Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gospodarka odpadami. Jakie korzyści daje kombajn odzysku surowcowo-energetycznego?

Gospodarka odpadami. Jakie korzyści daje kombajn odzysku surowcowo-energetycznego?

Wyświetlaj:
Leon Z / 78.11.167.* / 2015-11-29 16:11
Odkąd wprowadzono ustawę o obowiązkowym segregowaniu śmieci i podniesiono ceny ich wywozu 10x to przestałem segregować. Dlaczego ktoś ma zarabiać taaaakie pieniądze za moją pracę i miejsce na kilka kubłów w mieszkaniu. Never! Przed ostatnie 20 lat segregowałem odpady i byłem jednym z nielicznych w okolicy, którzy tak robili. Dziś już nie jestem głupcem. Nie będę pracował za darmo jako śmieciarz.
krzysztof297 / 5.173.18.* / 2015-11-28 21:14
Przetwarzanie śmieci? Tak, ale nie cudzych, tak jak robi się to w Polsce!!!! Zwożenie odpadów z innych krajów powinno być zabronione. Nie ma takiej technologi, która byłaby obojętna dla środowiska. Dlaczego Polacy mają być podtruwani? W kraju śmieci nie brakuje.
Waniek / 2015-11-29 12:32 / Bywalec forum
Część odpracowujemy z przeszłości, kiedy nie mieliśmy zaawansowanych technologii przetwarzania śmieci. Woziliśmy je do Niemiec. Teraz w ramach wyrównania bierzemy z Niemiec i innych krajów odpady.
tylko wiewiórom jeszcze :)) / 159.205.141.* / 2015-11-28 18:43
Pomysł popieram. Natomiast ubaw mam z gór opakowań plastikowych dla żywności.Im więcej utwardzacza tym kitka bardziej wiotka.:))

Najnowsze wpisy