Forum Forum inwestycyjneForex

Globe Gain i IronFX

Globe Gain i IronFX

Albertik777 / 88.91.55.* / 2014-06-18 15:52
Drodzy Koledzy
Firma Globe Gain z przyjemnoscia zawiadamia o zwyciestwie w konkursie „Najlepszy przedstawiciel brokera“ w Ameryce Lacinskiej, ktory organizowala firma IronFX Global. W konkursie przyjelo uczestnictwo kilkadziesiąt przedstawicieli brokera, lecz dla Globe Gain udalo sie osiagnac maksymalnego wskazniku netto depozytu za pierwszy kwartal 2014roku.
Oficjalna czesc, wręczenia nagród, odbyła się w Monako. W nagrodę, otrzymalismy bilety na Formula1 Monako Grand Prix, oraz możliwość obserwowac te wydarzenie z luksusowej jachty IronFX Global Yacht, zacumowanej przy nabrzeżu Quai des Etats-Unis w przystani Monako.
Dla naszych dobrych partnerów, IronFX Global, wyrażamy serdeczne podziekowania, za te niezapomniane wrażenia, i oczywiście dla was, nasi drodzy klienci. Ten sukces nie byłby możliwy bez Was!
Wyświetlaj:
Ftk1989 / 81.169.222.* / 2016-07-19 11:48
Brak wyplat od IRONFX od ponad roku, z daleka od tego brokera.
Adam Sokolik / 91.145.130.* / 2015-04-04 18:02
17.02.15, 14:10 pisałem :
Drodzy Państwo,
IronFx jest obecnie w ciężkiej sytuacji. Reprezentuję Klienta z dużym kapitałem, którego nie odzyskał od kilku tygodni. Jako potwierdzenie stawianych tez w pozwie i zawiadomieniu do prokuratury potrzebuję innych klientów IronFx, którzy są w podobnej sytuacji.
Bezpłatnie będą mogli Państwo otrzymać informację jak w najszybszym z możliwych terminów dołączyć do naszych działań w celu odzyskania pieniędzy. Dzięki wspólnemu działaniu uda się nam zainteresować odpowiednie służby aby zablokować możliwość wyprowadzenia majątku tej firmy z kraju.

Kontakt: adamsokolik@onet.eu

Obecnie wiem już dużo więcej, bo udało się po kilku tygodniach wyrwać z gardła pieniądze od Irona. Wszyscy, którzy są w podobnej sytuacji mogą liczyć na pomoc. Proszę nie wierzyć w to co piszą na forach podszywający się pod forumowiczów pracownicy IronFX. Z dużej wiedzy, którą posiadam to nikt nie otrzymał zwrotu środków dobrowolnie. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy