Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Coraz bliżej do zamknięcia kontraktów

GPW: Coraz bliżej do zamknięcia kontraktów

Money.pl / 2008-09-08 07:12
Komentarze do wiadomości: GPW: Coraz bliżej do zamknięcia kontraktów.
Wyświetlaj:
pawciomerc / 2008-09-08 12:37 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
noi sprzedałem o 9.30 kghm, zysk po odliczeniu prowizji kolosalny hihi,no ale jak sie czegos nie jest pewnym lepiej zamknąć
pawciomerc / 2008-09-08 12:38 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
przepraszam za zaśmiecanie foruma ale cos net fixsuje
brydzia / 2008-09-08 12:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
Giełda w Londynie wstrzymała handel
MD
08.09.2008 12:21
Czytaj komentarze(1)
Zobacz na forum ({PostCount})
London Stock Exchange (LSE) przerwała handel. Powodem są kłopoty z systemem komputerowym, uniemożliwiające realizację transakcji.

Na stronie internetowej LSE umieszczono informację, że giełda przywraca łączność i będzie realizować transakcje dopiero po przywróceniu sprawności systemu „w sposób w pełni kontrolowany”. Zanim doszło do awarii, główny indeks FTSE-100 rósł o 3,8 proc.

- Dzisiejsza awaria na LSE nie mogła zdarzyć się w gorszym momencie – powiedział Sejal Patel, makler CMC Markets.
zbig$ / 2008-09-08 12:57 / Uznany gracz - weteran 93/94
stary numer, ze w kluczowych momentach coś siada...skądś to znam, mianowicie z GPW...)))
Kenobi / 2008-09-08 12:42 / Uznany malkontent giełdowy
To pewnie jeden z elementów zagrywki, żeby nie zaczęli za szybko sprzedawać po takim chorym wzroście...
max303 / 2008-09-08 12:44 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
chorobę to my widzimy,niekoniecznie u Anglików (:-))))))))))))))))))))))))))))
Longterm / 2008-09-08 12:18 / Mostek Zwyciężymy!
Powiedziałem i słowa nie zmianię. Uważałem że sygnał do wzrostów da pierwszy sondaż z przewagą Mc Caina...Fannie i freddie to tylko pretekst...prawdziwy powód jest oczywisty:)
jarek k / 2008-09-08 13:48 / portfel / Samozwańczy Demon Intelektu
a ja myślę że te wszystkie sprawy do wyborów przypominają podłączenie konającego do maszynu utrzymującej go przy życiu.
Chodźby skały srały będzie żył - do wyborów potem zemrze i już w glori i chwale new president ogłosi plan naprawczy i zacznie go wprowadzać w life i już .
zbyś / 2008-09-08 13:28 / Tysiącznik na forum
a mówiłem wczoraj że dzisiaj pojawi się Long i będzie zapewniał o hossie 13-13.5 pkt. na dj do końca roku
kisiel2 / 2008-09-08 12:46
Longterm,

numer jest w CMO, ktore de facto staly sie zabezpieczane przez rzad US.
Azja sie cieszy bo maja duzo tego (zreszta Szwaby pewnie tez).

Problem jest w tym, ze taki akcje totalnie zaburzaja gielde - to jest cos takiego jakbys polozyl magnes kolo kompasu.

Pomysl w ten sposob - zamienili bankructwo paru spekulantow na obciazenie wszytskich podatnikow.


Pzdr.
Longterm / 2008-09-08 12:48 / Mostek Zwyciężymy!
spokojnie...myślę że ludzie bardzo przesadzają...jakie wilekie straty? póki nie sprzedasz na stracie to jej nie masz...domy się kiedyś odbiją w USA a rząd na tym jeszcze zarobi
brydzia / 2008-09-08 12:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ty pewnie już tych wzrostów cen domów nie zobaczysz za swojego życia
kisiel2 / 2008-09-08 12:59
mam FON-a kupionego po 5 gr. - trzymam go po to zeby mi przypominal wlasnie owe "niezrealizowane straty" - jak mam opory przed wywaleniem czegos, to tylko patrze na FON i opory znikaja :-)

A co do reszty, cytat z takiego forum (przydlugawe):

Look people, nothing has changed...the prob's we have as a society are much bigger than FNM/FRE...yes we will prob rally for a few days but the underlying risks and probs remain firmly in place....the mkts will be falling soon enough.

1. the US has 50-100T in oligations over the next 30 yrs and have 0 saved for this.

2. consumer credit went from 7T to 14T from 2000--->2007, mostly financed from the home ATM that doesnt exist anymore and the equity utilized now gone...time to pay up...during the depression, a similar thing happened but it was margin for buying up stocks in speculative fashion.

3. according to the BIS, there are 700T worth of deritives out there...JP Morgan alone is holding 100T worth of deritives...the system is broken when everyone is so intertwined that nobody of any significance can fail or it would risk the entire world financial system..ticking time bomb....BS couldnt fail because they had a whopping 2T in derivitives.

4. There is 50T(yes with a T) in credit default swaps(CDS) on FNM/FRE...these CDS's have been traded many times over so nobody knows whos on the hook if there is a failure but in reality nobody at the end is because they will just file bankruptcy so in reality, everyone is on the hook and there are no true hedges or insurance policies!..the entire world real estate value is 75T!...we cant let the GSE's fail because China alone sitting on 1T worth of FNM/FRE bonds and preferred shares...yes the entire world financial system would collapse if FNM and FRE go bankrupt and their debts unwound.

5. unemployment skyrocketing...plot out last 5 yrs...peak during last severe recession was 6.3% in 6/2003...we are at 6.1% now and climbing very fast....true unemployment is running 12%...true CPI is 10% at least...true GDP has been negative for 3 yrs and currently -3% according to shadowstats.com

6. 70% GDP is consumer spending and credit expansion...we are clearly tapped now...no more raises, no more credit, not good!...M3 falling off a cliff over past 2 months.

7. true gauge of our economy right now is seen in the extremely high credit spreads...investment grade corp bond-short term treasurie spread 300-400 basis pts!...normally its 70....LIBOR causing HF's and mortgage banks to borrow at 300% over what they were paying just 6 months ago...there is no trust because its a matter of primitive survival now.

8. SP P/E ratio now 25!...this will be coming down.

9. only thing holding up this mkt over past 6 months has been the commodities, oil, gold...since the recent strenghtening of the dollar, the commodities have crashed and now there isnt much holding up anything...the dollar is stronger because the world is entering a recession(ie-euro weakening) and they at least are admitting it, unlike some countries i know.

Remember that most of the profits from fortune 500 co's with a global presence made their money on high amt of exports and the exchange rate from a weak dollar, this is gone now too...where will the profits come from?

10. during credit contraction, leverage will be diminished severely...the mkts wont heal until financials do and how are these financials going to make money when credit is contracting and their leverage gone???...well it either cant or will do so at very weak levels.

11. its a joke when people call for a bottom in financials on CNBC and the likes because the financial health of banks and etc are dependent on whether real estate mkts stabilize and heal...with inventories at 1 yr, things getting worse and not better...you cant call for a bottom in financials and hence the mkts, until real estate inventories get closer to 6 months...if I can figure this out but the analysts cannot, they are either paid shills or flat out liars or really really stupid....the level 3 assets that the banks try to hide keep getting worse and worse when home foreclosures are on the rise...so it is a evolving process so how can you call for a bottom right now?.

12. we will be seeing alot of commercial loan failures(Im seeing this right now where I live), consumer car and credit card defaults soon...this isnt a subprime problem anymore...it will and has infected prime now....many alt-A's will be resetting soon...subprime--->altA's----> prime.

13. Bernanke is a student of the Great Depression and like Friedman, he faults the severe credit tightening process as the main problem with the GD...when our current mkt crashes soon from now and we undeniably enter the world recession also, Bernanke will be lowering rates again by 1st quarter of next yr...inflation worries will return and deflation will take a pause for awhile as money will flood into the banks but too bad the banks wont be lending a
zbig$ / 2008-09-08 12:59 / Uznany gracz - weteran 93/94
nie odbija sie dopoki ekonomia sie nie wyprostuje, a no to sie predko nie zanosi...
brydzia / 2008-09-08 12:19 / 10-sięciotysiącznik na forum
pytasz czy twierdzisz , to co będziemy robić do końca tygodnia jak dzisiaj będzie 4 %
needle / 2008-09-08 12:36 / Bez rangi
gdy pytam stawiam znak "?" na końcu;-)
Krzych / 2008-09-08 12:26 / Płoteczka na forum
Brydziu 2740 przed wiedzmami - a potem święta wyniki lepsze od oczekiwań bo coraz więcej wydajemy , następnie św. wszystkich zmarłych a potem zakupy pod św. bożego narodzenia i cieszmy się bo statystycznie coraz więcej wydajemy po niższej cenie a to i na inflację ma wpływ , nowy rok i samochody i rtv i wiele innych rzeczy kupisz w promocj , inflacja spadnie a z nią stopy i będziemy szukać możliwości większego zarobku.
Jaronero / 2008-09-08 12:24 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
hiperbola na głównych parach ze złotówką może świadczyć o załamaniu trendu średnioterminowego za chwilę (czyli zakończeniu korekty i dalszym umacnianiu złotówki) czyli zagranica znów zwiększy zaangażowanie w akcje na samym dnie notowań w walutach.... ale nie musi :)
jaroslaw74 / 2008-09-08 12:23 / Uwaga! Łamie regulamin forum
A WIDZISZ NAWET TY NIE WIESZ BUAHAHAHAHAH
brydzia / 2008-09-08 12:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
ostatni raz się do ciebie odezwałam bo ty chyba jesteś po to żeby siać zamęt

czy ja gdzieś napisałam że wiem co będzie , tego nikt nie wie , można coś przypuszczać i nic po za tym ,

dowidzenia
Longterm / 2008-09-08 12:15 / Mostek Zwyciężymy!
Kenobi jak widzisz miedź?
flugo / 2008-09-08 12:14 / portfel / Dziecko hossy
wracając do wyścigu F1 i długiego postoju Kubic
http://pl.youtube.com/watch?v=S4powGS4oZI

tu jest wyjaśnienie co się stało:))

A2 chyba kiedys to już wrzucała na forum- ale warto sobie przypomniec
Krzych / 2008-09-08 12:13 / Płoteczka na forum
tak sobie pomyślałem skoro LTX zyskał już od dołka 4zł to ślicznotka wyniki poprawi nie licząc inne w dołku:)
myślę że nie sprzedała w tym czasie bo infa nie było.
zbig$ / 2008-09-08 12:07 / Uznany gracz - weteran 93/94
ale szopki, 2,66 na w20 juz chyba z pol godziny...zamarło wszystko czy co, na co czekaja?
zbig$ / 2008-09-08 12:07 / Uznany gracz - weteran 93/94
w stanach dopiero 6 ta jeszcze spią tam, nie dostali instrukcji
Kenobi / 2008-09-08 12:14 / Uznany malkontent giełdowy
Oni dali instrukcję swoim ludziom w Azji, żeby zrobić wybicie i wywalać. To samo teraz w Europie, a potem zakończą u siebie. Ten piruet wykonali u siebie już w piątek od 17-tej. Po fatalnych danych z rynku pracy i z rynku nieruchomości. Zawsze w takich sytuacjach pojawia się jakaś plotka, która ma za zadanie spowodowanie zamieszania na rynku. A i tak nikt jej nie rozumie, co to tak naprawdę oznacza...
N70 / 2008-09-08 12:20 / portfel / Forex trejder
A Tobie jaka instrukcje na dzis dali ? :)
Kenobi / 2008-09-08 12:45 / Uznany malkontent giełdowy
Żeby nie dyskutować z głupcami.
zbig$ / 2008-09-08 12:05 / Uznany gracz - weteran 93/94
no dobra, wyglada, ze złoty zrobił na ten etap co miał zrobic i zobaczymy, co dalej...
jak na korektę, to moze juz koniec oslabiania...
ciekawe co dalej...?
Kenobi / 2008-09-08 12:09 / Uznany malkontent giełdowy
Dalej to banki będą miały kłopoty z kredytami dewizowymi...
zbig$ / 2008-09-08 12:11 / Uznany gracz - weteran 93/94
wprost przeciwnie, dla tej samej sumy w pln bedą ich potrzebowały mniej...)))
brydzia / 2008-09-08 12:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
http://stooq.com/q/?s=usdpln&c=3y&t=l&a=lg&b=0

jeszcze chyba troszkę do 2,5 dojadą , no wykres jest chyba już byczy , skoro inflacja ma spadać a z nią stopy % to dlaczego złoty ma się umacniać
zbig$ / 2008-09-08 12:12 / Uznany gracz - weteran 93/94
bo jak spadaja stopy to obligacje o stalym%cie rosną i spequa z zachodu sprzedaje waluty i je kupuje w ogromnych ilosciach...)))
brydzia / 2008-09-08 12:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
A2 śmiejesz się z akcji , więc przyjmijmy że masz 100 000 , bierzesz 10 mln kredytu i kupujesz PKO BP , masz 448% od swojego wkładu dzisiaj , co źle , po co ci waluty ,
N70 / 2008-09-08 12:13 / portfel / Forex trejder

masz 100 000 ,
bierzesz 10 mln kredytu i kupujesz PKO BP

ehe, a gdzie zasady zarzadzania kapitalem? pomysl czasem co piszesz
brydzia / 2008-09-08 12:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja myśle tylko widocznie ty nie nadążasz za moją błyskotliwością i nie jesteś w stanie tego powiązać z forexem

ja nie napisałam że cały kapitał A2 to 100 000
N70 / 2008-09-08 12:33 / portfel / Forex trejder
jestes taka blyskotliwa ze chcesz brac kredyt na akcje :) a czy nie lepiej pomyslec o kontraktach na akcje? opcje tez sa :)
brydzia / 2008-09-08 12:44 / 10-sięciotysiącznik na forum
weź już mnie nie przekonuj tylko dalej czytaj książki
N70 / 2008-09-08 12:47 / portfel / Forex trejder
To fakt, lubie czytac ksiazki podczas zarabiania :)
N70 / 2008-09-08 12:47 / portfel / Forex trejder
To, fakt lubie czytac ksiazki podczas zarabiania :)
A2 / 2008-09-08 12:08 / Spekulantka
brydzia ja sie z niczego nie smieje.Czytaj tekst ze zrozumieniem. Zalecam tez grac na innych instrumentach aby nie siedziec i czytac " ino panika , zwala itd.

Pamietasz jak napisalam , ze kupuje dolary to mi wbijalas szpile))))) a teraz zerknij na kurs dolara.

A pare usd.pl zakupilam i trzymalam. A po co co chwile sprzedawac i znowu sie zastanawiac co dalej robic))). Czesc zyskow zrealizowalam w piatek.

Bez ryzyka to brydzia mozna marchewka na targu handlowac).
brydzia / 2008-09-08 12:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
pamiętam o tych dolarach ale było chyba 2,2 więc jeszcze 10 % w dół , grając na forexie jest to 10% x 100 krotny lewar , czy źle liczę

ja myślę że trzeba zająć się jednym ale dobrze , chyba że ktoś jest geniuszem , ale to już nie ja i nie moja liga
A2 / 2008-09-08 12:14 / Spekulantka
Mistrzni obracania kota ogonem.Najwyzej jak bralam to bylo 2.18 , a pozniej 3 razy dokupowalam duzo nizej i to byla waluta zakupiona w kantorze))))))) wiec nic nie przeliczaj. Para gram od kilku dni.

Ufff skonczylam bo wyjezdzam)))))))) .Bez odzewu.
brydzia / 2008-09-08 12:25 / 10-sięciotysiącznik na forum
A2 ja Ciebie lubię nie obrażaj się , ale w kantorze to widełki są kilka groszy więc nie jest to takie proste ,

bez urazy , dziel się z nami swoją wiedzą , nie uciekaj , sorry jak cię uraziłam
zbig$ / 2008-09-08 12:14 / Uznany gracz - weteran 93/94
akcje czy waluty to to samo, tylko ze jak ktos gra na jednym to moze sie zbytnio przyzwyczaic i trudniej sie przesiasc na inne...
A co tam z naszym Pedro Gonzalezem???
jaroslaw74 / 2008-09-08 12:05 / Uwaga! Łamie regulamin forum
TA DŹWIGNIA MA UZASADNIENIE MATEMATYCZNE A GDZIE DYWERSYFIKACJA PRTFELA
brydzia / 2008-09-08 12:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
przecież A2 ma dużo więcej niż 100 000 więc to dywersyfikacja
zbig$ / 2008-09-08 12:01 / Uznany gracz - weteran 93/94
łądny kapelusik na stx...jeszcze tylko pare groszy i zeby nie du...ło
zbig$ / 2008-09-08 11:54 / Uznany gracz - weteran 93/94
ale szopki, lccycki juz na -sie
brydzia / 2008-09-08 11:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
Czarnecki już chyba zapomniał że miał kupować
Krzych / 2008-09-08 12:04 / Płoteczka na forum
co ważniejsze argument osesska
Huragan Ike osłabł nad Kubą
http://tnij.org/brni
flugo / 2008-09-08 12:11 / portfel / Dziecko hossy
z tymi tekstami o huraganach to mnie w********
ludzie gina, dzieja się dramaty, jeszcze tam lece za 10 dni a tu p*********, ze fajnie jakby j***** gdzies
Krzych / 2008-09-08 12:16 / Płoteczka na forum
podzielam - muszę jechać aby złożyć tylko podpis , NC okropne myslałem że telefon sprawę rozwiąże bo dane się podaje z hasłem((
zbig$ / 2008-09-08 12:02 / Uznany gracz - weteran 93/94
pamieta, tylko chcccce kupic z grosze a nie złote...
Krzych / 2008-09-08 12:01 / Płoteczka na forum
godz. 12:00
obroty 477mln.
W20 - 413
lop 51k. niezle wygląda?
brydzia / 2008-09-08 12:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
Lop spada , prawda Krzysiu na wzroście ,
Krzych / 2008-09-08 12:06 / Płoteczka na forum
huragan słabnie i lop wzrośnie prawda?
gyamtso / 2008-09-08 11:52 / Om mani padme hung :)
tak sobie wrocilem po weekendzie,patrze a tu szal bo rzad usa znacjonalizizowal dwa z***.ne,zle zarzadzane molochy...no wielu wieszczylo ze tak bedzie juz duzo wczesniej...chocby Buffet...i sie zastanawiam czy ten rajd to nie podpucha...bo tak naprawde na logike,taki krok swiadczy tylko o dramacie jaki sie dzieje w stanach,o tym ze ten kryzys jest o wiele powazniejszy niz sie wielu wydaje...Buffet tez to mowil...moze ta nacjonalizacja zlagodzi kryzys,a moze raczej tylko rozlozy go w czasie,ale na pewno go nie zakonczy...takze ten rajd dla mnie jest podejzany,ale kto nie ryzykuje ten nie ma......
zbig$ / 2008-09-08 11:55 / Uznany gracz - weteran 93/94
dokladnie, teraz juz tylko moga łagodzic kryzysy
a my cieszymy sie ze tam nie ma krachu...)))
Kenobi / 2008-09-08 12:04 / Uznany malkontent giełdowy
Jakie to łagodzenie? Że banki nie umieją zarabiać i teraz wszys\cy podatnicy pokryją ich straty? I to ma być gospodarka rynkowa? Czy realny socjalizm - wypaczony - bo zyski to my, straty pokrywacie wy?
jarek k / 2008-09-08 12:16 / portfel / Samozwańczy Demon Intelektu
Pytanie tego typu .
A być może era gospodarek wolnorynkowych odchodzi do lamusa ?
Popatrz sobie które kraje rozwiają się najszybciej ?
W którym buduje sie najwięcej dróg ,
w którym była najdroższa olimpiada ?

Być może demokracja i związany z nią wolny rynek (prawie wolny i prawie demokracja - bo jest jeszcze lobbing i bez kasy i tak nikt nie dojdzie do władzy ) naprawde ma się ku schylkowi .
zbig$ / 2008-09-08 12:10 / Uznany gracz - weteran 93/94
Ken i ty piszesz o gospodarce rynkowej...chybaś zaspany chłopie po weekendzie albo to nie ty tylko jakis twoj mlodszy brat dorwał sie do klawiszy...)))
Godpodarke rynkowa to masz w podrećzniku, a tam gdzie realna kasa to zmowa, sitwa i łapówka dla decydentów
gyamtso / 2008-09-08 12:25 / Om mani padme hung :)

zmowa,
sitwa i łapówka dla decydentów

no to jest wlasnie gospodarka rynkowa...w praktyce :)musialbym sie bardzo rozpisac,wiec tak w skrocie...nie zebym popieral ten typ funkcjonowania swiata,wrecz go nie lubie :)ale coz juz dawno uznalem, ze otwarty bunt przeciw niemu i tak nic nie daje, i system da sie zmienic tylko od srodka,uczestniczac w nim w jak najwiekszym stopniu na swoich zasadach...a im sie ma wiecej srodkow,tym mozna wiecej zdzialac...trza tylko uwazac by sie nie dac wciagnac,nie dac sie przekonac ze to co jest nie ok,jest ok...
zbig$ / 2008-09-08 11:46 / Uznany gracz - weteran 93/94
2008-09-08 10:40:16 | *.*.*.* | brydzia [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Re: GPW: Coraz bliżej do zamknięcia kontraktów [7]
ciekawe co będzie jak Jankesi otworzą się na czerwono , to niemożliwe ale fajnie by było
zobaczyć co wtedy się dzieje
--------------------
zaczelaby sie panika u nas...
jaroslaw74 / 2008-09-08 11:48 / Uwaga! Łamie regulamin forum
ONA MA FOBIĘ NA PUNKCIE SPADKÓW I CZERWONEGO KOLORU TO WSKUTEK PORAŻKI JAKĄ DOZNAŁA NA GPW
brydzia / 2008-09-08 11:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
widzisz , jak jest 3 % na wig 20 to musiałabym być taka jak ty żeby namawiać do kupna
jaroslaw74 / 2008-09-08 11:59 / Uwaga! Łamie regulamin forum
BRUDZIU CZY JA KOGOŚ NAMAWIAM PODAJ PRZYKŁAD NIE STAWIAM DIAGNOZ NIE NAMAWIAM MOGE POWIEDZIEĆ JAK SAM INWESTUJĘ I TYLE
Kenobi / 2008-09-08 12:08 / Uznany malkontent giełdowy
Ty się trzęsiesz ze strachu, a nie inwestujesz, więc dlatego nie możesz przeżyć że ktoś pisze prawdę o tym co jest, objawy tego widać w tym co piszesz, inwestorze od siedmiu boleśc i ósmego smutku...
brydzia / 2008-09-08 12:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ty nie napiszesz jak inwestujesz przed faktem bo jesteś cienki bolek i się boisz odpowiedzialności
bolek77 / 2008-09-08 11:51 / portfel / Uparty Osiołek
Ty też mało obiektywnie się wypowiadasz.
Nie wnikam z czego to wynika?
jaroslaw74 / 2008-09-08 11:55 / Uwaga! Łamie regulamin forum
UZNAJĘ MERYTORYCZNĄ KRYTYKĘ NIE UZNAJĘ WSTAWEK TYPU BĘDZIE TAK SIAK CZY OWAK SKORO RYNEK JEST JAK STÓŁ POKEROWY
zbig$ / 2008-09-08 11:53 / Uznany gracz - weteran 93/94
alez jest to mozliwe, bo jak rzad przejmie zadluzone (czytaj zbankrutowane) instytucje, to po prostu wszyscy za to zaplaca, co przelozy sie na recesje i chyba przyslowowiowy "kazdy głupi" to rozumie...
A2 / 2008-09-08 11:41 / Spekulantka
A tak w cichosci to zalecam rozwijac sie i nie opierac ino o akcje))) bo szkoda czasu.

Pamietacie jak kupowalam dolary? a od kilku dni gram na usd/pl.

Poza falami , podfalami to trzeba patrzyc calosciowo na swiat )))))))) i plynac na fali)).
brydzia / 2008-09-08 11:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
A2 ja Ciebie podziwiam , podobno byłaś na urlopie a piszesz że od kilku dni grasz na walucie gdzie lewar jest 100 krotność , jak Ty to robisz

ja uważam że wystarczy dobrze grać na pekao , bz wbk albo PKO bp a jak potrzeba ci adrenaliny to wystarczy wziąść 100 krotny kredyt swoich środków i grać właśnie na tych spółkach
brydzia / 2008-09-08 11:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
acha , Dżeju pisał a zna on chyba AT jak mało kto na tym forum że forex to nie taki łatwy jest i chyba się wycofał ,

także życzę sukcesów i chwal się co robisz żebyśmy wiedzieli czy czasem tam nie spróbować
zbig$ / 2008-09-08 11:49 / Uznany gracz - weteran 93/94
qrcze jeszcze rano było2,93 na koszyku, juz jest 3, ale kaszana
zbig$ / 2008-09-08 11:50 / Uznany gracz - weteran 93/94
po prostu w20 sie nie utrzyma w takiej syt., no chyba ze zagramanica sprzedaje powoli waluty i wchodzi...
N70 / 2008-09-08 11:43 / portfel / Forex trejder
to przechodz na fx :D zapraszamy :)
A2 / 2008-09-08 11:45 / Spekulantka
Jeszcze troche niech euro/pl podjedzie to wezme S-ki i zostawie na 2 lata.
brydzia / 2008-09-08 12:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
ale jak inflacja ma spadać a razem z nią stopy to dlaczego złoty ma się umacniać
zbig$ / 2008-09-08 11:58 / Uznany gracz - weteran 93/94
to samo tylko ide załatwiac kredyt walutowy...))
Podobno mozna sobie wybrac dzien wyplaty, wtedy walute przeliczaja po aktualnym kursie, to mozna poczekac do momentu, gdzie zloty bedzie najslabszy...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy