Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gilowska nie bedzie debatować

Gilowska nie bedzie debatować

Money.pl / 2011-09-07 16:57
Komentarze do wiadomości: Gilowska nie bedzie debatować.
Wyświetlaj:
barg / 91.193.208.* / 2011-09-07 17:43
Ona wie co robi. Lepsza pewna posada w RPP niż możliwy stołek w rządzie PiS. Gdyby zrezygnowała, a PiS nie wygrałby wyborów, to nie miałaby pracy ani w RPP, ani w rządzie. A tak póki co ma pewne pieniądze z NBP.
door / 83.12.255.* / 2011-09-07 17:31
Szkoda.
Opinia publiczna dowiedziałaby się, jak w rzeczywistości wyglądają finanse pod kierunkiem magistra finansów bez pesela.
arti8 / 2011-09-07 17:39 / Bywalec forum
Wcale nie szkoda, chodziło właśnie o to by pokazać jak bardzo Rostowski boi się Gilowskiej. Udało się w 100%.
tesa1959 / 2011-09-07 19:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Udało się??? Przecież od dawna mówiono, że taka debata jest nierealna ze względu na stanowisko piastowane przez p. prof. Gilowską.
JanuszPOlikot / 2011-09-07 20:50 / Tysiącznik na forum
Autor: Prof. Krystyna Pawłowicz
Adres: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27285

Tu masz adres najpierw posłuchaj ...a potem zabieraj głos.....
Mam nadzieję że potrafisz oprócz pisania na tym forum poradzić sobie z otworzeniem tego pliku i posłuchaniem ze zrozumieniem.....:)....POzdrawiam .....
tesa1959 / 2011-09-07 21:03 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wybacz, ale Radio Maryja nie jest dla mnie wiarygodnym źródłem, tak samo jak GW czy TVN, a nawet inne media. Staram się słuchać debat, wystąpień polityków itp., czytać artykuły nie tylko na Money i komentarze do nich, a potem wyciągać wnioski. Przyznaję, że czasem nie doczytam wszystkiego, bo to jest niemożliwe, ale wtedy pytam, nawet tu na forum, chociaż narażam się wtedy na różnego rodzaju obelgi, które mam w czterech literach. Zresztą nie wszystko mnie interesuje.
I na koniec: jeśli chodzi o RM, to próbowałam kilkakrotnie słuchać i nie dałam rady. Jedyne co wysłuchałam do końca, to wywiad z Szeremietiewem, bo ten wywiad był na poziomie. Prowadzący był rzeczowy, co rzadko się zdarza.
chichot dona / 46.113.166.* / 2011-09-08 12:56
Posłuchałem tego wywiadu, jest to nagrany wywiad prof, Krystyna Pawłowicz.
Warto posłuchac merytorycznego uzasadnienia.
Jak juz kiedys napisałem. Ustawa jest nieprecyzyjna i nie zabrania członkom RPP uczestniczenia w dyskusjach czy debatach.
Ba Konstytucja Wyraxnie nakłąda takie ograniczenia na Prezesa NBP ale nie na RPP.
Ponadto nie ma definicji nt działalnosci publicznej w ustawie, czyli ustawa nie prrcyzuje co to jest działalnośc publiczna.
Mozna co najwyzaj wzorowac się na podobnych definicjach np o działalnosci gospodarczej. a tam jest wyraźny wymóg ciagłości i stałości. czyli taka działalnośc musi miec swoją ciągłośc i musi byc prowadzona stale.
Ba nie ma tez mozliwości odwołania członka RPP, poza tym co okreslone jest w ustawie.
czyli Prezydent RP nie ma takich kwalifikacji, aby odwołać członka RPP.
JanuszPOlikot / 2011-09-07 21:11 / Tysiącznik na forum
Rozumiem że nie potrafisz sobie poradzić z odtworzeniem tego pliku.:):):).....I tyle z tobą dyskusji w tym temacie.....Poproś swoje dzieci niech ci kiedyś odtworzą tę audycję......Naprawdę warto.......

Na drugi raz jak nie masz pojęcia o meritum to nie zabieraj głosu w temacie którego nie znasz......Proste prawda:)
tesa1959 / 2011-09-07 21:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie sil się na złośliwość. Nie mam problemu z otworzeniem pliku, ale nie mam ochoty, widząc skąd pochodzi i wszystko w tym temacie. Do słuchania tego radia muszę mieć odpowiedni nastrój, a dzisiaj go nie mam. Jeśli uważasz, że nie mam racji, to po prostu mi przedstaw argumenty. Chętnie je poznam, ale nie z RM.
@@@ / 89.68.115.* / 2011-09-07 22:39

Chętnie je poznam, ale nie z RM.

Znowu Pni megalomania daje znac o sobie.
Co taka profesor sedzia TK moze wiedziec wiecej niz taka Pani katechetka Tesa1959?
tesa1959 / 2011-09-07 22:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie odpowiedział Pan na moje poprzednie pytanie, ale czepiać się Pan umie doskonale. Rzeczowa dyskusja jednak przerasta Pańskie siły.
@@@ / 89.68.115.* / 2011-09-08 01:48
Pania przerasta to forum bo jest dla Pani zbyt skomplikowane.
Odpowiedz na Pani pytanie jest juz od 21:32.
JanuszPOlikot / 2011-09-07 22:09 / Tysiącznik na forum
Jedno jest pewne że pani Gilowska mogła
zabrać głos w debacie......Ale pan Belka
odradził i stwierdził ....... "Marek
Belka powiedział, że angażowanie się
członków RPP w politykę szkodzi Radzie.
"......

I tyle tylko mógł powiedzieć.....Pani
Gilowska posłuchała i wszystko w temacie.
Nie chciała robić kolejnej hecy z
rozstrzyganiem sprawy przez
Trybunał...Werdykt z pewnością zostałby
ogłoszony po wyborach.. .....Jednak zgodnie
z prawem Gilowska mogła zabrać głos w
debacie....

Tesa jakich uczysz przedmiotów?....Pytam bez ironii....
tesa1959 / 2011-09-07 23:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

.Pani
Gilowska posłuchała i wszystko w temacie.

I dlatego teraz twierdzi to co twierdzi? Przyjęła zdanie Belki za swoje? Nie sądzę, chociaż mogę się mylić. Wydaje mi się jednak, że pani profesor jest na tyle mądrą i wykształconą osobą, że potrafi sama ocenić sytuację. Skoro twierdzi, że jest apolityczna i dlatego będąc w RPP nie powinna zabierać głosu w debacie wyborczej, to chyba tak jest. Dlaczego koniecznie chcesz twierdzić, że autor miał coś innego na myśli niż miał?
Nie wiesz czego uczę??? Bez ironii??? Przecież nigdy się z tym nie kryłam i szczególnie
@@@

nie może mi tego darować przy każdej okazji wypominając - uczę religii. Powiesz pewnie, że katecheta jest niekompetentny do wypowiadania się na tematy polityczne i gospodarcze, ale ja nie zajmuję się ekonomią, ale wartością jaką przedstawia każdy człowiek, a więc przede wszystkim poszanowaniem godności człowieka. Jednakże trochę mam pojęcia o ekonomii, bo swego czasu skończyłam takie technikum i pracowałam lat w księgowości. Fakt, wtedy to była jeszcze ekonomia komunistyczna, ale coś nie coś rozumiem, a czego nie rozumiem, tym się nie zajmuję np. giełdą.
@@@ / 89.68.115.* / 2011-09-08 01:50

nie może mi tego darować

Zwyczajnie to co Pani tu wypisuje na tym forum nie przystoi osobie uczacej katechezy.
tesa1959 / 2011-09-08 07:12 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jest Pan ostatnią osobą, która może kogokolwiek oceniać.
JanuszPOlikot / 2011-09-07 20:56 / Tysiącznik na forum
Pani profesor tak na marginesie powiem jest sędzią Trybunału stanu.....

Czyli wie co mówi .....w przeciwieństwie do ciebie Teso......
tesa1959 / 2011-09-07 21:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Chwileczkę... co mi zarzucasz??? Przecież ja nie twierdzę, że pani profesor nie wie co mówi, ale właśnie, że wie co mówi. Jeśli mówi, że nie może brać udziału w debacie, to znaczy, że nie może i ja tego faktu nie podważam. Czytaj ze zrozumieniem i bez jakiegoś nastawienia moje teksty, albo nie czytaj ich wcale. Dla mnie nie ma znaczenia do jakiej opcji kto należy, ale co sobą reprezentuje i nie krytykuje tylko i wyłącznie dlatego, że ktoś należy do PiS czy PO, ale jeśli opowiada jakieś bzdury lub obiecuje gruszki na wierzbie /no, w Kórniku są gruszki na wierzbie, ale tylko tam/.
JanuszPOlikot / 2011-09-07 21:22 / Tysiącznik na forum
Jedno jest pewne że pani Gilowska mogła zabrać głos w debacie......Ale pan Belka odradził i stwierdził ....... "Marek Belka powiedział, że angażowanie się członków RPP w politykę szkodzi Radzie. "......

I tyle tylko mógł powiedzieć.....Pani Gilowska posłuchała i wszystko w temacie. Nie chciała robić kolejnej hecy z rozstrzyganiem sprawy przez Trybunał...Werdykt z pewnością zostałby ogłoszony po wyborach.. .....Jednak zgodnie z prawem Gilowska mogła zabrać głos w debacie....

Dlatego polecam tobie niech ktoś obeznany z komputerami odtworzy tobie opinię pani profesor Pawłowicz.... Stronę wcześniej podałem....
tesa1959 / 2011-09-07 22:46 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Umiem sama, ale nie mam nastroju. Nie jestem taki osioł w te klocki. wyobraź sobie, że niektóre babcie tez potrafią posługiwać się komputerem nie tylko w Wordzie i kliknąć w internet. Zresztą jest pan Google, który w razie potrzeby służy pomocą.
JanuszPOlikot / 2011-09-07 23:05 / Tysiącznik na forum
Ale ta strona wymaga intuicyjnej obsługi i zainstalowanego playera do odtwarzania mp3 .Więc gdzie przeczytasz w google o intuicji.?..:)....Nieustannie POzdrawiam..:)
tesa1959 / 2011-09-07 23:13 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Powiedziałam już, że na razie nie mam nastroju, więc nawet nie chce mi się myśleć, jak to zrobię. Jeśli natomiast będę chciała skorzystać, poradzę sobie. Radziłam sobie już z różnymi rzeczami, nawet naprawiłam komputer, który przestał działać, a nie miałam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać /mój syn informatyk nie miał czasu zrobić tego zdalnie - mieszka w innym mieście/. Od tamtej pory nie zawracam mu niczym głowy i dzięki temu nauczyłam się bardzo wielu rzeczy. Wystarczy nie bać się kompa.
Mam cichą nadzieję, że mi przedstawisz pokrótce co tam jest takiego ciekawego, że warto obejrzeć. Jeśli nie ... to trudno, nie umrę bez tych wiadomości. Wierzę słowom pani profesor i więcej mi do szczęścia nie potrzeba:):):)
arti8 / 2011-09-07 20:31 / Bywalec forum
Rostkowski wpadł w panikę, kiedy usłyszał, że jego przeciwnikiem może być profesor Gilowska. Twierdząc, że Rostowski rozumiał, że takiej debaty nie będzie tylko go pogrążasz ukazując jego panikę jako przesłaniającą logiczne myślenie.
tesa1959 / 2011-09-07 20:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Możliwe, że wpadł w panikę, ale od początku chyba Belka /nie jestem pewna/ mówił, że to jest niemożliwe ze względu na apolityczność członków RPP. Czyżby Rostowski o tym nie słyszał? Nie bronię go, tylko wydaje mi się to dziwne.
@@@ / 89.68.115.* / 2011-09-08 02:03

...apolityczność członków RPP...

Gdzie Pani ta bzdure uslyszala.
Nigdzie nie jest wymagana apolitycznosc.
Czlonkowie RPP musza ZAWIESIC swoje czlonkostwo w partii politycznej na czas zasiadania w RPP.
ZAWIESIC to nie znaczy zmienic swoje poglady polityczne.
tesa1959 / 2011-09-08 07:14 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A więc w tym czasie muszą być apolityczni tzn. nie opowiadać się za żadną opcją. Takie trudne to do zrozumienia?
door / 83.12.255.* / 2011-09-07 18:16
mówił, że się nie boi :)

Śmichy- chichy, a ja się obawiam, że to, kto kogo się boi, to jest mało istotne.
A urzędowy optymizm tylko mnie utwierdza w brzydkich podejrzeniach.
I naprawdę chciałbym, żebyśmy przestali pożyczać forsę.

Dlaczego bez przerwy pożyczamy?
Na co idą te pożyczki?
Ile wynosi faktyczny dług publiczny?
Ile mamy deficytu?
Jak rząd zamierza w dwa lata zdobyć 80mld?
Czy kasa, która jeszcze jest w OFE zostanie przeżarta po wyborach?
Czy sprzedadzą lasy?
Czy podwyższą VAT do 25%?
itd.itp


rostowski nie mógłby zakrzyczeć Gilowskiej, musiałby odpowiadać na pytania.

"Na razie wzięli sobie pieniądze z OFE. Może po wyborach spróbują przejąć te 200 mld, które w OFE pozostały? Poza tym wydali już wszystkie zaskórniaki. Pozostały lasy, trochę ziemi, energetyka, ciężka chemia".

Gilowska
Sedd / 80.55.169.* / 2011-09-07 16:57
Czyżby ktoś lub sam Prezes zrobił z siebie głupiego?
joto / 80.55.123.* / 2011-09-07 17:51
Pan prezes nie musi...
deba / 79.191.193.* / 2011-09-07 17:14

Czyżby ktoś lub sam Prezes zrobił z siebie głupiego?

To mniejsza o to. Szarga pisowska holota instytucje które powinny być z daleka od politycznych przepychanek.
Polecam przejrzenie wczorajszą dyskusję pod art. "Pawlak o Gilowskiej"
arch / 2011-09-07 17:26 / Tysiącznik na forum
deba - To jest dopiero skala obłudy ! !

jakoś p.Hausner nie przeszkadza, gdy występuje w debatach, podobnie inni członkowie RPP .

11 Marca, 2011, " Debata o OFE u prezydenta " warto posłuchać !

12.49- Hauser: politycy przerzucają swoje winy na obywateli
12.48- Haunser to co rząd proponuje wynika wyłącznie z sytuacji
budżetu. Tyle, że to politycy, a nie obywatele do tego
doprowadzili

12.46- Hausner: rząd narusza konstytucyjną zasadę ochrony
własności. W ZUS składka przestaje być oszczędnością, staje się
para-podatkiem.

12.45- Hausner: działania rządu kolidują z normami państwa prawa
i porozumienia społecznego

12.44- Jerzy Hausner: zwracam się do prezydenta jako strażnika
konstytucji. Rząd właśnie testuje i weryfikuje ład konstytucji.

W połowie wypowiedzi odebrano p. prof Hausnerowi mikrofon ! ! !

Cały tekst jestb w necie - " Zmiany w OFE burzą ład konstytucyjny" prof Jerzy Hausner

(....) Jest zatem jasne, że deficyt i potrzeby pożyczkowe są nadmiernie wysokie i trzeba temu koniecznie i pilnie zaradzić. Problem w tym, że sięgnięcie po środki kierowane do OFE niewątpliwie przyniesie ulgę i da trochę oddechu, ale w żadnej mierze nie rozwiązuje problemu. Tu niezbędne są szerokie i wielokierunkowe działania trwale zmniejszające
niektóre wydatki publiczne. Te jednak nie były i faktycznie nie są podejmowane.
- Zatem mamy taką sytuację:
rządzący prowadząc nieodpowiedzialną politykę, doprowadzili do
nadmiernego zadłużenia państwa i, aby temu zaradzić, sięgają po
środki obywateli, w tym przypadku ubezpieczonych. Jeśli jest to
działanie doraźne i paliatywne, czyli wyprzedzające właściwe kroki zaradcze, to można je oczywiście uznać za uzasadnione.
Jeśli jest to jednak rozwiązanie trwale i nie towarzyszy mu praktycznie nic innego, to rodzi się pytanie, a gdzie jest zabezpieczenie przed sięgnięciem przez ten lub kolejny rząd po pozostałą część kapitału ubezpieczonych lub inne składniki majątkowe obywateli.

-Tolerowanie nieodpowiedzialności rządzących będzie prowadzić do
przerzucania odpowiedzialności za swoje złe rządzenie na
obywateli. (....)
tesa1959 / 2011-09-07 17:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To też mniejsza o to. PiS niby partia prawa, a tego prawa nie zna, bo twierdzili, że taka debata nie koliduje z obecnym stanowiskiem prof. Gilowskiej. Na forum też było pełno krzyku o to, że Rostowski się boi tej debaty, a przecież to nie jest sprzeczne z prawem. Ale cóż, słowa prezesa są bardziej wiarygodne, bo on zna prawo najlepiej. Co tam Belka - ignorant, Rostowski - ignorant, o Kaliszu już nie wspomnę.
A dzisiaj cicho??? Nikt nie mówi, że Gilowska kłamie??? Że to nieprawda, że nie może uczestniczyć w debacie wyborczej???
JanuszPOlikot / 2011-09-07 20:52 / Tysiącznik na forum
Autor: Prof. Krystyna Pawłowicz
Adres: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27285

Tu masz adres najpierw posłuchaj ...a potem zabieraj
głos.....
Mam nadzieję że potrafisz oprócz pisania na tym forum
poradzić sobie z otworzeniem tego pliku i posłuchaniem
ze zrozumieniem.....:)....POzdrawiam .....
JanuszPOlikot / 2011-09-07 20:58 / Tysiącznik na forum
Pani profesor tak na marginesie powiem jest sędzią
Trybunału Stanu.....

Czyli wie co mówi .....w przeciwieństwie do ciebie
Teso...... :)....Nieustannie POzdrawiam.....
L_W / 83.10.44.* / 2011-09-07 18:13

Profesor Gilowska podkreśliła, że mogłaby wziąć udział w debacie merytorycznej, która w obecnych warunkach politycznych nie jest możliwa.

To może p. Rostowski zgodzi się na debatę merytoryczną? Co to oznacza, że "w obecnych warunkach politycznych [taka debata] nie jest możliwa"?
RPP, której członkiem jest prof. Gilowska, posiada informacje, dostarczane przez NBP i zespół ekspertów zatrudnianych przez RPP - za nasze, podatników pieniądze. Prof. Gilowska tę wiedzę posiada. Ciekawa byłaby konfrontacja Rostowski - Gilowska. Chyba bardziej interesująca, niż debata Tuska z Lisem.
Jest tu jeszcze inny "smaczek" - w końcu prof. Gilowska była bliskim współpracownikiem Tuska.
Fanem prof. Gilowskiej nie byłem, nie jestem i nie będę, ale takiej merytorycznej dyskusji (podarujmy sobie to określenie "debata") Rostowskiego z prof. Gilowską chętnie bym wysłuchał.
tesa1959 / 2011-09-07 19:17 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wyobraź sobie, że ja też chętnie wysłuchałabym takiej dyskusji, ale
mogłaby wziąć udział
w debacie merytorycznej, która w obecnych warunkach
politycznych nie jest możliwa.



Co to oznacza, że "w obecnych
warunkach politycznych [taka debata] nie jest
możliwa"?

A to oznacza, że obecnie trwa kampania wyborcza, a pani prof. Gilowska z racji swojej funkcji w takiej kampanii nie może uczestniczyć, chyba żeby zrezygnowała. Nie może uczestniczyć, ponieważ byłoby to chcąc nie chcąc opowiadanie za którąś opcją. skoro takie jest prawo, to nic na to nie możemy poradzić. Inną sprawą jest czy jest to słuszne.
JanuszPOlikot / 2011-09-07 20:53 / Tysiącznik na forum
Autor: Prof. Krystyna Pawłowicz
Adres: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27285

Tu masz adres najpierw posłuchaj ...a potem zabieraj
głos.....
Mam nadzieję że potrafisz oprócz pisania na tym forum
poradzić sobie z otworzeniem tego pliku i posłuchaniem
ze zrozumieniem.....:)....POzdrawiam .....
JanuszPOlikot / 2011-09-07 20:59 / Tysiącznik na forum
Pani profesor tak na marginesie powiem jest sędzią
Trybunału stanu.....

Czyli wie co mówi .....w przeciwieństwie do ciebie
Teso......
@@@ / 89.68.115.* / 2011-09-07 17:36

...twierdzili, że taka debata nie koliduje z obecnym stanowiskiem prof. Gilowskiej

Bo nie koliduje czego najlepszym przykladem sa panowie Hausner i Winiecki.
Jedyne z czym ta dyskusja by kolidowala to z checia ukrycia prawdy o polskiej gospodarce przez tramparzy z PO.
tesa1959 / 2011-09-07 18:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To znaczy, że pani prof. Gilowska kłamie???
JanuszPOlikot / 2011-09-07 20:53 / Tysiącznik na forum
Autor: Prof. Krystyna Pawłowicz
Adres: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27285

Tu masz adres najpierw posłuchaj ...a potem zabieraj
głos.....
Mam nadzieję że potrafisz oprócz pisania na tym forum
poradzić sobie z otworzeniem tego pliku i posłuchaniem
ze zrozumieniem.....:)....POzdrawiam .....
JanuszPOlikot / 2011-09-07 21:00 / Tysiącznik na forum
Pani profesor tak na marginesie powiem jest sędzią
Trybunału stanu.....

Czyli wie co mówi .....w przeciwieństwie do ciebie
Teso......
L_W / 83.10.44.* / 2011-09-07 18:26
No to mamy problem. Dura lex, sed lex. Panowie prof. Hausner i Winiecki powinni więc zostać usunięci z RPP.
tesa1959 / 2011-09-07 18:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Pewnie tak, ale dlaczego Pan
@@@

nie odpowiedział na moje pytanie??? Jakże trudno wybrnąć, jeśli za żadne skarby nie chce się przyznać komuś racji. a w dodatku PiS nadal twierdzi, że prof. Gilowska będzie ich reprezentować w debacie przedwyborczej:
Według propozycji PiS,[...]a także o gospodarce i finansach z udziałem członkini Rady Polityki Pieniężnej Zyty Gilowskiej.
http://news.money.pl/artykul/pis;nie;chce;debaty;prezesa;z;premierem;po;nie;rozumie;dlaczego,9,0,904969.html
@@@ / 89.68.115.* / 2011-09-07 21:32
Widze ze megalomania Pani nie opuszcza bo wydaje sie Pani ze ja nie mam nic innego do roboty tylko odpowiadac "na czas" na Pani wypowiedzi.

Ad rem.
Pani jak zwykle manipuluje.
Gilowska powiedziala ze wezmie udzial w debacie merytorycznej a nie w debacie wyborczej.
W debacie wyborczej nie mialaby po co brac udzialu bo nie startuje w tych wyborach.
Jesli debata ktora proponuje PO mialaby byc tylko wyborcza to znaczy ze z merytorycznoscia nie mialaby nic wspolnego.

Co do zgodnosci z prawem to po wysluchaniu ponizszej wypowiedzi Prof. Krystyny Pawlowicz Pani juz wie ze nie ma zadnych przeszkod prawnych udzialu Pani Gilowskiej w debacie merytorycznej.

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27285
tesa1959 / 2011-09-07 23:32 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale pani profesor powiedziała:
Zyta Gilowska zapewniła, że nie będzie brać udziału w kampanii wyborczej, ponieważ jest apolityczna. - Jestem świadoma ograniczeń prawnych -powiedziała.
i że debata merytoryczna jest niemożliwa, bo to jest kampania wyborcza i debata ma być wyborcza:

Profesor Gilowska podkreśliła, że mogłaby wziąć udział w debacie merytorycznej, która w obecnych warunkach politycznych nie jest możliwa. Podkreśliła, też że nigdy nie rozważała wzięcia udziału w debacie wyborczej.
Proszę nie domyślać się co autor miał na myśli, bo to nie jest interpretacja "Dziadów" Mickiewicza. Ona wyraziła się bardzo jasno. I proszę nie zarzucać mi manipulacji, chyba, że nie rozumie Pan moich wypowiedzi /co niejednokrotnie udowodnił Pan/.
@@@ / 89.68.115.* / 2011-09-08 01:59
Pani niejednokrotnie udowodnila ze nie rozumie tego co sama pisze.
Tym razem pisze Pani bzdury ze prawo zabrania Gilowskiej wziecia udzialu w debacie.
Niech Pani wreszcie przeczyta sama to prawo.
Gilowskia zwyczajnie zrezygnowala z dyskusji z Rostowskim bo ta dyskusja z zalozenia nie mogla byc merytoryczna,
Z Rostowskim zwyczajnie nie da sie rozmawiac merytorycznie.
Udowodnil to swoimi wypowiedziami w sejmie kiedy to zgadzajacym sie z jego wywodami rozdawal cukierki.
To jest zwyczajny klaun.
tesa1959 / 2011-09-08 07:19 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Pani niejednokrotnie udowodnila ze nie rozumie tego co sama
pisze.

Przebija przez Pana arogancja i bufonada. Żal mi Pana /powtarzałam to już wielokrotnie/. Bez odbioru, bo nie ma sensu dyskutować z kimś, kto nie prowadzi merytorycznej dyskusji, a za swój cel obrał czepianie się i to w dodatku bezpodstawne.
JanuszPOlikot / 2011-09-07 21:01 / Tysiącznik na forum
Autor: Prof. Krystyna Pawłowicz
Adres:
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27285

Tu masz adres najpierw posłuchaj ...a potem
zabieraj
głos.....
Mam nadzieję że potrafisz oprócz pisania na tym
forum
poradzić sobie z otworzeniem tego pliku i
posłuchaniem
ze zrozumieniem.....:)....POzdrawiam .....
skomentuj zgłoś do usunięcia

0
2011-09-07 21:00:10 JanuszPOlikot [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Pani profesor tak na marginesie powiem jest
sędzią
Trybunału stanu.....

Czyli wie co mówi .....w przeciwieństwie do
ciebie
Teso......
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy