Forum Polityka, aktualnościPolityka

Gilowska: dowody jak z Archiwum X

Gilowska: dowody jak z Archiwum X

Money.pl / 2006-08-31 18:14
Komentarze do wiadomości: Gilowska: dowody jak z Archiwum X.
Wyświetlaj:
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-09-01 14:06
Jak rozsądzić gdy dwie strony mają rację? Sądzę, że w tym konkretnym przypadku przegra niestety pani profesor Gilowska. Górę (niestety) weźmie autorytet Rzecznika, i to wg mnie będzie tragedią naszego sądownictwa i "mordem sądowym" obywatela. Uważam tak, ponieważ ciężar odpowiedzialności spoczywający na IPN i na pani profesor są niewspółmierne. IPN jako instytucja "nie może pozwolić sobie" na przegraną ponieważ podważyłoby to jej autorytet,o który dbają niejako z ukrycia, bracia Kaczyńscy. W celu odwrócenia od siebie uwagi wspaniałomyślnie proponując pani profesor powrót do rządu. IPN powinien być wg mnie otwarty wyłącznie dla poważnych historyków, znających wagę i odpowiedzalność materiałów, nad którymi by pracowali oraz własnych słów wypowiadanych na te tematy.Ja starał bym się dowiedzieć komu i z jakiego powodu aż tak bardzo zależy na "moralnej śmierci" prof.Gilowskiej. Bo że bardzo na tym komuś zależy, to pewne! Czegóż takiego dowiedziała się lub mogła dowiedzieć się tak kompetentna i bystra, nie tylko w sprawach finansowych, osoba że stała się takim zagrożeniem dla "ktosia"? Ponoć "jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze". Tu muszą wchodzić w grę niewyobrażalne pieniądze, a może nie tylko one?
krzyhoo / 83.26.243.* / 2006-08-31 18:14
Nie miała pani motywacji? To z głupoty szanowana pani profesor, a z tego to jest pani znana. Większość szpicli, donosicieli, agentów, współpracowników, etc. to mitomani, ludzie którzy działają bez motywów - kierują się 'dobrem wspólnym', patriotyzmem, podnieca ich współpraca z jakimś lokalnym Dżejmsem Bondem. A obrazą intelektu były zeznania esbeków w tym procesie i pani filipiki dla ubogich, tudzież publiczny apel do danki wieczorkowej.
Janeczko / 148.81.45.* / 2006-09-04 13:21
Ten Krzyhoo to jakiś wyskrobek ludzki - takie bzdury pisać może tylko ktoś kto bardzo nienawidzi - albo brak my 5-ej klepki.
Janeceko / 148.81.45.* / 2006-09-04 13:21
Ten Krzyhoo to jakiś wyskrobek ludzki - takie bzdury pisać może tylko ktoś kto bardzo nienawidzi - albo brak my 5-ej klepki.

Najnowsze wpisy