Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

Gother- Amber Gold Ubezpieczeń

Gother- Amber Gold Ubezpieczeń

Rawatu / 77.253.209.* / 2015-03-28 22:02
Jestem kierowcą z 30 letnim stażem a wykazałem się wyjątkową naiwnością. Miałem po wielu latach szkodę z AC i ubezpieczenie w moim biurze wzrosło znacznie i mój broker zaproponował mi znacznie tańsze ubezpieczenie z Gothaer . To moja wina, połasiłem się na tańsze ubezpieczenie nie sprawdzając opinii o tym "ubezpieczycielu" i teraz ponoszę konsekwencje.
Miałem niestety kolejną szkodę. Okazuje się, że w majestacie prawa można powiedzieć, że nie uznają większości ewidentnej szkody z AC i proponują abym się udał do sądu. Wiedzą, że 99% ludzi nie ma ani czasu, ani zdrowia żeby chodzić po polskich sądach, taka strategia działania, bardzo skuteczna. To taki Amber Gold, czy SKOK Wołomin tylko, że ubezpieczeniach. I tak jak w tych poprzednich sprawach będą w majestacie prawa działać kilka lat oszukując bezkarnie setki tysięcy klientów.
Wyświetlaj:
Anna452 / 37.152.18.* / 2015-03-30 17:07
Rawatu bardzo ogólnikowo opisałeś swoją przygodę z Gothaer, wiec ciężko po takim wpisie winić TU. Ludzie mają też to do siebie, że nie czytają OWU a potem kiedy się coś stanie mają pretensje do TU.
Nie bronie ich, ale może czegoś nie doczytałeś jeśli chodzi o Twoją szkodę.
Gothaer TU S.A. / 212.160.138.* / 2015-03-30 11:10
Szanowny Forumowiczu, bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie pod adresem internet@gothaer.pl. Sprawę przeanalizujemy raz jeszcze. Pozdrawiamy, Zespół Obsługi Reklamacji i Odwołań Gothaer TU S.A., www.gothaer.pl

Najnowsze wpisy