Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Giełda na żywo: dyskusja z dnia 2014-03-20

Giełda na żywo: dyskusja z dnia 2014-03-20

Money.pl / 2014-03-20 00:00
Zapis dyskusji na Giełdzie na żywo w dniu 2014-03-20

http://www.money.pl/gielda/na-zywo/
Wyświetlaj:
Pomocny / 89.68.205.* / 2014-03-20 14:48
@Sneeze - przede wszystkim na zdrowie! Sprawdziłem tę spółkę z ciekawości. Bardzo duży potencjał wzrostowy (odnoszę wrażenie, że na obecną chwilę wytraciła impet. Potwierdza to między innymi znacznie pomniejszony wolumen). Ma BARDZO ciekawą historię i wskaźniki fundamentalne (ciągła ekspansja, przyznane i zaksięgowane kolejne dotacje, ogłoszono też w planach przejście na parkiet na wyższym piętrze GPW) Może nie jest to idealny moment, żeby wejść w tę spółkę (chociażby dlatego, że nie ma tylu zleceń sprzedaży żeby zaspokoić większy apetyt) ale na pewno warta jest dalszej obserwacji. Mam nadzieję, że moja opinia będzie interesująca. Pozdrawiam!
Sneeze / 89.68.205.* / 2014-03-20 13:52
Ktoś inwestuje na rynku NewConnect? Co myślicie o spółce OpenNet ? Znajomy nas sobie przedstawił, wygląda bardzo ciekawie. Decyzję już podjąłem - kupuję. Interesuję mnie tylko wasza opinia dotycząca ww. spółki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy