Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gilowska: Chcemy podwyżki akcyzy

Gilowska: Chcemy podwyżki akcyzy

Money.pl / 2007-03-16 19:18
Komentarze do wiadomości: Gilowska: Chcemy podwyżki akcyzy.
Wyświetlaj:
Joo / 213.158.196.* / 2007-03-21 11:55
Jak durna baba chce wyzsze podatki - to niech se placi, a odp*****y sie od mojego portfela.
Co za glup!
kaśka / 80.54.5.* / 2007-03-19 15:34
A co nas Polaków interesują straty Niemieckiego budżetu. To, że Niemcy przyjężdżają do nas tankować to nie nasze zmartwienie, dlaczego my mamy z tego powodu obrywać po kieszenie?
ehhh / 83.14.141.* / 2007-03-19 12:56
Wysokie podatki i niskie zarobki!!! Pozostaje tylko zmienić kraj i zamieszkać w jakimś normalnym!
Jacek + / 89.187.248.* / 2007-03-19 21:44
A ja proponuję ponumerować podatki, ja się już pogubiłem, a większość społeczeństwa nie wie ile tak naprawdę płaci podatków !
Zorientowany / 83.6.194.* / 2007-03-23 10:25
co więcej, w wielu wypadkach płacimy od tego samego kilka podatków...choć wiedzą o tym tylko eksperci. Dlatego szary obywatel sie gubi. I o to chodzi, aby zbytnio nie był świadomy za co i ile płaci.
armia / 213.199.212.* / 2007-03-18 13:44
Dobrze Zyta. jutro zwolnię z firmy jednego pracownika i się jakos wyrwna tą wyższą akcyzę, trochę mniej będę jeżdził i mniej zarabiał ale będę za to płacił mniejsze podatki i trochę zacznę kombinować. Brawo Zyta same zyski dla budżetu . A mogło być tak pięknie PAZERNOSC nie popłaca Zyta nie zyskasz na tym tylko stracisz. A na dodatek zaczynasz wszystkich wkurzać. Szukasz groszy a uciekaja ci miliony. jeszcze raz BRAWO. Dajcie k**** w końcu żyć normalnie bo juz mnie powoli krew zalewa.
Normalny Polak / 83.7.10.* / 2007-03-18 11:45
Zyta, mów za siebie. Ja nie chce żadnej powyżki akcyzy. Tylko podatki podatki i podatki. Jeżeli Niemcom nie podoba sie to, że ludzie jeżdżą tankować gdzie indziej to może oni niech troche obniżą akcyze u siebie. Ceny paliwa i tak już są wysokie. Jejku jak ja mam dosyć już tej rządzącej koalicji. Tylko lustracja i lustracja, a gospodarke, finase publiczne, reformy mają gdzieś. I jeszcze sie chełpia 6 % wzrostem PKB jakby to była ich zasługa. Niech już będą nowe wybory...
Tomasz.S. / 83.7.38.* / 2007-03-17 10:39
Ano tak, wyszło szydło z worka. Szaleństwa twórcze i rozdawnicze trzeba pokryć i to właśnie robi pani Beata.
Bo to przecież: becikowe, BA, i wiele, wiele innych szaleństw, których skutki trzeba będzie spłacać przez lata.
Georg / 83.24.39.* / 2007-03-17 10:35
Kolejny beznadziejny rząd. Przepraszam - gorszy od poprzednich, chyba wręcz najgorszy. Zyta straciła w moich oczach bardzo dużo, chyba już wszystko.
Głosowałem swego czasu na PiS.
W tym miejscu chciałbym wszystkich przeprosić za swoją głupotę. Obiecuję porawę już nigdzy więcej tego nie zrobię. Oby dane mi było doczekać końca ich kadencji.
zatroskany / 83.24.251.* / 2007-03-17 20:03
Co do twojej głupoty uważam, że ma trwalsze podstawy, niż tylko związane z podejmowanymi wyborami.
Tomasz.S. / 83.7.60.* / 2007-03-18 11:57
O co tu zatroskanemu chodzi?
St. / 83.14.253.* / 2007-03-17 10:16
Ja myślę, że oni w mafii mają pozostałe, prawie 25 mln Polaków, głeboko. Oni ustawią siebie i swoje rodziny na długie lata a cała reszta to plebs do wykorzystania - łącznie z głupimi moherami, które zrobiły już swoje
mmikol / 62.21.60.* / 2007-03-17 10:03
wow! jeszcze wyczytalem przed chwila, ze zrownaja
akcyze na olej napedowy i opalowy.
czyli chlopaki, co grzeja olejem, tez dostana w d...
niby maja im zwracac roznice, ale ciekawy jestem
czy w tym momencie unia nie powie - zwracanie roznicy
w akcyzie miedzy olejem napedowym i grzewczym
jest niezgodne z prawem unii.
super pomysl, bo kopalnie znow sie stana rentowne
i bedzie spokoj od gornikow. a kierowcy i grzejacy
olejem nigdy jeszcze na warszawe nie poszli.
Zorientowany / 83.6.194.* / 2007-03-23 10:30
albo będzie trzeba przedstawić milnion zaświadczeń, pozwoleń, upowaznień, decyzji i innych papierków aby dostac taki zwrto, czyli tak zrobią, aby było to wręcz niemożliwe.
555 / 82.160.121.* / 2007-03-17 02:22
Ja myślę że tragizujecie. Pod wpływem UE czy nie, Zyta G. czy inny polityk... podwyżka i tak by była. Przecież potrzeba na reformę szkolnictwa by Wesoły Romek. Andrew musi sobie solar w domu postawić bo przeca v*********-jego-mać-marszałek sejmu musi jakoś wyglądać nie? Więc generalnie ZG to i tak mniejsze zło niż reszta asów. Gdzie najłatwiej wyrwać jakiś pieniądz z kieszeni? Nie chcesz płacić akcyzy? Przecież możesz jeździć naszą nowoczesną, komfortową, bezpieczną i punktualną komunikacją miejską.
Jak pragnę zdrowia, jeśli nasz naród, jeśli my wszyscy wytrzymamy rządy obecnej kloakolicji do końca kadencji bez zamachu stanu, jak ktoś ku*** nie wykopie karabinu dziadka który walczył o wolność tego kraju i tej bandy debili, kretynów i półmózgów, nie powystrzela to będę pełen podziwu dla opanowania moich rodaków. Nie oglądam już telewizji, nie czytam gazet. Jedynie dzięki RSSom z money.pl i bash.org.pl jestem w miarę na bierząco, ale i to chyba za dużo.
. / 2007-03-17 06:58 / ................
niestety,po prywatyzacji Solidarnosci juz praktycznie nie ma i nie ma juz wielkiej klasy robotniczej,a Polacy obrosli w sadlo,wiec stali sie konformistami.jedyne,co mogloby ich ruszyc,to brak miesa i picia ew. zablokowanie wyjazdow.Ale na to sie nie zanosi,wiec trzeba wytrwac do konca ich kadencji.Zostala juz tylko "mniejsza" polowa
dziwak / 193.224.70.* / 2007-03-17 00:43
"Komisja Europejska zaproponowała podwyżkę, by walczyć z turystyką paliwową, na której tracą narodowe budżety krajów, gdzie akcyza jest wysoka. Kierowcy tankują tam, gdzie paliwo jest tańsze."
Czekamy na urzędowe wyrównanie płąc w całej Unii.
"Gilowska:
Akcyza to dobre narzędzie do walki z mafią"
Zlikwidować akcyzy, koncesje i mafia sama umrze śmiercią naturalną..
Witamy w IV Rzeczpospolitej Ludowej!
Oj Zyta, Zyta. Zeszłaś na kaczki przy Wielkim Wodzu.
gkalewski / 193.239.58.* / 2007-03-27 16:12
Czyżby te plany wiązały się z udziałem Zyty i paru byłych ministrów: Olszewski, Lewandowski, Buzek na spotkaniach "Grupy Bildebergu". Tam się tasuje karty i dobiera talię, tu się je wyrzuca na stół....Oprócz Nexusa nikt o tym nie napisał.
PS. Pewnie te EURO, to też Oni, chociaż wiele Państw myśli owycofaniu się właśnie z EUROlandu
sts / 84.205.217.* / 2007-03-17 13:21
nie wie Waszmość, że jest niewyzyta?
. / 2007-03-17 06:56 / ................
niestety,dopoki WSZYSTKO nie bedzie za darmo,dopoty mafia nie zginie.A nawet wtedy tez nie,bo poloza lapy na organizacjach rozdzielajacych,tak jak robia to wlasnie teraz w Afryce,Iraku,Afganistanie
:( / 85.219.198.* / 2007-03-16 23:32
ZYTA cycki Cię bolą ?????

W paliwie 75% to podatki, opłaty i inne daniny, mamy bardzo wysoki VAT w stawce podstawowej, duże podatki dochodowe a Ty jeszcze chcesz to wszystko podnosić? Chora jesteś?

Ja wiem, że tanie państwo braci K. jest gorsze niż socjalizm, bo daje kasę na lewo i prawo wszystkim darmozjadom i nierobom, ale cała moja nadzieja była w tym, że to właśnie Ty byłaś w Rządzie i tych socjalistów powstrzymywałaś!!! A teraz przeszłaś na ich stronę? SKANDAL !!!
St. / 83.14.253.* / 2007-03-16 23:25
Ciekawe z kogo ona zamierz jeszcze zerwać haracz. Przecież w tym szmbie 90% to urzędnicze i rządowe nieroby
Wytrzymały / 83.28.242.* / 2007-03-16 22:32
Pani minister chce się wykazać a najłatwiej jest poprzez podniesienie podatków.TWARDA nie ma co. Przy okazji można się pokazać w ęuropie. Nie ma sprawy - DAM RADĘ !!!!!
horse / 87.207.228.* / 2007-03-16 21:34
No to, może państwo niemieckie powinno obniżyć akcyzę, a nie nakazywać podniesienie jej u nas. Swego czasu mocno protestowali przeciwko obniżce podatku CIT, ale Bogu dzięki nasi postkomuniści (sic!), nic sobie z tego nie zrobili. No i co? I nic. Niemcy pobrzęczeli, ponarzekali i tyle.

Zyta - bój się Boga!!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy