Forum Polityka, aktualnościKraj

Głodówka w Krakowie przeciw zmianom w szkołach

Głodówka w Krakowie przeciw zmianom w szkołach

Wyświetlaj:
crac / 141.134.39.* / 2012-03-19 18:41
Co tam Polski ,Matematyka,Historia czy biologia...może będzie jeszcze 1 godzina więcej Religii !!! Albo nauka albo wiara...po co ci szkoła ? Jeszcze zaczniesz myśleć samodzielnie..
remu / 89.68.6.* / 2012-03-19 19:23
Czytać należy ze zrozumieniem. Najwyraźniej nie posiadasz takiej umiejetności. Z samodzielnościa myślenia też jest słabo. Ta wiadomość nie jest o nauce Religii w szkole. Zastanów sie crac, dlaczego oni głodują? I nie pisz jak bardzo nie lubisz czarnych bo to nie na temat.
nauczyciel prywatny / 86.144.138.* / 2012-03-19 17:19
nauczyciele zagranica na caly ateta to pracuja po 8 godzin 5 dni w tygodniu.Jak komus nie pasuje praca na budzetowce niech sam zalozy prywatna szkole.Droga wolna.
Assasyn z Biłgoraja / 95.155.101.* / 2012-03-19 19:55
Po pierwsze w prywatnych szkołach wcale zarobki nie są wyższe;
po drugie owszem może i pracują tyle, że zarobki są wyższe i to kilkakrotnie (patrz Niemcy, Dania czy nawet Węgry)
po trzecie nie rozumiesz o czym jest ten artykuł, więc pewnie z Ciebie taki nauczyciel jak ze mnie kardynał
po czwarte moja żona - nauczyciel matematyki zapie...... spokojnie 40 godzin w tygodniu licząc przygotowywanie zajęć, sprawdzanie prac, kursy, dodatkowe zajęcia itp.
po piąte państwo jest po to, by szanować swoich pracowników, a tego nie robi (poczytaj o nowej dyrektor edukacji w Krakowie)
po szóste jak nie orientujesz się w czymś nie pisz o tym,
po siódme - ręce opadają jak czytam takie komentarze i najlepiej idź do zawodówki pseudonauczycielu to po tygodniu, jak przeżyjesz będziesz coś mógł napisać.
po ósme - żegnam
Matka nieBoska Polka na uchodztwie od polskiej glupoty / 86.144.138.* / 2012-03-19 17:03
Slusznie, 80% wystarczy religia i ksiazeczka do nabozenstwa- a przynajmniej ich rodzicom. Szkoda kasy na darmowe ksztalcenie to bylo juz za komuny ,kazdy maial dostep a mozgi jak byly zakute tak sa u 80%,po co wiec przeplacac. Jak ktos docenia prwadziwa edukacje a nie 10 godzin religii w tygodniu to ja napewno sobie zapewni, sila woli i motywacja potafia zdzialac cuda wieksze niz religia. AMEN

Najnowsze wpisy