Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gosiewski: Jestem prawnikiem, a nie chemikiem

Gosiewski: Jestem prawnikiem, a nie chemikiem

Money.pl / 2006-09-22 10:31
Komentarze do wiadomości: Gosiewski: Jestem prawnikiem, a nie chemikiem.
Wyświetlaj:
ddd@com.pl / 83.144.116.* / 2006-09-22 23:32
Tyle faktów?Może to pisał ktoś z WSI lub SB?
tatko / 2006-09-23 00:37 / Tysiącznik na forum
Nie,nie. To tylko Julia1. Ona już taka od urodzenia zdolna. Ale nie ma tu faków.To tylko majaki oraz brednie. Czasem śni człowiek ,śni...i takie coś się wyśni. To jak takiego czegoś nie chlapnąć na forum?
kaja / 83.31.55.* / 2006-09-24 22:39
Szkoda ze opinie typu-majaki i brednie zostaly a sam tekst nie- typowy (PO)produkt -najlepiej dyskutuje sie nieobecnym
nieprawda? Szczeglnie te epitety emanuja sila spokoju i
kultury
. / 83.31.60.* / 2006-09-22 19:40
Dziękuję moderatorowi.
wojcher / 2006-09-22 18:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jestem prawnikiem... Ile razy ja to już słyszałem. Prezydent podczas kampanii- na niemal każdym spotkaniu, jego brat podobnie, a teraz jeszcze Edgar Gosiewski. A ja myślałem że człowieka należy oceniać po czynach, a ilość niezgodnych z konstyucją ustaw (i uchwał) mnie przeraża. Taki z niego prawnik jak ze mnie....... sam już nie wiem co :)
. / 83.31.60.* / 2006-09-22 19:24
Na takie uwagi mój komentarz to tylko: "psy szczekają, karawana jedzie dalej"
Obserwator / 84.10.12.* / 2006-09-22 18:16
"I była radość pomiędzy pogany" pisał niegdyś poeta o czasach przykrych narodowych porażek. Sabat handlarzy narodowych interesów ma dzisiaj swój wielki tryuf. Tak zapewne cieszyli się skonfederowani posłowie na Sejmie Rozbiorowym. Opasani orderowymi szarfami sprzedawali narodowe dobra i narodowe prawa za bardzo konkretne korzyści. Swoje własne oczywiście. Dzisiaj ich ideowe prawnuki cieszą się z wyroku Trybunału, który blokuje czynności śledcze podjęte w celu obnażenia machlojek prywatyzacyjnych w branży bankowej. Wyrosła z nich niejedna fortuna i jakieś ochłapy z pańskiego stołu spadły dla ratlerków szczekających na pański rozkaz. Co się odwlecze, to nie uciecze - mówi przysłowie. A drugie znowu informuje, że kogo Pan Bóg chce pokarać, to mu wcześniej rozum odbiera. Nasze prywatyzacyjne orły twierdzą, iż są przezroczyści jak kropla 100%-towego spirytusu. Powinni się więc cieszyć, że śledztwo wykaże ich czystość. Niestety, nie cieszą się. Dlaczego? Czyżby zagadka tkwiła w treści drugiego przysłowia?
MN / 80.51.231.* / 2006-09-22 13:54
To dobrze, że nie jesteś chemikiem. Chemicy są interdyscyplinarni i odpowiedzialni. Ty masz wąskie horyzonty i brak zasad. Ferujesz wyroki bez dowodów, niszczysz zamiast budować, bawisz się w Boga.
. / 83.31.60.* / 2006-09-22 19:28
Bez przesady Panie "MN"
MN / 80.51.231.* / 2006-09-22 20:54
Gosiewski manipuluje, rzuca obelgi, pozwala sobie na nieuprawnione sądy. Sądzi pewnie, że jemu wolno. Takie metody i tacy ludzie psują kraj. Przy okazji skąd Kaczyńscy wzięli taką menażerię młodych i próżnych nie było normalnych.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-22 11:41
Ja też od roku zastanawiałem się, czy on jest PRAWNIKIEM czy CHOMIKIEM. Ale skoro sam oświadcza, że nie jest CHOMIKIEM, to musi to być prawda. Jak zawsze.

Buchachacha!!!
kafka / 217.98.20.* / 2006-09-22 10:45
Pan Gosiewski jest prawnikiem, ale zbyt składnie nie mówi. A myśłałem, że prawnicy, to oratorzy (te: "...dlatego bo..." - wspólne z premierem, "...nie może być w rządzie minister..." i inne zdania o podobnej składni, trochę mnie denerwują u prawnika). Gorzej jednak, że chemia Panu Gosiewskiemu kojarzy się wróżbiarstwem, zapewne za pośrednictwem alchemii. Wie, że chemicy coś mierzą, tylko nie wie co. Po prostu klasa sama w sobie.
Nie piszę tego by drwić. Pomysł Pana Gosiewskiego, by zmienić ordynację wyborczą tak, by partia zwycięska brała większość w Sejmie, jest wynikiem takiego uproszczonego sposobu myślenia i wypowiadania się. Tłumaczę to tak:
Jesteśmy taką wysepką uczciwości na zmurszałym moralnie i skorumpowanym oceanie zgniłego społeczeństwa. To totalnie zdegenerowane przez komunizm i łżeelity zrakowiałe ciało będzie się bronić przed wszelką kuracją. Dlatego ta wysepka, choć maleńka, musi rządzić autorytarnie. Tylko wtedy ogniem i mieczem da się wypalić lub wyciąć parchy i krosty. Inaczej te narośla i gnijące rany łączą się w zmurszałe układy nie pozwalające na leczenie.
Panie Przewodniczący, czy nie pora, by zabrać się za skład sędziowski, co to przed chwilą zanegował konstytucyjność komisji Zawiszy? Przecież oni musieli maczać jakoś palce w tych bankach, albo po prostu was nie lubią, a przecież to zbrodnia wskazująca jasno na udział w "układzie".
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-22 10:31
Regulamin forum
Floyd / 2006-09-22 11:47 / Tysiącznik na forum
Jesteś lepszy? (Przecież też używasz tego samego języka i to od dawna.) Hahaha!!! (śmiech bez łez :-)
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-22 11:51
Regulamin forum
. / 83.31.60.* / 2006-09-22 19:34
Przeczytaj też artykuł 226 Kodeksu Karnego. §1. "Kto znieważa funkcjonariusza publicznego albo osobę do pomocy mu przybraną podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku." Powinieneś wiedzieć, że serwery muszą przechowywać IP komputerów przez co najmniej 2 lata (a wkróce 5 lat). Potem się śmiej. I śpij dobrze.
Floyd / 2006-09-22 14:44 / Tysiącznik na forum
I tu mam wątpliwości, a nawet jestem pewien, że pewne zasady obowiązują, niezaleznie czy się jest (p)osłem czy też nie. Sposób wypowiadania się to pewna cecha osobowości, poziomu kultury i uznawanych zasad postepowania, a nie stanowiska czy pozycji spolecznej.
Czyżby NoDucs chciał powiedzież, że dopiero gdyby został (p)osłem to reprezentował by najwyższy poziom dobrych obyczajów ?.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-22 15:32
Właśnie tak chcę powiedzieć, oczywiście nie odnośnie mojej nieskazitelnej osoby, lecz w ogólności ;-)))

Własnie jesteśmy świadkami tego, co się dzieje, jeśli ktoś tej zasady nie przestrzega. Nawet jeśli urodziło się Chamem i Warchołem, to w Sejmie wypada się z tym nie afiszować. Patrz PiS.
tatko / 2006-09-23 00:44 / Tysiącznik na forum
A co ma zrobić ,kiedy go od środka coś przypieka i każe wrzeszczeć: WARCHOLSTWO!!! Zpomniał tylko dorzucić ,że to warcholstwo zafundowało mu premiera ,nawet dwóch,no i władzę. Nadal z tego korzysta.Tylko fundator stał się dla nich balastem,ot co!

Najnowsze wpisy