Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Giełdy: USA - Światełko w tunelu, Japonia - znowu w dół

Giełdy: USA - Światełko w tunelu, Japonia - znowu w dół

Wyświetlaj:
ait / 217.74.64.* / 2007-08-17 11:58
Zrobilem dzis cos po raz 1-szy w zyciu! Kupilem akcje na spadkach :) Powiem Wam, ze to fajne uczucie kupic tanio. Zupelnie inne podejscie niz tylko myslec o tym. Czlowiek czuje potencjal do wzrostow. Kupie chyba jeszcze.
Greg1 / 57.67.141.* / 2007-08-17 08:26
Jedno jest pewne jesteśmy coraz bliżej odbicia. Jak notowania wywalą doła na 50% to na bank wszystko się odbije. Np. mi się odbijają mocno ostatnie inwestycje. Kompletna niestarwność. Na szczęście nie słyszałem jeszcze o spadku 100% wszystkiego, tak więc nie stracę wszystkiego co włożyłem.
Jadę przepić resztę co mi została, to będę miał jakieś miłe wspomnienia z giełdy.
gadamek / 2007-08-17 07:58 / portfel
witam
zieloności sobie i wszystkim zycze
Radca Prawny / 2007-08-17 08:14 / Ja nie radzę!
jezeli gieldy zachowuja sie jak fale po wrzuceniu kamienia do wody, a mialo to miejsce za wielka woda,
to coz skazani jestesmy na patrzenie, jak to wszystko sie w USA rozwija i jakie tam sa nastroje.
Na nic sie zda AT poki co.
A promyk nadzieji w tym ze, spadki na tamtejszym rynku nie sa juz tak drastyczne, a inwestorzy zabieraja sie za zakupy przecenionych akcji.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy