Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gospodarka pędzi coraz szybciej

Gospodarka pędzi coraz szybciej

Money.pl / 2007-04-23 13:06
Komentarze do wiadomości: Gospodarka pędzi coraz szybciej.
Wyświetlaj:
jliber / 212.180.147.* / 2007-04-23 13:06
Dziwne, jakoś rządzący socjaliści się spóźniają z ogłaszaniem nowych wyższych podatków, przecież za dobrze jest. Jak dobrze że debatują nad koronacjami Chrystusa czy mikroskopijnymi komórkami, byle tak do końca kadencji, może nawet zbyt wiele nie narozrabiają.
Obserwator! / 89.76.195.* / 2007-04-23 21:46
Koronacja Chrystusa dokonuje się na dwa sposoby. Jedni ubierają Go w królewską a inni cierniową koronę. Jakie insygnia Ty byś Mu na głowę wtłoczył, to już sprawa Twojego sumienia. Twoje szyderstwo pozwala mi jednak przypuszczać iż była by to ta druga „ozdoba”. Jak widać, Judaszy gotowych rękę po srebrniki wyciągać, nie brakuje nawet 2 tysiące lat po Jego śmierci. Oby Ci dobry Bóg wybaczył.
ŁowcaWykształciuchów / 2007-04-23 13:11 / NiePOsPOlity Intelekt
Ja na twoim miejscu tak nie cieszyłbym się. Skoro im rządzącym socjalistom idzie tak dobrze, to na koniec kadencji może nie być powodu, aby zamienić ich na socjaldemokratów z Platformy ;-)
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-04-23 13:45
Do ŁowcaWykształciuchów: powód będzie jeden PiS po prostu przestanie istnieć nim nastaną wybory w 2009. Tak się ostatnio zajęli rozwalaniem własnej partii, że nie mają czasu na rozwalanie gospodarki. I na tym właśnie polega fenomen PiSu. Was nie trzeba zwalczać, wystarczy dać wam władzę i poczekać a sami siebie usuniecie jeszcze przed upływem kadencji. Co wszystkim wyjdzie na dobre... nawet wam PiSiorki, choć jeszcze o tym nie wiecie :-)
marek 19-53 / 83.24.44.* / 2007-04-23 23:11
I właśnie z tego powodu zostaną wybrani - bo dali gospodarce spokój. Zawsze było to moim marzeniem, by rządzący od... się od mojej firmy.

Mogę płacić nawet całkiem wysokie podatki (jeżeli zostaną rozsądnie wydane), ale nie cierpię wtrącania się w moją firmę i hiperregulacji
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-04-24 13:04
Do marek 19-53. Fakt to dobrze, że zajmują się rozwalaniem własnej partii a nie gospodarki. Skoro jednak zasługą PiS jest tylko to, że NIC nie robi, to może posadźmy na rządowych stołkach słomiane kukły. Koszt snopka słomy jest niewielki, nie żre na bankietach, nie jeździ BMW 750i, nie pobiera pensji i diet, nie lata samolotami do Brukseli i na Białoruś (Leper), nie P-I-E-P-R-Z-Y- głupot w TV oraz nie będzie wzbudzać śmiechu na świecie (co najwyżej konsternacje). Sktek ten sam NIC nie zrobi przez 4 lata. Potem na wiosnę dzieci spalą i wrzucą do rzeki ... staropolskim zwyczajem.
Obserwator! / 89.76.195.* / 2007-04-23 22:01
Wiem, że rozmowa z ludźmi zaślepionymi nienawiścia mija się z celem. Dlatego ograniczę sie tylko do stwierdzenia, że Wasze życzeniowe westchnienia o rozpad PiS-u chyba jeszcze długo nie zostaną zaspokojone. Do tej partii (ani jakiejkolwiek innej) nie należę. Nie kryję jednak, że razi mię chamski bełkot, niezależnie od tego z jakiej idowej opcji się wywodzi. Opamiętaj sie Przyjacielu, jeśli Ci pozostało jeszcze choć trochę zdrowego rozsądku.
ŁowcaWykształciuchów / 2007-04-23 14:15 / NiePOsPOlity Intelekt
zaszła tu jakaś potworna pomyłka - ja od lat uznaję tylko UPR ;-) A socjaliści z PiS i socjaldemokraci z PO są siebie warci :-)
Aron-antyklerykał / 2007-04-23 22:08 / portfel / Bywalec forum
Popieram kolego jest nas więcej,chociaż innowatorów wg Kotarbinskiego jest tylko 2 %.
Pozdrawiam.
. / 2007-04-23 14:20 / ................
jesli wariat z brodka jest dla Ciebie wzorem,to nie ma juz dla Ciebie ratunku
ŁowcaWykształciuchów / 2007-04-23 14:39 / NiePOsPOlity Intelekt
jestem zdeklarowanym, konstruktywnym krytykiem Korwina. A wariata z niego, jak i z wielu innych próbowali zrobić lewaccy michnikoidzi. Ale czas pokazał, że na szczęście z mizernym skutkiem - niektórzy z tych "wariatów" zaczynają właśnie wyjątkowo sprawnie weryfikować swój niezaprzeczalny intelekt w nieco mniej zadżumionych przez WSI mediach.
antyPISuar2 / 213.192.124.* / 2007-04-23 15:45
słuchałeś korwina kiedyś, jego pomysły są tak nie realne że aż boli, a sposób przedstrawiania swoich poglądów przez tą osobę można przyrównać do p. Kononowicza,
A.T. / 83.18.191.* / 2007-04-23 16:27
Przyznaję, że JKM i UPR ma kilka fajnych pomysłów gospodarczych. Jednak są one nierealizowalne z powodu braku umiejętności osiągania kompromisów przez głoszących te hasła. Nie potrafią oni ustępować, aby osiagnąć część celu, więc nie osiągają go w ogóle. I ten właśnie "fundamentalizm" powoduje, że UPR jest tyle lat partią kanapową....
luqqas / 2007-04-23 17:05
zgoda. Korwina zżera egocentryzm. efektywnosc polityki myli mu sie z efekciarstwem.

Najnowsze wpisy