Forum Polityka, aktualnościPolityka

Giertych popiera postulaty podwyżki płac dla nauczycieli

Giertych popiera postulaty podwyżki płac dla nauczycieli

Wyświetlaj:
obserwator / 2007-06-04 09:48 / Tysiącznik na forum
Każdy winien otrzymywać pieniądze za pracę, rzetelna pracę, im kto więcej pracuje winien więcej zarabiać, ale nie powinna to być praca dla samej pracy, efekty z pracy winny być zrozumiałe dla wszystkich, nauczyciele od niedawna zostali funkcjonariuszami, to duże wyroznienie dla 600000 nauczycieli. Ta armia nauczycieli winna skutecznie uczyć młode pokolenie. Ale czy uczy efektywnie, mam watpliwości, za duzo korypetycji, za dużo wolnych okienek z lekcjami zastepczymi, niesprawiedliwe oceny szkolne pobieznie dawane, za mały wpływ rodziców, strajki nauczycieli pokazują że rodzice nic nie znaczą, nauczyciele strajkując ucza niewlaściwych postaw spolecznych a sa funkcjonariuszami, na studiach jest jeszcze gorzej, ale to odrebny temat. Samorzady daja pieniądze na penske nauczycieli, czy samorzady majace za radnych PO i SLD sa przyjazne rodzicom. Obawiam sie że ten system polityczny ma zły wplyw na szkolnictwo. Winni sa temu wyborcy, tam maja jak wybierają. Przeciąganie liny w najlepsze trwa, SLD z PO przymierzają sie do przejęcia władzy, Boże broń przed taka władzą, oni juz byli , wszystko popsuli i nie daja gwarancji że naprawia to co przedtem zepsuli.
Nau / 83.23.72.* / 2007-06-04 14:54
Popieram girtycha również. Nie popieram strajku. Przez ZNP młodzi nauczyciele mogą nie dostać pracy bo starzy będą blokowali miejsca
St / 83.14.253.* / 2007-06-03 14:34
A ja jestem za 200% -tową podwyżką dla wszystkich, którzy pracują i emerytów też. A dodatkowo jestem za tym żeby każdemu dać jednorazowy zasiłek w wys. 1mln €. A dla każdego idioty jeszcze po 1 mln. na leczenie. A może by tak zamiast gadać głupoty to coś zrobić. Może by tak ograniczyć wydatki na urzędowe p************, kupić o parę samolotów rządowych mniej, ograniczyć własne wycieczki, zlikwidować parę tysięcy etatów w zatruwających życie urzędach? I pieniądze się znajdą. Nie będzie trzeba gadać głupot pod pubilkę, że się coś popiera.
maniuś / 83.27.74.* / 2007-06-02 19:45
Romek ty aby utrzymać się na stołku to byś każdego z nauczycieli całował byś w d..ę.Jednak ja ci bardzo dobrze radzę idż na drzewo pompować liście lub prostować banany i nie rób spustoszenia w oświacie.
kpiarz / 83.7.162.* / 2007-06-02 14:00
Już Faceci w Czerni z CBS zaczęli węszyć:) Nie wiem czy Romek z tym też sobie poradzi?
cheapczad / 2007-06-02 11:19 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a ja jestem za expresowym tempem wymazania tego troglodyty z co najmniej rzadowej mapy
kpiarz / 83.7.162.* / 2007-06-02 12:32
tak, dla utrzymania stołka Romek nawet diabłu rękę poda:)

Najnowsze wpisy