Forum Forum finansoweBanki

Getin Noble Bank i polisa (SKANDIA)

Getin Noble Bank i polisa (SKANDIA)

IGrzybowska / 2011-10-21 11:57
w lipcu 2011, przy podpisywaniu umowy z TaxCare (odradzam z całego serca) dałam się namówić na podpisanie umowy ubezpieczeniowej ze Skandią. (to te słynne ubezpieczenia, odejmowane od kosztów uzyskania przychodu...). Pieniądze miały tylko przechodzić przez Getin Noble Bank (umowy odnośnie polisy nie dostałam z TC do dzisiaj), ale okazało się, że podpisałam umowę ubezpieczycielską z Getin Noble Bank...

nie będę wchodziła w szczegóły wszystkich kłamstw jakie naopowiadał mi doradza TC, wspomnę tylko o tym np:, że w każdej chwili mogę bez straty wkładu zmienić bank, że ważna jest jedynie umowa ze Skandią. Że po 7 latach w całości mogę wybrać zgromadzone środki.

stoję przed decyzją - zerwać umowę i stracić kilkanaście tysięcy, czy ryzykować przez kolejnych 14 lat i czekać na cud, że Getin Noble Bank odda mi chociaż tyle, ile ode mnie wyłudził...?

Ktoś już coś na ten temat wie?
będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

(jeśli nie tu, chętnie podam maila)
Wyświetlaj:
mArcym / 178.43.234.* / 2013-04-04 10:07
Na tym to wszystko polega. Pinonszki trzeba wpłacać, ale wypłacać już nie można, bo przecież grube brzuchy z zarządów tychże firm muszą z czegoś żyć. Rolą 'doradców' finansowych jest tak doradzić frajerowi, aby go jak najbardziej oskubać.
bobbyy1999 / 83.22.107.* / 2012-05-05 17:06
scANDIA TO INACZEJ SKANDAL LEGALNY ROBIN HOOD TYLE ŻE,OBRABIA BIEDNYCH A DAJE BOGATYM
Barbra1982 / 83.14.103.* / 2011-12-05 15:51
Ja bym na cud nie liczyła. Zrywając umowę minimalizujesz swoje straty. Skalkuluj ile jeszcze zapłacić, policz ile bez cudu możesz odzyskać bo takowy się nie zdarzy jedyna wg mnie dobra opcja to minimalizowanie strat. Mnie wrobili w PARETO przestałam płacić bo to produkt bardzo wysokiego ryzyka. Obliczyłam ile zapłacę ile w jednym z lepszych razów odzyskam - bez cudu, bo w ten nie wierzę i przestałam płacić.
normal / 91.231.120.* / 2011-12-25 15:27
Witam Ten produkt to oszustwo . Ja przez doradce open finance zostałem wrobiony w skandię .Zapewnienie było , że po 2 latach mogę wycofać całość zgromadzonych środków . A prawda jest taka że tylko 20% a reszta to opłata likwidacyjna!Czyli dla mnie 2.600 a dla nich 10.400 Dobre!Wpłacając składkę miesięczna 525 zł 105 jest moje a 420 ich Złodziejstwo na maksa . 30 listopada złożyłem wypowiedzenie i podałem nr konta na które maja przelać pieniądze.Zaznaczyłem , ze ta umowa nie wiąże mnie z mocy prawa gdyż stanowi klauzule niedozwoloną .Czekam jeśli odpowiedź będzie negatywnie to idę do sądu Zrobię precedens i wtedy dostaną w dupę Pozdrawiam
www.wrobieniwgetin.pl
janina631 / 88.199.88.* / 2014-11-23 10:38
Proszę napisać czy odzyskał Pan pieniądze i w jakim %. Mam podobną sytuację

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: