Golenie frajerów

Money.pl / 2006-09-08 18:34
Komentarze do wiadomości: Golenie frajerów.
Wyświetlaj:
jacekp2 / 2006-09-08 18:41 / Bywalec forum
też posiadamELx,oj chciałbym żeby odleciał,oczywiście do nieba.DŻEJU posiadasz jeszcze tegoż popaprańca.
Twoje prognozy?
dżeju / 2006-09-08 19:01 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
co tu prognozować, kurs pokonuje kolejne poziomy zniesienia Fibonnacciego, z lekka się tylko zatrzymując, mam ciągle wrażenie że spadki są celowo wywołane, utrzymują się ciągle b. wysokie obroty, kto to kupuje?

mam i nie puszczam
warren buffet / 2006-09-08 18:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
prosze mi powiedzieć drodzy forumowicze. mam zapis na dodatkowe akcje NFI 02, 04 i 09 czyli kwiatka z dniem 24 kwiatnia.

co oznacza zamiana serii B na A ?? podaje:

1.4. Oferta kierowana jest do wszystkich akcjonariuszy Spółki posiadających akcje serii B, z zastrzeżeniem, że spółka Supernova Capital S.A. oraz jej podmioty zależne będą łącznie uprawnione do wymiany nie więcej niż 4 788 509 Akcji Serii B na Akcje Serii A. Celem oferty wymiany akcji jest przede wszystkim umożliwienie wymiany wszystkich Akcji Serii B Akcjonariuszom Spółki nie należącym do grupy kapitałowej Supernova Capital, co oznacza, że każdy akcjonariusz spoza grupy Supernova Capital będzie mógł w wymienić wszystkie posiadane przez siebie Akcje Serii B.


co ja mam wymieniac ??? ja pieprze. :-) pomocy
clever81 / 2006-09-08 18:51 / Tysiącznik na forum
wydrukuj i poniedziałek wal do BM
warren buffet / 2006-09-08 18:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
:-) nie wiem co to wymiana akcji. dla posiadaczy dotychczasowych akcji to chyba nie dobrze ? :)
clever81 / 2006-09-08 18:59 / Tysiącznik na forum
Wydaje mi sie ze Ty jako akcjonarjusz nic nie muszi robic, bo to by nie miało sensu. Jezeli cos sie bedzie działo BM powinno zadzwonic do Ciebie.
warren buffet / 2006-09-08 19:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
taaaaaaaaaa. oni zadzwonia. jak sie bedzie rzym palic :-) dobra ide dalej na piwo. szkoda piatku na p******* :) zaczne sie martwic o 8 00 w PN :)
clever81 / 2006-09-08 18:34 / Tysiącznik na forum
Znowu pierwszy. Ogoliłem frajerów.
ELX od poniedziałku widły za widłami beda latac !!!!!
Dzwonie do TVN, National Geographic i Radia Maryja.
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy