Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Coraz bliżej kwietniowych szczytów

GPW: Coraz bliżej kwietniowych szczytów

Money.pl / 2010-09-10 07:46
Komentarze do wiadomości: GPW: Coraz bliżej kwietniowych szczytów.
Wyświetlaj:
amigo2 / 2010-09-11 19:23
przywitał
eh a tu jak zwykle pogaduchy lepkusiowe-;)
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-11 18:59
JanLew, to dobry ziom. Niestety jest tępiony bo nie zgadza się z większością tutaj, i nie uczestniczy we wzajemnym włażeniu sobie w zad. A do tego zdaje się że rzeczywiście kupił blisko dołków. Wiem wiem w samym dołku pisał że spadnie niżej, ale kupił i tak dużo wcześniej niż większość tutaj - większość wogóle nie ma akcji :)
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-11 19:02
Może ma troche zbyt krótki zapalnik ale to tylko internet.
janlew / 2010-09-11 19:07 / portfel / Tysiącznik na forum
zawsze cię lubiłem am11, zawsze byłeś prostolinijny, szczery i prawy gość

tak jak ja, zawsze piszę wprost i jak ktoś mnie wqrwia to nie owijam w bawełnę ale jak kogoś lubię to też

trzym się chłopaku
Eternit z Azbestu / 2010-09-11 22:35 / Tysiącznik na forum
Problem w tym, że wqrwia Cię, jak sięktoś z tobą nie zgadza.
janlew / 2010-09-12 08:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Bzdura. Ostatnio miałem tu długą dyskusję z Paolką. Od początku do końca nie zgadzała się ze mną a ja z nią ale dyskusja była od początku do końca kulturalna. Bo nie wstawiała mi krzywych faz i rozumiała co się do niej pisze, choć nie zgadzała się z tym ani razu
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-11 16:37
UBS: W Polsce wydatki na inwestycje napędzą wzrost PKB w 2011 r.
Ambitne plany rządu dotyczące korzystania ze środków unijnych i bardzo dobra kondycja firm, spowodują wzrost wydatków na inwestycje w Polsce w 2011 r. Będą one, obok popytu krajowego, głównymi siłami napędzającymi wzrost polskiego PKB - sądzą analitycy banku UBS.


Ich zdaniem polski PKB w 2010 r. wyniesie 3,3 proc., a w 2011 r. - 3,9 proc.

Jak podaje UBS, w II kw. tego roku czynnikami napędzającymi wzrost gospodarczy były: popyt krajowy oraz uzupełnianie zapasów.

Rachunek lokacyjny PKO BP
Lokuj nadwyżki, pomnażaj zyski. 0 zł za otwarcie i prowadzenie!

PKOBP.pl
Justyna Kowalczyk poleca
Konto Mocnooszczędzające Odsetki doliczane są codziennie!

PolbankEFG.pl/konto
Kredyt obrotowy dla firm
Od razu na 3 lata! Nie musisz przedłużać umowy

www.raiffeisen.pl

Reklamy BusinessClick
W piątkowym komentarzu dotyczącym prognoz na najbliższy kwartał, analitycy banku UBS zauważają, że absorpcja unijnych środków wyraźnie przyspieszyła. Za okres styczeń-lipiec 2010 r. wyniosła 5 mld euro wobec 6 mld euro za cały 2009 r.

Według nich, obok inwestycji rządowych i inwestycji firm prywatnych, źródłem wzrostu gospodarczego Polski będą wydatki gospodarstw domowych, które pozostaną prężne dzięki wzrostowi siły nabywczej, a tym samym poprawy na rynku pracy.

Spadek inwestycji dużych firm prywatnych w I połowie br. (o 18 proc. w ujęciu rocznym) analitycy tłumaczą mrozami i powodziami. Z faktu iż ogólne nakłady na inwestycje w II kw. skurczyły się o niespełna 1,7 proc. rok do roku, analitycy banku wysnuwają wniosek, iż w tym samym czasie nastąpił wyraźny wzrost wydatków rządowych na inwestycje.

"Rząd nie ma w planach istotnego zacieśnienia polityki fiskalnej w latach 2010-11, a tym samym takie plany nie mogą zaszkodzić ożywieniu" - napisali w raporcie ekonomiści UBS.

UBS podtrzymuje prognozę PKB za cały 2010 r. na poziomie 3,3 proc., którą w reakcji na dane PKB za II kw. podwyższył ostatnio z 3,0 proc. Za 2011 r. przewiduje 3,9 proc.

Komentarz odnotowuje też wzrost ryzyka podwyżki podstawowych stóp procentowych przed końcem roku, w odpowiedzi na silny popyt krajowy i możliwy szok podażowy w postaci droższej żywności. "Jeśli stopa inflacji towarów i usług konsumpcyjnych będzie szybko przyspieszać w porównaniu z obecnym poziomem (2,0 proc. rdr w lipcu), to RPP może zdecydować się na wyprzedzającą podwyżkę o 25 pkt. bazowych w październiku" - stwierdzili.

Ich podstawowy scenariusz zakłada jednak, że główna stopa pozostanie na niezmienionym poziomie 3,5 proc. Do końca 2011 r. przewidują jej zwyżkę do 4,25 proc.

Złotego analitycy UBS uważają za walutę niedowartościowaną

-----------------------------

Black Rock: złoty niedowartościowany o 30 procent
lko, isb
2010-08-26, ostatnia aktualizacja 2010-08-26 19:11
Taką ocenę kursu naszej waluty podał w czwartek Andrzej Brodnik, dyrektor zarządzający Black Rock w Polsce w rozmowie z dziennikarzami. Black Rock prognozuje też, że Polska już w 2013 r. wejdzie do strefy euro. BR to międzynarodowy gigant zarządzający aktywami wartymi ponad 3 bln dol.
Złoty według Black Rock jest niedoszacowany na poziomie 30 proc., biorąc pod uwagę parytet siły nabywczej pieniądza.

- W miarę zbliżania się terminu przyjęcia euro w Polsce, złoty powinien się stopniowo umacniać. Obecne niedoszacowanie wartości polskiej waluty umacnia pozycję Polski jako ważnego eksportera półproduktów do Niemiec - powiedział Brodnik. Jego zdaniem Polska praktycznie już spełniła większość kryteriów z Maastricht. - Kryterium deficytu budżetowego powinno być zrealizowane w ciągu najbliższych trzech lat, co spowoduje, że Polska będzie jednym z liderów dobrej polityki fiskalnej w Europie. To pozwoli wejść do strefy euro najwcześniej w 2013 r., a bardziej realistycznie w 2015. Nie spodziewamy się większych problemów budżetowych, przynajmniej do czasu po wyborach parlamentarnych w 2011 roku
------------------
Wedlug przeciekow w pazdzierniku RPP podniesie stopy procentowe.
-
Janie nie fatyguj sie,z pewnoscia lapiesz oddech po dzisiejszych wyczynach.
janlew / 2010-09-11 18:40 / portfel / Tysiącznik na forum

Janie nie fatyguj sie,z pewnoscia lapiesz oddech po dzisiejszych
wyczynach


głupiutka dziewczynko, spytam drugi raz: czy ty nie jesteś w stanie po prostu podać linka tylko zaśmiecasz forum kupą zbędnego tekstu? ewentualnie można wstawić ciekawszy fragment, samemu dać krótkie wprowadzenie, ale po co wbijać tu się od razu z kupą tekstu? znasz w ogóle sposób na skopiowanie linka? powiem ci jak się to robi: najeżdżasz kursorem* myszki* na okienko adresowe i zaniebieszczasz tekst lewym guziczkiem myszy, po czym zaznaczasz funkcję kopiuj. potem najeżdżasz kursorem na pole tekstu, który redagujesz i znów zaznaczasz po kliknięciu lewym guziczkiem funkcję wklej. poćwiczysz to opanujesz to, nie takie trudne

* - to ta strzałka, którą widzisz na monitorze

2* - nie pomyl z myszą polną albo z tym czymś co masz między nogami
anonim_03 / 2010-09-11 16:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witam.


2010-09-11 14:50:46 | janlew [ Tysiącznik na forum ]
masa słów a zero treści - bełkot


to zdanie było by na swoim miejscu zamiast [ Tysiącznik na forum ]
janlew / 2010-09-11 18:20 / portfel / Tysiącznik na forum
nie wtrącaj się w nie swoje sprawy sprawiająca tu jedynie dobre wrażenie kompletna pustko tematyczna
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-11 16:35
Pieknie to ujales,Anonimie,Niestety na miejsce Jara74 wszedl Janlew.
Jak widac przyroda nie znosi prozni i zawsze musi byc jakas miernota.
janlew / 2010-09-11 18:27 / portfel / Tysiącznik na forum
ładnie się dobraliście, towarzycho wzajemnej adoracji, może ci przynajmniej ten anemiczny kolo dostarczy witaminy H do organizmu, bo najwyraźniej masz jej ewidentny brak; choć nie sądzę, że taki anemik jak on w ogóle jest w stanie dmuchnąć cokolwiek, nawet ciebie

a przy okazji zapytaj go, skoro już pisze o "zero treści" przy moim nicku, jaką treść wyłuskał z bajkopisarstwa drwala milionera zwanego tu czasem kropsonem, bardzo jestem ciekaw
Pooh / 2010-09-11 18:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Co to się z ludźmi robi...
Pisałeś całkiem fajne AF, a teraz...
janlew / 2010-09-11 18:59 / portfel / Tysiącznik na forum
zwróć uwagę na to, że ja dziś tylko i wyłącznie odpowiadam na ataki

a jak sobie piszę od siebie to piszę o AF

a poza tym wyluzuj trochę, nigdy tak nie żartowałeś z nikim, np. w męskim przaśnym towarzystwie gdzieś na piwie? naprawdę żyjemy w erze zniewieszczenia mężczyzn
Janeczek miszczunio od dyrdymal / 211.138.124.* / 2010-09-11 11:44


2010-09-11 09:56:05 | janlew [ Tysiącznik na forum ]
PS2


ale
to twoja wina i twojego chamstwa i tego,z enie
panujesz nad emocjami i nie potrafisz sie kontrolowac

a poza tym prawdziwi mężczyźni nie są delikutaśni, tylko właśnie
chamscy i przaśni


poza tym prawdziwi mężczyźni nie są delikutaśni, tylko właśnie
chamscy i przaśni

no to macie naga prawde,udalo mi sie to,co nie udalo sie kwarkowi.
Oto wasz miszczu,w pelnej krasie glupoty,chamstwa i u******-liwosci
janlew / 2010-09-11 12:39 / portfel / Tysiącznik na forum
oj mięciutki jesteś, mięciutki, delikutaśny jak niewiasta, wyczuwam na kilometr

w każdej męskiej społeczności byłbyś wcześniej czy później gnębiony, po prostu nie masz jaj i to się czuje
Janeczek miszczunio od dyrdymal / 211.138.124.* / 2010-09-11 11:59
A tu jego produkcja,poczytajcie sobie,
wszyscy to durnie,idioci,chamy i fijutki,analitycy i eksperci to banda idiotow,kazda wypowiedz i wpis to brednie ,nikt niczego nie wie napewno,tylko on,miszcunio od siedmiu bolesci wie absolutnie wszystko,choc zapewne wpis ze na koncie jest 36 zl i wiecej sie nie ma a szkoda,bo tak niewystarczy na jedna akcyjke bo zabraknie na prowizje to tez pewnie jego.
http://www.money.pl/forum/szukaj,w,forum.html
janlew / 2010-09-11 12:42 / portfel / Tysiącznik na forum
poopowiadaj lepiej znów bajkopisarzu jak to machałeś siekierą w lesie z dyplomem polibudy a potem zarobiłeś już tyle, że przestałeś liczyć

jak to czytałem to się kładłem ze śmiechu, takie to fantasmagorie

im twoje zarabianie na giełdzie jest tak samo wiarygodne

oczywiście siedzisz tylko w takich spółkach jak cityinter i to od samego początku
romi nie logo / 94.254.246.* / 2010-09-11 16:16
No i co z tego mam 3 dyplomy a i tak chodze sobie przy kwiatkach pszczolkach i ziemi to mnie odstresowuje a ze przy okazji sie zarobi to chyba nic zlego?
Mozna sobie spokojnie pracowac na etacie bezstresowo:))
janlew / 2010-09-11 18:31 / portfel / Tysiącznik na forum
ja nie mam nic do dyplomowanych, sam jestem po studiach a robię rzeczy, które nie mają z wyższą edukacją nic wspólnego

chodzi o to, że to taki symbol, on tu wypisywał inne bajki, ale to był taki kosmos, że to jego rąbanie drzew siekierą to przy tym tylko symbol
Jan bez kasy i bez sensu to Janlew / 221.130.162.* / 2010-09-11 12:58
I znowu Janie-Bez-Pamieci nic nie zrozumiales.napisalem wyraznie,ze wzialem urlop dziekanski zeby zarobic bo nie mialem na zycie i mieszkanie.A jak zarobilem,wrocilem na studia.
I juz dosyc, to ostania odpowiedz,ze schizofrenikiem i mitomanem nie dyskutuje.Chyba ze zechcesz cos pokazac,to ja wtedy tez pokaze.
To na tyle.
janlew / 2010-09-11 13:34 / portfel / Tysiącznik na forum

mitomanem nie dyskutuje


nawet nie umiesz się po męsku odgryźć tylko używasz moich odzywek z poniżej, he he


ja wtedy tez pokaze


pokaż pokaż jak przy pomocy arkusza zleceń ze 100% trafnością przewidujesz wzrosty kursów akcji, przecież to takie proste a ty na 100 koła obrotu miesięcznie kosisz na tym taką kapustę że aż szok. demonstrację możesz zacząć od poniedziałku na otwarciu sesji tutaj, np. o 9 z minutami wytypujesz jakiś papier i jadziem na mega zyski
Zal ci,a dlaczego ? tez tak mozesz,tylko moze sie boisz? / 221.130.162.* / 2010-09-11 13:41

np. o 9 z minutami
wytypujesz jakiś papier i jadziem na mega zyski

no i widzisz ofiaro losu,nawet nie wiesz,ze notowania sa juz od 7-j rano,o 8-j juz mozesz zlozyc zlecenie i juz wszystko widzisz w arkuszu.
nigdzie nie napisalem ze przewidzisz na 100 % ,bo tak mzoe pisac tylko idiota,zdarzaja sie sytuacje losowe i niespodziewane informacje.Ale prawdopodobienstwo jest duze,jesli tylko nie jestes zachlanny.
Co do obrotu 100 kola to ja akurat robie wiecej.Zal dupenko ???
janlew / 2010-09-11 14:07 / portfel / Tysiącznik na forum

no i widzisz ofiaro losu,nawet nie wiesz,ze
notowania sa juz od 7-j rano,o 8-j juz mozesz
zlozyc zlecenie i juz wszystko widzisz w
arkuszu


no widzisz głąbie, jak zwykle nie zrozumiałeś co napisałem, bo celowo dałem na twoją korzyść od 9-ej z minutami żeby się rynek w miarę rozkręcił a że zlecenia są składane dużo wcześniej każdy wie. ale jak chcesz możesz dawać se typy od 7-ej rano, jeszcze lepiej


nigdzie nie napisalem ze przewidzisz na 100 %
,bo tak mzoe pisac tylko idiota,zdarzaja sie
sytuacje losowe i niespodziewane informacje.Ale
prawdopodobienstwo jest duze,jesli tylko nie
jestes zachlanny


ocenimy więc to prawdopodobieństwo empirycznie, w skali np. tygodnia czy miesiąca czasu. zrobi się w excelu ilość udanych i nietrafionych typów a na końcy obliczy się procentowe prawdopodobieństwo w zakresie skuteczności. bo na razie jak dla mnie brzmi to po prostu jak szarlataneria i tyle, jestem 7 lat na rynku i takich bzdur jeszcze w życiu nie słyszałem. no ale daję ci szansę. tutaj chłopaki (Vorg, Rafko) testowali swe strategie dając typy przed sesją, więc i ty możesz. ja zresztą sam pisałem tu co i za ile kupuję włącznie ze spółkami, jakie na razie nie odpaliły (np. trakcja)


Co do obrotu 100 kola to ja akurat robie
wiecej.Zal dupenko


w przechwałkach jesteś miszczem tutaj od dawna, na każdym kroku

no cóż, każdy ma jakieś kompleksy przed innymi, które musi odreagować
janlew / 2010-09-11 14:11 / portfel / Tysiącznik na forum

w przechwałkach jesteś miszczem tutaj od
dawna, na każdym kroku


a teraz mamy okazję zweryfikować twe przechwałki na żywej tkance rynku, choćby od przyszłego tygodnia
No i jak miszczu ? / 221.130.162.* / 2010-09-11 14:23
a teraz dupenko prosze podaj gdzie mam ci wstawic pare zrzutow,bo juz mam tego dosyc.
Nigdzie nie napisalem ofiaro losu,ze typuje na podstawie arkusza zlecen,bo to kompletny idiotyzm,arkusz zlecen stosuje sie wtedy,gdy juz wiesz na jakiej spolce bedziesz pracowac.Swoje systemy to mozecie sobie wsadzic wiesz gdzie,nie ma zadnych systemow dostepnych dla takich malutkich graczy jak wy czy ja.
kazdy kieruje sie swoimi przeslankami,ty wskaznikami a ja czym innym.
powtarzam,podaj miejsce i wstawie ci swoje juz nawet nie czekajac na twoje,bo to bezsens.Pokaze ci jak wyglada strona podczas sesji,jakie spolki zrealizowalem i wystawilem,co kupilem wczoraj i co sprzedalem i ile na rachunku jest w akcjach a ile po wczoraj w gotowce.pasuje ??? A jak nie pasuje ,no to nie i na tym koniec.
janlew / 2010-09-11 14:32 / portfel / Tysiącznik na forum
już ci pisałem w dyskusji z doktorkiem pyszałkowaty fantasto, że zrzuciki PO fakcie to i ja mogę sobie zrobić z milionami na koncie i samą udaną historią transakcji. paint i photoshop może wszystko a pewnie i jeszcze setka innych programów

nie zastanawiasz się pajacu czemu tu nikt nie składa takich niepoważnych propozycji zrzutów, tylko ludzie otwierają tu swój portfel lub typują spółki i podają transakcje na bieżąco i dopiero po tym można coś zweryfikować? i nikogo nie obchodzi nawet kasa. liczy się skuteczność przed faktem, dopiero to coś weryfikuje

oczywiście na taki układ pójść nie chcesz bo od razu wydałoby się, że opowiadasz niestworzone bajki i o systematycznym zarabianiu na rynku nie masz zielonego pojęcia (ja to wiem bez twoich zrzucików a nawet bez twojego zakładania portfela już tylko po bajkach jakie tu wypisujesz)
I tyle, / 221.130.162.* / 2010-09-11 14:25
I jaki mam obrot w tym miesiacu,jaki byl w poprzednim i jaki mam pakiet inwestora.pasuje ??? A jak nie to wynocha.
janlew / 2010-09-11 14:32 / portfel / Tysiącznik na forum
jesteś bajkopisarzem i tyle
zegnaj miszczuniu ,chyba ze podasz gdzie mam wstawic / 221.130.162.* / 2010-09-11 14:43
Ahahahha i juz zmiekla rura ,co ???? Doskonale wiesz z ejestes malutkim pylkiem bez efektow.nie opowiadj mi tu o portfelu,bo w portfelu Money mozesz sobie wstawic co chcesz i kiedy chcesz,wymazac stare i dopisac nowe,ogromna wiekszosc tego co tam pokazuja to lipa,kompletne brednie.A uczciwe ofermy takie jak Needle ,ktore nie staraja sie kombinowac,po prostu maja ogromne starty i co jakis czas,zeby wyjsc z twarza,"Przebudowuja portfel" ,to znaczy kasuja wszystko i zaczynaja od nowa.
Juz to ogladalem wystarczajaca ilosc razy.
Ja tu nie pisze do ciebie,pisze dla konkretnych osob,zawsze najpierw mowie co warto obejrzec ,a potem co z tego wyszlo.
gdybym wiedzial z ejestes takim zalosnym ,u********** i chamskim niesteyty dupkiem ( tak wlasnie0 ,nigdy bym sie nie wtracil do twojej dyskusji z doktorkiem.
No ale sie stalo i wiesz doskonale ze jestes tylko zerem.Zlozylem propozycje a tego co zaproponowalem,NIE zrobisz zadnym programem nawet przez miesiac.Chyba z ejestes mistrzem ,ale ty jestes zaledwie miszczuniem,tycim,tyciutkim,za 36 zl !!!
janlew / 2010-09-11 14:50 / portfel / Tysiącznik na forum
masa słów a zero treści - bełkot

wyjście jest więc proste - podawaj na bieżąco transakcje tu na głównym, tu nic nie można wymazać ani zmienić, tym bardziej, że ty nawet nie umiesz się zalogować


tego co zaproponowalem,NIE
zrobisz zadnym programem nawet
przez miesiac


od razu widać, że z komputerami to ty masz tylko na tyle doświadczenia, żeby wejść tu i pjerdolić niestworzone bajki o swej finansowej wielkości

propozycja była prosta, podawać na bieżąco swe transakcje tutaj przez jakiś czas (jak choćby ja to zrobiłem), ale wymiękłeś i nie chcesz zweryfikować swej skuteczności na rynku, bo wyszłoby to co wiem od dawna - że jest mizerna. to jest proste i widać to na kilometr a teraz jeszcze bardziej
Oj szkoda / 221.130.162.* / 2010-09-11 15:04
Baranie,bo moja cierpliwosc ma wreszcie granice:
-nic od ciebie nie chce (juz) a oferuje ci cala informacje,golym okiem widac ze sie boisz
Ja ci o zupie a ty o dupie lub na odwrot.Caly czas podaje ,pisz eto jzu nie wiem po raz ktory,co oceniam jako dobre,na co warto zwrocic uwage.A potem do tego wracam,zeby przypomniec.
Nie pisze ,co sam kupilem i za ile ,bo jak ci napisze ,ze np. 10000 czegos,to znowu zapchasz cale forum inwektywami.Dopiero co sam pisales,zeby nei podawac zadnych sum,wiec sie zdecyduj.
Jezyk mnie swierzbi,zeby napisac kim naprawd ejestes,ale nie dam sie naciagnac,zostaniesz jedynym chamem na tym forum.
I to juz naprawd ekoneic,wiecej nie odpowiem,chyba ze jak wyzej,podasz miejsc egdzie mam wstawic albo sam cos wstawisz,to sie podlacze,
tak pikusiu ,na piwko chociaz zarobiles ??? Bo z poziomu agresji,frustracji i chamstwa golym okiem widac,ze dostales niezle po dupie.Co zreszta kwark juz dawno zauwazyl,mama nadzieje ze sie pojawi i dolozy ci reszte.
Takimi malymi glupkami zasypane sa portale i tylko szkoda naiwnych ktorzy trafia na takiego janalwa.
No dawaj miszczuniu pikusiowaty / 221.130.162.* / 2010-09-11 15:17
I jeszcze DURNIU ,wracajac do propzycji podawania co sie po ile kupilo i sprzedalo,to to juz tez cwiczylismy,odszukaj sobie ejszcz ez czasow Brydzi,gdy dlugo podawalem po ile kupowalem np. IDMSA i MCI i po ile sprzedawalem,zeby kazdy mogl sledzic sobie na biezaco.I poczytaj sobie rekacje tej idiotki na to.To juz bylo,a teraz udowadniasz ze jestes takim samym durniem jak ona.Tyle z eona potrafila sledzisc informacje i pomijajc obsesje,byla bardzo bystra,a ty jestes zwyklym kujonem,mozolnie ciulajacym jakies zasrane grosiki.Co nie byloby zadna hanba,gdyby nie nieznosny styl i straszliwe chamstwo ,jakie prezentujesz.
A teraz masz juz cale forum dla siebie,do roboty,smialo.
janlew / 2010-09-11 15:31 / portfel / Tysiącznik na forum

gdy dlugo podawalem po
ile kupowalem np. IDMSA i MCI i
po ile sprzedawalem,zeby kazdy
mogl sledzic sobie na biezaco


no to zacytuj

do tej pory tego nie zrobiłeś i wiemy, że znów nie zrobisz

reszta no comments, bo nie ma co
janlew / 2010-09-11 15:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Fantasto od zrzucików, wciąż szukasz wykrętów - nie musisz podawać ile kupiłeś, ja nigdy tego nie pisałem, to jest niepotrzebne. i nie pisz bzdur, że będę zapychał forum inwektywami (sam to zresztą robisz dzisiaj), bo to jakieś totalne brednie

moja propozycja relacjonowania tu transakcji na bieżąco pozostaje więc aktualna (jest to najprostszy i zarazem najskuteczniejszy sposób) i póki tego nie zrobisz jesteś wciąż tylko jednym z wielu moneyowych fantastów, zarabiających tutaj po fakcie

a co do zrzucików z rachunku to ja też mogę po fakcie zrobić taki zrzucik z mojego rachunku, nawet autentyczny, że wyfiltruje złe transakcje z przeszłości. tak więc tylko pisanie na bieżąco pozwoli odfiltrować wszelkie ściemy, no ale przed tym właśnie wymiękasz, bo prawda wyszłaby na jaw i nie zasłonisz tego nawet produkowaniem mnóstwa bełkotu na mój temat w kontekście kwarka
No i juz po tobie miszczuniu,koniec i ade frajerze. / 221.130.162.* / 2010-09-11 15:21

to ja też mogę po fakcie
zrobić taki zrzucik z mojego rachunku

no to zrob,czy ja ci bronie???
Smialo,juz mozesz zaczac,daje ci nawet czas do jutra,no smailo miszczuniu,wyprodukuj nam zrzuty z rachunku,zrzut z obrotow ,stanu akcji i zrzut strony z tabela platformy na tle twoich zlecen.
Jutro zajrze,masz cala noc,co wiecej dam ci nawet czas do poniedzialku,a co mi tam.
kazdy zna platforme swojego biura i napewno jest tu ktos kto ma taka jak ty i ktos inny kto ma taka ja ja.Nie bedzie problemu ze stwierdzeniem autentycznosci.
janlew / 2010-09-11 15:37 / portfel / Tysiącznik na forum
ale my rozmawiamy o twej rzekomo super strategii, nie o tym kiedy ja zrobię zrzuciki. nie odwracaj od siebie kota ogonem manipulatorku z zacięciem do bajek: póki nie zaczniesz na bieżąco podawać poziomu kupna sprzedaży w czasie sesji twoja wiarygodność będzie tylko taka, że ty w nią bardzo mocno wierzysz i tyle. bronisz się dziś przed tym rękami i nogami co doprowadza mnie do oczywistego wniosku: twoje rzekomo regularne mega skuteczne zarabianie na rynku to tylko ładna bajeczka i nawet jeśli masz takie czy inne pieniądze, to absolutnie nic z tego nie wynika (pieniądze można dziś zresztą bardzo łatwo pożyczyć)
janlew / 2010-09-11 15:55 / portfel / Tysiącznik na forum
ps i kuurwa przestań co chwila pisać, że to już twój ostatni wpis, bo potem i tak odpowiadasz

ośmieszasz się w ten sposób po raz kolejny
janeczek kompletne zero / 211.138.124.* / 2010-09-11 12:04

a
o gadomskim nie słyszała pewnie nawet połowa polaków

oto miszczunio w cale krasie.!!!A kto slyszal o tobie ???No ilu Polakow???
A ponizej jeszcze lepsze,okazuje sie ze Jaroslaw74 to wcale nie bylo dno,dno dopiero teraz odkrywamy:


0
2010-09-11 11:38:03 | 178.73.63.* | PaR
A teray Orlowski w radio ZET
skomentuj zgłoś do usunięcia

0
2010-09-11 11:40:29 | janlew [ Tysiącznik na forum ]
teresa orlowski, ta od pornoli?
janlew / 2010-09-11 12:37 / portfel / Tysiącznik na forum

oto miszczunio w cale krasie.!!!A kto slyszal o tobie
???No ilu Polakow???


(tak jak i o tobie nikt nie słyszał)

tylko, że ja nie wypowiadam stanowczych prognoz a gadomski tak, widzisz różnicę głąbie?
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-11 12:52
Widze doskonale zalosny meski fiijutku,szkoda ze to nie real,bo bym ci pokazala co mozna zrobic z facjata takiego smiecia jak ty.
Nie podskakuj,bo do mnie nie doskoczysz.........
Powiesz? / 221.130.162.* / 2010-09-11 13:00
Paulina ,skad jestes ??
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-11 14:27
Z warszawy,ale na nic nie licz,mam kogos
janlew / 2010-09-11 19:34 / portfel / Tysiącznik na forum

ale na nic nie licz,mam kogos


na nic nie licz, ona już jest z anonimem_03 :-)
janlew / 2010-09-11 13:25 / portfel / Tysiącznik na forum

bym ci pokazala co mozna zrobic z
facjata takiego smiecia jak ty


znaczy się jesteś w stanie nawalić chłopa w ciemno

czyli baba herod

typuję na jakieś 110 kg żywej wagi
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-11 13:34
Biedny fiuciku ,popros tadzika zeby ci pokazal moje zdjecia.
Tadzik jest prawdziwym facetem,ma wszystko co trzeba i duze narzedzie,a mimo to jest cieplutki i delikatny,a przywalic potrafi.
Ja mam 175 cm i 52 kg i zalatwiam cie z marszu jedna reka.A nawet noga,bo reki szkoda.
I koniec ,wracaj do pajacowania,
janlew / 2010-09-11 13:40 / portfel / Tysiącznik na forum

Ja mam 175 cm i 52 kg i zalatwiam cie z
marszu jedna reka


pospiesz się zanim wiatr z marszu zwieje ciebie, chuchro
miki691 / 83.21.8.* / 2010-09-11 11:10
Czy warto pakować się teraz w Impexmetal??????????
Mocno poszła w dół więc..........................jak sądzicie????????????????

ps. u mnie super pogoda i tego samego Wam życzę.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-11 11:32
Warto to się jest pakować w LTG z NEW CONNECTa.
janlew / 2010-09-11 11:29 / portfel / Tysiącznik na forum
czemu akurat impexmetal?
miki691 / 83.21.8.* / 2010-09-11 12:04
Mam tego trochę, zastanawiam się czy nie dokupić cena spadła, sądzę ze jest atrakcyjna, wyniki spółki dobre ale może się mylę jak sadzisz????????????
Wygląda na to że ktoś celowo zaniża wartość akcji........
janlew / 2010-09-11 13:56 / portfel / Tysiącznik na forum

wyniki spółki dobre ale
może się mylę jak sadzisz????????????


rok do roku najważniejsze liczby nie wyglądają źle, choć kryzys dał się we znaki tej spółce. w sumie ani tragedia ale też i nie rewelacja (przeciętna). tylko ładnie zadłużenie im spadło

no i niedowartościowana
il Dottore / 221.130.162.* / 2010-09-11 12:15
Nikt nie zaniza,a spolka spadla ale wcale nie tak bardzo,18 sierpnia kosztowala 3,75 zl
a na poziomie 4,10 byla juz 7 kwietnia.I pamietaj,ze karkosik i boryszew czesciowo z niej wyszli.Tak czy owak raczej na niej nie stracisz,natomiast na razie nie spodziewalbym sie tu duzych wzrostow.
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-11 08:53

2010-09-10 22:59:15 | Eternit z Azbestu [ Bywalec forum ]
W cywilizowanych krajach to jest normalne. Nasze społeczeństwo powoli wymrze i jego
miejsce zajmą dawne cywilizacje.

No to po co czlowieczku piszesz ciagle te bzdety o kobietach,skoro to normalne?/
Co cie tak rajcuje ze szwedki z Muzulmanami ,moze wlasnie nei maja zamiaru wymrzec tylko dlatego,ze coraz wiecej bialych impotentow takich jak ty!!!!
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-11 08:57
To jest wazne,to chyba forum gieldowe ,a moze juz nie ?????



Credit Suisse stawia na polskie akcje
11-09-2010, ostatnia aktualizacja 11-09-2010 00:36
Eksperci szwajcarskiej instytucji podwyższyli rekomendację dla polskich akcji z „neutralnie” do „przeważaj”


jCredit Suisse ocenia, że polskie akcje są najatrakcyjniejsze w regionie. – Spółki będą korzystały na mocnym ożywieniu gospodarczym w Polsce. Według naszych prognoz PKB w tym roku zwiększy się o 3,5 proc. Dla porównania: w Czechach o 2 proc., a na Węgrzech o 0,6 proc. – tłumaczy Tomasz Bardziłowski, dyrektor zarządzający w Credit Suisse w Polsce.

Dodaje, że perspektywy na 2011 r. są też dobre, gdyż Polska powinna korzystać z sytuacji w Niemczech, gdzie Credit Suisse spodziewa się przyspieszenia wzrostu PKB do 3,3 proc. z 2,3 proc. w tym roku.

– Uważamy też, że złoty jest niedowartościowany, będąc 8 proc. poniżej długoterminowego trendu aprecjacji. Ponadto wskaźnik P/E dla indeksu MSCI Poland wynosi 10,6, co jest poniżej P/E dla MSCI Emerging Markets, a historycznie Polska była o 12 proc. droższa – mówi Bardziłowski.

ponad 10 proc. Takiego wzrostu WIG do końca roku spodziewa się Credit Suisse
Analitycy wskazują też na niedoważenie globalnych funduszy w Polsce – choć się zmniejsza, to wciąż wynosi 33 proc. poniżej benchmarku. – Wzrost dynamiki zysków spółek w Polsce jest najwyższy w Europie Środkowej. Wynosi 23 proc. w ujęciu rok do roku – napisali analitycy w raporcie.

Za najbardziej perspektywiczne uznają banki. – Sprzyjać im będzie przyspieszenie dynamiki akcji kredytowej i spadek kosztów ryzyka i poziomu rezerw. Ponadto wyceny polskich banków są nadal atrakcyjne w porównaniu z historycznymi wskaźnikami, uwzględniając oczekiwaną przez nas poprawę wskaźnika ROE – wyjaśnia Bardziłowski. Jako top pick (najlepszy wybór) w skali całej giełdy analitycy wskazują PKO BP.

Credit Suisse przeważa polskie papiery kosztem czeskich. Szczególnie rekomenduje niedoważanie czeskiej energetyki. Dodatkowo w sektorze energetycznym w Polsce rekomendują „poniżej rynku” dla CEZ, wskazując na słabe perspektywy wzrostu zysków w krótkim i długim okresie.

– Głównym ryzykiem dla naszej pozytywnej rekomendacji dla Polski jest podaż akcji w wyniku prywatyzacji – zaznaczają analitycy Credit Suisse.

Jakiego wzrostu WIG spodziewają się do końca roku? – Indeks MSCI EMEA (rynki wschodzące Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki – red.) wzrośnie o ponad 10 proc. w ujęciu dolarowym. Jak zaznaczamy, GPW nie powinna być słabsza – mówi Tomasz Bardziłowski.
Nie bedzie powtorki z recesji ani bessy ani krachu ,ktory stale zapowiada Paolka,przesuwajac tylko terminy.
Czekaja nas conajmniej 2 - 3 lata wzrostow na gieldach z GPW wlacznie.
A mniejsze czy wieksze korekty sa sprawa normalna,ale to nie bessa i nie powrot recesji.
janlew / 2010-09-11 13:37 / portfel / Tysiącznik na forum

To jest wazne,to chyba forum gieldowe ,a moze juz nie ?????


a nie możesz po prostu podać linka tylko zaśmiecasz pół ekranu wklejką?

baba a wrażliwość na poziomie kafla chodnikowego
janlew / 2010-09-11 10:00 / portfel / Tysiącznik na forum

Nie bedzie powtorki z recesji ani bessy ani krachu ,ktory
stale zapowiada Paolka,przesuwajac tylko terminy.
Czekaja nas conajmniej 2 - 3 lata wzrostow na gieldach z GPW
wlacznie.
A mniejsze czy wieksze korekty sa sprawa normalna,ale to nie
bessa i nie powrot recesji


no takich rzeczy nie wiesz na pewno, więc tak kategoryczne sądy bym odłożył na bok
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-11 11:28
No to sobie odloz a moje zapisz i kiedys wrocimy.
To samo przed chwila powiedzial W.Gadomski w radio PIN.
janlew / 2010-09-11 11:39 / portfel / Tysiącznik na forum

No to sobie odloz a moje zapisz i kiedys wrocimy


sam nie wierzę w krach i od ponad roku trzymam akcje, nic nie sprzedałem nawet w maju, jak była panika grecka, tylko jeszcze dokupywałem. chodzi jednak o to, że to co ty myślisz lub ja nie ma żadnego znaczenia dla rzeczywistości, więc jakiekolwiek kategoryczne sądy są niestosowne, zwłaszcza takie jak wypowiedziałeś


To samo przed chwila powiedzial W.Gadomski w radio
PIN


no i co z tego. to też nie ma żadnego znaczenia. są tacy ekonomiści, co twierdzą zupełnie odwrotnie, niektórzy są nawet noblistami światowej sławy a o gadomskim nie słyszała pewnie nawet połowa polaków

pamiętam jak w 2007 roku mój zapakowany w fundusze akcji ze swymi oszczędnościami całego życia przyjaciel z gdańska, któremu radziłem uciekaj z giełdy, cytował mi gilowską, która zapewniała w radiu, że krachu nie będzie. i dlatego trzymał jednostki w funduszu cały 2008 rok i aż do dziś trzyma. tylko, że teraz to już nie czeka na zyski tylko na odrobienie strat. i zgrzyta zębami na słowo giełda
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-11 11:38
A teray Orlowski w radio ZET
janlew / 2010-09-11 11:40 / portfel / Tysiącznik na forum
teresa orlowski, ta od pornoli?
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-11 12:06
To jakis zart??? Ty czlowieku dobrze sie czujesz czy jak ???
Moze zrob sobie laske jak ci dolega to otrzezwiejesz,bo p*****sz jak poparzony
janlew / 2010-09-11 12:43 / portfel / Tysiącznik na forum
następny moneyowy głąb
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-11 12:54
Na tym forum Ku-Ta-Fo-Nie jednocentymetrowy jest tylko jeden ,popatrz w lustro
i nie odzywaj sie do mnie smieciu
janlew / 2010-09-11 14:14 / portfel / Tysiącznik na forum
na kilometr czuć że dawno nie byłaś bolcowana, u kobiety taka frustracja zawsze ma tylko jedną przyczynę

brydzia identycznie się zachowywała z braku bolca
janlew / 2010-09-11 07:33 / portfel / Tysiącznik na forum

Napisales o dwoch spolkach (komunisty nie kupiles)


nie. podałem przykłady świadczące o tym, że kłamałeś w żywe oczy pisząc


Nigdzie nie pisales,ze cos kupujes zi po ile,zawsze
podales ze masz cos od dawna i ile to zarobiles


to były tylko PRZYKŁADY, rozumiesz to słowo, czy będziesz musiał włączyć jakiś słownik online?

a co do komunisty to oczywiście, że go kupowałem


a idm zerznales tez ode mnie


buuuuuhahahaha

Papier: PLIDMSA00044 (IDMSA) [PL]

Cena zakupu Minimalna 1.54 PLN

A teraz powiedz siusiumajtku, kiedy idm był po 1,54? wiesz jak dawno to było? i już wtedy go kupowałem. chcesz numery transakcji? gdzie wtedy byłeś, może tutaj i polecałeś go do kupowania? obaj wiemy, że NIE. więc twoje pjerdolenie o tym, że "zerżnąłem go od ciebie" to takie samo bajkopisarstwo jak twe fantazje o tym, że jesteś american dream - od drwala do milionera


i wszystko
co napisalem jest wciaz prawdziwe


wszystko co napisałeś jest kłamstwem i bajkopisarstwem. nie masz kontaktu z rzeczywistością, pokazałem ci czarno na białym, że kłamałeś, gdy wciskałeś, że
Nigdzie nie pisales,ze cos kupujes zi po ile,zawsze
podales ze masz cos od dawna i ile to zarobiles

a ty chwilę potem piszesz, że wszystko co napisałeś jest prawdą. a więc kolejny wirtualny chory na urojenia maniak i tyle.


a ja w tym czasie o
kilkudziesieciu


no i co z tego, że pisałeś tu o kilkudziesięciu spółkach? nic z tego nie wynika. kenobiany głąb też pisał o masie kursów amerykańskich spółek a nawet rachunku nie miał


Widze tez,ze nawet nie masz do
dyzpozycji arkusza zlecen a to potwierdza,ze jestes malym,przecietnym
inwestorem.


ło jezu, ale kretyn. twoim zdaniem to, że ktoś ma dostęp do arkusza zleceń za stówkę czy dwie miesięcznie (w bzwbk np. kosztuje to grosze) oznacza, że jest "wielkim inwestorem"? a może ktoś ma ale nie widzi potrzeby o tym pisać? czym tu się podniecać? ty naprawdę jesteś głupi. dla mnie to po prostu ciąg dalszy twego bajkopisarstwa o byciu milionerem od bycia drwalem. takie mądrości życiowe z poradnika dla akwizytorów wielkiego niespełnionego marzyciela
Oj mial,mial / 211.138.124.* / 2010-09-11 08:22

dalszy twego bajkopisarstwa o byciu milionerem
od bycia drwalem.

cos ci sie kolego totalnie pochrzanilo,gdzie i kiedy pisalem ze jestem milionerem ????
Jak kiedys w pewnym filmie bohater mowil "Kazdego gline poznam po oczach" tak ja mowie...kazdego malego inwestorka w pocie czola ciulajacego grosiki poznam po wpisach.
Co do arkusza zlecen kolego,to dostaje sie go automatycznie za obroty.Arkusza zlecen sie nnie kupuje "za stoweczke" ,mozna go owszem kupic ale z calym pakietem,tylko po co ,skoro robi sie to auytomatycznie przy osiagnieciu odpowiednich obrotow???
zazwyczaj to ponad 100 000 zl,tak wiec nie robisz tyle tak wiec jestes malutkim grosikociulaczem.Tak wiec kwark mial racje.
Wiele razy pisalem,ze NIE namawiam do kupna i NIE naganiam,tylko pokazuje okazje zeby ktos skorzyatal,jesli zechce.Ale to NIE znaczy,ze sam tego nie mialem,powinno byc oczywiste,ze jesli ani razu sie nie pomylilem,to znaczy ze podaje spolki,ktore sam sprawdzilem.

ło jezu, ale kretyn

nawet nie umiesz sie kontrolowac ale nad kwarka sie wywyzszasz

.Tak wiec kwark mial racje.
janlew / 2010-09-11 08:55 / portfel / Tysiącznik na forum

Jak kiedys w pewnym filmie bohater mowil "Kazdego gline
poznam po oczach" tak ja mowie...kazdego malego inwestorka w
pocie czola ciulajacego grosiki poznam po wpisach.


nie masz kontaktu z ziemią więc twa percepcja oparta na czyichś wpisach jest gówno warta


Co do arkusza zlecen kolego,to dostaje sie go automatycznie
za obroty.Arkusza zlecen sie nnie kupuje "za stoweczke"
,mozna go owszem kupic ale z calym pakietem,tylko po co
,skoro robi sie to auytomatycznie przy osiagnieciu
odpowiednich obrotow???
zazwyczaj to ponad 100 000 zl,tak wiec nie robisz tyle tak
wiec jestes malutkim grosikociulaczem.Tak wiec kwark mial
racje.


ale idiota, ja nie mogę, a kogo obchodzi jakiś szajsiany arkusz zleceń? a może mam a może w ogóle nie korzystam, bo mam to w dupie (tak naprawdę prawie nic z niego wynika) a może ty masz za sto zeta a udajesz, że masz obroty za sto koła i masz to gratis? rozumiesz teraz, że po prostu pitolisz i prężysz swego wirtualnego fjuta lecz absolutnie nic z tego nie wynika, fantasto? takie pitu pitu


cos ci sie kolego totalnie pochrzanilo,gdzie i kiedy pisalem
ze jestem milionerem ????


no oczywiście nie jesteś, masz tylko minimum obrotów za 100 koła co miesiąc i dzięki temu pełen arkusz zleceń w gratisie, ha ha ha ha. no trzymajcie mnie!

twoja próba mierzenia się na fjuty w necie przez wymienianie konkretnych sum jest żałosna. jak się ma pieniądze to się nie ma potrzeby napomykania o tym co chwila, o swych "mega obrotach na rachunku", zwłaszcza w celu zdeprecjonowania interlokutora. jesteś po prostu śmieszny. dlatego mam zasadę, że nigdy tu nie operuję konkretnymi sumami, zarobkami, co najwyżej procentami zysku, zresztą taka jest od dawna zasada na tym forum, że unikamy wymieniania sum, bo ani nie jest to sprawdzalne, ani niczemu twórczemu nie służy, zwłaszcza w kontekście polskiej zawistnej mentalności. a co do źródeł dochodu to raz tylko wspomniałem w dyskusji z jb, że mamy ze swoją kobietą własny biznes, ale było to w zupełnie innym kontekście (twierdził, że jest ona ze mną dla pieniędzy więc odparłem, że jako business-woman nie musi mnie naciągać). bez problemu mógłbym napisać, że mam miliony bo w necie każdy może być kim chce dlatego twoje prężenie fjuta jest śmieszne

jak głosi mądre porzekadło "ci co mają wyglądają jakby nie mieli a ci co nie mają wyglądają jakby mieli". ty tutaj wyglądasz jakbyś miał i resztę niech sobie każdy sam dopowie


Wiele razy pisalem,ze NIE namawiam do kupna i NIE
naganiam,tylko pokazuje okazje zeby ktos skorzyatal,jesli
zechce.Ale to NIE znaczy,ze sam tego nie mialem,powinno byc
oczywiste,ze jesli ani razu sie nie pomylilem,to znaczy ze
podaje spolki,ktore sam sprawdzilem


co za brednie. ludzie tu piszą o masie spółek, analizują je (ty coś może pisałeś, ale żadnej solidnej analizy w twoim wykonaniu nie widziałem, poza może wklejaniem jakichś prostych info z netu) i jakby z tego wnioskować co kto ma to powstałby jeden wielki chaos. wypisujesz kompletne ogólniki i nie jesteś w stanie pokazać, że rzeczywiście coś kupiłeś i osiągnąłeś konkretny zysk PRZED faktem (zupełnie wystarczyłoby przynajmniej zacytować swoje wpisy o transakcji z dnia zakupu, jak choćby ja to zrobiłem). czyli tak jak pisałem - jeszcze jeden moneyowy bajkopisarz zarabiający po fakcie. multum tu takich


Tak wiec kwark mial racje.


twoje ciągłe przywoływanie kwarka pokazuje twój bardzo niski poziom w tej dyskusji
Tak to wyglada / 211.138.124.* / 2010-09-11 09:05
Niestety,niestety,kazdy twoj wpis potwierdza,ze jestes nmalutkim graczykiem,w dodatku nei panujacym nad nerwami i generalnie chamskim.
NIE masz arkusza zlecen i NIGDY go nie miales,bo wiedzialbys jak bardzo jest przydatny.To podstawowe narzedzie pozwalajace precyzyjnie wstawic twoje zlecenie sprzedazy czy kupna,bo tam widzisz wszystko: przy jakich cenach jest duzo zlecen( co moznacza,ze kurs zapewne wlasnie tam dotrze) a gdzie mozna wstawic wlasne zlecenie,zeby sie szybko zrealizowalo.
Nic nie pomoga twoje obelgi i szamotanina,z tego kasy nie bedzie,a wiedze ze masz jej tylko ciut,ciut.Taka mniej wiecj jak ktos,kto tu niedawno napisal ze ma na koncie 36 zl i pare groszy i cieszyl sie,ze nie wydal na prowizje.
Juz pisalem,ze kwark zachowuje sie niezbyt ladnie ale to twoja wina i twojego chamstwa i tego,ze nie panujesz nad emocjami i nie potrafisz sie kontrolowac.
Oj tak,tak,mial racje,oj mial / 211.138.124.* / 2010-09-11 09:03
Niestety,niestety,kazdy twoj wpis potwierdza,ze jestes nmalutkim graczykiem,w dodatku nei panujacym nad nerwami i generalnie chamskim.
NIE masz arkusza zlecen i NIGDY go nie miales,bo wiedzialbys jak bardzo jest przydatny.To podstawowe narzedzie pozwalajace precyzyjnie wstawic twoje zlecenie sprzedazy czy kupna,bo tam widzisz wszystko: przy jakich cenach jest duzo zlecen( co moznacza,ze kurs zapewne wlasnie tam dotrze) a gdzi mozna wstawic wlasne zlecenie,zeby sie szybko zrealizowalo.
Nic nie pomoga twoje obelgi i szamotanina,z tego kasy nie bedzie,a wiedze ze masz jej tylko ciut,ciut.Taka mniej wiecj jak ktos,kto tu niedawno napisal ze ma na koncie 36 zl i pare groszy i cieszyl sie,ze nie wydal na prowizje.
Juz pisalem,ze kwark zachowuje sie neizbyt ladnie ale to twoja wina i twojego chamstwa i tego,z enie panujesz nad emocjami i nie potrafisz sie kontrolowac.
janlew / 2010-09-11 09:28 / portfel / Tysiącznik na forum

Niestety,niestety,kazdy twoj wpis potwierdza,ze jestes
nmalutkim graczykiem


twoje pitolenie o arkuszu zleceń wcale nie potwierdza, czy ktoś jest dużym lub małym graczykiem, po prostu to jest śmieszne, bo gdyby cokolwiek było to użyteczne to za 100 zeta miesięcznie opłaty w bzwbk miałoby się złoty środek na zarabianie. rozumiesz już jakie głupoty piszesz, czy jeszcze nie?


NIE masz arkusza zlecen i NIGDY go nie miales,bo
wiedzialbys jak bardzo jest przydatny.To podstawowe
narzedzie pozwalajace precyzyjnie wstawic twoje
zlecenie sprzedazy czy kupna,bo tam widzisz wszystko:
przy jakich cenach jest duzo zlecen( co moznacza,ze
kurs zapewne wlasnie tam dotrze) a gdzi mozna wstawic
wlasne zlecenie,zeby sie szybko zrealizowalo


bzdura, nie ma żadnej gwarancji, że kurs dotrze gdziekolwiek fantasto, zlecenia sprzedaży/zakupu mogą się przesunąć, nie zrealizować lub w ogóle być anulowane w miarę rozwoju sytuacji na rynku, która jest bardzo płynna i zmienna. tak samo jak te zlecenia. opowiadasz jakieś kompletne bajdy

poza tym nie ma potrzeby ustawiać zlecenia sprzedaży tylko pod inne zlecenia bo to oznaczałoby, że nie ma czegoś takiego jak np. określony cel inwestycyjny wynikający z określonej strategii (np. założone 100% zysku lub więcej w dowolnie odległym czasie). ktoś może sobie założyć dowolny pułap dla sprzedaży i zupełnie olać arkusz zleceń a na spółkach o dużej płynności nikt nawet nie musi tego obserwować, bo zleceń jak mrówków

więc z tego co piszesz po prostu nic nie wynika, po prostu jak tonący brzytwy chwyciłeś się głupiutkiego zagadnienia aby udawać tu wielkiego tuzę


Nic nie pomoga twoje obelgi i szamotanina,z tego
kasy nie bedzie,a wiedze ze masz jej tylko
ciut,ciut.


analizowałem tu samodzielnie fundamentalnie wiele spółek itd.

pokaż jaką ty prezentowałeś tu wiedzę o spółkach bo jak na razie coś tam tylko z netu przekleiłeś lub pisałeś o swej wielkiej forsie zarobionej oczywiście po fakcie
Miszczuniu / 211.138.124.* / 2010-09-11 11:35

bzdura, nie ma żadnej gwarancji, że kurs dotrze gdziekolwiek fantasto,
zlecenia sprzedaży/zakupu

Po raz kolejny potwierdziels ,ze -
1.jestes malutkim inwestorem
2.Nie masz obrotow nawet 100 tys.
3.Nigdy nie miales arkusza zlecen
4.Nie masz pojecia jak go wykorzystac
5.Bardzo chcialbys byc kims (jak kazdy) ale nie jestes.A obrazanie ludzi to droga do nikad.
Gdy zacznie sie sesja,mozesz sobie wybrac jakas spolke,tylko z duzym ruchem a ja ci zrobie zrzut z arkusza i sobie zobaczysz,dokad dochodzi kurs i na jakim poziomie sie zamyka i jak to sie ma do tego ,co bylo w zleceniu.
Ogolnie podsumowujac jestes beznadziejny i nic ci juz nie pomoze,bo nie masz checi na zmiany


analizowałem tu samodzielnie fundamentalnie wiele spółek

oczywiscie,i guzik z tego wyszlo,juz ci pisali co sa warte wskazniki na GPW
Zegnaj nieboraku, to stracony czas,po prostu NIe umiesz przegrywac,a to blad.
Sprawa z CityInter to juz klasyka,wyszedles na absolutnego durnia ze swoja fundamentalna analiza,popatrz sieroto ile od tego czasu uroslo,tylko ostatnie 2 dni to + 20 %
czesc janeczku ,do Jana to musisz dorosnac.
janlew / 2010-09-11 12:24 / portfel / Tysiącznik na forum

Po raz kolejny potwierdziels ,ze -
1.jestes malutkim inwestorem
2.Nie masz obrotow nawet 100 tys


ło jezu, ale kretyn! wedle twych kryteriów np. buffett byłby "malutkim inwestorem", tylko dlatego, że są miesiące a nawet lata kiedy nie wykonuje żadnych ruchów a wtedy jego obroty są równe dosłownie zero. pjerdolisz takie kocopoły, że to się w głowie nie mieści a twoje pojęcie o inwestowaniu można sprowadzić do grania na jednorękim bandycie. ty w ogóle nie wiesz co to jest inwestowanie. jesteś tylko kolejnym moneyowym hazardzistą i jeśli w ogóle masz jakieś pieniądze, nie sądzę zresztą, że twoje, to przerypiesz je na rynku tak samo jak tutejsi konkraktowi bankruci


3.Nigdy nie miales arkusza zlecen
4.Nie masz pojecia jak go wykorzystac


mamy nową definicję super inwestora - ma arkusz zleceń, buuuu he he he

uczerpiłeś się tego arkusza zleceń jak tonący brzytwy. a tak naprawdę w żadnym wypadku nie świadczy to, że zarabiasz. twoje bezsensowne argumenty w tym temacie obaliłem wyżej i nawet nie byłeś w stanie na to odpowiedzieć


5.Bardzo chcialbys byc kims (jak kazdy) ale nie
jestes.


jestem świadomy swej wartości a twe pjerdolety nie mają na to odczucie żadnego wpływu


Gdy zacznie sie sesja,mozesz sobie wybrac jakas
spolke,tylko z duzym ruchem a ja ci zrobie
zrzut z arkusza i sobie zobaczysz,dokad
dochodzi kurs i na jakim poziomie sie zamyka i
jak to sie ma do tego ,co bylo w zleceniu.
Ogolnie podsumowujac jestes beznadziejny i nic
ci juz nie pomoze,bo nie masz checi na zmiany


swoje fantastyczne zrzuty możesz sobie porobić razem z doktorkiem w paintcie. przerabiałem analizę arkusza zleceń i do niczego to nie prowadzi. możemy zrobić prosty eksperyment, będziesz się opierał tylko na arkuszach zleceń i prognozował dzienne ruchy kursów w czasie sesji, wcześniej podając swoje poziomy wejścia. zobaczymy jaka jest skuteczność twojego prognozowania kursów, zaczynamy od poniedziałku, co ty na to?


oczywiscie,i guzik z tego wyszlo,juz ci pisali
co sa warte wskazniki na GPW


bredzisz, ja w przeciwieństwie do ciebie bajkopisarzu podawałem poziomy swoich wejść w dniu transakcji, nawet dziś podałem poziom swego wejścia na pko z czerwca 2009, cytując mój wpis PRZED faktem, z czego wynika, że mam już blisko 100% zysku na tym papierze. są inne spółki, na których mam dziesiątki % zysków, na niektórych to już 100%, np. eurocash, alma, o kupowaniu których piszę od roku. tymczasem ty nie masz nic, tylko coś tam pitoliłeś o cityinter, jak zwykle PO fakcie, jak typowy bajkopisarz. zawsze piszesz, jak już każdy widzi, że coś o 150%. gdzie byłeś fantasto i gdzie pisałeś tu o kupowaniu cityinter, zanim zaczęło rosnąć? arkusz zleceń wtedy ci nie powiedział, żeby kupować i pisać tu o tym PRZED faktem, mitomanie?


Sprawa z CityInter to juz klasyka,wyszedles na
absolutnego durnia ze swoja fundamentalna
analiza,popatrz sieroto ile od tego czasu
uroslo,tylko ostatnie 2 dni to + 20 %


no i co z tego, pewnie dopiero 2 dni temu kupiłeś, jak już wszyscy kupili. to wygląda jak drugi petrol i tylko szaleniec kupuje po tak wielkich wzrostach, nie masz przenikliwości prawdziwego inwestora, kupujesz tylko na mega spekulacyjnych górkach, jak ulica, która nigdy nie zarabia. na kilometr poznaję takich ignorantów i potencjalnych bankrutów
janlew / 2010-09-11 09:52 / portfel / Tysiącznik na forum
PS

Taka mniej wiecj jak ktos,kto tu niedawno
napisal ze ma na koncie 36 zl i pare groszy i cieszyl
sie,ze nie wydal na prowizje


Dużo więcej dla mnie będzie wart ktoś kto ma 36 zł na koncie ale trafnie przewidział rynek, trafnie wytypował spółkę, podał swą cenę zakupu w dniu transakcji aby potem można było ocenić czy zarobił

niż taki bajkopisarz jak ty, który swą ignorancję w temacie rynku ciągle próbuje nadrabiać tym, że opowiada ile to on ma na koncie bo nie jest w stanie grać bez analizy arkusza zleceń

zrozum bucu, że nikogo nie interesuje tutaj ile masz, ile ukradłeś, a może ile dostałeś w spadku po dużo mądrzejszym od siebie wujku z ameryki. bo mimo to i tak możesz być kretynem. to jest forum giełdowe i dopiero ktoś kto trafnie analizuje tu rynek lub spółki wnosi jakąś wartość swoją osobą, a nie kolejny polaczek udający wirtualnego milionerka
janlew / 2010-09-11 09:56 / portfel / Tysiącznik na forum
PS2


ale
to twoja wina i twojego chamstwa i tego,z enie
panujesz nad emocjami i nie potrafisz sie kontrolowac


chamstwo trzeba tępić chamstwem

a poza tym prawdziwi mężczyźni nie są delikutaśni, tylko właśnie chamscy i przaśni
Tak walsnie janeczku pozerze,zalosny / 211.138.124.* / 2010-09-11 11:42

chamstwo trzeba tępić chamstwem

tylko ze ja jak dotad ANI RAZU nie bylem chamski

a poza tym prawdziwi mężczyźni nie są delikutaśni, tylko właśnie
chamscy i przaśni

tacy "prawdziwi mezczyzni " to zwykle smiecie,takz eforumowe.I dobrze z esie okresliles,niech kazdy zobaczy,kim jestes.
I po raz KOLEJNY ci mowie,JANIE BEZ PAMIECI i BEZ POJECIA : nigdzie nie napisalem ile mama na koncie i ile mama w ogole,napisalem wylacznie ile powinien miec ktos kto chce uchodzic za prawdziwego inwestora.
Jest sprawa oczywista,ze jesli zarabiasz,to masz coraz wiecej.A jesli masz na koncie malo,to znavczy ze NIE zarabiasz i to znaczy ze NIE masz pojecia o graniou i zarabianiu i to wlasnie jestes Ty.
janlew / 2010-09-11 12:35 / portfel / Tysiącznik na forum

chamstwo trzeba tępić chamstwem

tylko ze ja jak dotad ANI RAZU nie bylem
chamski


chamstwo ma szerszą definicję. od początku zacząłeś kwestionować moje umiejętności, wiarygodność, choć to nie ja pierwszy ciebie zaczepiłem. to jest chamstwo, choć nie werbalne i bezpośrednie. no a skoro ktoś zaczyna do mnie po chamsku to i musi spodziewać się takiej riposty


tacy "prawdziwi mezczyzni " to zwykle
smiecie,takz eforumowe.I dobrze z esie
okresliles,niech kazdy zobaczy,kim
jestes


od raszu widać, że jesteś miętki, w każdej męskiej społeczności zostałbyś wcześniej czy później parówą do gnębienia


I po raz KOLEJNY ci mowie,JANIE BEZ
PAMIECI i BEZ POJECIA : nigdzie nie
napisalem ile mama na koncie i ile mama w
ogole


ale pośrednio sugerujesz, że masz dużo, że ja mam dużo mniej itd. z czego zresztą nic nie wynika


napisalem wylacznie ile powinien
miec ktos kto chce uchodzic za
prawdziwego inwestora.
Jest sprawa oczywista,ze jesli
zarabiasz,to masz coraz wiecej.A jesli
masz na koncie malo,to znavczy ze NIE
zarabiasz i to znaczy ze NIE masz pojecia
o graniou i zarabianiu i to wlasnie
jestes Ty.


twoja ocena, że ktoś ma mało opiera się tylko wyłącznie na tym, że nie ma mega miesięcznych obrotów i arkusza zleceń, co jest totalnym kretynizmem
a to wina jana,nawet forum zepsul / 211.138.124.* / 2010-09-11 09:07
cos sie money.pl przycina,myslalem ze to moja wina
janlew / 2010-09-11 07:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Aneks


a co do komunisty to oczywiście, że go kupowałem


2009-06-08 13:43:28 | 83.19.129.* | janlew nielogo
Re: GPW: Kiedy nastąpi odwrót?
Wykorzystałem dziś panikę wyprzedaży na pkobp i promo i dokupiłem trochę komunisty na long-term.
-----------------------------------------

wpis jest z 8 czerwca 2009 a tego dnia pkobp był po 22 zeta. w tym wpisie wyraźnie piszę, że dokupuję, co również oznacza, że miałem ten papier już wcześniej. i trzymam to wszystko zresztą do dziś
Eternit z Azbestu / 2010-09-10 23:34 / Tysiącznik na forum
.
Zwlaszcza jak dostali w dupe od Alfonsa krola Kastylii i zostali usunieci
z Hiszpanii
skomentuj zgłoś do usunięcia .

. 0
.2010-09-10 17:28:59 | Kloss z Abwehry.

i zostali usunieci z Hiszpanii

Po 700 latach. Wiesz ile to jest 700 lat?
skomentuj zgłoś do usunięcia .

. 0
.2010-09-10 18:05:26 | Blazej_ [ Tysiącznik na forum ].
bitwa trwała jeden dzień a ty tu o siedmiuset latach :)

----------------
Jak narazie Hiszpanie jeszcze 700 lat się nie utrzymali. Imperium zbudowali całkiem spore... i szybko je im szlag trafił. Jeszcze 100 lat minie i Maurowie Hiszpanię odzyskają, ale wcześniej przejmą Szwecję. Nie potrzebują do tego siłzbrojnych. Wystarczy podejście Europejek do mężczyzn.
Niestety tak ! / 119.62.128.* / 2010-09-11 06:36

0
2010-09-10 23:07:13 | Eternit z Azbestu [ Bywalec forum ]
No popatyrz. W 1939 Hitler chciał u nas autostradę budować... ale oczywiście my
musieliśmy protestować, gość sięwkurzył i była przez to wojna. I nic nas to nie
nauczyło, nadal protestujemy jak chcą nam budować autostradę.

Do kretyna NIC nie dotrze,kretyn zawsze jest madrzejszy.
Porownujesz Koree z otwartym oceanem przed soba i zaprzyjazniona Japonia u boku z Polska nad malutkim Baltykem,gdzie na horyzoncie stoja rosyjskie okrety wojenne a wiecej tuz ,tuz w Klajpedzie.
Hitler nie chcial nam budowac autostrad tylko przelotowke na Wschod,jak myslisz.jakie mialby nastepne zadanie??? Dal Niemcow zawsze bylismy Slowianami,czyli podludzmi do niewolnictwa i eksterminacji,co inego Rosjanie,potomkowie Wikingow,dla Niemcow to Aryjczycy,rowni sobie i do dzis kwitnie wzajemna sympatia.
A co jest zlego w muzulmanskich mezczyznach,bo ja nie widze???
Moze to ze sa przystojniejsi od europejskich no i nie maja problemow z impotencja jak niejaki JB.Moze to ze uwielbiaja kobiety i ze w domu muzulmanina to ona rzadzi,choc idioci sadzacy po pozorach na ulicy mysla inaczej.
Za rzadow muzulmanow w Hiszpanii nie bylo pogromow ani rzezi,wszystkie kultury i wyznani zyly w pokoju i swobodzie,kwitly wszystkie sztuki i rozwijala sie nauka.To katolcyzm spustoszyl Europe i swiat,wymordowal miliony,zakatowal nastepne wlasnych obywateli,starl z powierzchni ziemi niezliczone wioski,miasteczka i cale narody.
U muzulmanoiw wystarczy,z epowiesz "Nie ma Boga nad Allacha a Mahomet jest jego prorokiem " i juz jest o.k. U katolikow w nagrode za przyjecie chcrzesciajnstwa mogli ci odpuscic tortury i od razu sciac,a jesli przeszedles wczesniej to i tak zawsze byles pariasem z pietnem poprzedniej relligii.I nic sie do dzis nie zmienilo i zadnych wnioskow,a przeciez to Polska wymiera najszybciej i albo wpusci inne wyznania z emigrantami albo zgionie w ciagu kilkudziesieciu lat.
A tera zdosc,bo zadawanie sie z idiota jest zarazliwe.Pisz sobie kretynie co chcesz,skoro masz tu dyskutantow.
A w Chinach za rewolucji kulturalnej tyo zaciekaweie nie było. Ale od 30 lat szybko
sięrozwijają i to bez kredytów.
skomentuj zgłoś do usunięcia

0
2010-09-10 19:48:20 | Kloss z Abwehry
Puk, puk, puk. Zajrzyj do kalendarza. Mamy rok 2010, a nie 1939.
Korea też leży między Japonią i Rosją. I co z tego? Handlują z jednymi i z drugimi.
Nikt im niczego nie odcina.
My tez tak możemy i żadne UE do tego nie jest potrzebne.
Kloss z Abwehry / 2010-09-11 09:27 / Bywalec forum
1. Eternita z Azbestu łączy z Klossem z Abwehry tylko jedna litera 'z', to trochę mało zeby uważać że to ta sama osoba. Nie porównuj wszystkich do siebie.
2. Korea jest położona pomiędzy Chinami, Japonią i Rosją i w przeszłości była częściej okupowana niż Polska. Sprawdź zanim coś napiszesz.
3. Korea nie leży nad otwartym oceanem. Sprawdź na globusie.
4. Japonia jest tak samo zaprzyjaźniona z Koreą jak Polska z Niemcami. Japonia okupowała Koreę od roku 1910 do 1945. To dłużej niż hitlerowskie Niemcy.
5. Tak samo jak Korea Polska jest połączona sojuszem z USA i żadne inwazje jej nie grożą w przewidywalnej przyszłości. Puk, puk, puk obudź się. Jest rok 2010
5. Dziwnym zbiegiem okoliczności gospodarczo Polska rozwijała się najszybciej w II połowie XIX wieku kiedy była podzielona pomiędzy Rosję Niemcy i Austrię (Węgry okupowały Słowację, a nie Galicję). Przypomnij sobie chociażby lektury szkolne z tego okresu.
Strata czasu,kompletna / 119.62.128.* / 2010-09-11 06:56

Porownujesz Koree z otwartym oceanem przed soba i zaprzyjazniona Japonia u boku z
Polska nad malutkim Baltykem,gdzie na horyzoncie stoja rosyjskie okrety wojenne a
wiecej tuz ,tuz w Klajpedzie.

DOKLADNIE,brawo !
Wystarczy,ze oglosza cwiczenia w strzelaniu i juz nawet nie mozna wyprowadzic kutra na polow ,a co dopiero statki z import-exportem.

Po co dyskutujecie z tym ************* ???
janlew / 2010-09-11 07:41 / portfel / Tysiącznik na forum

DOKLADNIE,brawo !


sam sobie odpisujesz wirtualny fantasto?
O tak ! / 119.62.128.* / 2010-09-11 12:09
tez mozesz glupku,to publiczne proxy,ale taki tuman tego nie wie

119.62.128.38

polecam,bo twoje brednie to szczyt wszystkiego,ja bym umarl ze wstydu po czyms takim
TOMOK / 2010-09-10 23:07 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Spokojnej nocy od przegranego giełdowo, wychowawczo raczej podobnie,
Wygranego z nałogami chwilowo...
Przyjaciel...dzwoni...boję się, że przestanie
TOMOK / 2010-09-10 23:18 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
aaa i jeszcze to, że...
http://www.youtube.com/watch?v=WmdiNzXVnfA&feature=related
Pozdrawiam
TOMOK / 2010-09-10 23:20 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
aaa i jeszcze jest fajnie jak nikt prawie nikt z tobą nie gada
Pozdrawiam ciepło!!!!
TOMOK / 2010-09-10 23:21 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
bo niby z drugiej strony dlaczego ma z tobą gadać TOMOK?
Pozdrawiam
Pooh / 2010-09-11 00:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Wiesz, powyższym /chyba/ obrażasz ludzi, którzy z Tobą chętnie browara by wychylili, rozprawiając o "starych Polakach".
Pozdrówka. Q-buś.
jeck_nielogo / 83.4.54.* / 2010-09-10 23:34
Tomok... jednak ktoś czuwa ;)
pozdrawiam Cię serdecznie
b a r a k u d a / 2010-09-11 02:28 / Pogromca mitów giełdowych
jest jeszcze ktoś....
i też pozdrawia...i też by się napił...:-)))
anonim_03 / 2010-09-10 23:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie łam się, nie pękaj.
tomtay / 2010-09-10 23:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
podoba mi sie :)
chętnie pojadę, chociaż to mnie rozbawiło:
Dzieci do lat 3 mają 75 % zniżki na wyżywienie
przecież mój mały ma dwa miechy i stołuje się z citrona żony mej, to jak chcecie dawać upusty 75% procentowe? na cycki mojej żony i citrony i bufet mojego syna? :))
anonim_03 / 2010-09-10 23:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a no to gratulacje !
TOMOK / 2010-09-10 22:51 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
daleko z Płocka.... :-(
Nie masz cosik bliżej?
Marzy mi się weekend z żonką we wrześniu gdzieś....
http://www.youtube.com/watch?v=k3PqC902ZSg&feature=related
Pozdrawiam
Eternit z Azbestu / 2010-09-10 22:57 / Tysiącznik na forum
A ja pozdrawiam z Zielonej Góry. Jestem tu tylko na noc, jadę do Portugalii.
TOMOK / 2010-09-10 23:00 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://tnij.org/gpwr
Zakochaj się...czy tu jeszcze czy tam
Pozdrawiam
amigo2 / 2010-09-10 22:55
a tam daleko ale pieknie-;) idealne miejsce do wypoczynku
TOMOK / 2010-09-10 22:57 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
jak za kilka lat poslę młodego na kolonie....to apartamenta mi szykuj ok?
Pozdrawiam ciepło
warren buffet / 2010-09-10 22:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Dzisiaj, gdy dziewictwo jest "towarem" deficytowym, honoru wszystkich kobiet świata broni pani Isa Blyth. Brytyjka to bardzo ciekawy przykład, bo właśnie skończyła... 106 lat! A jednak można zachować cnotę aż do momentu ślubu. Nawet, jeśli miałoby do niego nigdy nie dojść.
Eternit z Azbestu / 2010-09-10 22:59 / Tysiącznik na forum
W cywilizowanych krajach to jest normalne. Nasze społeczeństwo powoli wymrze i jego miejsce zajmą dawne cywilizacje.
tomtay / 2010-09-10 22:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
uszanuj starszą panią, uszanuj, nawet za fanaberie, bo ma do tego prawo :)
warren buffet / 2010-09-10 22:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hy hy
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-10 22:01
Dzisiaj sobie z nudów przeglądnąłem dokument informacyjny jednej z przyszłych spółeczek z NC oto cytat:

Emitent jest dystrybutorem cukierków twardych (landrynek) oferowanych w prestiżowym i funkcjonalnym opakowaniu (metalowe puszki).

Prestiżowe puszki wymiatają :D
Eternit z Azbestu / 2010-09-10 23:00 / Tysiącznik na forum
Ale takie mamy czasy, że liczy się marketing.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-10 22:05
Konfekcjonowanie cukierków w prestiżowych opakowaniach odbywa się również na zlecenie Emitenta w magazynach zlokalizowanych w województwie śląskim oraz mazowieckim.

Jak się czyta ten dokument to normalnie na każdej stronie pojawia się sformułowanie 'prestiżowe puszki' albo 'prestiżowe opakowanie'
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-10 21:34
Wchodzi ktoś z was w otmuchów przezz niektórych zwanym też wydmuchowem?
TOMOK / 2010-09-10 21:30 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
sliczny cover brygady kryzys
http://tnij.org/h8kh
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy