Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Byki dały znać o sobie

GPW: Byki dały znać o sobie

ffffffffffff / .* / 2005-08-17 09:22
Komentarze do wiadomości: GPW: Byki dały znać o sobie.
Wyświetlaj:
mysza / .* / 2005-08-17 23:44
Czy nie warto ustalić forum ,które będzie "awaryjnym" na wypadek nowych problemów z Money.pl
dżeju / .* / 2005-08-17 12:46
No nareszcie działa, bez tego czułem się jak ryba bez wody.Współczucie za EPN, sam obserwowałem i wyglądało nieźle. Ale po wynikach Wa-wy i Płocka gdzie też wyglądało nieźle trzeba być ostrożnym.CCC mnie nie zawiodło i choć już sprzedałem, to wrócę. Taki papier to skarb, trzyma poziom mimo różnych zawieruch, duzi w nim siedzą, wyniki coraz lepsze. Trochę Projprzem się kisi, nawet mimo artykułów w Parkiecie, jedyna pociecha że też trzyma poziom, może za dużo oczekuję po CCC?Al Skotan to mnie wnerwił - poszedł w górę dwa po tym jak go sprzedałem. Eh, cierpliwość to cnota inwestora :)Stara prawda o nie łapaniu spadającego noża sprawdziła się na Droździe. Naprawdę lepiej nie zyskać tych paru procent jeśli trend się odwróci niż stracić dużo więcej. Rok temu na STX dwa razy złapałem tasak :) Już nie łapię.W ostatnich dniach wreszcie wyszedłem na zero! Od dziś zarabiam!No to pozdrawiam. Jutro będzie lepiej.
lolek / .* / 2005-08-17 13:16
dżej, czy masz apator jeśli nie, to co o nim myslisz ?daj namiary, na coś z Twojej branży :)pozdrawiam
dżeju / .* / 2005-08-17 13:46
apatora nie mam ale zwróciłem nań uwagę i uważam, że nie powiedział ostatniego słowa w sensie wzrostu kursu
dżeju / .* / 2005-08-17 13:45
no właśnie to CCC na korekcie, np. dziś rano było po 20,10 i często tak spada po to żeby potem bardzo się odbića ogólnie korekty na CCC są 2-4 sesyjne i bardzo płytkietak że spoko-luzik można trzymać i się nie przejmowaćco miałeś na myśli "z mojej branży?". Z mojej branży na giełdzie jest tylko Mondi i nie polecam :)
lolek / .* / 2005-08-17 14:35
miałem na myśli, te co zarabiają po 30%, ja takich nie trafiam, a jak mi sie przydarzy, to sprzedam za wczesnie :) zaczynam po trochu nabywać papierki, ale czy to nie za wcześnie ?
dżeju / .* / 2005-08-17 15:39
wiesz, prawie wszystko daje zarobić, tylko w różnym czasiemożna się przyczaić i czekać na jakiś znak, np prognozowane dobre wyniki i ich podniesienie jak w przypadku CCC czy apatora, ogłoszona duża dywidenda, program naprawczy, układ z wierzycielami, kupno akcji przez presesa itd. - tak naprawdę czynników jest cała masa i kiedyś nawet próbowałem je spisywać, ale poległem przy kilkudziesięcioktrymśtamdobrym sygnałem są rosnące obroty i świeczki z dłuższym dolnym knotemale najwięcej zależy od Twoich umiejętności okiełznania emocji, żeby nie kupić na górce i nie sprzedać w dołkuja mam obecnie Projprzem i resztówkę Elektroexportujak będę jeszcze miał kasę i okazję to kupię CCC, bo myślę, że niedługo czeka nas jakaś dłuższa korekta/stagnacja na tym papierze
jujo / .* / 2005-08-17 17:00
Dzejku madre slowa prawisz, najgorsze z tego wszystkiego to ludzkie lęki o zarobione pieniazki i chec zarobku czyli tzw chciwosc inwestorska
lolek / .* / 2005-08-17 16:06
dzieki :)w moim biurze maklerskim całe towarzystwo ma CCC a ja nie :(po korekcie - jak będzie to wchodzę
dżeju / .* / 2005-08-17 16:13
na razie musisz bardzo uważać, wiesz - emocjetrzeba poczekać aż wyhamuje, pewnie już jutro, potem co najmniej kilka dni przerwypamiętaj, że CCC ożywia się przed wynikami więc nawet jak kupisz i przez dwa miesiące będzie się kisił w miejscu, doczekasz się wzrostów
MIKE / .* / 2005-08-17 12:18
ALE J****...E NA EPN - CO ZA BANDA NIEUDACZNNIKOW ZARZADZA TA SPOLKA? 30MLN STRAT!!! PIER...E TO I TRZYMAM...
strokuś / .* / 2005-08-17 10:06
drozapol i nowagala - Jujo, jak my piszemy że coś nam wpadło w oko to jest najlepszy sygnał, że nie należy w to wchodzić :)dpl miało być dno na 2.4, padały też wyroki na 2.6, a tu proszę 2.14! dno już blisko, tylko gdzie dokładnie?dobrze że do tej pory nie miałem kasy
jujo / .* / 2005-08-17 10:10
teraz to p..... i trzymam
jujo / .* / 2005-08-17 10:10
ah strach mowic, czegos takiego to sie nie spodziwalem a odlupilem po 2,4 oj trzeba bylo poczekac
strokuś / .* / 2005-08-17 10:02
puściłem PXM na otwarcie
strokuś / .* / 2005-08-17 11:11
nie załamuj mnie ;)
strokuś / .* / 2005-08-17 09:59
Aniu, kupiłaś w końcu mola, czy czekasz na lepszą okazję? :)
anna / .* / 2005-08-17 10:30
jeszcze nie kupiłam, nabyłam bioton i na dziś to chyba starczy :)super, że forum znowu działa :)
strokuś / .* / 2005-08-17 09:56
no wreszcie naprawili! :-)
lolek / .* / 2005-08-17 09:31
co tak cicho czemu nikt nie pisze ?dziś może nie będzie tak źle :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy