Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Google Chrome OS: opublikowano kod źródłowy systemu

Google Chrome OS: opublikowano kod źródłowy systemu

Wyświetlaj:
TomaszZgfdgfd / 90.156.57.* / 2009-11-23 00:05
Jeśli ten system będzie działać z laptopami klasy Pentrium 100 to jak najbardziej tu jest szansa ;) ... starocie dostaną druga młodość! ... ale nie wierzę, żeby toś, kto używa komputera do pracy czy grania - aplikacje jak Office, gry 3D , narzędzia programistyczne czy do obróbki video - poszedł na coś takiego ;) ... tego w internecie nie ma i jeszcze sporo czasu nie będzie, a nawet jak będzie to będa potrzebne moooocne łacza ;)!
Tomasz Z / 90.156.57.* / 2009-11-23 00:04
Jeśli ten system będzie działać z laptopami klasy Pentrium 100 to jak najbardziej tu jest szansa ;) ... starocie dostaną druga młodość! ... ale nie wierzę, żeby toś, kto używa komputera do pracy czy grania - aplikacje jak Office, gry 3D , narzędzia programistyczne czy do obróbki video - poszedł na coś takiego ;) ... tego w internecie nie ma i jeszcze sporo czasu nie będzie, a nawet jak będzie to będa potrzebne moooocne łacza ;)!
Tomasz Z. / 90.156.57.* / 2009-11-23 00:04
Jeśli ten system będzie działać z laptopami klasy Pentrium 100 to jak najbardziej tu jest szansa ;) ... starocie dostaną druga młodość! ... ale nie wierzę, żeby toś, kto używa komputera do pracy czy grania - aplikacje jak Office, gry 3D , narzędzia programistyczne czy do obróbki video - poszedł na coś takiego ;) ... tego w internecie nie ma i jeszcze sporo czasu nie będzie, a nawet jak będzie to będa potrzebne moooocne łacza ;)!
Piotr Graff / 71.254.2.* / 2009-11-22 22:49
A co bedzie z aplikacjami ktorych nie ma w sieci, np. z MS Office o roznymi programami do specjalnych celow, których w siei nie ma i nigdynnie bedzie bo nie sa powszechnie używane?
Zaczalem niedawno uzywac przeglądarki Google Chrome i od paru dni klikniecie na wynik wyszukiwania w Google przekierowuje do jakichś reklam. Żeby obejrzeć to co znalazłem, muszę skopiować URL i wkleić w okienko: tak działa Google Chrome, i Firefox, i WExplorer. W ten sposób Google Chrome kradnie mi co najmnije pół godziny dziennie i za to pobiera kasę od reklamodawców, moim kosztem. Norton Internet Security wskazuje co chwila, że moja "Pishing protection" (cokolwiek to znaczy) zostałą naruszona. Ja naprawiam a Chrome natychmiast znowu psuje.
(Jeżeli ktoś ma na to radę, poproszę o maila: graff@sover.net, dziękuję!)
nasir84 / 62.233.205.* / 2009-11-23 08:50
Przecież google odostępnia swój edytor dokumentów, dostępny przez net. Co do działania przeglądarki Chrome, nie zauważyłem takich problemów a mam ją od paru miesięcy.
Dominatorek / 77.223.201.* / 2009-11-22 19:07
Tylko jak będzie wyglądała teraz prywatność użytkownika komputera???? Nie będzie jej, ponieważ internet jest śledzony przez odpowiednich ludzi 24 godziny na dobę już teraz, włącznie z zawartością komputerów podpiętych do sieci. Jeżeli dojdzie do tego, że ten system rozpowszechni się jak Windows, każdy będzie musiał podłączyć się do sieci, ale każdy będzie musiał z takiego komputera korzystać bardzo ostrożnie, bo jak wiadomo, teoretycznie jeden nielegalny plik na dysku, nie mówiąc już o sieci, wystarczy aby kogoś zamknąć i skonfiskować peceta.

Najnowsze wpisy