Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Giełdy na świecie: Wracają spekulacje na podwyżkę stóp Fed. Dziś trendy w światowym przemyśle

Giełdy na świecie: Wracają spekulacje na podwyżkę stóp Fed. Dziś trendy w światowym przemyśle

Wyświetlaj:
synonim / 2016-03-01 10:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
S&P500 nie tylko nie ma już siły od 1,5 roku rosnąć ale po tym jak spadł w rejon 1900 to nie ma nawet siły odrobić strat po tąpnięciu ze stycznia a mamy już marzec

No ale stado nadal myśli, że hossa polega na tym, że coś nie ma siły mocniej spadać
Koniec petrodolara i euro / 37.128.13.* / 2016-03-01 10:04
Szok naftowy zaraz uspokoi bankrutów.
swiezak44 / 2016-03-01 09:59
Korzysta/korzystał ktoś z konta na TMS Brokers.. Bardzo mi siępodoba na pierwszy rzut oka. Przejrzyste, intuicyjna obsługa, dużo objaśnień, bardzo dużo możliwości. Mają nawet kontrakty na poszczególne akcje w USA, co mnie bardzo cieszy. Rafał mi polecił ease-forex, ale widać że tam skupiają się bardziej na walutach, a ja wole akcje. Nie wiem jak jest z opłatami, prowizjami, ale w TMS Brokers wszystko wygląda jak należy. Korzystał ktoś?? Co byście polecili??
synonim / 2016-03-01 10:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Co byście polecili??


Nie napiszę co polecam żeby nie robić reklamy i napiszę tylko co ja mam (pewnie i tak skasują tę dyskusję). Ja mam dwa rachunki na derywaty, jeden w Deutsche Bank, który wedle rankingów jest aktualnie najlepszy na rynku (darmowe konto, niskie prowizje), a drugi rachunek derywatów mam w XTB. Deutsche Bank pewnie za jakiś czas zbankrutuje więc zostanie mi konto w XTB, co do którego się rozczarowałem ale nadal mam tak konto bo i tak jest darmowe

Nie znam TMS Brokers ale dużo dobrych opinii słyszałem o Aliorze jeśli chodzi o rachunek derywatów i jak Deutsche Bank padnie to tam się przeniosę
synonim / 2016-03-01 10:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

A dlaczego sięrozczarowałeś do XTB??


wycofali opcje na wig20 i na samej górce na akcjach zachodnich wprowadzili handel akcjami na rynkach zagranicznych z prowizją 50 zeta od zakupu

rozczarowałem się bo nie lubię jak ktoś mi coś zabiera

nikt w tym czasie możliwości handlowania opcjami nie wycofywał
swiezak44 / 2016-03-01 10:15
No dobrze, ale masz tam kontrakty na zagraniczne indeksy i zagraniczne akcje??? To mnie najbardziej interesuje. PS. Jak to jest z tymi prowizjami/opłatami od tego typu transakcji?? Duże sa różnice, gdzie jest najtaniej a gdzie najdrożej?
synonim / 2016-03-01 10:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No dobrze, ale masz tam kontrakty na zagraniczne indeksy i zagraniczne akcje??? To mnie najbardziej interesuje.


Masz tam kontrakty CFD na zagraniczne indeksy i akcje, w tym na polskie

Ale jak chcesz się szybko wyzerować to zacznij grać właśnie na kontraktach

tu żaden kontraktowiec nie przetrwał dłużej niż pół roku

nie ma na to cwaniaka


PS. Jak to jest z tymi prowizjami/opłatami od tego typu transakcji?? Duże sa różnice, gdzie jest najtaniej a gdzie najdrożej?


użyj googli i przejrzyj rankingi na ten temat bo są publikowane, ja nie wiem jak aktualnie wygląda kwestia prowizji bo banki ciągle coś zmieniają w tabelach opłat
swiezak44 / 2016-03-01 10:33
Spoikojnie, nie zamierzam ryzykowac więcej niż 20% w taką grę, a jeśli widzę prawie 100% pewności inwestycji, to dlaczego nie wykorzystać okazji???? Przecież wiadomo jak to się rozegra. Idą według bardzo podobnego samego schematu jak poprzednio. Zresztą zobacz riki-tiki jak zrobił. Można? Można. Nie trzeba grać na 5min świecach, żeby wyjść na tym na plus. Ja właśnie chce podobnie do tego podejść.. :)
synonim / 2016-03-01 10:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Spoikojnie, nie zamierzam ryzykowac więcej niż 20% w taką grę, a jeśli widzę prawie 100% pewności inwestycji, to dlaczego nie wykorzystać okazji???


na giełdzie nie ma 100% pewności a taka "pewność" może bardzo szybko zamienić się w stratę

wedle statystyk 95% leszczy wtapia na kontraktach i po co łudzić się że będziesz w pozostałych 5%

i coś w tym jest bo na tym forum żywot wszystkich kontraktowców był bardzo krótki

tylko brydzia pisała tu 10 lat ale ona zwariowała po tym jak ją na kontraktach wyzerowali i potem już nawet nie wiedziała jaką ma płeć, raz pisała jako kobieta, potem jako mężczyzna (dlatego nadali jej ksywkę "transwestyta"), grała tu na koniec już tylko w swych fantazjach aż w końcu zniknęła całkiem


Przecież wiadomo jak to się rozegra.


Nie wiadomo


Idą według bardzo podobnego samego schematu jak poprzednio.


te schematy się różnią i w tym sęk


Zresztą zobacz riki-tiki jak zrobił. Można? Można.


Może i można ale jakoś nie pamiętam żeby on tu na 2500 pisał że wziął 200 S-ek na wig20

a po fakcie napisać można wszystko

nie daj się nabierać

nie neguję że tak zrobił ale nie ma na to dowodów


Nie trzeba grać na 5min świecach, żeby wyjść na tym na plus. Ja właśnie chce podobnie do tego podejść.. :)


ja cię tylko ostrzegam: chcesz wtopić na tym kasę, to zacznij w to grać. Niczym się to nie różni od hazardu a na hazardzie nikt nie zarabia

posłuchaj mnie z moim doświadczeniem 10 lat na giełdzie albo się poparzysz

żeby potem nie było że nie ostrzegałem
swiezak44 / 2016-03-01 09:53
Wam też się ta strona tak wywala jak u mnie??? Za jakie grzechy musimy się tak męczyć z tym przedpotopowym forum??? Może chodzcie sięprzenieśmy gdzieś, gdzie jest normalnie???
synonim / 2016-03-01 10:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Może chodzcie sięprzenieśmy gdzieś, gdzie jest normalnie???


w sumie nie znam lepszego miejsca więc lepsze to badziewne technicznie forum niż inne badziewne
swiezak44 / 2016-03-01 10:21
Ja nie znam gorszego forum. To jest nie możliwe, żeby nie było innego, normalnego forum o giełdzie. Ja bym chętnie opuścił już to miejsce.
bitcoiniarz / 94.254.177.* / 2016-03-01 10:24
Na takim konkurencyjnym forum nie podam nazwy kiedyś myślałem iść ale się zniechęciłem jak kolesie tam cały dzień zamiast o giełdzie gadali że w zasadzie to oni sami nie wiedzą kiedy mają imieniny ha ha ha :)))
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Koniec petrodolara i euro / 37.128.13.* / 2016-03-01 10:07
Przenieś się najlepiej do bankrutujących Stanów, gdzie niedługo wszystko padnie.
I nie otworzy się nic, więc nie będziesz musiał tak się męczyć.
Na marginesie / 194.181.252.* / 2016-03-01 09:51
Giełda topnieje przez problemy na giełdzie Chińskiej. Złotówka osłabła, a co ma być stała kiedy waluty w koło topnieją (w tym olbrzymiej Rosji. W latach 30ch ub. wieku Polska straciła na utrzymaniu parytetu złota). Przyj słabszej złotówce bardziej opłacalny eksport, więc korzystajmy póki możemy. Wprowadzajmy nowoczesne technologie i wspierajmy rodzinny przemysł! Bez paniki, do roboty!
bitcoiniarz / 94.254.177.* / 2016-03-01 09:44
Widzisz SWIEZAK a wczoraj chciałeś brać S na DAX ...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
swiezak44 / 2016-03-01 09:51
Dalej chcę zwiąc! Jakbyś czytał moje dwa pierwsze posty, to pisałem, że USA juz osiągnęły limit wzrostów a DAX ma jeszcze miejsce żeby wzrosnąć do 9700-10000. Więc teraz pewnie USA będa się bujać w miejscu, zeby DAX podrósł (i nasz GPW też), a jak już osięgnie może 10000 to wszsytkie giełdy zrobia "pożegnanie z Afryką" i przeniosa grę o jeden poziom niżej.. Kiedy to posiedzenie tego europejskiego banku czy czegoś takiego???
bitcoiniarz / 94.254.177.* / 2016-03-01 09:57
Brydzia też wszystko z góry tutaj "wiedziała" :))) Ja tam wiem jedno hossa jest WIECZNA a korekty przejściowe.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2016-03-01 10:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ja tam wiem jedno hossa jest WIECZNA a korekty przejściowe.


i pewnie dlatego zaliczyłeś "miękki reset"(twoje własne słowa) zeszłej wiosny biorąc L na DAX na 13 400 pkt
trazcgggggg / 91.246.67.* / 2016-03-01 09:29
Najważniejsze indeksy w USA zaliczyły trzeci miesiąc spadków, czego nie widziano od 2011 roku. Dodatkowo S&P500 zszedł poniżej 50-dniowej średniej kroczącej, co jest przyjmowane jako zły znak. Źle to wróży trendowi na najbliższych sesjach.
---------
a to pech:(
żeby tak się znęcać nad forumowym dzieckiem hossy:(
Koniec petrodolara pokazuje złoto / 37.128.13.* / 2016-03-01 09:51
Stany to bankrut, a szok naftowy to teraz pogłębi.
bitcoiniarz / 94.254.177.* / 2016-03-01 09:45
Nie chcę Cię zniechęcać ale zwykle oni piszą na odwrót do rzeczywistości. ..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bitcoiniarz / 94.254.177.* / 2016-03-01 09:55
SP500 futrures plus 0,70% i 1960 pkt.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2016-03-01 10:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

SP500 futrures plus 0,70% i 1960 pkt.


to bierz, do reszty cię wyzerują w tej "wiecznej hossie" i będzie spokój
Koniec petrodolara i euro trwa / 37.128.13.* / 2016-03-01 09:07
Nasz bankrut-manipulant znów rżnie głupa i bez obrotu i wbrew danym próbuje udawać wzrosty kupując 3 akcje.
Koniec petrodolara i euro trwa / 37.128.13.* / 2016-03-01 09:00
Krach zysku Glencore, bankrutów będzie na kopy.
Czekamy na KGHM.
Koniec petrodolara i euro trwa / 37.128.13.* / 2016-03-01 08:57
Wywalanie strat ttrwa, ale zero kupujących, więc będzie trudno ich się pozbyć.

Future w Europie na czerwono.

Żadne idiotyzmy z ujemnymi stopami nie uratują bankrutów.

Wręcz przeciwnie, ludzie wyjmują gotówkę z banków, co najlepiej widać po złocie.
Koniec petrodolara i euro trwa / 37.128.13.* / 2016-03-01 08:55
W ramach ćwiczenia spekulantów, Bank Ludowy Chin wzmocnił dziś renminbi, żeby przypadkiem nie chcieli grać na jego spadek.
Koniec petrodolara i euro trwa / 37.128.13.* / 2016-03-01 08:48
Niepokojące jest, że w Chinach rośnie bezrobocie.
Stąd te paniczne ruchy Banku Ludowego Chin, bo trwa już wojna walutowa.
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy