Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Amerykanie nie pomogą. Będą kupować, ale nie akcje

GPW: Amerykanie nie pomogą. Będą kupować, ale nie akcje

Wyświetlaj:
Arek555 / 2011-11-28 00:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dla przykładu, wkleiłem kilka tekstów, by pokazać jak łatwo można zaśmiecić to forum. Często powtarzam, aby pisać własne, przemyślane lub nie przemyślane teksty, ale "Wielki Kenobi i jemu podobni, starają się przekonać, że to oni mają rację, wklejając cudze teksty . .
ewelinka 777 / 83.26.167.* / 2011-11-28 16:28
Arek555 mozesz napisac jak w tym wszystkim zachowa sie nasza gospodarka i waluta ? prosze czy wpadniemy w jakies kłopoty czy nasz rzad da sobie rade i nie przekroczymy tego deficytu
Arek555 / 2011-11-28 00:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gdy rynki dłużne spychają Włochy, Hiszpanię, a nawet Francję w niebezpieczny obszar, kuszące byłoby powiedzieć, że politycy przegrywają z nimi bitwę. Jednak sięganie do wojennej retoryki oznacza ten sam błąd, który popełniła pani kanclerz – postrzeganie rynków jako potwora, którego trzeba okiełznać.

Rynki nie są wrogiem europejskich polityków. Są ich przyjacielem. To one oddzielają politycznych liderów od wściekłych obywateli. Gdyby rynki nie pożyczały pieniędzy rządom, politycy mogliby je pozyskać tylko z jednego źródła – od wyborców. Jak właśnie odkrywa Europa, oznacza to albo wyższe podatki, albo cięcia w wydatkach publicznych. Tylko rynki chronią polityków przed radykalnym zaciskaniem pasa.

Tym niemniej europejscy politycy często mówią o rynkach finansowych w otwarcie wrogi sposób. W ubiegłym roku Jean-Claude Juncker, premier Luksemburga i przewodniczący Eurogrupy, która koordynuje politykę 17 krajów używających wspólnej waluty, zadeklarował: „Musimy być zdolni powstrzymać rynki finansowe. W piwnicy mamy narzędzia tortur”. To jak poprosić menedżera banku o przedłużenie kredytu, sugerując, że jeżeli warunki się nie spodobają, to się go podtopi.
Arek555 / 2011-11-27 23:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Eksperci wprawdzie spodziewali się spadku, ale znacznie łagodniejszego – ok. 2,7 proc. Te dane spowodowały znaczące osłabienie wspólnej waluty. Wczoraj była ona wymieniana za 1,336 dol., o 1,08 proc. mniej niż poprzedniego dnia. Spadły też indeksy europejskich giełd: londyński FTSE stracił 1,29 proc, frankfurcki Dax – 1,44 proc, a paryski CAC 40 – 1,68 proc. Lokomotywy zwalniają Co gorsza, załamanie nie ominęło dwóch krajów, które do tej pory odgrywały rolę lokomotywy wzrostu dla Eurolandu: Niemiec i Francji.

W państwach tych odnotowano spadek zamówień o odpowiednio 4,4 i 6,2 proc. Ale załamanie nie ominęło też żadnego z pozostałych największych państw unii walutowej: zamówienia dla przemysłu spadły we Włoszech o 9,2 proc., a w Hiszpanii o 5,3 proc. Jedynie w Holandii utrzymywały się one minimalnie na plusie (0,1 proc.). Ten sam wskaźnik był natomiast w Polsce nie tylko pozytywny, ale nawet skoczył o 5,1 proc. W tej sytuacji strefa euro nie uniknie recesji – uważa Thomas Costerg, główny ekonomista Standard Chartered Bank w Londynie.

Jego zdaniem dochód narodowy bloku 17 państw zacznie się kurczyć od IV kwartału tego roku. Już 10 listopada Komisja Europejska znacznie zrewidowała prognozy wzrostu dla strefy euro na 2012 r. Jej zdaniem wyniesie on zaledwie 0,5 proc. wobec 1,8 proc., które przewidywała wcześniej Bruksela. Cięcia kosztem wzrostu Powodem załamania zamówień przemysłowych są coraz ostrzejsze cięcia w wydatkach budżetowych krajów unii walutowej, które wolą uzdrowić finanse publiczne, zanim agencje ratingowe obniżą wycenę ich wiarygodności kredytowej.

Mając mniej kontraktów, przedsiębiorcy tną koszty i zwalniają pracowników: Eurostat już wcześniej podał, że we wrześniu bezrobocie znów wzrosło w strefie euro z 10,1 do 10,2 proc. osób w wieku produkcyjnym. To z kolei skłania konsumentów do ograniczenia wydatków i przyczynia się jeszcze bardziej do wyhamowania gospodarki.

Jak podał wczoraj unijny urząd statystyczny, zamówienia na nietrwałe dobra konsumpcyjne także spadły we wrześniu (o 2 proc.). Recesja jeszcze bardziej utrudni krajom strefy euro przełamanie kryzysu zadłużenia. Wczoraj, po raz pierwszy od dziesięcioleci, nawet niemiecki rząd nie zdołał sprzedać całości oferowanych bonów skarbowych. Zamiast 6 mld euro, które Berlin chciał uzyskać na sprzedaży 10-letnich obligacji, dostał tylko 3,644 mld euro.
famousfive / 83.9.131.* / 2011-11-28 00:11
Od wklejani cytatów, to są tu zawodowcy :)
Nie zrobisz wrażenia.

Coż to za czasy nastały, że mali spekulanci na KGHMie spekulują, to dopiero zabawne. :-)
Arek555 / 2011-11-28 00:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Po co mam się nadwyrężać, lepiej pójść na łatwiznę, śladami kena i innych wielkich znawców . . ;))
Arek555 / 2011-11-27 23:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Problemy widać w rolnictwie. Dla władz w Warszawie jest już jasne, że pieniądze z Brukseli nie są wydawane w prawidłowy sposób. Aż 80 proc. nakładów idzie na dopłaty bezpośrednie, które w kraju o tak rozdrobnionej strukturze agrarnej jak nasza niczym nie różnią się od subwencji socjalnych. Dlatego w zeszłym miesiącu minister Marek Sawicki zawarł niespodziewany sojusz z Wielką Brytanią. Londyn od lat zwalcza sponsorowaną przez Francję Wspólną Politykę Rolną (CAP), z której Polska od początku członkostwa otrzymała już prawie 20 mld euro. – Polska potrzebuje czegoś zupełnie innego: nakładów na modernizację produkcji, zakup sprzętu dla rolników, szkolenia zawodowe, rozwój infrastruktury. Innymi słowy: przygotowania wsi do konkurencji międzynarodowej – wskazuje „DGP” Hugo Brady, ekspert londyńskiego Center for European Reform (CER), który opracował projekt przebudowy unijnej polityki dla wsi.
dr_dreyfus / 2011-11-27 19:25 / Tysiącznik na forum
MFW szykuje 600 mld EUR dla Włoch
-----------
więcej o ataku spekulacji na włoski dług i przeciw działaniu na ten atak :

http://www.pb.pl/2523566,89499,mfw-szykuje-600-mld-eur-dla-wloch
wiadomo kto / 89.74.144.* / 2011-11-27 23:11
i to cie cieszy ? puste drukowanie ?
synonim nielogo / 178.180.251.* / 2011-11-28 07:33

MFW szykuje 600 mld EUR dla Włoch


niepotwierdzona plotka, uznana za nierealną opcję

The report by Italian newspaper La Stampa that the IMF was preparing an aid package worth up to 600 billion euros ($798 billion) for Italy has been deemed by international finance officials as not credible, according to Dow Jones newswire

http://www.cnbc.com/id/45458635
jeśli ja, ślepiec, widzę to... / 188.33.161.* / 2011-11-27 19:03
Coś dla fachowców dyskutujących o gospodarce włoskiej. I nie tylko:
„Na gubernatorów nowych namiestnictw w Europie są wyznaczani tak zwani „technokraci”, co ma sugerować ich rzekomą niezależność. W rzeczywistości wszyscy oni pochodzą z bardzo ściśle określonego środowiska. Mario Draghi – szef Europejskiego Banku Centralnego pracował dla banku Goldman-Sachs w czasie, kiedy cuda kreatywnej księgowości, sprzedaż toksycznych derywatów i ordynarne oszustwa księgowe osiągnęły swój szczyt, czego owoce właśnie zbieramy. Co więcej „super Mario I” był szefem włoskiego banku centralnego w latach 2006-2011; jest więc osobiście odpowiedzialny za kolosalne włoskie zadłużenie!
Drugiego „super Mario” – Mario Montiego spotykamy w oku cyklonu, a więc w banku Goldman-Sachs w latach 2005-2006 tuż przed pęknięciem pierwszej wielkiej bańki na rynku amerykańskich nieruchomości w roku 2008. Ten „technokrata” jest osobiście odpowiedzialny za doprowadzenie do dzisiejszego kryzysu, jako długoletnio wykonujący funkcje wysokiego komisarza Unii Europejskiej do spraw: handlu wewnętrznego, ceł, usług, podatków i – później – konkurencji. Super Mario II łaczy bizantyjskim obyczajem funkcję premiera włoskiego rządu i starszego doradcy banku Golman-Sachs.”
„Trzeci z europejskich orłów – Lucas Papademos, wyznaczony na gubernatora Grecji był szefem greckiego banku centralnego w czasie, kiedy… kolosalne oszustwa finansowe i kreatywna księgowość tego banku pozwoliła na pozorne spełnienie kryteriów przyjęcia wspólnej waluty (sic!). A więc technokrata (?) odpowiedzialny za zapaść cywilizacyjną Grecji zostaje wyznaczony na zarządce guberni, którą Grecja za jego przyczyną się stała. Powstaje zasadne pytanie: czy właśnie nie w nagrodę za to?"
http://wirtualnapolonia.com/2011/11/23/gen-czempinski-zatrzymany-przez-cba/

"Prawdziwej władzy nie widać i nie podlega ona wyborom".
dr ziwago / 78.88.77.* / 2011-11-27 18:46
Nie narzekajmy tak na ten rzad i zarobki tragicznie nie jest.Ogladalem reportaz z Nowosybirska ludzie od wielu miesiecy nie dostaja pieniedzy za prace chodza do pracy i pracuja zeby nie zwariowac do konca.Pokazywana byla blokada drogi w -30 stopniowym mrozie na znak protestu przeciwko niewyplacaniu pensji.Tam ludzie nie zawracaja sobie glowy czy wzrosla sprzedaz nowych samochodow czy obligacje wloskie sa lepsze czy greckie,oniwalcza o przetrwanie.
porzucona żona dra Żiwago / 188.33.161.* / 2011-11-27 19:07
Ty Ziwago martw się o nasze głodne dzieci. Podobno co piąte żyje w Polsce poniżej minimum socjalnego.
Eternit z Azbestu / 2011-11-27 22:22 / Tysiącznik na forum
Było nie uwodzić to by Cięnie porzucił. ;>
dr_dreyfus / 2011-11-27 16:46 / Tysiącznik na forum

a jankeski dług jest bezużyteczny

tak samo jak włoski :)

...trzeba być na prawdę w czarnej dupie, żeby nie rozumieć i nie korzystać z okazji, handlować włoskimi obligami z podwyższoną rentownością bez ryzyka, ryzyko zminimalizował do minimum EBC interweniując na rynku długu.
Eternit z Azbestu / 2011-11-27 22:23 / Tysiącznik na forum
To już raz tak chandlowali greckimi obligacjami bez ryzyka... teraz są połowę w plecy i liczą, że uda sięchociaż pół odzyskać.
dr_dreyfus / 2011-11-27 22:46 / Tysiącznik na forum

teraz są połowę w plecy

głupi jesteś!, jak nie znajdą na rynku kasy na pokrycie strat to EBC ich straty 'skredytuje' co było już nie raz zapodawane.
synonim / 2011-11-27 16:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ryzyko zminimalizował
do minimum EBC interweniując na rynku długu


wyprztykując się z większości amunicji i wyrzucając miliardy w błoto, bo po chwili rentowności wracają tam gdzie były

tak samo jak włoski :)


włoski wyraźnie pokazuje gdzie jest gospodarka włoska - w czarnej dupie właśnie i tego nie zamanipulujesz, ile byś nie próbował
dr_dreyfus / 2011-11-27 17:23 / Tysiącznik na forum

w czarnej dupie właśnie i tego
nie zamanipulujesz, ile byś nie próbował

jak wiesz, że jest w czarnej dupie to dlaczego oczekujesz spadków ?... bazary tak nie działają one dyskontują przyszłość, Ty widzisz pogłębienie, JA widzę wyjście i tym się różnimy, zobaczymy kto ma racje już nie długo, myślę, że ten tydzień już da odpowiedź.
synonim nielogo / 178.182.162.* / 2011-11-27 21:24

jak wiesz, że jest w czarnej dupie to dlaczego oczekujesz spadków ?.


Bo nie zostało to zdyskontowane


bazary tak
nie działają one dyskontują przyszłość, Ty widzisz pogłębienie,


problem w tym, że ty pod tym pojęciem rozumiesz wyłącznie dyskontowanie hossy, jakby złe nigdy nie miały prawa istnieć, co jest zwykłym myśleniem życzeniowym
dr_dreyfus / 2011-11-27 21:56 / Tysiącznik na forum

Bo nie zostało to zdyskontowane

to kto tutaj myśli życzeniowo ? ..ja widzę ceny i znam infa co do nas dochodzą, znam stopy %,inflacje, znam bezrobocie itd ... a TY czym chcesz mnie nas zaskoczyć, tym, że przeżyłeś bessę 2008 i szukasz analogi a jej nie MA.
..nawet AT, Eliota wyśmiałeś, którego zapodawał Mobyone, nic ci nie pasuje do układanki, kompletnie NIC, zostało ci odgrzewanie starych kartofli, którymi przynudzasz a nie prognozujesz .
synonim nielogo / 178.180.251.* / 2011-11-28 07:42

ja widzę ceny i znam infa co do nas
dochodzą, znam stopy %,inflacje


tak się na tym "znasz", że nawet nie kumasz, że jesteśmy w szczycie cyklu co pokazują właśnie stopy i inflacja i co na pewno nie wskazuje na początek hossy
dr_dreyfus / 2011-11-28 08:44 / Tysiącznik na forum

tak się na tym "znasz",

stopy w krajach rozwiniętych są na poziomach dna bessy i niżej, tak samo inflacja to nie pisz o znawstwie bo albo nie kumasz, albo celowo wprowadzasz w błąd.
synonim / 2011-11-28 09:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

stopy w krajach rozwiniętych są na poziomach dna bessy i niżej, tak
samo inflacja


pewnie masz na myśli Japonię gdzie mimo niskich stóp jest 20 lat bessy

inne gospodarki rozwinięte idą tym śladem i stopy przestały u nich odzwierciedlać cykle, teraz widać je tylko w zdrowych gospodarkach wschodzących gdzie właśnie stopy i inflacja wskazują na szczyt cyklu
dr_dreyfus / 2011-11-28 08:50 / Tysiącznik na forum
PS.

Janlew był dobrym nauczycielem powinieneś go poczytać on zwracał uwagę na niuanse nie całą tą informacyjna papkę.
synonim / 2011-11-28 09:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

był dobrym nauczycielem powinieneś go poczytać


mam swój rozum i nie potrzebuję nauczycieli (może Ty tak)
dr_dreyfus / 2011-11-28 09:50 / Tysiącznik na forum
nie kryje, że się uczę i mam za przykład doświadczonych, mądrych "guru" od których coś tam wyniosłem .

zastanawiam się czy TY nie stosujesz książkowej techniki polegającej na wprowadzaniu w błąd czytelników[leszczy]?
...coś mi tym śmierdzi:))
dr_dreyfus / 2011-11-27 16:18 / Tysiącznik na forum

synonim / 2011-11-27 09:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
+ - 0 usuń
W Izraelu dziś kolejny dzień zwałki, Black Friday nie pomógł

TA 25 -1.64%
skomentuj


już minus 2.34%
[/cytat
---------------

As of 27/11/2011
Last Index
1,035.84

Change(%) + 1.79%

jak Synonim to skomentujesz, to chyba dziejowa pomyłka :))
synonim / 2011-11-27 16:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ak Synonim to skomentujesz, to chyba dziejowa pomyłka :))


o tej godzinie gdy to pisałem dokładnie takie poziomy były, nawet nie umiecie sprawdzić wykresu dziennego na minutowym, eeeeh

A ten już dostał znów orgazmu na zieleń w Izraelu jak co tydzień, jak spadało tam rano ponad 2% to siedział cicho :))
dr_dreyfus / 2011-11-27 16:53 / Tysiącznik na forum

orgazmu na zieleń w Izraelu jak co tydzień, jak spadało tam rano
ponad 2% to siedział cicho :))

owszem sprawdzałem rano nawet się zastanawiałem dlaczego wybrałeś do wpisu 25 a nie 100 :)
...ty rano miałeś orgazm a ja zakończyłem twoja euforie zapodając zakończenie.

...twoje dzisiejsze wpisy jak widać Żyd olał :) he he
synonim / 2011-11-27 16:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

dlaczego wybrałeś do wpisu 25 a nie
100 :)


oba spadały rano po tyle samo


...ty rano miałeś orgazm a ja zakończyłem twoja euforie zapodając zakończenie.

...twoje dzisiejsze wpisy jak widać Żyd olał :) he he


ile to razy podniecałeś się w niedzielę zielenią w Izraelu a potem od nowego tygodnia golili Cię równo dalej
dr_dreyfus / 2011-11-27 17:26 / Tysiącznik na forum

tygodnia golili Cię równo dalej

:))) he he, opanuj się, bo pomyśle żeś koniobij i golec :) he he
instynkt / 83.21.65.* / 2011-11-27 13:43
rentowność włoszek http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=GBTPGR2:IND http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=GBTPGR10:IND
chyba znowu wyciągną włochy na tapetę ze względu na dużą rentowność
co o tym sądzicie?
synonim / 2011-11-27 14:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

chyba znowu wyciągną włochy na tapetę ze względu na dużą rentowność
co o tym sądzicie?


przecież Włochy są bez przerwy na tapecie od tygodni ze względu na rentowność bondów, był jakiś dzień bez Włochów ostatnio?


rentowność włoszek


2-latki mają wyższą rentowność niż 10-latki, krzywa na długu odwrócona, typowy objaw zapaści gospodarczej dyskontowanej przez rynek i to w przypadku trzeciego największego emitenta obligacji na świecie - niezły pasztet
dr_dreyfus / 2011-11-27 15:04 / Tysiącznik na forum

typowy objaw
zapaści gospodarczej

twoje analizy to jakieś żarty, wyciągnięte ze starych (1-2 dniowych)artykułów :)

ciekawe ?, dlaczego wcześniej nie analizowałeś jankeskiego rynku długu gdzie krzywa rentowności (pisałem) od dna bessy 2008 była odwrócona i dopiero niedawne działania FED odwróciły ten trend .

ps.

coś Żydki nie chcą spadać tylko budują młotek na niskim poziomie :)
synonim / 2011-11-27 15:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

woje analizy to jakieś żarty, wyciągnięte ze starych (1-2 dniowych)artykułów :)


bieżąca rentowność włoskich obligów i odwrócona krzywa na długu to "stare artykuły" - kompromituj się dalej


dlaczego wcześniej nie analizowałeś jankeskiego rynku długu gdzie krzywa
rentowności (pisałem) od dna bessy 2008 była odwrócona i dopiero niedawne działania
FED odwróciły ten trend


2008 - to już oczywiście nie jest historia i "śmieci" dla rynku ale "1-2 dniowe artykuły" to już bezużyteczna historia :)) sprzeczność na sprzeczności

a jankeski dług jest bezużyteczny do analizy przyszłości gospodarki USA bo FED steruje rentownościami w ramach QE, pisałem o tym wielokrotnie


coś Żydki nie chcą spadać tylko budują młotek na niskim poziomie :)


2-tygodnie temu też pisałeś, że recesja i kryzys już w cenach i "nie chce spadać" a potem jak na złość nic innego nie robiło tylko 2 tygodnie leciało w dół

a co do tych młotków to to ktoś tu ostatnio cytował jak widziałeś je co chwila od 2900
dr_dreyfus / 2011-11-27 16:06 / Tysiącznik na forum

"stare
artykuły" - kompromituj się dalej


rynek ma to w cenie(2 dni) i to jest bezdyskusyjne, każdy kto ma choć trochę pojęcia to wie, że wiadomości, które dochodzą do nas leszczy to wtajemniczeni już wykorzystali kupując lub sprzedając.


2008 - to już oczywiście nie jest historia

odwracasz kota ogonem a nie odpowiadasz na zadane pytanie, dlaczego TY wcześniej nie pisałeś, analizowałeś jankeskiego rynku długu,... ja wymieniałem krzywą jako jeden z argumentów przemawiającym za utrzymaniem się trendu wzrostowego, z którym wtedy nawet nie dyskutowałaś a teraz jakoś się 'odnalazłeś' w tym chaosie i widzisz zapaść :)

2 tygodnie leciało
w dół

fluktuuje jak to w handlu, na dzisiaj wszystkie wsparcia są bronione a nawet napisze, rynek przygotowany na rajd Św. Mikołaja.


a co do tych młotków to to ktoś tu ostatnio cytował

uderzasz poniżej pasa, UWAŻAJ :)),... zaczynasz bredzić jak tamten koniobij(jego wpisy), trzymaj klasę :))
synonim / 2011-11-27 16:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

rynek ma to w cenie(2 dni) i to jest bezdyskusyjne


to samo pisałeś 2 tygodnie temu, że rynek ma już wszystko w cenie więc nie spadnie, więc o kant dupy to potłuc


odwracasz kota ogonem


wykazuje sprzeczności w twych wywodach a jest ich multum


ja
wymieniałem krzywą jako jeden z argumentów przemawiającym za utrzymaniem się
trendu wzrostowego


Naprawdę jesteś tępy czy udajesz? Ile razy mam pisać, że krzywa na jankeskim długu jest bez wartości jako prognostyk bo FED w ramach QE a teraz "operation twist" manipuluje od 2008 rentownościami a więc nie odzwierciedlają one tego co naprawdę myśli rynek? Trzeci raz tego nie napiszę


fluktuuje jak to w handlu


w 2 tygodnie indeksy spadły po 10% a w skali roku jesteśmy 26% poniżej szczytów, na które nie możemy już wrócić ósmy miesiąc, ale dla ciebie w sumie nic się nie dzieje, to tylko lekka fluktuacja, bo jest hossa i wszystko dawno w cenach, he he he he. Jak spadniemy poniżej 2000 to w sumie znów to napiszesz, jesteś chory na hossę i nic do Ciebie nie trafia, że jest bessa pojmiesz dopiero na samym dnie


zaczynasz bredzić jak tamten


on nie bredził, cytował tylko twe wpisy jak byliśmy na 2900, gdzie tak samo bredziłeś o młotkach jak teraz, przy czym teraz jesteśmy już na 2100 a nie na 2900
dr_dreyfus / 2011-11-27 16:28 / Tysiącznik na forum


on nie bredził, cytował tylko twe wpisy jak byliśmy na 2900

TAAAK to wklej taki wpis z poziomu 2900(młotki) a jak ci się nie uda to dołączysz do szeregu skompromitowanych koniobijów.

Naprawdę jesteś tępy czy udajesz

piszesz o sobie, to jest bezdyskusyjne,
..a co teraz robi EBC nie interweniuje nie wpływa na cenę, dla mnie jest oczywiste dlaczego spekuła wyciąga rentowność pod sufit i nie będę ci tego tłumaczył bo tam nie sięgasz,.. kropka .
synonim / 2011-11-27 16:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

TAAAK to wklej taki wpis z poziomu 2900(młotki)


Młotki czy inne cuda, na 2900 widziałeś te same "prowzrostowe świczki" co teraz, tylko teraz jesteśmy już na 2100 a nie na 2900


a co teraz robi EBC nie interweniuje nie wpływa na cenę


próbuje ale ma bardzo ograniczone limity względem tej podaży, która teraz bardzo wyraźnie dominuje i dobitnie pokazuje co rynek naprawdę myśli o włoskim długu
dr_dreyfus / 2011-11-27 17:12 / Tysiącznik na forum



Młotki czy inne cuda, na 2900 widziałeś te same "prowzrostowe
świczki" co teraz, tylko teraz jesteśmy już na 2100 a nie na
2900

----------

to koorwa wklej a nie pjordol jak koniobij!!!!
synonim nielogo / 178.182.162.* / 2011-11-27 21:33

to koorwa wklej a nie pjordol jak koniobij!!!!


w sumie nie wiem po co bo i tak odkręcisz kota ogonem, ale wkleję

amator1122 / 2011-04-14 18:49 / Tysiącznik na forum) usuń
na S&P jaki ładny młotek się buduje w dodatku na niskim poziomie i po świecy dojdi

amator1122 / 2011-04-14 19:25 / Tysiącznik na forum) usuń
:)))))))))))))))))

od górnego krzyżyka cztery czarne świeczki i tutaj na tym poziomie ( niskim) krzyżyk i
dzisiaj buduje się świeca o nazwie młotek, która w prognostyce znaczy odwrócenie trendu
dr_dreyfus / 2011-11-27 22:16 / Tysiącznik na forum

tak odkręcisz kota ogonem, ale
wkleję

i co koniobiju bo na takie przezwisko zasługujesz, zwaliłeś z archiwum jakiś wpis (wyrwany z kontekstu) i myślisz, że złapałeś mnie na kłamstwie .

sprawdzi sobie wykresy indeksów(chyba, że chodzi o zachód) z tamtego okresu czy będziesz tam widział te świeczki, na pewno NIE, bo wpis się dotyczył konkretnego papieru i był odpowiedzią na prośbę jednego z forumowiczów co widzę na świeczkach

jeżeli chodzi o S&P po tej analizie świecami indeks poszedł 70 pkt do góry to w czym się myliłem ? chyba tym, że nie poszedł o 700 pkt do góry, TAK ?
...jesteś żałosny i za cienki w uszach, stałeś się takim samym koniobijem jak ten idiota od wklejek i chorych nicków.
synonim nielogo / 178.180.251.* / 2011-11-28 07:46

tak odkręcisz kota ogonem, ale
wkleję


no i odkręciłeś kotka ogonkiem, jak zwykle
jeżeli chodzi o S&P po tej analizie świecami indeks
poszedł 70 pkt do góry to w czym się myliłem ?


we wszystkim he he he
dr_dreyfus / 2011-11-28 08:47 / Tysiącznik na forum

no i odkręciłeś kotka ogonkiem, jak zwykle

pokazałem, że stałeś się koniobijem :)
synonim / 2011-11-28 09:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

jeżeli chodzi o S&P po tej analizie świecami indeks
poszedł 70 pkt do góry to w czym się myliłem ?


no to weźmy twe "świczkowe analizy" tuż przed mega zwałą w sierpniu - tu też się oczywiście "nie myliłeś, nigdy się nie mylisz

dr_dreyfus / 2011-08-01 18:38 /
na s&p stawiam na zakończenie zbudowanie przez spekułe świece wysokiej fali:)

dr_dreyfus / 2011-08-01 23:43 /

jutro będzie ciekawie, oj ciekawie po takiej świecy :)

dr_dreyfus / 2011-08-01 22:01 /
i jesteśmy (S&P) powyżej 200 sesyjnej i jaka piękna świeca na niskim poziomie :)
dr_dreyfus / 2011-11-28 11:09 / Tysiącznik na forum

- tu też się oczywiście "nie
myliłeś, nigdy się nie mylisz

nigdy tego nie twierdziłem to twoje i reszty koniobijów urojenia .

na s&p stawiam na zakończenie zbudowanie przez spekułe
świece wysokiej fali:)

a co w tym wpisie jest na temat wzrostów ?
jutro będzie ciekawie, oj ciekawie po takiej świecy :)

w tym również, co jest pro wzrostowego ?

i jesteśmy (S&P) powyżej 200 sesyjnej i jaka piękna
świeca na niskim poziomie :)

to tylko opis sytuacji, nic na temat wzrostów nie ma, uważałem, że wsparcie wytrzyma po wystąpieniu tej świecy.

...zresztą Soros już zaczął sypać bo już wiedział o obniżce ratingu to co chcesz mi udowodnić ?,.. to, że wiedziałeś o Sorosie:)he he
synonim / 2011-11-28 11:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

to tylko opis sytuacji, nic na temat wzrostów nie ma


ładne odkręcanie kota ogonkiem - ciąg dalszy

pewnie miałeś na myśli oczywiście świece prospadkowe i byłeś wtedy bessiarzem :))

tu też pewnie nic o wzrostach nie było

dr_dreyfus / 2011-08-01 07:17 /
Letni rajd czas zacząć :))

dr_dreyfus / 2011-08-01 20:51 /
w stanach już zaczęła się pompka:))

dr_dreyfus / 2011-08-01 16:55 /

skrajne zniechęcenie ulicy

akcje bezpieczne jak nigdy :))

spokojnie można jechać na urlop:)


..zresztą Soros już zaczął sypać bo już wiedział o
obniżce ratingu


i tak sypnął, że do tej pory nie może się odbić, co za pech, he he he
dr_dreyfus / 2011-11-28 11:57 / Tysiącznik na forum
przypjoordoliłes się do świec a gdy nic nie znalazłeś to wklejasz wpisy, których się nie wypieram a nawet napisze, po ataku spekuły i spuszczeniu indeksu dalej są aktualne.
synonim / 2011-11-28 13:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

przypjoordoliłes się do świec a gdy nic nie znalazłeś


to znaczy chcesz powiedzieć, że pjerdoliłeś o tych świecach bez sensu, że nie wynikało z nich ani że wzrośnie ani że spadnie??

to co z nich wynikało????
dr_dreyfus / 2011-11-28 14:11 / Tysiącznik na forum

że pjerdoliłeś o tych
świecach bez sensu,

udowodniłem, że bezpodstawnie opierasz się na wklejkach tego fiuuta od nicków.



to co z nich wynikało????

to co napisałem S&P odbił o 70 pkt
synonim / 2011-11-28 14:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

to co napisałem S&P odbił o 70 pkt


kiedy urósł - po 2 sierpnia jak jeszcze bredziłeś o tych świczkach?

o jakich świczkach pjerdoliłeś niżej - wpisy są z 2 sierpnia?????

dr_dreyfus / 2011-08-01 18:38 /
na s&p stawiam na zakończenie zbudowanie przez spekułe świece wysokiej fali:)

dr_dreyfus / 2011-08-01 23:43 /
jutro będzie ciekawie, oj ciekawie po takiej świecy :)
dr_dreyfus / 2011-11-28 15:04 / Tysiącznik na forum

kiedy urósł

chodziło o pierwszy wpis ten z kwietniowych szczytów
wpisy są z 2
sierpnia?????

te wpisy nic nie mówią o wzrostach, świeca wysokiej fali po kilku dniowym spadku pokazywała niezdecydowanie rynku w którym kierunku pójdzie, dlatego drugi wpis gdzie pisze, że będzie ciekawie, bo czekałem na potwierdzanie pierwszej, które nie przyszło
synonim / 2011-11-28 15:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

te wpisy nic nie mówią o wzrostach


taaaaaaaa, odwracanie kotka ogonkiem, w tym jesteś najlepszy

wtedy oczywiście nie mówiłeś/myślałeś o żadnych wzrostach

tak czy inaczej, pomijając świeczki, pisałeś o hossannie a hossanny nie było, obrażając przy tym masę ludzi i nigdy nikogo za to nie przeprosiłeś, jak na chama przystało
dr_dreyfus / 2011-11-28 15:34 / Tysiącznik na forum

obrażając przy tym masę ludzi i
nigdy nikogo za to nie przeprosiłeś, jak na chama
przystało

znowu masz urojenia, zawsze na wredne, obraźliwe, chamskie wpisy odpowiadałem takim samym językiem .
nigdy sam do siebie nie kieruje wpisów w przeciwieństwie do ciebie, gdzie nie raz sam ze sobą gadasz.
synonim / 2011-11-28 13:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

a nawet
napisze, po ataku spekuły i spuszczeniu indeksu dalej są
aktualne.


Ale brednie - to pewnie też było aktualne w sierpniu


dr_dreyfus / 2011-08-01 16:55 /
akcje bezpieczne jak nigdy :))
spokojnie można jechać na urlop:)

dr_dreyfus / 2011-08-01 07:17 /
Letni rajd czas zacząć :))
-------------------------------

Rozmowa z tobą jest jak z typowym sekciarzem, nawet jak każdy widzi, że jest czarne to i tak wpierasz krzywe fazy, że to biel
dr_dreyfus / 2011-11-28 14:13 / Tysiącznik na forum

wpierasz krzywe
fazy, że to biel

wiedziałeś w sierpniu o ratingu i Sorosu, i to 01.08. :)he he
synonim / 2011-11-28 14:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

wiedziałeś w sierpniu o ratingu i Sorosu


ciekawe ile będziesz jeszcze pjerdolił, że nie chce rosnąć bo Soros sprzedał w sierpniu - w marcu przyszłego roku jeszcze będziesz?
dr_dreyfus / 2011-11-28 14:46 / Tysiącznik na forum
przedstawiłem sytuacje z tamtego okresu i wszystko :)

pjoordolisz ty o spadkach juz od tamtego okresu a rynek nie spada, nie pogłębia dołków
synonim / 2011-11-28 15:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

przedstawiłem sytuacje z tamtego okresu i wszystko :)


taaaaaaa - kogo to obchodzi co działo się w sierpniu? To oczywiście nie jest historia dla rynków za to moje infa sprzed 2 dni to już historia - zaprzeczasz sobie na każdym kroku


pjoordolisz ty o spadkach juz od tamtego okresu a rynek
nie spada, nie pogłębia dołków


jak to nie pogłębia, nawet S&P500 w październiku wszedł już w obszar bessy a że potem było odbicie zdechłego kota pod bajke o EFSF to inna sprawa

indeksy banków europejskich i nasz mwig40 już lekko pogłębił, za chwilę pogłębi swig, tak samo Nikkei już przebił dołki z sierpnia ale ty jak zwykle czekasz aż S&P500 spadnie, który zawsze spada ostatni, więc znów cię wygolą z kasy

przede wszystkim nowych szczytów nie ma od sierpnia wbrew temu co pjerdoliłeś o hossie od lata
dr_dreyfus / 2011-11-28 15:40 / Tysiącznik na forum

kogo to obchodzi c

no właśnie, kogo obchodzi nasza sprzeczka co ona wnosi dzisiaj do analiz

NIC
żydek / 83.21.65.* / 2011-11-27 14:16
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wlochy-przygotowuja-kolejne-srodki-zaradcze-przeciw-kryzysowi-2444817.html
synonim / 2011-11-27 11:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Oto czemu ropa jest tak droga właśnie przez zadymę wokół Iranu

http://www.parkiet.com/artykul/1120173-Temat-Iranu-nie-znika--ropa-trzyma-sie-mocno.html
synonim / 2011-11-27 11:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
EFSF odchudzony, nie będzie w nim biliona euro, pod co zrobiono "hossę" w październiku

http://makro.pb.pl/2523222,33518,efsf-bedzie-obciety-o-polowe
synonim / 2011-11-27 11:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
CDS na Hiszpanię rekordowe zamknięcie w piątek - 484 pkt
synonim / 2011-11-27 11:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
CDS na Polskę najwyżej od prawie 2 lat - 337 pkt
synonim / 2011-11-27 11:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
CDS na Francję kolejne rekordowe zamknięcie w piątek - 248 pkt
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy