Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Górnictwo w Polsce. "Ten sektor potrzebuje całkowitej restrukturyzacji"

Górnictwo w Polsce. "Ten sektor potrzebuje całkowitej restrukturyzacji"

Wyświetlaj:
aldona 128 / 178.36.0.* / 2015-11-10 09:10
Steihoff ?kto to jest? to skorumpowana kukła z trocinami w pustej głowie zamiast mózu!!!! już dowiódł że jest dnem !!!! niech doradza Kopaczowej i Bulowi !!!!! takim samym kukłom jak on
xyz382 / 89.70.121.* / 2015-10-23 19:43
kopalnie będą rentowne jeśli zamiast 15 zwiazków w domysle nierobow i macicieli będzie jeden i zmnejszy się pensje całej nadbudowy
marek302 / 83.29.82.* / 2015-10-23 19:40
też mi ekspert: " Pieniądze polskiego podatnika powinny być wykorzystane do tego, by pomóc ludziom, którzy chcą dobrowolnie odejść z tej branży, czyli na uruchomienie programu dobrowolnych odejść." Ty kolego z daleka od pieniędzy podatników." Ludzie biedni już za długo płacą na pensje, odprawy, 13-tki, 14-tki, barbórki, a przede wszystkim emerytury po 15 latach pracy. DOŚĆ.
jan bury / 178.218.229.* / 2015-10-23 19:18
ale się znależli filozofy do tego są zdolni zamknąc a nie modernizowac albo wybudowa nową
Teatr Mundi / 5.172.247.* / 2015-10-23 19:16
Wszyscy dla swoich zwolenników wypadli dobrze. Jestem o poglądach prywatności, takiej jak w Niemczech, i 4. 06.89. głosowałem. Taki jak dzisiaj widać parlament ma wyglądać po 25-m, to będę glosował za Lewicą, bo ona musi być. To nie jest komuna jełopy, do uczcie się Historii, nie tej od Kaczorka fanatyka. Żeby Polska była jak Niemcy to trzeba mieć w sobie geny 50%-we Niemieckie, nie ruskiego zaboru, jakie ma, Kaczyński i Kukiz. Obudź się polsko, idź na wybory, bo to jest twój głos. Mniej niż 50% to świadczy o twojej nie wiedzy i poziomie wykształcenia oraz prymitywnym narzekaniu, że jest źle a na zachodzie jest tak dobrze. Oni uczestniczą w wyborach i dlatego mają tak dobrze, np. Niemcy czy Anglia. Nie są idiotami, ty też nie bądź Itp.
PiS nie mówi jak po wyborach zacznie budować pomnik L. Kaczyńskiemu przed Pałacem Prezydenckim, jak i wojnę z Rosją o Tupolewa, oraz swoją postawą jak L K robił wojnę z Zachodnią Europą. To Francja i Niemcy założyli UE, do łączyły Beneluksy i Wielka Brytania. Resztę wschodniej europy przygarnęli jak uchodźców. I Polacy emigrują zarobkowo od wieków i będą emigrować. Większość zwolenników PiS-u, nie zna konstytucji, a chce jej zmian, glosując na nich można mieć pewność, że modrzy wyjechali, zostali nieudaczniki itp. itd. Motto PiS-u Módl się i pracuj a będziesz zbawiony.
Cycu 2 / 87.207.160.* / 2015-10-23 19:06
Jeżeli trzeba będzie coś zamknąć po wyborach, to w pierwszej kolejności Steinhofów, Tusków, Lewandowskich itp. badziewie z PO.
crispar / 80.50.144.* / 2015-10-23 19:00
czy steinhoff pamieta jeszcze zobowiazania politykow z jego sitwy jak gornictwo mialo kwitnac przez to ze wyborcy wybiora PO do rzadzenia krajem a okzalo sie ze jedynymi podejmowanymi po wyborach dzialaniami bylo na poczatku pierwszej kadencji podstepnie i pokryjomu na chybcika podrzucano polakom ACTA a na pocztku drugiej kadencji podstepnie,ppokryjomu i na chybcika podwyzszono wiek emerytalny,natomiast z kwitnacymi kieszeniami wychodzi z rzadzenia i zarzadow spolek ekipa kolegow steinhoffa z gornictwem mieli tytlko kontakt poprzez mianowanie swoich kolegow do zarzadow i na prezesow spolek natomiast z branza zrobionotoco ta ekipa potrafi najlepiej zawalono przejedzono co lepsze4 sprzedano znajomym
Wojtek844 / 188.146.8.* / 2015-10-23 18:56
Zabiorą 30-paru milionom żeby dać tysiącom górników , bo inaczej ten Duda ruszy na Warszawkę , przecież walczy o ludzi pracy
crispar / 80.50.144.* / 2015-10-23 19:22
jak slychac niemcy znow sa chetni do rzadzenia kopalniami wiec chyba jednak ktos potrafi zarzadzac tak by na tym zarabiac i by region rozwijac a nie rujnowac tak jak to zrobili z calym regionem dolnego slaska i innych dobrze rozwinietych regionow polskie wladze ktore dostaly dobrze rozwiniete gospodarczo regiony dolnego slaska,czesc gornego slaska,polnocne wschodnie i zachodnie regiony kraju w ktorych byla jak na tamte czasy dosc dobrze rozwinieta i co wazne wykorzystywana infrastruktura i przemyslowa i rolnicza i ta ktora swiadczy o nowoczesnosci regionu a wiec ,drogi ,szosy,autostrady,kanaly,sluzy szlaki kolei szeroko i waskotorowej,wszystko to pod rzadami bezmyslnych polskich dyletantow zrujnowano co widac kiedy pojedzie sie w te regiony naszego kraju i oglada sie resztki tego co kiedys tam funkcjonowalo a czego polskie wladze widac nie potrafily wykorzystac ani prlowskie pod obcymi wplywami ani pozniejsze niby juz samorzadne propanstwowe ,zamiast zarzadzania byla eksploatacja i dewastacja tego co posiadali czy to jest dobre swiadectwo o rzadzacych naszym krajem do tej pory czy powod do wstydu i znikniecia na zawsze z polityki
płatnik / 77.254.218.* / 2015-10-23 18:37
Kopalnie sprywatyzować tzn, utworzyc spółki pracownicze i sprzedać im za umiarkowaną cenę. W żadnym razie nie oddawać kncernom zagranicznym.
mareg / 89.65.229.* / 2015-10-23 18:50
A jakieś zagraniczne koncerny chcą je kupić? O ile wiem to Australijczycy i chyba jeszcze Niemcy przymierzają się do budowy nowych kopalń ale nie do zakupu tych co są. Po co kupować na Śląsku kopalnię pod zabudową, głęboką na kilometr, z metanem, skoro na Lubelszczyźnie jest węgiel pod polami, na 200-400 m i bez metanu?
FW / 90.174.4.* / 2015-10-23 18:06
Kto mianował pana Bugaja profesorem ekonomii ? Gierek ?
ZK590 / 37.128.101.* / 2015-10-23 16:29
moja firma budowlana gdy zbankrutowała to nie wypłaciła mi 6 miesięcznego zaległego wynagrodzenia
Po 6 miesiącach zasiłku dla bezrobotnych zostałem z niczym.
JA potrafię budować a górnik JAKIE ma umiejętności oprócz żądań ?

Najnowsze wpisy