Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gowin przyznaje się do błędu

Gowin przyznaje się do błędu

Money.pl / 2013-01-01 11:11
Komentarze do wiadomości: Gowin przyznaje się do błędu.
Wyświetlaj:
HK / 178.42.66.* / 2013-01-02 10:11
Usunięcie długoletnich pracowników(sędziów) z MS to tylko jeden z kilku aspektów problemu, o którym Pan Miniester Gowin wspomina i nie rozwiąże go zmiana pokoleniowa. Dopóki sędziowie będą pracownikami MS, a zwłaszcza decydentami związanymi z partiami, to z a w sz e bedą się interesować tym, co się dzieje na sali sądowej. A co z politykami "zasiedziałymi" w Krajowej Radzie Sądownictwa???? Czy ktos podejmie się proby ukrócenia "zasiedzenia" w KRS?????
katarina86 / 2013-01-02 10:12 / Bywalec forum
no niemożliwe, wreszcie jakieś polityk, który otwracie mówi: w porządku, popełniłem błąd, nie do końca się sprawdziłem. Brawo dla Pana!
Trzy kropki / 213.199.192.* / 2013-01-01 16:37
Ciekawe dlaczego Gowin ciągnie reformę zasiedziałego sędziego, którego już nie ma w MS. Z jednej strony ich powyrzucał, z drugiej zaś forsuje projekt likwidacji sądów, który jest przecież wymysłem jednego z nich. Niezrozumiałe.
prezydęt / 77.254.137.* / 2013-01-01 13:15

Od pierwszego stycznia zaczęło obowiązywać rozporządzenie dotyczące reorganizacji 78 sądów rejonowych.

Poważny sukces! Niestety tylko jednostkowy.To chyba pierwsza tak spektakularna wygrana pro-rządowców przeciwko ogłupianiu bezradnego w demokracji partyjnej - społeczeństwa.

Nie warto przy tym liczyć, że ubecja to zrozumie, co widać choćby pod wpisami po modernizacyjnych przedsięwzięciach. Skoro nie udało się zrobić dekomunizacji to teraz pozostaje już tylko czekać aż polska postsowiecka hańba wymrze.

Jednakże pod warunkiem, ze kultura konserwatywna będzie zyskiwała na znaczeniu. Niełatwo jednak w to wierzyć.

Jest coś okrutnego w ludzkiej historii. Przeciwko wojnie walczą bowiem siły lewicowe, które równocześnie doprowadzają do takiego zdziczenia obyczajów, iż trudno oprzeć się wrażeniu, że oczyszczające wojny są potrzebne.
103 / 178.180.62.* / 2013-01-01 11:11
Panie Gówin, daj pan sobie spokój z ministrami. Myli się tobie z ministrantami. Alle jaja.

Najnowsze wpisy