Giełda na świecie

Kacper90 / 2012-03-23 12:36
Sprawa jest dla mnie niebywale ekscytująca!! Od jakiegoś roku inwestuje na giełdzie i jak na razie czuję że mam szczęście!! Zamierzam wypłynąć na głębsze wody i spróbować inwestować na giełdach na przykład w Londynie!! Pytanie tylko czy trzeba spełniać jakieś specjalne warunki? Czy też każdy może inwestować na giełdach świata?
Wyświetlaj:
msz_bossa / 2012-04-13 15:34
Wnioskuję po poście, że pierwsze straty przed Tobą. Gdzie woda głęboka, ryby drapieżne. Pamiętaj, że straty są nieodłącznym elementem inwestowania.

Pozdrawiam,
MSZ.
Akumuluj24_pl / 79.185.127.* / 2012-04-13 12:26
Pamiętaj też o tym o czym pisałem wcześniej,czyli o uzupełnieniu niezbędnej wiedzy teoretycznej,w księgarni maklerskiej masz cały szereg literatury,która bardzo się przyda.
msz_bossa / 2012-03-24 18:41
Wnioskuję po poście, że pierwsze straty przed Tobą. Gdzie woda głęboka, ryby drapieżne. Pamiętaj, że straty są nieodłącznym elementem inwestowania.

Pozdrawiam,
MSZ.
Akumuluj24_pl / 79.185.62.* / 2012-03-23 14:14
Myślę,że tutaj warto byłoby sporo poczytać na ten temat. Zobacz sobie książkę w księgarni inwestora o tytule "Analiza formacji na wykresach giełdowych" i będziesz wiedział o wiele więcej z tego zakresu.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy