Forum Polityka, aktualnościKraj

Gliński: Możliwe, że jesteśmy świadkami wielkich zmian politycznych

Gliński: Możliwe, że jesteśmy świadkami wielkich zmian politycznych

Wyświetlaj:
mirek USA / 68.255.103.* / 2013-05-31 14:44
Trudno w to uwierzyc ze tylko 32% , powinno juz byc 60% po ujawnieniu bandytyzmu i zlodziejstwa w PO , tuskowych machlojek , kupna mola przez coreczke tego zlodzieja Tuska , ludziska gdzie idziecie w jakim kierunku UB czy SB ??
jam to ekonomista / 2013-05-31 15:11 / Bywalec forum
czyli według ciebie kiepskie rządy PO od razu muszą się przełożyć na 60 wynik PIS? Tak to nie działa. PIS najpierw musiałby mieć realny program
piw84 / 62.89.88.* / 2013-05-31 11:15
prof. Gliński jest człowiekiem który budzi moją sympatię. Myślę że warto na niego postawić. Jest wielokrotnie lepszy od pewnego wąsiatego (do niedawna) myśliwego.
jam to ekonomista / 2013-05-31 11:51 / Bywalec forum
to fajnie że budzi twoją sympatię, ale czy ta sympatia powiedziała ci za co chce spełnić wszystkie obietnice?
B_7 / 195.35.80.* / 2013-05-31 10:45

Profesor porównywał obecną sytuację w Polsce do tej po '89 roku

Nie chcę obrażać tego pana ale przestałby już błaznować...
MIŚ.ek / 78.8.137.* / 2013-05-31 09:55
jak się słyszy język jakim się posługują przeciwnicy PiS-u to nie trudno zauważyć, że praźródłem tego języka (jak i całej metody propagandy) jest szkoła GOEBBELSOWSKA - sianie nienawiści otumaniło wówczas naród niemiecki do tego stopnia, że możliwy był holokaust! Teraz - na razie - skończyło się to tym, że fan PO ryszard cyba zamordował działacza PiS w Łodzi! A adam m. to tuba CZERWONO-BRUNATNEGO "salonu III RP"! Nie przeszkadza mu i jego towarzyszom z TOK-FM że co tydzień w programie u żakowskiego bryluje red. wołek - organizator pamiętnej wyprawy do Londynu w celu wsparcia dla ... GEN. PINOTCHETA! Tak więc, redaktorku michnik, redaktorku żakowski - rozumiemy, że z tym faszyzmem to tylko ŚCIEMA! De facto faszyzm wam się b. podoba lub wam zwisa - przynajmniej w wydaniu "demokraty" GEN. PINOTCHETA!

Najnowsze wpisy