Forum Polityka, aktualnościKraj

Głosowanie przyniesie rozłam w PO? Stawiają na Gowina

Głosowanie przyniesie rozłam w PO? Stawiają na Gowina

Wyświetlaj:
01021939 / 83.25.53.* / 2012-11-07 17:00
Jest to jeden z jaśniejszych punktów obecnego rządu jak wiemy bardzo nieudolnego.Sądy w każdym nie tylko polskim kraju muszą służyć ogółowi społeczeństwa a nie wybrańcom i przestępcom.W wymiarze sprawiedliwości już dawno powinien być zrobiony porządek a toczącą zarazę należy wypalić do samej kości tak by nie miała szans odrodzić się od nowa.Następny temat który winien być załatwiony od ręki to kasy fiskalne dla prawników,komorników,lekarzy wszystkich wolnych strzelców unikających płacenia podatków.Prawo ustanawiane przez parlament ma służyć ogółowi społeczeństwa a nie grupom lub jednostkom nikt nie może chować się za imunitetem.
wstrętny / 46.134.217.* / 2012-09-23 12:54
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
OGHANA7 / 89.70.38.* / 2012-09-22 22:33
NO TO JUZ WYNOCHA Z PLATFORMY TEGO KONIA TROJANSKIEGO KOSCIOLA I PISU .DO DIABLA Z NIM!
tomekkkk / 94.129.103.* / 2012-09-22 16:54
O ile platforme obywatelska uwazam za zgromadzenie zlodziejow i bandytow to minister Gowin imponowal mi od kilku lat sposobem dzialania, kultura, elokwencja i dobrymi intencjami. GRAWO PANIE MINISTRZE!!! nie myslalem ze tak kiedykolwiek napisze o polityku platformy obywatelskiej. Uwazam ze za swoje slowa nie powinien pan przepraszac a wrecz przeciwnie. Uwazam ze to sa slowa silnego czlowieka z charakterm ktory dazy do prawdy.
miromuz / 5.173.251.* / 2012-09-22 16:37
Najwyższy czas że znalazł się odważny Minister,który chce zmienić wymiar sprawiedliwości usuwając z niego niegodnych ,powiązanych klanami sędziów,prokuratorów,którzy stawiają się ponad prawem,niejednokrotnie niedouczeni w kierunkach prawa bankowego,broniący kolesiów z których mogą czerpać korzyści majątkowe,utwierdzeni w przekonaniach że są niezawiśli i nadprzyrodzeni ,niepodlegający kontroli wydawanych wyroków i włos z głowy im nie może spaść!Mam na to liczne dowody,począwszy od sądów rejonowych,skończywszy na okręgowych i apelacyjnych,we wszystkich gałęziach naszego prawa.
Marian z Gdyni / 89.77.242.* / 2012-09-22 16:15
Ludzie! przecież Amber Gold działał za cichym przyzwoleniem władzy w
Polsce. A jakiej władzy ? Wg mnie nie najwyższej ponieważ mogło by to
doprowadzić do kompromitacji całego systemu politycznego jaki funkcjonuje w Polsce a tylko właśnie tej pośredniej. I miał za zadanie
ściągnięcia nadwyżkowego kapitału z rynku aby w to miejsce można było
dodrukować nowych pieniędzy na inwestycje o szczególnym znaczeniu
dla potrzeb globalizacji przemysłów i gospodarek państw będących
pod wpływem rządzących globalizacją. A mianowicie: budowy elektrowni
atomowych, polskiej tarczy atyrakietowej czy np badań nad kosmosem.
Mozna się tylko dziwić ludziom którzy zawierzyli Amber Gold i że obecnie
po upadłości tej piramidy odzyskają jakieś pieniądze.
Dlatego powołanie Komisji Śledczej Sejmu RP jest konieczne aby
ludzie którym brakuje wyobraźni przyjęli do wiadomości jaką obecnie
mamy władzę w Polsce i co oznacza dla Polski UE..
Marian z Gdyni / 89.77.242.* / 2012-09-22 15:39
Minister Sprawiedliwości Pan Gowin ma racje że częć środowiska
wymiaru sprawiedliwości, wymiaru sprawiedliwości zajmującego ważne
funkcje w tym wymiarze sprawiedliwości powiązana jest kontaktami
tzw. "s i t w y" . Doświadczyłem tego osobiście.
mark 24 / 178.42.231.* / 2012-09-22 15:33
Jest wolność w Polsce słowa i wyznanie Minister Gowin oprócz zajmowanego stanowska ma prawo do wyrażania własnego zdania,przecież to nie Białoruś ile goryczy i jadu jest w ludziach żeby człowieka odrazu osądzać i niszczyć SZOK szkoda tak skurpulatnie nie nadzorowano Pana Plichty dać jemu status świadka koronnego i wtedy będzie miał ochronę i powie całą prawdę
jacek12e3d / 83.4.62.* / 2012-09-22 15:30
Ciekawe czy i on zaraz nie popełni samobójstwa...?
Kaszuba nie słuchaj / 83.28.46.* / 2012-09-22 13:48
W ma­ju 2010r. na po­sie­dze­niu Ra­dy Sto­sun­ków Za­gra­nicz­nych Brze­ziń­ski po­wie­dział wprost: „Po raz pierw­szy ca­ły świat jest świa­do­my, że pre­zy­den­ci i pre­mie­rzy to ma­rio­net­ki w rę­kach praw­dzi­wej eli­ty wła­dzy” . Mó­wiąc to Brze­ziń­ski miał na my­śli wła­śnie Gru­pę Bil­der­berg. Z tej per­spek­ty­wy po­stać Ja­na Vin­cen­ta Ro­stow­skie­go sta­wia co­raz wię­cej py­tań, ale jed­no z nich po­zo­sta­je naj­waż­niej­sze – to py­ta­nie lo­jal­ność mi­ni­stra fi­nan­sów wo­bec pol­skie­go pań­stwa i o to, czy rze­czy­wi­ście je­go po­li­ty­ka fi­nan­so­wa jest w in­te­re­sie pol­skich oby­wa­te­li?
franek kimono / 213.191.241.* / 2012-09-22 13:42
Ta "SITWA" robi co chce!!! Bedziemy wspierać takich ludzi jak Pan Gowin.
Oby było ich więcej, bo w innym przypadku znowu może się okazać, że ktoś'' popełnił samobójstwo' na czyjeś zlecenie!!!
ROBERT55555 / 91.226.16.* / 2012-09-22 15:22
GOWIN PRZEJDZIE DO PISu, I BĘDZIE KANDYDOWAŁ NA PREMIERA, LUB PREZYDENTA ! ? WSZYSTKO MOŻLIWE !
Pzp / 89.231.110.* / 2012-09-22 15:45
Minister Gowin ma rację, bowiem złe prawo to kompromitacja dla jego
twórców. Chwała również ministrowi, że zaczął mówić prawdę.

Najnowsze wpisy