Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Gospodarka Niemiec na ostrym zakręcie. Polska ucierpi

Gospodarka Niemiec na ostrym zakręcie. Polska ucierpi

Wyświetlaj:
ka12 / 83.21.11.* / 2015-10-13 15:17
Najbardziej kłopotami p. Merkel martwi się tusk, bo nikt go w UE nie będzie popierał i go wywalą ha ha ,,,,,
Typ spode łba / 82.171.152.* / 2015-10-13 15:03
A ja mam bekę z zachodnich ekspertów ekonomicznych. W Chinach wzrost gospodarczy 7% a ci klepią o kryzysie (w kontekście dotychczasowych wzrostów to istotnie kryzys), ale wzrost PKB w Niemczech na poziomie 1,5 % to sukces. W ogóle wkurza mnie ten ton, którym podniecają się ekonomiści czy dziennikarze nt. wzrostu PKB. Co z tego ma zwykły Kowalski, że takiemu Kulczykowi przybyło w portfelu 2 mld i tym samym wzrosło PKB całego kraju? Gospodarka to nie giełda, panele i modele ekonomiczne. To żywi ludzie, przedsiębiorcy i ich problemy. Polscy politycy nadal mentalnie są umieszczeni w głębokiej komunie w której wielkie przedsiębiorstwa wypracowują główny dochód narodowy. Tymczasem jest zupełnie inaczej. Silna klasa średnia jest oznaką silnej gospodarki, ale polskiej klasie politycznej na tym nie zależy, bowiem trudniej takich ludzi kontrolować i wpajać podatkowe brednie.
STAR. / 77.254.36.* / 2015-10-13 14:42
Czy Niemcy nie maja lepszego kandydata na kanclerza. Po bardzo złym Schroederze nastąpiła era Merkel.
Nikt nie widzi co oni wyprawiają. Oni niszczą państwo niemieckie, a reszta sie temu przygląda.
laguna / 83.143.162.* / 2015-10-13 14:11
Polskie państwo przecież istnieje tylko teoretycznie to co się może jej stać???!!!Co ruszy kamieni kupe!!!???
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy