylko niespełniony warunek, na który bank mógłby przymknąć oko. W 99,9% reklamacji nigdy Klient nie miał racji. W 99,9 % to Klient czegoś nie dopilnował, nie doczytał, zapomniał, a później się awanturował i robiło mu się głupio jak pracownik banku wytykał mu gapiostwo. Jeśli podpisujesz umowę, to się zobowiązujesz do czegoś. Jak idziesz do pracy i "zapomnisz" przyjść raz, drugi, to pracodawca cie zwolni. Podobnie w banku, jak się nie wywiązujesz z umowy, to poniesiesz konsekwencje.
Wyrobienie w polisolokaty / 188.122.27.* / 2016-02-28 15:03
Dla klientów posiadających kapitał w tym banku na koncie mamy doradców którzy zadbają abyś jako klient nabył toksyczne produkty typu nic nie warte polisolokaty zachwala przez pracowników banku lub sprzedamy Ci nic nie warte instrumenty finansowe . GETIN już się o to zatroszczy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Patriota600 / 37.248.254.* / 2016-02-28 15:39
Jak nie masz rozumu to cierp ;)
Były klient / 37.47.14.* / 2016-02-27 16:49
Kiedyś miałem konto w tym banku, konkretnie w getinonline i byłem z niego zadowolony, jednak do czasu. Pewnego dnia getinonline został wchłonięty przez getin bank, czego niemiłą konsekwencją było dodanie opłat do mojego konta. Proces przełączenia oferty przebiegł w tak nieczytelny dla mnie sposób, że nie załapałem w czym zmiana. Niczego zatem nie świadomy pewnego dnia poszedłem do bankomatu PKO gdzie pobrałem 2 tysie. Jakie było moje zdziwienie gdy odkryłem pobraną przez bank prowizję - 70 złotych. Na moje pytanie: czy to normalne by od 2 tysi pobierać 70 ł prowizji miły pan z infolinii stwierdził że jak najbardziej tak :) W tym momencie doszedłem do wniosku, że na tak prestiżowy bank mnie po prostu nie stać i tak zakończyła się moja przygoda z gb.
brys / 89.228.9.* / 2016-02-29 07:39
wystarczyło zmienić konto na Getin UP i byś nie miał problemów.
bcd / 37.47.140.* / 2016-02-27 15:20
Wy sami nie rozumiecie tego co dajecie klientom do podpisu bo to wielo stronicowe umowy i regulaminy pisane maczkiem i belkotem prawniczo-bankowym a na pozór niewinny zapis może mieć strszne. Gdyby pracownicy banków rzetelnie informowali klientów i nie przemilczali ani nie bagatelizowali zagrożeń to nie było by tyle kredytów pseudo frankowych. Przecież liczy się tylko wykonanie planu a konsekwencje i tak poniesie klient
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Bosman445 / 37.152.18.* / 2016-02-27 13:08
Jestem klientem tego banku i czasami szlag mnie trafiał na obsługę ale jest to najlepszy bank z jakim mialem do czynienia.
pracownik banku / 178.36.50.* / 2016-02-27 12:55
Mistrzem świata był dla mnie Klient, który wziął u mnie kredyt. Pół roku później przyszedł do mnie i mówi, że wypowiada bankowi umowę, bo stracił pracę i nie ma jak spłacać kredytu. Mówię mu, że wypowiedzieć umowy nie może i jeśli nie chce spłacać kredytu, to musi albo spłacić pozostały kapitał albo żeby ktoś spłacał za niego. Dodam, że kredyt był bez ubezpieczenia. Klient oburzony napisał na mnie skargę, straszył mnie policją, sądami, rzecznikiem praw obywatelskich. Pożegnał mnie standardową śpiewką "banki to złodzieje, ja tej sprawy tak nie zostawię". Kazał mi się wstydzić, że tak naciągam i oszukuje zwykłych ludzi. Za każdym razem jak go sobie przypominam, poprawia mi się humor. :)
4-48 / 83.8.65.* / 2016-02-27 23:41
Panie pracowniku banku, przykład dla porównania - podczas 'credit crunch' w UK straciłem pracę a miałem zaciągnięty kredyt na dom (zostało mi do spłacenia 47 rat po 480 funtów) Poszedłem do Lloydsa i powiedziałem jaką mam sytuację a pracownik przedstawił mi kilka opcji POMOCY takie jak zawieszenie spłaty rat na dwa lata czy zmniejszenie raty do czasu aż pracę znajdę. Czy pan kiedykolwiek coś takiego proponował klientowi w mojej sytuacji? Wątpię.
Mało tego. Postanowiłem założyć własną firmę w UK i poprosiłem Lloydsa o kolejną pożyczkę na zakup sprzętu. Przedstawiłem plan działania i dostałem 20k funtów, dzięki czemu otworzyłem firmę budowlaną, zatrudniłem kilku ludzi a teraz mam firmę i w UK i w Polsce gdzie w podobnej sytuacju byłbym już zapewne bezdomnym bankrutem dzięki tutejszym bankom - wszystkim, bez wyjątku, bo są tylko i wyłącznie nastawione na zysk, bezwzględny zysk.
pracownik banku / 178.36.50.* / 2016-02-28 00:48
Jest możliwość restrukturyzacji kredytu lub czasowe zawieszenie spłaty, ale jest to wyjście czasowe. Nie ma możliwości, żeby rozwlekać to w bardzo długim okresie. A ten Klient przyszedł i chciał porzucić spłacanie, nie dało się z nim w ogóle negocjować. Kredy na założenie firmy tracąc obecne źródło dochodu? Jak najbardziej, są w Polsce banki, które udzielają kredytu na biznes plan, bodaj Idea Bank się zajmuje czymś takim. Bank, w którym wtedy pracowałem nie przewidywał takiej oferty.
AQQA / 5.172.238.* / 2016-02-27 11:37
Rozumiem, że będą zwalniani wyznawcy PiS.
Jan77 / 89.69.3.* / 2016-02-27 11:27
Kontrolowany przez tego super kombinatora i lichwiarza Czarneckiego.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - przemek16.]
tom11111 / 84.40.136.* / 2016-02-27 20:10
Prawda
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wżadnymwypodkuGB / 83.24.22.* / 2016-02-27 11:05
czy to ten od polisolokat? Dziękuję, pójdę pieszo.
gsrt / 83.28.186.* / 2016-02-27 10:45
Powinno być PiS zwalania. PO też się przysłużyło, ale podatek bankowy dobija banki. Ciekawe, że zwolnienia w sektorze bankowym bedą większe niż w górnictwie. I co nikt - politycy - się o nich nie upomina. Przypomnę, że prace stracą szeregowi pracownicy, a nie szychy z zarządu. BP też będzie zwalniać, Alior, Millennium. Jedni tysiąc inni sto ale zatrudnienie w dół1
mapeto / 83.24.22.* / 2016-02-27 11:02
no to chyba teraz te szychy zaczną wciskać ludziom karty i inne bankowe badziewie, skoro nie stać ich na pracowników.
Polskie Banki to syf / 90.198.246.* / 2016-02-27 10:53
Czlowieku, obudz sie!!!
Zwolnienia sa tylko dla tego, ze zarzad banku nie moze zrezygnowac z kilumilionowych wynagrodzen dodatkow itp. wiec maniouluja rnkiem zwikszajac koszty produktow czy zwlaniajac ludz, aby koszty jakichklwoek zmian nie obnizyly tylko dochodow zarzdu itp.
Jezeli nie zostanie zlamana ta chora zasada do konca zycia bedziesz dojony przez instytucje bankowe.
Oni w koncu mnusza sie zmienic i dopasowac do wymogow klienta co jest zreszta standardem w krajach zachodnich europy. TOco my mamy jest karalne i z punktu morlanego bank nie praktykuje takich kombinacji. Ale to przeciez Poska tu sie ludzi doji bo nikt tego nie broni.
ja przezyje bez banku, jezeli zamkna je wszystkie , aby stworzyc nowy system bankowy dzialajacy dla klienta , anie na jego szkode.
dumny rzemislnik / 37.123.207.* / 2016-02-27 12:52
Czlowieku.ogarnij sie bez bankow,bedziesz w epoce kamienia lupanego
lea399 / 89.65.253.* / 2016-02-27 10:52
Getin sam się przysłużył swoją pazernością
Władysław 52 / 83.25.237.* / 2016-02-27 10:32
Dobry Bank, przyjazna oferta , ja jestem zadowolony.
krysia2 / 176.221.124.* / 2016-02-27 11:18
Jestem klientką tego banku i uważam,że jest to bardzo dobry bank
były klient. / 31.11.148.* / 2016-02-27 11:05
NAleżysz do tych 15%które zwolnią. Miałem u nich kredyt, szybo uciekłem do normalnego banku, Skorzystani z usług GNB to mój największy życiowy błąd. Dla mnie to banda naciągaczy i oszustów. Życzę im szybkiego bankructwa, dla mnie ten pan nie powinien móc prowadzić usług finansowych w cywilizowanych krajach.
Bosman445 / 37.152.18.* / 2016-02-27 13:13
A ja mam u nich kredyt hipoteczny i jestem zadowolony. :)
marthak / 82.217.252.* / 2016-02-27 10:30
Splacilam kredyt 5lat wczesniej a kiedy zadzwonilam dowiedziec sie ile wynosi dokladnie rata to od Pani konsultantki uslyszalam ze splacam z opoznienie.Tak ostatnia rate bo kilka dni zajelo mi dodzwonienie sie i cala inwigilacja mr regon nip pin (ktorego nie posiafalam wogole)itd.'Przyjazny bank'Konsultanci nie uprzejmi.Masakra.Najgorszy bank z jakim mialam doczynienia.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Doswiadzczony / 90.198.246.* / 2016-02-27 10:35
podobne doswiadczenia mileli moi znajomi. Historia jak z filmu "Dlug", ktorego nie mozna wogole splacic!!!
To jakas masakra, a jeszcze gorsza , ze nasze Panstwo nie chroni obywateli przed takimi oszustami.
Mi osobiscie po trzech miesiacach od podisania umowy podniesli oprocentowanie, od tak bo wiatr zawial z poludnia i umowa daje im na to prawo, Ale jak ja chcialem zmniejszyc bo byly ku temu powody na rynku to niestety umowa nie wskazuje takiego prawa dla mnie, no oczywiscie jezeli szanowny Manager sie zgodzi w swej laskawosci to moze wtedy. Odradzam tego banku.
Staszko / 79.184.45.* / 2016-02-27 10:28
Najpierw niech zwolnią tych wszystkich telemarketerów, którzy u********** dzwonią lub sms-ują z różnych części kraju po 50 razy dziennie w sprawach spłaty, Z jednym się umawiasz na jakiś termin a i tak inni dzwonią, Ja już nawet nie odbieram, bo to jest typowy " stalking" który podlega pod rozpatrzenie przez sąd!
belfer741 / 37.152.18.* / 2016-02-27 13:16
No to nie pyszcz i do dzieła, sądy czekają. ;)
GETIN??? NO!!! GET OUT AND RUN AWAY / 90.198.246.* / 2016-02-27 10:15
Gettinn???
Najgorszy bank jakikolwiek doswiadczylem!!! Tak jak wspomnial, ktos ponizej bank kompletnie nastawiony na wyciskanie klienta do ostatniej kropli bez zadnych skrupulow i poszanowania. Wstyd, ze rzekomo polski bank jest tak nieprzyjazny klientowi. Jego przyjazn oraz zainteresowanie i mile slowo konczy sie wraz ze zlozeniem cyrografu na umowach, ktore w zaden sposob nie daja klientowi praw i poczucia bezpieczenstwa. Oczywiscie jezeli sie jest bieglym w rozumieniu formulek bankowych i praw czytaj: przeczytalem umowe i rozumie ja w 100% to mozna uniknac tego bagna, ja nestety po dwoch tytulach magisterskich z obszaru prjektowania nie mialem czasu konczyc trzeciej Ekonomi by ustrzec sie od takich oszustow!!! Jeden dobry kierunek studiow czy nawet pzedmiot szokolny w podstawowce powinna byc lekcja "Jak przetrwac w Polsce - oszusci codziennego zyca".
Minister edukacji i rzad powinien sie zastanowic nad takim przedmiotem zwazywszy na fakt , ze sam rzad nie potrafi dbac o obywateli, a obywtele nie maja czasu na studiowanie "Ciemnych Prakyk Bankowych" by R.Czarnecki
Jacek278 / 89.228.196.* / 2016-02-27 10:15
Lepiej klientom przysłużyłoby się zlikwidowanie pożal się boże "konsultantów" "w czym mogę pomóc", i postawienie na pracowników w placówkach.
kiedyś pracowalem w Getin / 83.17.20.* / 2016-02-27 09:55
Getin ma słabsze wyniki, bo w dwóch dziedzinach przynosi straty. a reszta to PR. i tyle. wyniki banków można sprawdzić.....
birkut / 94.254.243.* / 2016-02-27 09:55
Ciekawe co ludzie będą robić jak zastąpią ich systemy i maszyny, a kasę kontrolować będzie garstka trzymając za mordę wszystkich.
rddf / 94.254.163.* / 2016-02-27 09:51
Bzdury niekturzy piszą o jakis podatkach. Milczenie jest cnota bo jak ma sie glupotu pisac to lepiej czyac nie dajac komentarzy. Getin od 2014 r idzie w dół lrzez bledne strategię i tyle. Zwalniaja pracownikow najniżej ktorzy musieli w nieludzkich warunkaxh pracowac a zarzad codziennie sie stolowal omawiajac rzekomo cis😊na tym to polega a nie na jakis podatkach 😀
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: