Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Godson ma receptę na ratowanie rządu

Godson ma receptę na ratowanie rządu

Money.pl / 2013-05-29 07:30
Komentarze do wiadomości: Godson ma receptę na ratowanie rządu.
Wyświetlaj:
.doradca. / 81.190.61.* / 2013-05-29 20:47
Na prezydenta Go. Przynajmniej będzie u nas tak jak w USA.
bsf / 87.205.149.* / 2013-05-29 19:24
Wielomiesięczny kosztowny remont gabinetu ministra transportu, a na wyposażeniu między innymi supernowoczesny telewizor plazmowy czy modele miniaturowych lokomotyw za 17 tys. zł. A wszystko dlatego, że stary wystrój miał nie pasować do „temperamentu” ministra - informuje "Gazeta Polska Codziennie".
Uśmiech wzbudza również tłumaczenie pracowników resortu dotyczące konieczności zakupu nowoczesnego sprzętu RTV. W listopadzie, tuż po objęciu ministerialnego stołka, Nowak kazał zakupić nowoczesny, 42-calowy plazmowy telewizor wyposażony m.in. w „nowoczesny system dźwięku, który sprawia, że widz czuje się, jakby oglądał film w kinie”. Ministerstwo tłumaczyło, że wcześniej na telewizorach „śnieżyła telewizja sejmowa”. Inna wersja to nowoczesny sprzęt gotowy na odbiór rozgrywek Euro 2012. W sumie zakupiono łącznie dziewięć telewizorów za 36959 zł.


Tak się zmieniał "żond" Tuska
jakub2 / 31.61.81.* / 2013-05-29 17:47
Panie Godson niech pan nie pozwoli z siebie robić błazna , platforma wzięła pana na pokaz , żeby pokazać jaka jest tolerancyjna i otwarta na innych , to jest tak trochę podobnie jak z ruchem palikota , też bierze różnych INNYCH ,żeby wszyscy zobaczyli jaki jest otwarty na i tolerancyjny na inność , ale jak widać ma pecha , chyba nie wejdzie w kolejnych wyborach do sejmu.
A jęśli już chce pan ratować rządy , to w afryce ma pan pole do popisu

Po za tym p. Godson kogo pan w Polskim sejmie reprezentuje , czy tu jest jakaś czarna mniejszość w tym kraju? nie , nie ma ? czyli nie reprezentuje pan nikogo robią sobie z pana jaja dla własnych celów a jeśli jest jakaś niewielka grupa czarnych , to nie ma ich ąż tak dużo żeby musieli mieć swojego reprezentanta w Polskim sejmie
Pan jako czarny ma inny temperament ,inny charakter i inne ma pan cele , oraz inny interes ze względu że nie jest pan nawet w tym kraju urodzony , jak to czasem się niektórym przydarzyło , nawet patrząc od strony religii , to też nic pan w tym kraju nie wniesie szczególnego , być może kasa tu pana cieszy jako posła i fakt ze w innym kraju w europie nikt takich rzeczy nie robi.
Czy nie lepiej swoje zdolności i siły poświęcić w swojej ojczyżnie , Nigerii i afryce , myślę ze tam by pan się bardziej przydał , pan po prostu nie bardzo rozumie Polski i Polaków , a po za tym za dużo jest w polskim sejmie obcych a za mało Polaków ,a kraj ten nazywa się POLSKA
syn posła PSL / 170.61.237.* / 2013-05-29 16:39
Ja tam mam naprawdę dobrze:kasa leje mi się drzwiami i oknami. Ojcie zrobił mnie radym, poza tym jestem w kilku radach nadzorczych, czasami az mi głuio bo na konto kasa wpada- a ja doskonale wiem,że nawet na jedym posuedzeniu rady nie byłem. Także drodzy ludzie nie narzekajcie oj nie
antek78 / 192.138.116.* / 2013-05-29 15:34
Wstyd panie Godson - powinien pan zmienić nazwisko na Kłamson. Pana partia nie dba o ludzi, ma ich w nosie, a Jezus, któremu pan ufa miał właśnie szczególne podejście do biednych i nędznych. Cóż uwikłał się pan w swiat, do którego chrześcijaństwo nie pasuje - albo polityka albo wiara. Wiedzieli o tym dobrze chrześcijanie z początku chrześcijaństwa...
Romano172 / 83.22.24.* / 2013-05-30 14:02
Typowi Polacy - szybcy do oczerniania . Czy Pan nazywa Kłamsonem za kłamstwa innych ?
Waniek / 178.252.38.* / 2013-05-29 09:26
Dlaczego przybysze z afryki chcą dla Polski lepiej niż Polacy od wielu pokoleń??? (tusk się do nich nie zalicza jak i rostowski) Dlaczego przybysze z unii chcą nas zrujnować? Dlaczego ci unijni przybysze nie potrafią korzystać z doświadczeń innych tylko wydaje im się że ich są najlepsze???
Lysy 25 / 87.205.25.* / 2013-05-29 09:10
Kto wie?
Może ten Godson jest lepszym Polakiem niż Tusk.
Jak dotąd dał się poznać z niechęci do międzynarodowego lewactwa nie wdając się przy okazji w niepotrzebne pyskowki.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
handlarze złudzeniami / 178.36.245.* / 2013-05-29 07:30
W zupełnie innym obszarze Afryki obowiązywało przy spotkaniu szefów plemion zapytanie: czy Twoje żony są tłuste i czy bydło jest zdrowe? Odpowiedź twierdząca oznaczała,że życie jest piękne.
Tak było przez ostatnie 10 tysięcy lat. Cóż , nasze żony są chude i pyskate a bydła nie uświadczysz na polach.To uczynili nam kapłani okrutnego i fałszywego Boga,którzy zniewolenie nazywają postępem a próby obrony rasizmem.

Najnowsze wpisy