Forum Polityka, aktualnościPolityka

Giertych zszokowany listami wyborczymi PiS

Giertych zszokowany listami wyborczymi PiS

Money.pl / 2006-11-05 14:19
Komentarze do wiadomości: Giertych zszokowany listami wyborczymi PiS.
Wyświetlaj:
rozwado / 2006-11-06 11:30 / Tysiącznik na forum
Nie widze nic zlego w UW, ale AWS + SO to korupcja gwarantowana, tyle ze pod egida nowych panow z PiSu i LPRu. Wyjdziez tego skorumpowana dyktatura.
rozwado / 2006-11-06 11:16 / Tysiącznik na forum
Nie widze nic zlego w UW, ale AWS + SO to korupcja gwarantowana, tyle ze pod egida nowych panow z PiSu i LPRu. Wyjdziez tego skorumpowana dyktatura.
pchelek / 2006-11-05 21:11 / Tysiącznik na forum
tak cel maja te wybory - wykasowac popaprancow
maniuś / 83.27.121.* / 2006-11-05 17:40
A ja mam w D...E ten popaprany festyn t/z wybory i je olewam.Tam startują wszelakiej maści głupole i popaprańcy rządni kasy i władzy.Ta wszelaka swołocz żerując na naiwności i ciemnocie społeczeństwa pcha się do koryta aby powiększyć swoje konta bankowe dorobić się dużej kasy i ustawić siebie i swoje rodziny.W mojej gminie Prochowice (pow. Legnica) tak się właśnie dzieje.Na stołek burmistrza startuje obecna pani burmistrz kobieta nie zrównoważona psychicznie traktująca gminę i jej mieszkańców jak prywatny folwark.Drugą osobą to przewodnicząca rady kobieta o nieco trochę łagodniejszym usposobieniu oraz Pan który doprowadził swoją firmę do bankructwa.No i na kogo tu głosować?Mnie z tą gminą łączy to że tu mieszkam,a w Legnicy prowadzę firmę.Nie wezmę udziału w wyborach ponieważ nic od tej gminy nie potrzebuję i nic jej nie dam,a oszołomów i nieudaczników nie będę popierał.Jednak współczuję mieszkańcom tej gminy.
bizon / 83.12.11.* / 2006-11-06 07:58
To rusz się z du.... i wybierz przynajmniej radnych, żeby im patrzyli na ręce, a nie użalaj się nad sobą i gminą. Gminie niestety dasz chociaż nie chcesz, bo podatki musisz płacić, więc pomyśl trochę i działaj.
keskese / 2006-11-05 15:21 / Reprezentacja Polski
no trochę to szokujące - wiecej pracy trzeba włożyć aby ten różowy układ przezwycięzyć... nie głosujcie na tych ludzi. oddajcie głos na nowych, młodych i wykształconych. Przykład - p. Ziobro. Młody, nowy na scenie politycznej i z ogromnym sukcesem działający polityk. Oby wiecej takich. Nie chce oglądać znów te same mordy z AWS, UW i SLD kompromitujące kraj... Dość. Czy naprawdę sądzicie że nie ma zdolnych i wykształconych polityków?? Nie głosujcie na kogoś tylko dlatego że jest znany - w ten sposób od rokity, oleksego, wrzodaka nigdy się nie uwolnimy !! Nie wierzcie że ten kto pojawia się w gazecie czy tv od miliona lat jest lepszy. zacznijmy wreszcie zmieniać ten kraj, te elity.
maa / 2006-11-05 18:48 / Tysiącznik na forum
Ziobro jako przykład wykształconego?
Zabawne...
Skończyl studia na UJ, ale był aż tak kiepski, że musiał(!) aplikację prokuratorską robić na Śląsku, a nie w Krakowie.
diwron / 83.25.216.* / 2006-11-05 19:07
Liczy sie to co teraz robi. Wyniki egzminów nie sa warunkiem koniecznym do osiagniecia sukcesu. Licza sie efekty pracy.
Bizon / 83.22.231.* / 2006-11-05 20:53
Dajmy z tym spokój. Trzeba rozróżnić efekty od efekciarstwa. Przestępców nie ściga się organizując konferencje prasowe oraz demonstracje działania urządzeń biurowych czy doświadczenia fizyczne z topieniem lodu. Praca operacyjno-śledcza rozgłosu nie wymaga.
bizon / 83.12.11.* / 2006-11-06 08:23
Poglądy mi się podobają, ale mógłbyś sobie wymyślić inną ksywkę chyba, że będziesz pamiętał i zawsze podpisywał się z dużej litery.
rybka / 2006-11-05 16:20 / Tysiącznik na forum
Co jest szokujące? To, że PiS nie ma kadr i musi "posiłkować" się tymi, co to juz wszędzie byli?
Masz rację: ten kraj trzeba zacząć zmieniać!
czater / 2006-11-05 15:18 / Tysiącznik na forum
Niezle to foto z tym krzyzem, ciekawe kogo ma zamiar spalic...
zarobiony / 2006-11-05 14:19 / -
ponura kreatura,ale zniknie z naszego zycia,spokojnie czekamy
wezyzyr / 212.76.33.* / 2006-11-05 16:16
łybacka chyba była wspaniała?

Najnowsze wpisy