Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: 2000 punktów coraz bliżej. Czy to zatrzyma sprzedających?

GPW: 2000 punktów coraz bliżej. Czy to zatrzyma sprzedających?

Wyświetlaj:
MVX / 2011-08-11 12:00 / Tysiącznik na forum
słuchajcie sie mnie bo ja tu jestem guru
MVX / 2011-08-11 11:56 / Tysiącznik na forum
nawet naszych banków nie chcą kupować pomimo bardzo dobrych wyników
Eternit z Azbestu / 2011-08-11 11:54 / Tysiącznik na forum
Wczoraj mi nie sprzedali na fixie FW40 i dobrze, bo już jest taniej.
Eternit z Azbestu / 2011-08-11 11:54 / Tysiącznik na forum
dr_dreyfus / 2011-08-11 11:24.

2000 "S" już zamknięte, spaślak już się nasycił i zamyka a to dobry znak na
przyszlośc
-------------

Spaślaka dawno leszcze pożarły, a leszcze zmutowane wodą z fukushimy są nienasycone.
PiS do zsypu / 178.73.63.* / 2011-08-11 11:53
Bank nie pożycza pieniędzy, które posiada, tylko za każdym razem
gdy tworzy kredyt, stwarza nowe pieniądze, niczym fałszerz i co
jest okrutne zapisuje sobie w aktywa...

Kolego Raymund,jestes kompletnym idiota i niczego nie rozumiesz.Zaden bank (oprocz Centralnego) nie stwarza pieniedzy lecz dziala jak kantor.Jedni wplacaja pienaidze na lokaty i z tych pieniedzy
bank udziela kredytow.Gdy jest slaba akcja lokatowa,pieneidzy na kredyty nie ma i wtedy banki podnosza oprocentowanie zeby sciagnac pienaidze.Zarabiaja na oprocentowaniu udzielanych kredytow,na dodatkowych ubezpieczeniach i kosztach operacyjnych,a tazke spredach.
cala reszta twojego wpisu nie nadaje sie do zadnego komentowania.
Typowy elektorat radiomaryjno-pisowski
kedyw / 31.60.140.* / 2011-08-11 13:15
Człowieku opętany chorobliwą nienawiścią do inaczej myślących. Wy PO-wcy macie chore umysły i wszelkie niepowodzenia gospodarcze nawet w Stanach tłumaczycie polityką PIS-u. Tylko jeszcze napisz, że to Kaczyński doprowadził do spadków na giełdach. A jeżeli jesteś ateistą, to twój wybór i nie obrażaj ludzi wierzących.
Eternit z Azbestu / 2011-08-11 12:03 / Tysiącznik na forum
http://pl.wikipedia.org/wiki/System_rezerw_cz%C4%99%C5%9Bciowych

Poczytaj sobie.
Na ekonomi znasz się tak samo jak na polityce. Cuda cudaka się skończyły.
mega bessa nie dla leszcza / 78.8.118.* / 2011-08-11 12:12
ON ma racje , to raczej ty obejrzyj filmik MONEY AS A DEBT
PiS do zsypu / 178.73.63.* / 2011-08-11 12:12
czlowieku,nie mowimy o rezerwach banku centralnego,tylko o normalnych bankach i ich dzialanosci.
Czytaj ze zrozumieniem.A gdyby nie Twoj cudak,moze stalbys dzis w kilometrowej kolejce po kjakis zasilek albo zupke z Caritasu.A tak zyjesz w normalnym ,spokojnym kraju,czy to dla ciebie za trudne???
Nie podoba sie,zawsze mozesz wyjechac naprzyklad do Londynu i zamieszkac z podobnymi sobie w dzielnicy Totenham,wsrod syfu,brudu,nedzy i kolorowych matolow/
Eternit z Azbestu / 2011-08-11 11:58 / Tysiącznik na forum
ROTFL!!!!
Tak to było dawno temu jak gospodarka działała prawidłowo. Później zrobili reformęi bank może tworzyć pieniądze z niczego, mając tylko ułamek w depozycie.
Dlatego tak wielkie są problemy jak ludzie masowo przestają spłacać kredyty.

Obejżyj sobie Money as a Debt.
Grekzorba / 174.133.108.* / 2011-08-11 11:58
Czy na pewno ?
Podyskutuj na ten temat z jednym z byłych najlepszych szwajcarskich bankierów:):):)
tutaj jeden z wywiadów
nieudane zamachy o czymś świadczą :)
http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/UPADEK-DOLARA-BEDZIE-AMERO-WYWIAD-Z-BYLYM-SZWAJCARSKIM-BANKIEREM-z-cyklu-fakty-i-mity-o-Ameryce-3474
MVX / 2011-08-11 11:53 / Tysiącznik na forum
a europa sobie olewa wszystko i spokojnie sobie rośnie.......barany
MVX / 2011-08-11 11:54 / Tysiącznik na forum
wszystko możliwe że u nas spada a u nich rośnie dlatego bo oni uznali że na naszym grajdołku nie wiele zarobią i sie wycofują
mega bessa nie dla leszcza / 78.8.118.* / 2011-08-11 11:51
KGHM -5% a miedź 2,7% jak mówiłem , wywalają spółki surowcowe dopiero potem surowce wywalą
MVX / 2011-08-11 11:51 / Tysiącznik na forum
co z tego że wyskoczyliśmy ze spadochronem skoro on sie nie otworzył spadamy i roztrzaskamy sie za moment
MVX / 2011-08-11 11:48 / Tysiącznik na forum

2011-08-11 11:42:49 83.19.122.* | aaaaaaaaaaaaada
Re: GPW: 2000 punktów coraz bliżej. Czy to zatrzyma sprzedających? [0]
Takiej jazdy sie nie spodziewałem. Teraz sam juz jestem
skołowany, nie wiem czy wywalac S czy dokupywać akcji, nie wiem
nic i nic nie robie:)

Tak sie bessa nie zaczyna wiec myskle ze to potezna korekta
ktora jeszcze moze potrwac chiciaz juz mamy oznaki paniki,
zobaczymay

śmiało bierz eski i sie nie zastanawiaj poziom 1300 tuż tuż
Raymund / 80.84.55.* / 2011-08-11 11:43
Dla większości wszelkiej maści "inwestorów", z finansów i bankowości… PAŁA
W ogóle nie rozumieją systemu bankowego.
Chodzi o to, że system jest w ten sposób skonstruowany, że zmusza społeczeństwa do życia na kredyt, aby społeczeństwo mogło egzystować i się rozwijać.
Pożyczane pieniądze wcale nie powinny należeć do banków i trzeba o tym głośno krzyczeć
Pożyczane pieniądze powinny należeć do społeczeństwa, gdyż bank żeruje na realnym kredycie, który wytwarza gospodarka.
Bank nie pożycza pieniędzy, które posiada, tylko za każdym razem gdy tworzy kredyt, stwarza nowe pieniądze, niczym fałszerz i co jest okrutne zapisuje sobie w aktywa. Znaczy to ni mniej ni więcej, że bank zawłaszcza pieniądze należące do społeczeństwa i NIKT z przeciętnych ludzi nie ma własnych oszczędność, poza elitarnymi rodzinami bankierskimi, gdyż 99% pieniędzy znajdujących się w tej chwili w obiegu powstało z powietrza i muszą one wrócić do banków, bo są ich aktywami. Gdy patrzymy na swój stan konta może się nam wydawać, że widzimy swoje własne pieniądze tam zapisane. Niestety tak NIE JEST, gdyż pieniądze zapisane na naszym koncie są własnością banku i wcześniej czy później będą musiały tam wrócić pod postacią podatków i innych opłat.
Ten system rujnuje po kolei wszystkie narody na świecie i za pomocą przekupnych polityków, którzy zmieniają Konstytucję własnych krajów doprowadza do upadku społeczno-gospodarczego i co za tym idzie moralnego poddanych, zniewolonych obywateli.
Przykładowo w Polsce wprowadzono zdradziecki zapis do Konstytucji RP:
Art.220
2. Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.

Taki zapis jest kluczowy aby bankierzy mogli doprowadzić kraj do bankructwa i przejąć WSZYSTKIE jego strategiczne i zwyczajne dobra materialne, bo przecież sam pieniądz nie ma żadnej wartości. Pieniądz jest tylko i wyłącznie środkiem do realizacji celów.
Zapis ten mówi wyraźnie, że Rząd Polski a co za tym idzie społeczeństwo polskie jest zobowiązane do zadłużania się w bankach komercyjnych, więc proszę nie wmawiać więcej ludziom, że są czemukolwiek winni nie znając podstawowych zasad zbrodniczego, mafijnego systemu finansowego, w którym przyszło nam żyć.

Przecież tego typu socjalistyczny system doprowadzi do totalitaryzmu i niewolnictwa

Pozdrawiam.
Floyd / 2011-08-11 12:05 / Tysiącznik na forum
Po co ten długi i nieco zagmatwany wywód, wystarczyło tylko napisać, że Ci się socjalizm nie podoba, bo tak wynika z końcowej konkluzji i było by wszystko jasne.
A, jeśli chodzi o totalitaryzm i niewolnictwo to istniały i miały się dobrze gdy o socjalizmie jeszcze się nikomu nie śniło.
adaa / 83.22.21.* / 2011-08-11 11:59
A tak przed marginesem! to nie rozumiem po co ludziska wogóle pracują, przynajmniej 10 spółek w tej chwili jest na wzroście ok. 10% i to ma być spowolnienie? a już mi to doprowadzić do 0,001%
aaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2011-08-11 11:42
Takiej jazdy sie nie spodziewałem. Teraz sam juz jestem skołowany, nie wiem czy wywalac S czy dokupywać akcji, nie wiem nic i nic nie robie:)

Tak sie bessa nie zaczyna wiec myskle ze to potezna korekta ktora jeszcze moze potrwac chiciaz juz mamy oznaki paniki, zobaczymay
MP82 / 2011-08-11 11:56
To co się dzieje nazywasz korektą?? :)
Ile jeszcze spadków, faktów i informacji musi się pojawić, żeby coniektórzy zrozumieli, że 2 część kryzysu i recesji właśnie się zaczęły. A realnie odczujemy to zapewne za jakieś 6 miesięcy
aaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2011-08-11 12:17
Im wiecej piewców bessy tym blizej konca spadków.
MVX / 2011-08-11 11:42 / Tysiącznik na forum
nie zdążymy już wejść do strefy euro bo ona sie wcześniej rozpadnie
MVX / 2011-08-11 11:40 / Tysiącznik na forum
stacja tvn cnbc ma największy wpływ na zachowanie giełdy zaobserwowałem to od dawna
MVX / 2011-08-11 11:38 / Tysiącznik na forum
nie radzę sie ze mnie śmiać ja wyciągam właściwe wnioski na podstawie poważnej i szanowanej stacji tvn cnbc i nie korzystam z innych informacji bo te mi wystarczą
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy