Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Giertych: To było naplucie w twarz opozycji

Giertych: To było naplucie w twarz opozycji

Money.pl / 2007-10-02 08:49
Komentarze do wiadomości: Giertych: To było naplucie w twarz opozycji.
Wyświetlaj:
Chery 133 / 83.28.194.* / 2007-10-07 13:38
Roman zawsze imponował mi głupotą
ŁowcaWykształciuchów / 2007-10-02 15:43 / NiePOsPOlity Intelekt
Premier powinien natychmiast wywalić na zbity pysk tę Salonową pluskwę Urbańską - tak, jak to oddawna postuluje Gazeta Polska.
LPRprecz / 167.127.24.* / 2007-10-02 15:32
Od kiedy Giertych zadaje sie UPR zrobil sie bardzo 'liberalny'. Przeciez to maska, ktora zalozyl zeby po plecach UPR wejsc do sejmu. Dziwie, ze 'myslacy' z UPR tego nie widza. Glosowalem na UPR przez lata, ale tym razem koniec. Nie przyloze reki do tego zeby Giertych i Wierzejski weszli do Sejmu
wafel_86 / 2007-10-02 13:48
Panie Premierze, odejdź wstydu oszczędź...szkoda, że Pan rządzi LPR bo może mieliby szanse, żeby wejśc do sejmu a tu lipa...
jaro67 / 2007-10-02 14:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wczorajszym wystapieniem w Forum i próbą obnażenia jawnej manipulacji Giertych pokazał ze jest człowiekiem bezkompromisowym wychowanym zresztą na Najwyższym czasie

Tak więc wartości wolnościowe są mu dosyć bliskie tym bardziej że zobaczył od podszewki
jak wygląda sprawowanie władzy przez PiS

Niedotrzymywanie obietnic, deklarowanie światopoglądu którego się po tym, nie broni
pudelrozi / 84.38.83.* / 2007-10-02 14:34
Proszę nie patrzeć na to kto rządzi LPR ale jakie maja zamiary, to jedyna nieskorumpowana i uczciwa partia!! Tylko motłoch i plebs zwraca uwagę na wygląd!! Dla takich jak pan najlepiej jest słuchać radia!!
conkret / 62.21.106.* / 2007-10-02 13:39
A to że w waszej koalicji są ludzie tolerujący przestępczość to Panu nie przeszkadza?
Cały UPR jest w to umoczony, bo przestepstwem jest także wiedząc o tym przechodzić nad tym do porządku.
Z pierwszego miejsca w Poznaniu startuje Grzegorz Grocki - mistrz świata w tym procederze, jak pan chcesz troche szczegółów prosze napisać.
DRZAZGA / 83.8.201.* / 2007-10-02 13:26
gdyby j kaczyński nie podjął debaty to pierwszy niemądry gertych by mu zarzucił "tchórzostwo"-a on sam nie wie /bo za mocno ograniczony/ że debata ta pokazała kim jest a kwaśniewski-GOLENIOWIEC!!-POLACY JUŻ WIEDZĄ NA KOGO G Ł O S O W A Ć
Raqq / 87.206.7.* / 2007-10-02 15:26
Rozumiem że wybrał Kwaśniewskiego. Nawet nie musiał się starać aby go skompromitować bo on sam się kompromituje. Na Tuska już odwagi mu braknie. Woli go opluwać z daleka:)
pudelrozi / 84.38.83.* / 2007-10-02 14:37
SLD powinno zostać już dawno zdelegalizowane za najwyższą w skali przestępczość. Można powiedzieć że kwaśniewski zdradził Polske nawołując Nimecy do ostrej polityki, shańbił Polskę na Ukrainie, shańbił siebie profanujac gest papieży - i oto LiD'er lewicy pseudodemokratyczenj!!
MN2 / 2007-10-02 14:28 / Bywalec forum
Walczyli jak równy z równym, kopiąc się po kostkach. Głosujmy na partię Szewców Witkacego.
stary lis / 79.187.37.* / 2007-10-02 10:43
kiedy wyborcy zamkną ta gębę wreszcie. Niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego Marek Jurek wspar`ł wszechpolaków !?
pudelrozi / 84.38.83.* / 2007-10-02 14:42
Bo wizerunek Wszechpolaków wykreowany przez media jest skrajnie fałszywy i już wielokrotnie wszechpolacy wygrali na ścieżce sądowej sprawę uzyskując przeprosiny na łamach TV i gazet. Jednak wiadomo że przeprosiny nie mają już takiej siły perswazji jak rozpropagowane kłamstwo, dlatego ludzie zwrócą uwagę na aferę (bo to wzburza emocje) a przeprosiny przechodzą obok nas (bo to jałowe i bez emocji). Trzeba zaostrzyć prawo odnośnie kłamst medialnych ku czci prawdy!! Wszchpolacy to Elita prawicy!!
dasdf / 167.127.24.* / 2007-10-02 10:28
Dlaczego money.pl tak promuje tego konia, awanturnika romana? dla niego zdrada lub skandal jest co 5 min...
jaro67 / 2007-10-02 10:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bo to jedyna opozycja dla Okrągłego stołu i Magdalenki
jan23 / 88.156.44.* / 2007-10-02 10:22
Najlepiej to sie zna pan Kwaśniewski na historii ,zna wyjątkowo bigrafię Mikołaja Kopernika pewnie niw wiedział ze brał udział w obronie Olsztyna ,ale to drobiazg jego znajomosc na inne tematy zapewne jest na tym samym poziomie,wie ze coś gdzies i tyle najwazniejsze to zabełkotać.
raqq / 87.206.7.* / 2007-10-02 15:30
:):) W debacie padło tylko raz nazwisko Kopernik i to nie w kontekscie obrony Olsztyna a tu już sie komuś zarzuca nieznajomość historii. Zadziwiacie mnie państwo :):) Rozumując podobnie i słuchając wypowiedzi pana premiera można dojść do wniosku, że również nie zna historii Polski , a szczególnie ostatnich 40 lat.
MN2 / 2007-10-02 10:11 / Bywalec forum
Plucie? Przez godzinę dwóch facetów opowiadało nie wiadomo co. Jakieś nie stworzone historie, o tym jak Kwaśniewski ustawił Polskę w świecie i jak Kaczyński teraz to poprawia, a obaj znają się na tym jak kura na pieprzu.
Sabre / 2007-10-02 09:49 / Tysiącznik na forum
W całej sytuacji najdziwniejsze jest nie tylko to że Kaczyński udziela pomocy Kwaśniewskiemu, ale też środowisku dawnej UD, czyli sławnemu "salonowi Michnika".
Jak na kogoś, kto tak mocno pozuje na wojownika z komuną i Salonem, Kaczyński zachowuje sie zupełnie na opak.
pudelrozi / 84.38.83.* / 2007-10-02 14:45
Bo kiedy w Magdalence przysięgano że w Polsce prawica nie zostanie dopuszczona do rządów to Kaczyński też tam był!! Prawicowość PiS'u to zwykła przykrywka na jego lewacki kolektywizm!!
jaro67 / 2007-10-02 09:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co to za debata 1,5 min dla gościa

a potem przerywanie

jałowe to nic nowego nie p[owiedzieli

bardzo przewidywałne
wernyzdrowa / 84.234.10.* / 2007-10-02 08:49
Ja to odbieram inaczej. Jest to zagranie Kaczyńskiego przeciw Tuskowi. Zapraszając Kwaśniewskiego, dyskusja była na temat tego co złe było po mtransformacji III RP i naprawa tego IV RP. Za wszelkie patologie i rozkradzenie Polski odpowiadają postkomuniści a Tusk szykuje się do koalicji z nimi. Natomiast Roman wydaje się być na sznurku postkomunistów i liczy na to, że owi postkomuniści wpuszczą go mna salony jak będezie opluwał PiS.
raqq / 87.206.7.* / 2007-10-02 09:27
Prędzej dojdzie do koalicji PiS - Lid niż Po -Lid. Pan premier już pokazał jakie koalicje potrafi budować. Znowu usłyszymy coś o zmuszaniu PiSu i dobrze Polski. Grunt żeby niedaż się oderwać od władzy.
realista / 83.9.151.* / 2007-10-02 10:09
Człowieku typowe rozumowanie platfusa, nie potraficie ani przeprowadzić porządnej kampanii wyborczej, układacie się na boku z LiD , czemu odszedł Rokita każdy inteligentny Polak to wie ? A wypowiedź Tuska w sprawie KRUS że nie pozwoli tej komunistycznej instytucji ruszyc o czym świadczy że on niby jest liberał , przedstańcie się ośmieszać
myślący (UPR'owiec) / 217.147.104.* / 2007-10-02 10:42

Człowieku typowe rozumowanie platfusa, nie potraficie ani
przeprowadzić porządnej kampanii wyborczej, układacie
się na boku z LiD , czemu odszedł Rokita każdy
inteligentny Polak to wie ?


