Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gospodarka oczami Jarosława Kaczyńskiego. Lider PiS odpowiadał na pytania internautów

Gospodarka oczami Jarosława Kaczyńskiego. Lider PiS odpowiadał na pytania internautów

Wyświetlaj:
Lewak / 176.221.121.* / 2016-05-08 07:54
Tak sie wlasnie niszczy Polske.No coz gosc wkoncu potomek rosyjskich dzialaczy.Klamie, lawiruje itp.np.o wieku emerytalnym niby mozna.bedzie przejsc wczesniej ale tez nie.bedzie mozna zwolnic pracownika przed 67 rokiem zycia.Przecierz wiadomo ze kazdy wybierze prace bo jak kobiecie zus wyliczy emeryture to sama zdecyduje ze musi albo dalej pracowac albo opieka spoleczna.Handel w niedziele?Co ci kretyni sie czepiaja niech zobacza ile jest branzy panstwowych w ktorych sie pracuje w niedziele jak np. pracuje w kulturze i od wrzesnia do lipca pracuje w kazda sobote i niedziele ale nie marudze bo wiem gdzie pracuje raz mam loniedzialek wolny innym raze wtorek itp.O reszcie nawet sie pisac nie chce ale mam nadzieje ze to dlugo nie potrwa.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
nona / 71.209.188.* / 2016-05-08 07:53
A CO ON MA WOGOLE DO POWIEDZENIA !!!JEST NIKIM . !!! NIECH NIE DYRYGUJE , JEST TYLKO MALYM ZLOSLIWYM I MSCIWYM CZLOWIECZKIEM!!!!
obcy524 / 79.173.44.* / 2016-05-08 07:52
Super wódz ,który zna się na wszystkim i wie co to gwarantowane mega dobro!!Zaprowadzi każdego pod przymusem do kościoła i na lekcje religii. Co prawda tych swych super zdolności nie przekazał w genach dzieciom,nie założył rodziny ,konta ,nie potrafi zrobić zakupów ale wie jak ułożyć życie milionom. A historię zmieni tak by podejrzanej reputacji rodzinka i rodzice zostali bohaterami ,braciszek natomiast stanie na pomniku w każdym mieście i wsi.Obowiązkowo zmieni też nazwy ulic tak by zapanował wszędzie kaczkogród. I jak tu wierzyć w dobrą zmianę .Takiego kretynizmu nie wyczyniała żadna władza!!która ma reprezentować ogół i tu też mi się matematycznie nie zgadza ...chyba że mówimy o kreatywnej matematyce????Ta zmiana należy się wszystkim SUPER POLAKOM a nade wszystko temu pasjonatowi rodeo ..a co niech sobie pofolguje i pojeździ po kraju nie ma to jak podbudować własne ego!
Onnnaa756786 / 88.156.32.* / 2016-05-08 07:51
Czy ten gnom na kaczych łapach coś brał? Bo bredzi takie bzdury, że przykro słuchać. A tak na marginesie, kto go wybrał? I czy był slepy i głuchy, kiedy go wybierał?Przecież to pomyleniec
alik kot prezesa / 77.253.167.* / 2016-05-08 07:49
to,że Polska jest jaka jest nie jest winą ich!... obcych! to wina nas Polaków a pan Kaczyński ma stale i wciąż w tym udział.Nikt nie zapytał tego pana w jaki sposób dorwał sie do budynków po RWS Ruch? od kogo otrzymał pożyczkę,jak ją spłacał itpd słowem jak uwłaszczył sie na majatku polskim?Był jednym z pierwszych wraz ze swoja nową partią.Teraz,kiedy inni zrobili to samo wychodząc z założenia ze strategiczny inwestoz utrzyma substancję i zatrudnienie a nastepnie rozwinęła sie przedsiębiorczość,to ten pan mówi ze to jest be?! a co on jak Stan Tymiński przyjechał z obcego Kraju?Przecież był tu stale,uciekał od mikrofonów,nie potrafił tłumaczyć polakom co jest złe!!! a tylko: mówił musimy przejąć władzę!! Beda pomniki,! itd.Można tak długo.Mam tylko nadzieję i trzymam go za słowo ze górną granicą pracy będzie wiek 67!! który on juz ukończył! oczywiście powie ze on nie pracuje tylko pełni funkcję!! ale to stary przekręt pisu
lord Yabol / 87.204.11.* / 2016-05-08 08:55
Panie Kaczyński, niech pan internautom opowie, co zrobiła Fundacja Prasowa "Solidarność" z majątkiem po Expresie Wieczornym, gdy pan Glapiński (obecny pana kandydat na szefa NBP) przygotował panu ustawę, na podstawie której Fundacja wzbogaciła się o nieruchomości w centrum W-wy warte ponad 100 mln zł... Jako współzałożyciel Fundacji powinien pan to wiedzieć, a skoro pan wie, niech pan powie Polakom, jak się zarabia prawdziwą kasę, a nie jakieś tam 1300 m-c.
jarek210 / 89.76.27.* / 2016-05-08 07:44
Powiedział, że nic nie powiedział.
Po co ten cyrk?
jaaacccoool / 46.76.13.* / 2016-05-08 07:43
Jeśli tak bardzo lubi głuszę i bigos, to niech wy...jeżdż...ala do dżungli. Niech mu tubylcy nagotują bigosu, bo sam pewnie tylko herbatę umie zaparzyć... a może tylko się wysikać. I niech zostanie w tej dżungli jak w komunie, bo widać, że nowe czasy do Niego nie pasują. Nie potrafi się chłop ogarnąć w nowej rzeczywistości i pieprzy dyrdymały z lat 80-tych.
polII / 46.113.132.* / 2016-05-08 07:42
Ci co głosowali na PO i PSL niech pracują do 67 lat (tak chcieli ), a reszta do 65 lat .
Mar 59 / 88.156.128.* / 2016-05-08 07:39
dlaczego politycy boją się podjąć tematu o możliwości przejścia na emeryturę ze względu na staż pracy, pracownicy fizyczni po 40 latach pracy powinni mieć możliwość przejścia na emeryturę , po takim okresie pracy mało kto jest w pełni sił , taka furtka powinna być już od dawna
polan / 122.107.209.* / 2016-05-08 07:36
Panie jaroslawie zycze zdrowia i sily do naprawy Polski !!!!!!
hvgfyjvj / 37.47.19.* / 2016-05-08 08:59
Wyślij mu w prezencie "globus Polski" żeby wiedział jak naprawdę ten kraj wygląda.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Polacy i ich rodziny nie pisuary / 83.31.89.* / 2016-05-08 07:34
jedz do głuszy niech ktoś ci nagotuje bigosu bo ty sam nic nie potrafisz może oprócz siusiu ale i tu kto wie i daj nam normalnie żyć i nie wracaj z stamtąd wypoczywaj i my odpoczniemy od twojej głupoty
1 szkodnik RP / 83.31.89.* / 2016-05-08 07:31
w jakim świecie on żyje ? czyżby królem Maciusiem I się inspirował ? debil ma więcej rozumu od niego
Madzia 1111 / 5.173.173.* / 2016-05-08 07:49
Jak zawsze znajdzie się w życiu jakiś debil co będzie miał więcej rozumu od szkodnika . Lecz się człowieku i czytaj ze zrozumieniem tekstu.
DJFigter / 5.173.173.* / 2016-05-08 07:28
Ludzie co Wy robicie ? Jak zawsze kłótnie, durne teksty i obrzucanie błotem. Ja nie jestem ani lewy ani prawy , ale do jasnej........... Już tyle lat ludzie w Polsce walczą ze sobą i kłócą się, że aż dziw, że jeszcze jako państwo istniejemy. Już sam Bismark powiedział ...,, dajcie Polakom władzę a sami się unicestwią"... Przestańmy się kłócić w weźmy do roboty. PIS jest jaki jest ale w jednym mają rację, że Polska została sprzedana i że zatraciliśmy własną suwerenność i poczucie własnej wartości. Ostatnio Polska była Polską za Jana III Sobieskiego. Po zakończeniu jego panowania zaczęły się w Polsce kłótnie i trwają do dzisiaj bo CI którzy mają kasę i biznesy chcą mieć więcej i nie interesuje ich jakim kosztem. A może czas jest na to aby nareszcie Polska stała się krajem z którym reszta Europy zacznie się liczyć . Teraz już nam zaczynają podkładań nogi bo boją się tego że stracą wpływy. Nie znam się na polityce i gospodarce ale tak ja to widzę . Poza tym mój dziadek mi zawsze powtarzał, że my jako naród dopiero zaczynamy racjonalnie myśleć o własnym kraju gdy utracimy wolność, ale gdy ją odzyskujemy natychmiast sobie do oczu skaczemy i sąsiad sąsiadowi wbiłby nóż w plecy bo ten na jedną ,,świnkę'' więcej. To tyle . Może ktoś z kulturą skomentuje mój post.
Kt2 / 46.76.127.* / 2016-05-08 07:52
Postaram odpowiedzieć obiektywnie.PO i PSL obłowiła się.Niewiele zdziałała.Dużo afer.
PIS+Prezydent.Zachłysnęli się władzą.Chcą zrobić rewolucję/nie dobrą zmianę/. A rewolucja już była w 1917 r.Przecież miała być ewolucja i bez pastwienia się nad przegranym.Przykładem TVP-tragedia.
Musimy oglądać ciągle ZEMSTĘ Fredry i uczyć się pokory.Kościół też nie przyczynia się do pojednania.
Piotr545 / 79.173.33.* / 2016-05-08 07:46
Taką mamy mentalność. Polacy jeśli nie mają nad sobą bata to są skłóceni i podzieleni. Tak jest od lat a nasi politycy niestety nie pomagają żeby to zmienić. Czujemy się pempkiem świata a wszyscy inni są be, tylko jakoś tak dziwnie się składa że ci inni jakoś dają radę w miarę się dogadać ze sobą i sąsiadami a my ciągiem mamy Kargula za płotem. Zostaje chyba tylko czekać jak to pokolenie które jest przy korycie ( bez względu na opcje ) zejdzie z tego padołu.
jubku / 37.47.19.* / 2016-05-08 07:33
Jak w/g ciebie mamy powrócić do czasów Jana III . Chyba dzięki PiS nasza gospodarka jest juz na właściwej drodze.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
DJFighter / 5.173.173.* / 2016-05-08 07:44
Czego mogłem się spodziewać ? Kulturalnych wypowiedzi ??????? Przecież nawet mało kto to co napisałem przeczyta ze zrozumieniem i cokolwiek bym napisał to i tak człowieka obrzucą błotem . Cóż tacy ludzie i zaś ma być dobrze. Faktycznie trzeba by było kierować się jedną zasadą, że ja i tylko ja . Na szczęście jestem inny i dzięki ciężkiej pracy mogę pomagać innym.
nada / 176.222.68.* / 2016-05-08 08:46
Nie jestem zwolenniczką obrzucania błotem tych co mają inne zdanie niż ja ,przekonuje się argumentami a nie wyzwiskami ale taki przykład dają nam ci na "górze" Wystarczy posłuchać kilku wypowiedzi Kaczyńskiego! Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy