Forum Polityka, aktualnościKraj

Gimnazjalne testy wyciekły do internetu

Gimnazjalne testy wyciekły do internetu

Money.pl / 2009-04-23 08:34
Komentarze do wiadomości: Gimnazjalne testy wyciekły do internetu.
Wyświetlaj:
j. / 62.69.194.* / 2009-04-23 22:52

Konarzewski, pytany na antenie o możliwość kolejnego wycieku zapewni, że dostępne w sieci odpowiedzi są nieprawdziwe: - Widziałem je i konsultowałem z autorem pytań. To nie są prawdziwe zadania - zapewniał szef Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.



Hehehehehe - szef komisji twierdzi, że odpowiedzi są nieprawdziwe i skonsultował to z autorem pytań :D A gimnazjaliści muszą je rozwiązywać samodzielnie ;)
Mr Bear / 217.98.12.* / 2009-04-23 08:34
Nawet jak by nie było wycieku, to "wybrańcy losu" i tak znaliby zadania i rozwiązania. Taki to już kraj, że nie ważne jaki mądry jesteś - ważne jaki sprytny, kim są twoi rodzice, sąsiad, ile możesz dać w kopercie. Co kraj to obyczaj i tego już nie zmienimy. Unieważnią testy, bo do najlepszego liceum miał się dostać syn pana profesora, a tak dostaną się jego koledzy :)
cobithree / 2009-04-23 10:15
heh masz coś z głową, dobrze ustawieni rodzice mogą mniej lub rzeczywiście bardziej "pomóc" w rozwoju, ale jak jesteś mądry to sobie poradzisz. Nie jest tak źle, a poza tym nie tylko w Polsce tak jest. Typowy niezadowolony forumowicz z Ciebie;/
Pajchiwo / 2009-04-23 09:42 / Tysiącznik na forum
Da się zmienić - pod warunkiem, że nie będziemy się z tym godzić.
Wystarczy jedna zmiana w administracji (której żaden Rząd oczywiście nie zaproponuje) i po problemie.
Chodzi mi oczywiście o sensowną wykładnie postępowania administracji, która dzisiaj dopuszcza wielką samowolę urzędników. Jakby beknęli za to co zrobili (lub czego nie zrobili) dożywotnim, czarnym biletem na prace w administracji + spora kara finansowa (np 200 tys zł - proponuję zamiast tego nowego podatku 1,5% od dochodu co zastąpić ma zniżkę 1% z tego roku).
mirek3011 / 2009-04-23 14:22 / Tysiącznik na forum
wycieki to mają ....kobiety

Najnowsze wpisy