Bo Nelly poszła do PiS'u - przy okazji prezentując porażającą jasność umysłu (pasującą do PiS'u - razem z Gosiewskim i jego "odwróconym Janosikiem" na pewno się dogadają).

że on niby jest liberał

A tu masz rację, PO to farbowane liberały. Dlatego jedyną opcją mogącą uratować Polskę przed zapaścią gospodarczą jest UPR.
realista / 83.9.151.* / 2007-10-02 11:23
Bo Nelly poszła do PiS'u - Człowieku ile ty masz lat żeby takie bzdury powtarzać
FirezeuG / 83.144.86.* / 2007-10-02 12:05
Oj Ty biedny "realisto":)
Chyba za bardzo sobie do serca bierzesz słowa swojego wodza. Nie wiem ile TY masz lat ale jeśli nie 13 to wógóle nie powinieneś słuchać polityków bo ci się jeszcze bardziej pomiesza.
Nie jestem człowiekiem "elity" (chociaż ten kabaret lubię), nienawidzę jak ktoś mówi że chce dla mnie dobrze tylko ja o tym nie wiem, a jak 100 raz słyszę o rozbijaniu układu to zaczynam się zastanawiać czy chodzi o mój nerwowy.
To co zaprezentował Premier, z psychologicznego punktu widzenia, nazywa się schizofrenia paranoidalna.

Ja jakoś układy nie widzę na każdym kroku.
Własnymi rękami codziennie buduję swoją przyszłość w tym kraju (ale pewnie jak za bardzo się postaram to za chwilę ktoś powie że to ja jestem w układzie :) ).

Ten rząd nie dał mi nic.
Może poza wstydem bo tego dostałem w nadmiarze.
To nie przez nich wzrasta moja pensja tylko dzięki gospodarce, a to że to nie oni mają na nią wpływ pokazują notowania giełdowe które już nie reagują na ich ekscesy.
Nadal zawieszenie w samochodzie zmieniam 1 na rok, a normalnych dróg jak nie było tak niema.
Mieszkania własnego nie posiadam bo przy aktualnych cenach to jest to całkowitym bezsensem (ale jak oddadzą te 3miliony to cena poleci na łeb).
A na dodatek żeby nie martwić się o lekarza to musiałem wykupić pakiet w prywatnej firmie (oni przynajmniej nie strajkują)

Tak na koniec.

To Cię zaskoczę:
NELLY JEST W PIS-ie!!! KANDYDUJE Z JEGO LISTY (nr 2 w wa-wie) , A NA KONWENCIE MÓWIĄ O NIEJ JAKO O NOWYM CZŁONKU !!!!
realista / 83.9.151.* / 2007-10-02 18:36
Człowieku ty naprawdę masz problem z inteligentnym myśleniem , kompletnie nie rozumiesz mojego pytania czemu Rokita wycofał się z PO , klepiesz za Komorowskim że przez żonę, to chyba tobie PO zrobiło wodę z mózgu. Gdzie ja tam piszę o jakichś układach wymyślanych przez PiS czy tego typu rzeczach, przypisujesz mi czyjeś teorie. Ty myślisz ze mi się podoba PiS za swoje poglądy na KRUS absolutnie nie. Mają takie same jak PO w tym roku wydali 12mld a w przyszłym chcą wydać 15mld na ten bolszewicki twór , twój pupil z Po chce zrobić dokładnie to samo co sam powiedział publicznie ,dlatego nie stać cię na mieszkanie. Przypomnij sobie kto przegłosował podwójne becikowe na pewno nie PiS. Z Rokitową to jesteś niczym Kolumb dokonałeś odkrycia Ameryki że startuje z listy PiS dostaniesz może Nobla.Ja zachowuje może się jak 13-latek ale tobie to jeszcze dużo brakuje do tego wieku.
jaro67 / 2007-10-02 09:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czy PiS czy Lid to układ okragłostołowy

bardzo obawiają się UPR skoro nie wpuszczają do studia Korwina- Mikke

stawiają ochroniarzy a gdy kilkakrotnie Giertych zadaje pytanie dlaczego tak postąpiono

prowadząca program forum uchyla się od odpowiedzi i zmienia temat
pudelrozi / 84.38.83.* / 2007-10-02 14:47
Tu jest odpowiedź na to pytanie: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/

Proszę wsłuchać się w 36 i 49 sekundzie!!

Najnowsze wpisy