Forum Polityka, aktualnościKraj

Gowin: Wypowiedzi Rydzyka to szkodliwe brednie

Gowin: Wypowiedzi Rydzyka to szkodliwe brednie

Money.pl / 2011-06-25 08:23
Wyświetlaj:
xpabnorma / 83.8.111.* / 2011-07-28 16:01
Pis jest partią antypolską i antyeuropejską, jest zwykłą zorganizowaną grupą przestępczą inspirowaną i popieraną przez kler, za pośrednictwem ojca Rydzyka "RADIO MARYJA". Ojciec Rydzyk jest w sposób oczywisty agentem Watykanu, agentem obcego mocarstwa, które w sposób podstępny przejmuje terytorium Polski w postaci rzekomo odzyskiwanej ziemi, oraz inne sprytnie wyłudzane od PAŃSTWA POLSKIEGO korzyści majątkowe. Natomiast jedyna legalnie istniejąca w Polsce SEKTA RELIGIJNA - KOŚCIÓŁ KATOLICKI jest oczywistą placówką i przyczółkiem WATYKANU, który to jako OBCE MOCARSTWO za pomocą legalnie istniejącej SEKTY RELIGIJNEJ korumpuje Polskie partie polityczne, w postaci zdobywanych głosów wyborczych. Co wymaga szczególnej uwagi, albowiem rodzi to przerażenie i budzi głęboki niepokój wobec bezkarności i przenikania się, interesów kleru i polityki, a w szczególności okazywanej nonszalancji w kontaktach między PiSEM a KLEREM. Bowiem żadna grupa społeczna, nigdy nie zaszkodziła Polakom oraz wolności i demokracji, jak zwolennicy i członkowie MAFII PiSOWSKIEJ !!!, a w szczególności; Kaczyński, Ziobro, Święczkowski, Kamiński, Marek Wełna, Rydzyk, i tym podobni członkowie zorganizowanej grupy przestępczej, o charakterze zbrojnym, która prezentuje się między innymi, w postaci działania zbrojnych band napadających na ludzi o szóstej rano.

Andrzej
ruc / 188.47.33.* / 2011-06-27 01:05
komentarze na forum money.pl a np na onet.pl i wp.pl gdzie jest "moderacja" Spróbujcie umieścić tam coś nieprzychylnego na PO = nigdy nie przejdzie lub w drugiej wersji coś nieprzychylnego na PIS - o ten swój wpis zaraz ujrzycie. Ciekawe , no nie
maaaks / 217.98.13.* / 2011-06-29 14:11
No i wszystko w temacie "wolność słowa".
JanuszPOlikot / 2011-06-26 21:15 / Tysiącznik na forum
Gowin gdybyś ty POsłuchał tych swoich pseudointelektualnych bredni to byś dopiero PObladł........
zxcd / 83.29.115.* / 2011-06-26 20:50
no, no panie Gówin zaczyna pan bredzic w obronie zamordyzmu liberalnego
głodny / 178.36.101.* / 2011-06-26 19:53
Ten, kto wyszedł z PAX - czyli Gowin - (teraz: to Civitas Christiana) i nie raz POdpierał się autorytetem Kościoła i jego hierarchii, mówi nam, że Kościołowi precz od Polityki. Ale Kościół, to nie tylko księża i biskupi, ale głównie wierni - czyli ci wyborcy, którzy już na Gowina nie zagłosują!!! Teraz sam się odciął od chrześcijaństwa, katolicyzmu, no i musi zabiegac o POparcie w Platformie, żeby PO wyborach dalej uczestniczyc w POlityce i zbierac szmal!!! Przecież on jest za zabijaniem nienarodzonych... również za in vitro - to też zabijanie na najwcześniejszym etapie życia - zamiast za np. polityką prorodzinną w Polsce!!! W Polsce POnad 2,5 mln dzieci niedojada - a Platforma chce jedyne ich posiłki w szkole obłoży VAT-em! Hańba i wstyd Panie Gowin!!! Tak chcecie zasypac dziurę budżetową??? Handluje Pan tylko z bogatymi i biednych, głodnych 13 milionach (wg GUS) Polaków nie pamięta? Tam, gdzie zaczynają się pieniądze, kończy się sumienie?!!!
DRZAGA / 83.11.57.* / 2011-06-26 19:05
Ten gowin czy jak mu tam to pokrętny 'handlowiec"-no bo ma grunty na których "stoi" jego szkoła -to poprostu pokretny demagog o sliskim kregosłupie!!!-fałszywy G A D !!!
MOCIUM-PANIE-W_ROC / 78.8.134.* / 2011-06-26 10:54
inflacji, ... jest "wypowiedź" o. rydzyka lub ... RAJDOWY DEBIUT MAŁYSZA !
Tak się robi wodę z mózgu tzw. "elektoratowi"
fasolka po bretonsku / 86.179.237.* / 2011-06-25 22:10
ja zaglosuje tylko na tych,ktorzy wreszcie OPRA sie czarnej stonce, relikwiom,bozkom,igrzyskom religijnym.MAM DOSC rydzyka, Dziwisza i wszystkich swietych,chce normalnosci, jestem dorosly mam smumienie wlasne i w d...ie mam co kto ma do mojego zycia i ja nikomu nie pragne mowic jak ma zyc.Kazdy ssie wyspi jak sobie poscieli.Nie mylic tez kosciola z wiara, bo to 2 odrebne rzeczy, mi kosciol do mojej wiary, a jestem wierzacy NIE jest potrzebny jako posrednik ( zwlaszcza taki pazerny i grzeszny). Che zyc normalnie, normlanymi sprawami normalnych ludzi bez ekstremizmow,dogmatow i skrajnosci schizofrenikow i frustratow zyciowych.interesuje mnie rozwoj,edukacja,sukcesy gospodarcze w Polsce w jakiej zyc bedzie moje dziecko, reszte przekaze dziecku sam, powtarzam nauczycieli udajacych bogow nie potrzebuje ani ja a ni moje dziecko i wierzcie mi bedzieto lepsza i madrzejsza Polska
max666 / 83.22.88.* / 2012-02-07 09:06
BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
King Kong / 188.108.188.* / 2011-06-25 18:19
PO powinna się skoncentrować na budowie infrastruktury państwa, a nie zajmować się bredniami. Czy poważna rządząca partia w państwie zach-europejskim ma problemy z jakimś pojedynczym duchownym? Nie, a jeżeli PO tak się mocno ściera z Rydzykiem, tzn. że jest on poważnym zagrożeniem dla tych papierowych liberałów.
Wapniak / 2011-06-25 16:03 / Tysiącznik na forum
"Przyganiał kocioł garnkowi"... Chociaż jakoś nie miałem szczęścia słyszeć tych bredni Rydzyka. Za to autora...
m-53 / 83.24.45.* / 2011-06-26 08:59

nie miałem
szczęścia słyszeć tych bredni Rydzyka.

To skąd wiesz, że to brednie???
Sobiepan / 83.26.143.* / 2011-06-25 14:19
Politycy PO i wysługujące się im media co trochę kreują nowych "wrogów ludu", byli już nimi związkowcy, kupcy, stoczniowcy, CBA, historycy, "kibole", PiSowcy, itd. teraz przyszła kolej na Radio Maryja i "mohery", a wszystko, by zakryć nieudolność w rządzeniu.
tesa1959 / 2011-06-25 20:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Po raz pierwszy (nie licząc okresu komunizmu) o wrogach narodu usłyszałam kilka lat temu właśnie na antenie RM i od ludzi słuchających tej stacji. Mało tego, byli to ludzie wykształceni, po studiach, tyle że siedzący w lesie, daleko od cywilizacji. Po długiej dyskusji w końcu przyznano mim rację, że nie można mówić o wrogach, a jedynie o przeciwnikach. Cóż w tym dziwnego, że te słowa teraz wracają jak bumerang? A nieudolność w rządzeniu? Cóż, od lat nie widzę, aby jakikolwiek rząd rzeczywiście przejmował się ludem z mas.
Leon* / 46.151.136.* / 2011-06-25 12:30
Gdybyście panie Gowin w tej swojej pseudo liberalnej platformie mieli choć 10% tego zmysłu biznesowego które ma o. Rydzyk to państwo polskie było by potęgą gospodarcza a nie bankrutem. A to żeście torpedowali jak mogli pomysł wierceń geotermalnych przez o.Rydzyka to cała prawda, a ona w oczy kole.
xcc / 93.105.57.* / 2011-06-26 14:21
Popieram. Takich rządzących na komin!!
tesa1959 / 2011-06-25 20:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
a może tak: Rydzyk na premiera?
m-53 / 83.24.45.* / 2011-06-26 09:02
Mając do wyboru Tuska i Rydzyka nie miałbym wątpliwości.
Żadnych.
Tusk na komin.
tesa1959 / 2011-06-26 09:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Tusk na komin.

???
To jest młość bliźniego?
Have a nice day / 62.148.66.* / 2011-06-26 09:27
Nie, instynkt samozachowawczy.
tesa1959 / 2011-06-26 09:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
??? :)
tesa1959 / 2011-06-26 13:17 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
:) :) :)
King Kong / 188.108.188.* / 2011-06-25 18:23
oni mają taki spryt, że podpisują kontrakt na budowę autostrady za cenę 50% niższą niż konkurencyjna oferta i liczą na to, że ktoś to zrealizuje. Biznesowo są jak dzieciaki.
MARS-WROC-ESK / 87.105.184.* / 2011-06-25 11:48
pamiętamy różne akcje w/w przeciwko kaczorom - Polska tuska i napieralskiego to był ewenement w walce o pozycję Polski w tzw. Traktacie Lizbońskim - czy był inny kraj który w sposób tak zorganizowany występował przeciwko swojemu prezydentowi który optował za lepszym dla swojego kraju (Polski) wariantem? Gdyby nawet się mylił ... czy był taki inny kraj?
tesa1959 / 2011-06-25 21:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A mylił się?
NeoNazi / 90.156.28.* / 2011-06-25 10:50
Może Kalisz i Napieralski wejdą na platformę Parady Równości i dopowiedzą coś na ten temat ?
@@@ / 89.76.88.* / 2011-06-25 10:44
Panie Gowin ta rodzelnosc panstwa i kosciola, jesli jest, to powinna dzialac w obie strony.
Nie tylko kosciol nie komentuje polityki ale rowniez tacy "politycy" jak Pan nie powinni komentowac kosciola.
Oszołomowaty / 89.229.83.* / 2011-06-25 12:32
Trafione! Kościól dociera doludzi przez kościoły i niszowe Trwam czy RM. Lewacko-tuskowa propaganda uzywa do tego celu pozostałej dostepnej w Polsce telewizji i radia. A jak na dzień dzisiejszy tylko Rydzyk i powiązane z nim media daja spojrzenie na sprawy z drugiej strony. Nie ma innych takich. A to własnie powinno chodzić w każdym normalnym kraju
fasolka po bretonsku / 86.179.237.* / 2011-06-25 22:14
ja w TVP 1 i TVP 2 i innych ciagle widze same geby ksiezy ,debaty z ksiezami jako autorytetami w kazdej dziedzinie,malo tego jak wjezdzam do kraju z zagranicy na lotnisku zawsze mam "szczescie" na odbiornikach TV widziec ponownie ksiezy i juz wtedy nie mam watpliowosci w jakim kraju jestem...hehehe, telewizja kazda jest opanowana przez czarnych i tych ktorzy sie ich boja .
Oszołomowaty / 89.229.83.* / 2011-06-25 22:49
Ja tez widzę gęby ksiedzy, z tym ze ci księża to te które od lat liżą tyłek czerwono-różowym. Takie osobniki są zawsze w każdym stadzie. Możesz podać nazwiska tych ciągłych gości jedynki i dwójki?
tesa1959 / 2011-06-25 21:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale czy głos Rydzyka, to głos Kościoła?
Oszołomowaty / 89.229.83.* / 2011-06-25 23:00
Nie wiem czy to jest głos kościoła, uważam, ze taki głos ma prawo się wypowiada - nadaje on inne odcienie każdej sprawie i zmusza do myslenia. Jeśli Ci się nie podoba to nie słuchaj i na tace nie dawaj - nikt cie nie zmusza, prawda? Jeśli pedały chcą mieć własne radio - proszę bardzo, niech się ściepą i zakładają. Jeśli onaniści chcą mieć własne telewizje - proszę bardzo, kasiarka i naprzód. Ja ich w ogóle ie muszę słuchać, ale niech sobie maja. Mnie się TVN nie podoba (po kilku latach oglądania stwierdziłem, że chłam i stopień manipulacji bije to wszystko co można spotkać w Trwam) i nie oglądam. A pomimo to wciąż wiem co się dziej na świecie i wydaje mi się że wiem o wiele "więcej niż przeciętni wyznawcy religijni "niebieskiego ołtarzyka".
A tutaj taka walka z jakimiś mediami i skarga pajacyka Sikorskiego do Watykanu - gówniarz zawsze zostanie gówniarzem ...
tesa1959 / 2011-06-25 23:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

uważam, ze taki głos ma prawo się wypowiada

tu się z Tobą nie zgadzam. Księża mają inne zadanie. Przede wszystkim mają głosić miłość Chrystusa. Episkopat polski zalecił im nie wtrącanie się do polityki i większość się do tego stosuje.
Jeśli Ci się nie
podoba to nie słuchaj i na tace nie dawaj - nikt cie nie zmusza, prawda?

Nie słucham, ale na tacę daję, bo uważam to za swój obowiązek (nie wszyscy dają i nikt im nie zabrania chodzić do kościoła i to jest ok.).

A tutaj taka walka z jakimiś mediami i skarga pajacyka Sikorskiego do Watykanu -
gówniarz zawsze zostanie gówniarzem ...

Tui mam mieszane uczucia. Bądź co0 bądź o. Rydzyk jest osobą publiczną i nie powinien w ten sposób mówić o swoim kraju za granicą. Żaden ptak nie kala swojego gniazda. Tylko, że on akurat jest bardziej biznesmenem a nie księdzem, a to nie jest rola kapłana. Pomylil powołania?
ruc / 188.47.33.* / 2011-06-27 01:14
Np Życiński Pieronek to w ogóle się nie wtrącali do polityki i tak w ogóle to nie mieli poglądów politycznych. To dopiero były zakały, że episkopat ich nie pogonił to się dziwie. To byli politycy w sutannach
Biznes1 / 91.192.165.* / 2011-06-26 00:14
A kto powiedział, że kapłan nie ma prawa rozwijać dzieł, które służą innym ludziom. Wystarczy popatrzeć na św. o. Pio - wybudował szpital, św. o. Maksymilian Kolbe wydawał gazetę oraz uruchomił rozgłośnię radiową. To wszystko również wiązało się z pieniędzmi i zarządzaniu nimi...
tesa1959 / 2011-06-26 00:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale między nimi a Rydzykiem jest ogromna przepaść - interes. Oni rzeczywiście robili dla ludzi a nie dla zysków
m-53 / 83.24.45.* / 2011-06-26 08:44
A jakie masz podstawy do takiej oceny?
Stworzył uczelnię dobrze plasującą się w rankingach z całym systemem stypendiów.
tesa1959 / 2011-06-26 09:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Chociażby to, że byli ubodzy, nie czerpali korzyści dla siebie i byli pokorni. Masz wątpliwości?
Oszołomowaty / 89.229.83.* / 2011-06-26 09:37
Czy ty tez chcesz teraz powiedziec, ze cale "tzw. imperium Rydzyka" nalezy do niego? A moze popizemy sobie o imperium Solorza czy kulczyka? Tam to jest o wiele wiecej rzeczy do opisywania, ale brac dziennikarska ani się waży dotykac tego tematu - nikt nie chce mie cwypadku albo zbankrutować. A po Rydzyku to może każdy gówniarz nawalać, bo każdy wie, że jest absolutnie bezkarny. Nie widzisz tego - piszesz o jakiejs miłości blizniego a postepujesz jak ta najgorsza hiena, kopiac lezacego i bezbronnego.
tesa1959 / 2011-06-26 09:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Czy ty tez chcesz teraz powiedziec, ze cale "tzw.
imperium Rydzyka" nalezy do niego

Nie, nie uważam tak, ale porównywanie postawy o. Pio i bł. o. Maksymiliana Kolbego z o. Rydzykiem uwłacza godności tych pierwszych. A z kolei porównując o. Rydzyka z Solorzem czy Kulczykiem sprowadzasz tego pierwszego do roli biznesmena
. Nie widzisz tego
- piszesz o jakiejs miłości blizniego a postepujesz jak ta
najgorsza hiena, kopiac lezacego i bezbronnego.

Słucham? O. Rydzyk nie jest bezbronny ani leżący, ale niesubordynowany. Ja go nie kopię, tylko krytykuję sposób wykonywania posługi kapłańskiej. Przeczytaj nauczanie Jana Pawła II o posłudze kapłanów, które zawarł w Adhortacji Apostolskiej "Pastores Dabo Vobis". A może to nie jest dla Ciebie żaden autorytet?
Oszołomowaty / 89.229.83.* / 2011-06-26 21:43
Nie czytałem dzieł JPII, nie słucham kazań Rydzyka - przykro mi. Nie jestem 100% katolikiem. Ale pomimo to powtarzam Ci - w wolnym kraju powinno byc miejsce i dla Rydzyka i dla Wojewódzkiego. A w Tuskolandii tego pierwszego sie zwalcza (a jaka to on ma niby broń - oswiec nas?) a drugiego za rzeczy po prostu chamskie i wulgarne chołubi. I tak jest od lat i z tym sie nie zgodzę. A sposobie wykonywanie posługi nie tobie to oceniac - ma rzeszę wyznawców, moherów, jak wy ich pogardliwie nazywacie i wara wam od nichi od ich wyborów. To z reguły ludzie kompletnieoszukani przez czerwono-różowe towarzystwo, ale bardzo czesto ludzie ogromnie madrzy którym został tylko taki Rydzyk bo państwo ich zawiodło. A poza tym obejrzyj się wokół siebie - zobacz ile głupoty i nietolerancji jest w Wojewódzko-podobnych, zobacz z jaka łatwoscia POmedia oszukuja tych młodych cudownych z kasa i kredytem - gdy sie człowiek temu bliżej przyjrzy to juz nie żal, ale smiech pusty umysł ogarnia ... Przykład ostatnich dni - nie widzisz , że Rydzyk to przykrywka do skaczacej inflacji, przekrętów Bondaryka, problemów z pakietem klimatycznym (aż naczelny matoł oczy zrobił okragłe i zaczyna beczec) i wielu innych znacznie wazniejszych spraw, tykajacyh Polskę bezpośrednio ?
tesa1959 / 2011-06-26 22:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

w wolnym kraju powinno byc miejsce i dla
Rydzyka i dla Wojewódzkiego.

I jest to miejsce, ale każdy z nas też powinien znać swoje miejsce, a (nie zajmuję stanowiska wobec Wojewódzkiego - to nie moja działka, chociaż nie podoba mi się jego styl zachowania). jeżeli zaś chodzi o Rydzyka, to doskonale orientuję się w zadaniach, jakie ma wobec ludzi i zapewniam Cię, wcale nie te, które wykonuje. Znam nauczanie JP II i dokumentów soborowych, dlatego z całą pewnością mogę sprzeciwiać się takiej postawie, jaka wykazuje o. Rydzyk. I żeby było jasne - nie potępiam o. rydzyka, a tylko jego postępowanie.
ma rzeszę wyznawców, moherów, jak wy ich
pogardliwie nazywacie i wara wam od nichi od ich
wyborów.

No własnie - ma rzeszę wyznawców. Czy on jest większy od Boga, że ludzie są jego wyznawcami. To jest chore.
Kto tych wyznawców pogardliwie nazywa moherami? Ja? No, proszę Cię, nie wciskaj mi czegoś, czego nie da mi się wcisnąć.
A, że wybierają o. Rydzyka zamiast jedynego, prawdziwego Boga, który jest Miłością? Bo się pogubili. I ja ich za to nie potępiam i więcej, nikogo nie potępiam. Nawet o. Rydzyka. Krytykuję jego postępowanie, a nie jego samego, a to jest różnica i to ogromna. Być może4 przykrywka, ale to nie tłumaczy postępowania o. Rydzyka. To nie jest jego działka, a przynajmniej nie ten sposób działania.
bardzo czesto ludzie
ogromnie madrzy którym został tylko taki Rydzyk bo
państwo ich zawiodło.

Nie bądź śmieszny. Został tylko Rydzyk? A nie ma innych autorytetów Ko0,.ściele, których postępowanie nie kłóci się z Pismem Świętym?
Rydzyk to przykrywka do skaczacej
inflacji, przekrętów Bondaryka, problemów z pakietem
klimatycznym (aż naczelny matoł oczy zrobił okragłe i
zaczyna beczec) i wielu innych znacznie wazniejszych
spraw, tykajacyh Polskę bezpośrednio ?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy