Forum Forum finansoweKredyty

GETINBANK - uwaga na kredyt samochodowy!

GETINBANK - uwaga na kredyt samochodowy!

Były klient GetiBank / 83.11.9.* / 2008-02-24 18:17
Ostrzegam Was przed kredytem samochodowym w Getin Banku. Pracownicy Centrum Kredytów Samochodowych w Jastrzębiu-Zdroju to wzór niekompetencji i braku wiadomości. Miałem tam kredyt i chciałem zmienić przedmiot zabezpieczenia. Niedługo będzie 9 miesięcy a sprawa jeszcze nie załatwiona. Potrafią tylko brać bardzo wysoką prowizję wliczoną w kredyt i załatwiać standardowe sprawy, nie za szybko oczywiście. Panienki z infolinii, jak już udało się po godzinie z jakąś połączyć, nie odróżniały nawet zastawu od przewłaszczenia. Jedynym wyjściem było spłacić kredyt żeby zwolnić zastaw bo dealer nie mógł sprzedać samochodu. Pozostaje jeszcze proces cywilny żeby odzyskać nadpłaconą kwotę prowizji za okres wcześniejszej spłaty kredytu z winy Banku. Naprawdę zastanówcię się kilka razy zanim wtopicie się w ten burdel!
Wyświetlaj:
dezerter1410 / 178.42.2.* / 2010-06-16 00:42
to jest paranoja co sie tam w ty banku dzieje czysty wyzysk i naciągactwo.Przy podpisywaniu umowy nie podano wysokości rat powiedziano tylko ze rata bedzie wynosila okolo 300 zł a kredyt jest w PLN a dokładny rozpis wysokości rat bank prześle pocztą no i faktycznie przesłano pocztą i to tyle co się zgadzało bo kredyt był we Frankach Szwaicarskich a spłacam równowartość w PLN a rata wycvhodzi okolo 300 ale CHF. to są oszuści i tyle teraz pozostało mi tylko spłacać. Nie dajcie sie naciągnąć.
xruda / 89.75.101.* / 2010-07-04 21:56
a czyja to wina? ja ktos podpisuje umowe w ciemno to teraz plac baranie jak glupi jestes, lubie takich klientow
mmmmmmm / 85.198.238.* / 2011-07-19 16:05
tak lubisz bo sam/a żerujesz na takich ?!?!?!
fany / 83.168.89.* / 2010-06-04 20:09
Drodzy obywatele to co ludzie piszą na temat tego banku to szczera prawda.Ten bank to jedna wielka porażka jeśli macie możliwość to omijajcie ten bank szerokim łukiem.
Ja też wziąłem kredyt samochodowy,wszystko było dobrze do czasu kiedy pracowałem jak zostałem pozbawiony pracy z powodu upadłości zakładu zaczęły się problemy z bankiem.
Pisałem różne pisma o zawieszenie rat pisałem o zmniejszenie rat gdyż zostałem bez pracy
wszystko na nic porostu zostałem olany przez bank. Bardzo was proszę nie dajcie im się omamić bo oni ładnie mówią a inaczej robją.Pozdrawiam
iwona 1 / 89.171.166.* / 2010-10-28 12:47
To prawda omijacie ten bank!!!!!!! Wzięłam kredyt samochodowy, który spłacałam regularnie przez 15 miesięcy i chcąc zaoszczędzić na odsetkach postanowiłam spłacić całośc jednocześnie nie regulując kolejnej raty. No i się zaczeło. Zadzwonili do mnie z windykacji banku o natychmiastową spłatę zaległej raty z 2 dniowym terminem. Pani nie dała sobie przetłumaczyć, że całość kredytu spłacę w przeciągu czterech dni gdyż uprzednio wcześniej bank trzeba poinformować o wcześniejszej spłacie. Po czym uprzejma pani zaczęła mnie straszyć wpisem do BIK i firmą ściągającą długi.
jupik / 87.248.64.* / 2010-06-24 18:21
Ten bank to banda złodzieji, panienki z infolinii jak zadzwonią to czują się jak "Bóg" ona tak każe ma być i już nie rozumie słowa negocjacja, jeśli dzwoni to znaczy, że chce negocjować, przecież tą wiadomość, którą mi ona przekazuje, juz dostałem na piśmie..., więc po co ten bezsensowny telefon, i kupa nerwów z mojej strony !!!!!!!!!!!!!!!!
Jeśli ktoś ma pomysł jak ukrócić ich złodziejską politykę to chętnie o tym porozmawiam.
xyzzza / 85.89.189.* / 2010-05-11 16:30
Ludzie uwaga na ten bank.
W życiu spłacałem wiele kredytów..... i regóły były jasne.... ale ten w Getin Banku będe pamietał długo. Cięgle cos... a skontaktować sie to masakra.... oczywiscie z kompetentną osobą na infolini... wplacówce w Łodzi czeka się .. tu cytuje kogoś z tego forum" jak za kiełbasa w czasach komuny". Zastanawiam się powaznie aby go w całosci spłacić dużo przed terminem i mieć ten koszmar z glowy.
Pozdrawiam... i wescie sobie przyszli kredytobiorcy to do serca co napisałem. Jednym słowek KOSZMAR!!!!
tomek40 / 2010-05-08 09:50
przyznali mi kredyt samochodowy na 80 tys zl,i teraz po przeczytaniu tych opini nie za bardzo wiem czy sie zdecydowac
werkoz / 83.0.139.* / 2010-04-12 08:16
Ja też spłacam terminowo swój samochód przez co najmniej 5 lat i mimo przeliczenia kursu franka na złotówki, zawsze te złodzieje doliczali mi na koniec miesiąca jakieś dopłaty rzędu 60-100 złotych.
Nie dość, że mają najdroższe franki, to są największymi oszustami z jakimi miałem dotąd do czynienia.
Potrafią dzwonić do mieszkania telefonicznie już po dwóch dniach od nie zapłaconej raty.
Nikomu nie radzę korzystać z usług tego banku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kto takich oszustów na wpuszczał do naszego kraju??????.
To musi się kiedyś zemścić!!!
Ile można żerować na ludzkich krzywdach?????????!!!!!!!!!!!!!!!
Wolność i demokracja dla oszustów.
Niech CBA zabierze się za tego typu sprawy, jak wyłudzenia, naciągania finansowe!!!!!!!
Józekk / 91.149.207.* / 2010-04-02 22:07
Po 3 latach spłacania po średnio 700 zł miesięcznie spłaciłem 2500 zł kapitału.

To są złodzieje!!!

Mam nadzieję, że się zjednoczymy i zmienią się warunki gry
andre702 / 95.50.139.* / 2010-06-06 11:39
po 4 latach spłacania po 1250 pln . spłaciłem 1000 pln kapitału
pati09 / 188.47.109.* / 2010-03-23 11:11
Szkoda że tak późno przeczytałam te opinie. Mam teraz kredyt samochodowy w Getin Banku. Trochę trudną mam teraz sytuację i zalegam z dwoma ratami po 150 zł a zaległości wyliczyli na 650 zł. Skąd taka zaległość? Kredyt brałam z mężem adres ten sam ale żeby więcej naliczać monity wysyłają dwa na jeden adres osobno dla każdego z małżonków. Czy to w ogóle ma sens? W ten sposób nigdy nie spłaci sie kredytu bo ciągle będzie się płacić za same monity...
syto / 83.0.139.* / 2010-04-12 08:19
Tacy złodzieje ja getinowcy, tylko potrafią celowo naciągać monitami i innym kosztami jak dzwoniąc do kogoś do domu.
duśka / 83.25.123.* / 2010-03-18 11:47
Przyznam, że uważać trzeba nie tylko na kredyty samochodowe.
Długo musiałabym pisać o mojej historii z Getin Bankiem, ale jedno mogę powiedzieć -
niekompetencja i straszny bałagan w dokumentach.
Nikomu nie polecam, chyba że ktoś lubi sporty ekstremalne.
mikii / 178.56.41.* / 2010-03-20 11:34
a gdzie teraz jest nadzór bankowy !!! dwa lata temu zaciągnąłem kredyt w tym banku ,ze względu na chorobę poszedłem do oddziału poprosić o możliwość restrukturyzacji, okazało się że to była największa pomyłka mojego życia !!! złożyłem trzy pisma na które nie otrzymałem żadnej odpowiedz wprost przeciwnie zaczeły się rozdzwaniać bardzo nie miłe telefony z wyzwiskami od złodziei i tym podobne rezultatem tego moja żona wylądowała w szpitalu a telefony były coraz gorsze i nakłaniające nas do zaciągania kolejnych pożyczek w celu spłaty zobowiązań w tym banku .
Jest to jedyny bank tak nieprzystępny i nie miły ,jak na lokacie leżało prawie sto tys. zł to miałem kilka ofert tego banku co do lokat ,kredyt na dowód dostałem w pięć minut a teraz jestem traktowany jak bandyta....
Zawiedziony / 89.74.247.* / 2010-03-01 15:42
Zgadza się GETINBANK to największe złodzieje na śląsku,nie polecam kredytów,lokat,zakładania kont,a tym bardziej jakichkolwiek kart kredytowych lub pożyczek gotówkowych,są niekompetentni do z tego co proponują człowiekowi i nie wywiązują się z umów.
GETINBANK / 80.54.97.* / 2010-03-04 21:06
witam zadzwonił do mnie jakiś krzykliwy gość z tego banku kazał odstawić mi samochód do Wrocławia . ja mówię ze nie to ja przyjadę lawetą Oki, to pytam podpisać jakiś dokument a ten że nie bo on ma zabrać samochód i h....j ,i jak ja jestem za granica w Niemczech to mnie ściągnie z stamtąd . Raty opłacałem a ten mi wiszczy ze rok czasu nie interesuje się samochodem. KROTKO BŁAGAM WSZĘDZIE ALE NIE U TYCH ZŁODZIEI WCIĘŁO MI 2000zł A TE KÓ...Y NIE ODNOTOWALI WPŁATY ZOSTAŁO MI ROK CZASU DO KOŃCA UMOWY A TE SAMOCHÓD CHCĄ ZABRAĆ PORACIE CO MAM PROSZĘ O DOBRE RADY JAK MAM Z NIMI POSTĄPIC Z TYMI Z..........................I
porazka / 78.157.174.* / 2010-12-20 16:58
totalna porażka getin bank. ja niestety tez sie dałem nabrac na kredyt samochodowy ale ich odsetki to totalne nieporozumienie i koszty upomnienia. chce wyciagnac monit z całego mojego okresu spłat ale to niejest takie proste. ktos wie jak to sie robi?
oszukany jak wielu ! / 89.79.145.* / 2010-02-14 14:25
witam ! też miałem kredyt samochodowy i tez zostałem przez nich okradziony -wszyscy poszkodowani przez getinbank ( lichwa ) a jest nas bardzo dużo polaków którzy zaciągnęli kredyt ,bądź samochodowy bądź mieszkaniowy i zostali oszukani- bardzo proszę o wystąpienie do naszego rządu z petycją usunięcia getinbanku z polski .Napisałem do macierzystego banku w Holandii skargę o placówka działających w Polsce i czekam na odpowiedz; pozdrawia wszystkich oszukanych i proszę nie bierzcie kredytów w getinbanku największego lichwiarza w Polsce
bla bla blaxxx / 89.25.186.* / 2010-02-19 10:14
no to gratuluję.. getin bank to jest całkowicie polski kapitał.. hm.. pewnie Twoja petycja zostanie rozpatrzona.. negatywnie.. hehehe
anonim xi / 89.17.249.* / 2011-12-15 14:12
Ty ku..o!!!!
wwwww / 83.17.143.* / 2010-02-19 10:51
Człowieku żeby pisać jakiekolwiek skargi dowiedz się najpierw gdzie jest siedziba danej organizacji do której piszesz!!!!!!!
Z informacji którą wysłałeś od razu widać jaki jest Twój iloraz iteligencji.
Ludzie nie czytajcie takich opinii.
masssa222 / 91.199.127.* / 2010-02-12 13:47
GETIN to tragedia.. nie będę się rozpisywał bo chyba wszystko tu już zostało opisane - faktem jest że w poniedziałek zawarłem z nimi umowę i dzieki temu w jaki sposób się zachowali (umawiałem się z pracownikami na podpisanie umowy na godzine 17, zadzwoniono do mnie i powiedziano ze jak nie będe do 15 to kredyt bedzie uruchomiany dopiero za dwa dni. Gdy zjawiłem sie o tej 15, okazało sie że... umowa nie jest przygotowana. Na kolanie ją robili... pierwsza wersja umowy zakładała iż bede brał kredyt o 2 tyś wyzszy niż jest faktura na samochód - nie wiem skąd im sie to wzięło. Poprawili.
W umowie nie zgadzał się model samochodu.... przebieg.... słowem - tragedia, porażka)
Dzieki takiemu podejściu, dzisiaj wysyłam pismo z odstąpieniem od umowy kredytowej a kredyt w 24 godziny i to na lepszych warunkach (ponad 10% oprocentowania całkowitego niz GETIN dawał)....
mógłbym kasiażke napisać jakie tam cyrki robia i jak traktują klienta... całe szczęście własnie fax poszedł i mam ich serdecznie i głęboko gdzieś. Nigdy więcej do czynienia ani z Getinem ani z Noble bankiem. (A kredyt mam w innym który zamiast miesiąca na załatwienie sprawy potrzebował 48 godzin i tak jak wspominałem o 10% niżej w skali całkowitej.
torpeda12@o2.pl / 193.238.171.* / 2010-02-04 11:24
Witam wiem z własnego doświadczenia zeby zwiekszyci szanse na uzyskanie kredytu . wypełnijcie kilka wniosków o kontakt z bankiem bank odzwoni za darmo ze strony www.torpedabiznes.pl.tl


Moja rada jest taka wypełnij wnosek o kontakt z bankiem ze strony www.torpedabiznes.pl.tl

Ja tam dostałem 25 tys zł a jestem w bik-u

Ja zaciognełem kredyt w City hadlowy . ze strony www.torpedabiznes.pl.tl Ale to twój wybur ja tak robiłem i trafiłem i jak nawet odmówią w 4 wnioskach to w 5 jest decyzja pozytywna w tym samym banku nie wiem co to decyduje ale tak jest . I co najleprz dzwonili do mnie po 3 razy z tego samego Banku i nik się nieczepiał ze jurz zkładałem .


Z poważaniem
wwwww / 83.17.143.* / 2010-02-19 10:54
zanim cokolwiek napiszesz najpierw sięgnij po słownik ortograficzny, a ponadto taka informacja w biku jest każdy (ponieważ w biku widnieje Twoja historia kredytowa)
zima za oknem / 78.131.212.* / 2010-01-20 09:39
Zastanawiamy się z żoną nad zaciągnięciem kredytu samochodowego w get in banku. Wartość auta to około 30 tys. zł. Dziwne jest to że do tej pory napotykaliśmy się tylko na pośredników którzy nigdy nie przedstawiali się wogóle lub często nie wspominali dla jakiej firmy pośredniczącej pracują. Najbardziej zaskoczyła nas pani która podała nam adres mailowy do kontaktu nijak nie wyglądający na get in bank. Zapytana dlaczego nie daje nam służbowego adresu tylko jakiś onet.pl odpowiedziała, że dzięki temu będzie mogła odczytywać nasze wiadomości z domu a służbowe konto tylko z pracy. OK pomyśleliśmy. Ciekawe że została polecona przez pana z innego banku z którym prowadziliśmy negocjacje "pozwolił sobie w naszym imieniu zadzwonić do koleżanki" .Wreszcie po rozmowach z panią zadzwoniliśmy na numer banku znaleziony w necie gdzie przynajmniej było jakieś logo banku. Po sekundzie pani przemiłym głosem poinformowała mnie że rzeczywiście mam już przyznany kredyt i na moje dopytania czy to byli jacyś pośrednicy z którymi rozmawiałem odpowiedziała że i owszem ale nie może potwierdzić ich danych bo ... bo tak ... bo nie ma wglądu w te dane. Sprawdziliśmy więc sami panią pośrednik w necie po nazwisku i rzeczywiście pracuje dla firmy związanej z get in bankiem ale jej mail na stronie firmy nie jest mailem typu get in coś tam. Zapytaliśmy znowu panią z get in banku czy możemy dostać warunku kredytowe bezpośrednio u nich. Odpowiedziała że owszem ale po pisemnej rezygnacji z warunków uzyskanych u innych pośredników. Dlaczego pisemnej? " Bo te oferty nawarstwiają się w systemie i powstaje bałagan" . Wątpliwości są takie: dlaczego bank pozwala sobie na takie kłamstewka już na tak wczesnym etapie gdzie jak piszecie jesteśmy traktowani z dzacunkiem jak klienci? Nie wiem czy nie zrobimy głupio zaciągając ten kredyt bo własnie otrzymaliśmy fajny kontrakt i pod koniec roku będziemy dysponować gotówką trzy razy większą niż wartość auta więc może jednak poczekać a teraz kupić jakieś auto za niewielką kwotę ( mamy oszczędności ok 20 tysz których bez utraty płynności finansowej dało by się coś uszczknąć na drugie auto potrzebne na dojazdy do kontrachenta)? Proszę o szczere rady bo wydaje mi się że mając zbyt dużo innych spraw na głowie możemy tu się w coś niechcący wpakować ulegając presji czasu i złudzeniu uproszczonych tam formalności i tysiąca innych miłych gestów.
zyta33333 / 194.181.95.* / 2010-08-17 15:49
z całego serca odradzam, jest tyle innych banków
Moni10 / 89.77.2.* / 2010-02-24 23:02
Ludzie! nie ładujcie się w ten kredyt!!!!! ja w 3 lata auto o wartości 23 tys spłaciłam w kwocie 41 tys w tym pseudobanku co roku pisząc prośbę o obniżenie % (kredyt w CHF 14,9 %) i dostając różnego rodzaju odpowiedzi pod wspólnym hasłem "pocałuj się dupę"
bierzcie kredyt w BANKACH nie u pośredników bo jeszcze dorzucą Wam do kapitału kredytu swoją prowizję w ramach tzw "innych potrzeb kredytobiorcy"
I PRZEDE WSZYSTKIM NIE W GETINBANKU!!!!!!!!!!!
MoniG / 83.25.222.* / 2010-01-13 12:19
Szanowni Państwo!
Tradycyjnie jak co roku napisałam pismo do tej pseudofinansowej instytucji o obniżenie oprocentowania kredytu we frankach (obecnie mam na poziomie 14,9%) i tradycyjnie jak co roku dostałam odmowę.
Proponuję aby wszyscy niezadowoleni jednak zdecydowali się na skargę do Komisji Nadzoru Finansowego bo im będzie takich skarg więcej tym poważniej potraktują problem. Skargę można wysłać wypełniając formularz dostępny na stronie KNF i tak jak już wcześniej ktoś napisał wyżej we wtorki i czwartki można kontaktować się z osobą odpowiedzialną na konkretną sprawę i śledzić jej bieg.
Biadolenie i zasypywanie gruszek w popiele na niewiele się zda. Próbować można a klientom innych banków się udało...........
J12 / 83.22.51.* / 2009-11-19 20:41
Jeśli to możliwe polecam - UNIKAJCIE tego banku. Pomijając to, iż kredyt spłacam w frankach szwajcarskich, podniesiono mi oprocentowanie w czasie kiedy inne banki je obniżały ( obniżka stóp procentowych przez Szwajcarię). Dodatkowo ostatnio zaistniała drobna szkoda komunikacyjna nie z mojej winy i Getin Bank zażądał 50 zł dla siebie z wypłaconego mi odszkodowania. Gdyby nie to, że kurs franka wzrósł do czasu gdy podpisana została przeze mnie umowa kredytowa- dawno by mnie już tam nie było.
Wałbrzych / 83.22.134.* / 2010-06-23 08:17
No to super,będąc zawodowym kierowcą,jedyny bank który zaakceptował diety do uzyskania kredytu hipotecznego,ale czytając te wszystkie komentarze,to raczej będę sobie musiał odpuścic.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: