Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gospodarka oczami Jarosława Kaczyńskiego. Lider PiS odpowiadał na pytania internautów

Gospodarka oczami Jarosława Kaczyńskiego. Lider PiS odpowiadał na pytania internautów

Wyświetlaj:
vrekjql / 178.10.249.* / 2016-05-08 08:46
Moimi oczami widok Polski w przyszłości straszny,przez takich debili z chorym ego.Polecam oddział zamknięty odizolowany,by więcej tacy nie mieli prawa bytu na świeczniku.Takie wizje miał HITLER I STALIN.
faraon926 / 89.66.101.* / 2016-05-08 08:45
kiedy rozliczysz ppszedników złodzieji którzy okradli społeczeństw i sprzedali kraj oraz smierc lepera kto go zamordował czy to tajemnica
aa727 / 87.204.11.* / 2016-05-08 09:36
Najpierw sam musiałby się rozliczyć z paru numerów.... Z transakcji z wydawnictwem Marquarda na przykład, jeszcze w czasach Porozumienia Centrum. Nic im nie udowodniono, bo wszystko zgodnie z literą prawa, ale niesmak pozostał, prawda, panie Jarku?
miro2 / 79.186.214.* / 2016-05-08 08:53
nie pajacu do śmierci lepera przyczynil się pis a okradaly nas poprzednie rzady i okrada nas pis przy czym pis jest tak pazerny ze zawlaszcza wszystko co przedstawia jaka kolwiek wartość obsadzając stanowiska bandytami skazanymi wyrokami sadowymi mam tylko nadzieje ze po przepędzeniu pisu amnestia prezydencka zostanie anulowana i skazani zostaną umieszczeni w wiezieniach
8razy / 31.178.133.* / 2016-05-08 08:45
Ble,ble,ble.....Jaruś nie ma zielonego pojęcia o wspólczesnym świecie.Gość zatrzymał się tak gdzieś w końcówce XIX wieku.Jeżeli nie wychyla się nosa poza Nowogrodzką to raczej trudno znać realia życia.Otoczony od rana do wieczora wazeliniarzami mówiącymi mu jaki to jest wielki ,wspaniały,mądry i przewidujący,utracił w końcu kontakt z rzeczywistością.Ci którzy próbowali otworzyć mu oczy jak Zalewski,szybko pożegnali się z partyjką.Znowu dla każdego cos miłego.Emerytów ,pracowników,policjantów,wojskowych.A co tam ,kto nam zabroni.Chyba jednak zderzenie z rzeczywistością było bolesne,bo pojawiają się wątki o uzaleznieniu szerokiego gestu od sytuacji gospodarki.Na końcu i tak nic z tego nie pozostanie.Dzięki Jaruś ,że nie zamierzasz zabronić nam swo bodnego przemieszcania się.ŁASKAWCO!!!!He,he,he....
111daga / 88.199.149.* / 2016-05-08 09:23
Za długo POdskakiwałeś i stąd te myśli nieskładne.
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-05-08 08:44
Ładnie ustawione pytania i odpowiedzi ,Jesteśmy w 3 narodów przedsiębiorczym na świecie .Tez w to wierzę ,Potrafiliśmy od tego nie uciekniemy,Po 45 roku gdy inni dawali nam czas 50 lat odbudowania Polski do stanu ,przedwojennego zrobił to naród Polski szybciej,Ale jak zawsze Przyszli inni rozwalili to ,.Polacy zawsze będą odbudowywać .Pajace niszczyć.To że to wina komuny ,że jesteśmy z tyłu ,To dzieciom te bajeczki opowiadajcie,Nie potraficie kierować krajem od początku.Najlepiej co wam wyszło ,to okradanie Polski ze wszystkiego,I nadal tak żyjecie,Weżmy cwanych komorników,Parodia w kprawa.Doszliście do władzy ,a oni nadal kradną przy pomocy policji .To są szczegóły dla was? Da tych okradanych napewno nie.Ludzie się na to patrzą.Samochody z rejestracją urzędową nie wolno zatrzymywać ,a służą do przewozu narkotyków.4lata chcecie z tym walczyć ? Przedsiebiorczość to ludzie potrafiący coś zrobić mający zawód i umiejętności ,Wy wiecie najepiej jak żyć postępować? To może godzine Policyjną wprowadzić? Po 21 Polacy zadowoleni muszą spać by mieć siły do pracy,Na wasze wymysły zarabiać .Komu Pozwalacie polacy dyktować wam warunki życia?
intro111 / 195.191.163.* / 2016-05-08 08:41
same baki
Będzie, wkrótce, niedługo, pracujemy...
G>>>O BĘDZIE!!!!
aaaaaa833 / 94.40.24.* / 2016-05-08 08:52
To Polska ma byc teraz jak Turcja nie jak wegry? Hahahaha moze poprostu zeby Polska byla Polska to co mowi kaczynski to jest tzw."bicie piany"
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Ducki / 79.185.201.* / 2016-05-08 08:41
Polska funkcjonuje dzięki niewolniczej pracy Polaków, pieniędzy ze sprzedaży Majątku Narodowego, pożyczonym pieniądzom od innych, dopłatom z Unii, i obcym firmom w Polsce.
siwy1954 / 195.225.120.* / 2016-05-08 08:40
Człowieku,nie zdążysz, twój koniec bliski.
KAROL I FILIP / 83.22.173.* / 2016-05-08 08:40
PANIE KACZYŃSKI !!! JA PANU NIE DECYDUJĘ KIEDY MA PAN GŁASKAĆ KOTA !!! TO NIECH MI PAN SIĘ NIE WTRĄCA KIEDY JA MAM ROBIĆ ZAKUPY I INNE CZYNNOŚCI ( np. SPAĆ , KOCHAĆ SIĘ Z ŻONĄ WYPOCZYWAĆ , CZY WYKONYWAĆ COŚ NA DZIAŁCE !!!! ) . JA MAM JEDNĄ RĘKĘ I WIELE SPRAW MUSI MI POMÓŻ WYKONAĆ KTOŚ BO SAM NIE DAM RADY !!! CHYBA , ŻE PAN PRZYJEDZIE DO MNIE I ZROBI DOBRY UCZYNEK BLIŹNIEMU SWEMU ZA CO PANU PODZIĘKUJĘ !!! 08,40 08-05-2016 PROSZĘ NIE CENZUROWAĆ TEJ WYPOWIEDZI I PODAĆ JĄ W ORYGINALE .
obywatel " bez sortu" / 89.69.99.* / 2016-05-08 08:40
ŻADNYCH KONKRETÓW, W JESIENI UB. ROKU GRZMIAŁ I GRZMIELI PISOWCY, OBIECYWALI TE ICH "CUDEŃKA" A TERAZ JAK NARÓD DOMAGA SIĘ SPEŁNIENIA OBIETNIC TO SŁYSZYMY TYLKO: CHCIAŁBYM,,CHCIAŁBYM ALE POWOLI BĘDZIEMY BĘDZIEMY .......... CO TO MA BYC DO CHOLERY ?????????????????????????
PaniX197 / 78.88.31.* / 2016-05-08 08:40
Trzeba bardzo mocno lekceważyć posła kaczyńskiego ,a nie cały czas wynosić go na piedestał ,gdzie ta premier ,prezydent ,kaczyński to tylko zwykły poseł
pozdrawiam / 78.8.211.* / 2016-05-08 08:38
nie odpowiada nigdy na zadane pytanie tylko odpowiedz jest taka jaka prezes sam chce udzielic
Na dodatek same ogolniki samo mydlenie NIC KONKRETNEGO jak kazdy polityk
baco / 141.0.12.* / 2016-05-08 08:33
Zwykły poseł, życiowo niespełniony ormowiec ma najwięcej do powiedzenia . Ekspert od wszystkiego, wykształcony na Leninie , taki Robin Hood co zabiera biednym a daje Bogatym . Jak nazywamy kogoś kto łamie prawo ? i co się z takim łamaczem potem robi?
Karol199 / 79.189.244.* / 2016-05-08 08:32
głubie bziakanie pospolitj kaczki prostackiej niewyrosnietej. a w realu pół roku zmarnowane na awantury i na rozdawanie populistyczne kasy, obsadzanie stanowisk kolesiami i tworzenie mafi o zasiegu całopolskim.
dno moralne polityczne i społeczne ten człowieczek
pozdrawiam / 78.8.211.* / 2016-05-08 08:41
bez ublizania to jzu ci slow brakuje???karoluno i wyszlo szydlo z worka kto tu jest prostakiem
gabrycz / 94.217.124.* / 2016-05-08 08:28
I mamy wzorowac sie na Turcji... macnym kraju. Ja dziekuje bardzo. Wole zdecdowanie UE.
Dlaczego musimy zaswsze machac szabelka, zamiast zabrac sie do ciezkiej pracy.
buba505 / 141.0.12.* / 2016-05-08 08:21
Kupiłem auto w komisie którego właścicielami są fanatyczni zwolennicy Pis-u ( okazało się w trakcie:), w A. Dudę wpatrywali się jak turek w Mahometa gdy przemawiał w Ciechanowie ale ...... Zawsze mowa była, że PO to złodzieje, że to nie nasz polski rząd i takiego rządu to oni nigdy nie będą wspierać a swój polski zawsze ( auta sprowadzane wyłącznie ze znienawidzonych Niemiec ) . Właściciele komisu zaniżyli fakturę o 700 zł i tym samym oszukali swój rząd , narodowy , polski, jedyny słuszny :) a jak wiadomo takich wspierający jest więcej. J. K żyje w świeci obłudy i kłamstwa, kłamstwa które powtarzane odpowiednio często w końcu staję się prawdą. Polski biznes patrzy tylko w swoją kieszeń i raczej nie będzie się kierował dobrem państwa , od samego początku oszukują swoich to co będzie dalej ?. Taka jest moralność EPIskopatu i na takiej prawdzie budować będą nową lepszą RP, powodzenia dla samych uczciwych i bogobojnych
keks / 31.11.132.* / 2016-05-08 08:38
Przecież musiałeś wyrazić zgodę na wpisanie innej kwoty na dokumencie niż ta, którą zapłaciłeś hipokryto. Podatki do pewnego punktu (krzywa Laffera) są akceptowalne i płacone, powyżej każdy będzie kombinował jak ukryć dochód. Nie trzeba być ekonomistą aby wiedzieć, że nadmierny wzrost opodatkowania powoduje postępowanie takie jak Twoje i tych sprzedających, obie strony na oszustwie skorzystały, więc nie pie...l głupot.
asti / 87.204.11.* / 2016-05-08 08:37
Mam znajomego, który prowadzi taki tam sklep dla bab... Fanatyczny PiSowiec, jedzie po "złodziejach z PO", a sam się wygadał, że 90% obrotu sklepu robi poza kasą fiskalną, że jego klientki "nie chcą paragonów". Od X lat deklaruje średni zysk na poziomie 5 tys zł m-c, robi go czasem 10 razy tyle. Nie chodzi mi o Januszowanie i donoszenie na niego, tylko o kontrast między tym co mówi, a tym, co robi... Na samym VAT oszukuje na jakieś 20 tys. miesięcznie ( ponad 200 tys rocznie, w skali ostatnich 10 lat bedzie ze 2 mln) a na "ośmiorniczki" po 300 zł za talerz poświęcił chyba ze 3 tygodnie życia.

Najnowsze wpisy