Forum Polityka, aktualnościPolityka

Gilowska nie była "Beatą"

Gilowska nie była "Beatą"

Money.pl / 2006-07-12 09:13
Komentarze do wiadomości: Gilowska nie była "Beatą".
Wyświetlaj:
pg / 217.98.20.* / 2006-07-13 09:56
Witek W. swoje, a RIP swoje. "dajcie mi człowieka, a teczka... albo jest, albo będzie, albo ktoś zna kogoś co ją kiedyś widział"
Teflon / 70.108.158.* / 2006-07-12 15:23
Słyszałem, że przed sądem lustracyjnym WSZYSCY ubecy zaprzeczali, że prowadzeni przez nich agencji byli nimi rzeczywiście.
zx / 83.16.202.* / 2006-07-12 12:16
Coś mi się zdaje, że Pani Gilowska jest tylko narzędziem do jakiejś gry i w gruncie rzeczy nie ma wpływu ani na to, co się wokół niej dzieje, ani nie zna reguł i stawki tej gry. Ktoś zdecydował za nią, że zostanie mięsem armatnim. Przerąbane !
tatko / 87.105.26.* / 2006-07-12 17:18
Ale tu,na tym forum,byli już tacy, którzy wydali wyrok na Gilowską. A teraz co, pozatykało ich? Ludzki odruch nakazuje powiedzieć choćby niewinne "przepraszam, za wcześnie kłapnąłem dziobem". Ciekawe,czy to zobaczymy...Obyłym premierze ,prezydencie i prezesie (obecnym premierze) już nie wspomnę. Oni bez przerwy kłapią bez potrzeby. A co takiego zobaczył w aktach Gilowskiej RIP? Chyba całkiem go połamało. Na konkretny wyrok poczekajmy jednak cierpliwie. I na drugi raz przy takiej lub podobnej sytuacji niw wtórujmy ludziom bez kręgosłupa.
umiarkowany / 212.244.61.* / 2006-07-12 10:51
Ciekawi mnie teraz reakcja aktualnego i przyszłego prezydenta na to świństwo. Wyrzucili niewiną osobę, a może potrzebowali tylko pretekstu. A w dodatku zapraszał ją jeden z nich do powrotu. Ja nie wiem jak to nazwać - obłuda, PiSowa logika czy też paranoja. No niech mi to ktoś logicznie wytłumaczy - i niech nie babuli o standardach - patrz w lustro na tę belkę "opaloną".
monbak / 2006-07-12 12:57
wydaje mi się ze trzęsą portkami, zeby ktoś im nie wypomniał, że niby-czysty miał być rząd - a nie jest. Stąd nadpobudliwosć i zachowania, które trudno sklasyfikować. wyleciała, bo padł cień podejrzenia. strach przed cieniem przesłania myślenie. a to tylko jeden z wielu przykładów logiki "przesloniętej cieniem." mam wrażenie, ze rządzący dobrze wiedzą, ze ich partia wchłonęła dość sporo elementów, ktore mogą być źródłem kompromitacji. nie biorą jednak pod uwagę, ze ich swoista nadpobudliwość w niektórych działaniach wydźwiek może mieć równie niekorzystny co posiadanie agenta w szeregach ;)
Catbert / 83.25.249.* / 2006-07-12 10:36
Czy aby tow. .... uuups! Pan Olszewski nie był członkiem PZPR?
Może zaczniemy zatrudniać pedofili na przedszkolanki?

Jeżeli prawdą jest to, co pisze gazeta - to p. rzecznik popełnił czyn porównywalny szkodliwością ze szpiegostwem - i taka pownina być odpowiedzialność.
hobbit / 83.5.119.* / 2006-07-12 09:47
kalekiego prawa - oto co naprawdę potrafią Polacy. Nie przeszkadza im to usiłować narzucać swych "wartości" Europie. Polska = schizofrenia jako byt państwowy?
hobbit / 83.5.116.* / 2006-07-12 09:46
kalekiego prawa - oto co naprawdę potrafią Polacy. Nie przeszkadza im to usiłować narzucać swych "wartości" Europie. Polska = schizofrenia jako byt państwowy?
LESZEK 10 / 83.16.4.* / 2006-07-12 09:13
I po co takie nieudaczniki jak Olszewski z Rodzikiem biorą się za lustrację ? Do podkładania "ŚWINI" nie potrzeba pobierać nauk na finansowanie których pieniądze szły z moich podatków W

Najnowsze wpisy