Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Czym zaskoczą nas grudniowe Trzy Wiedźmy?

GPW: Czym zaskoczą nas grudniowe Trzy Wiedźmy?

Money.pl / 2010-12-17 08:19
Wyświetlaj:
Eternit z Azbestu / 2010-12-18 14:10 / Tysiącznik na forum
http://wiadomosci.wp.pl/gid,12950401,title,Jak-oni-sie-kochali,galeria.html
------------
Sama prawda. Wybór między Kaczorem a Donaldem to zaden wybór...
Eternit z Azbestu / 2010-12-18 14:05 / Tysiącznik na forum
Zima z ogromną siłą zaatakowała większość Europy. W Wielkiej Brytanii, Belgii i Holandii śnieg sparaliżował lotniska i komunikację drogową. Z kolei we Włoszech pociąg z Salerno do Turynu dojechał z 13-godzinnym opóźnieniem.

Włochy
Z 13-godzinnym opóźnieniem przyjechał rano do Turynu pociąg Intercity jadący z Salerno na południu Włoch. Skład wyruszył w piątek rano i 10 godzin stał na stacji w Livorno w Toskanii.

Podczas rekordowo długiego postoju na tej stacji niektórzy z 400 pasażerów mieli problemy ze zdrowiem. Wezwano do nich lekarzy.

Ta kolejowa odyseja to najbardziej drastyczny przykład paraliżu, wywołanego we Włoszech przez atak zimy.

Największe opady śniegu zanotowano w ciągu ostatniej doby w Toskanii, gdzie na wiele godzin zablokowana została w rejonie Florencji najważniejsza autostrada w kraju A1, łącząca północ z południem. Sytuacja powoli wraca do normy.

Wielka Brytania

Atak zimy sparaliżował Wielką Brytanię, powodując zamykanie lotnisk międzynarodowych oraz zakłócenia w ruchu drogowym i kolejowym.

Brytyjskie linie lotnicze British Airways odwołały w sobotę wszystkie loty z Heathrow w godzinach 10-17 (11-18 czasu polskiego). - Są spodziewane poważne zakłócenia w funkcjonowaniu wszystkich lotnisk londyńskich - powiedział rzecznik linii.

Tanie linie lotnicze Easyjet odwołały zaś wszystkie loty z i na lotnisko Gatwick co najmniej do godz. 10 (11 czasu polskiego), a w ciągu dnia są spodziewane znaczne opóźnienia. Rzecznik Gatwick oświadczył, że odwołano wszystkie loty do Amsterdamu, Genewy, Monachium i Kopenhagi.

Inne tymczasowo zamknięte lotniska to Bristol i międzynarodowy port lotniczy w Belfaście.

Na drogach i kolejach zapanował chaos. Wiele połączeń anulowano.

Setki samochodów były w nocy z piątku na sobotę unieruchomione na autostradzie M6 w okolicach Manchesteru po wypadku z udziałem ciężarówki.

Policja ostrzegła mieszkańców, by odwołali wszelkie podróże, o ile nie jest to bezwzględnie konieczne.

Służby meteorologiczne prognozują obfite opady śniegu na północy Szkocji, w Irlandii Północnej, Walii i niektórych częściach Anglii. Ostrzegają też, że niskie temperatury mogą się utrzymać przez cały miesiąc.

Belgia i Holandia

Na głównych lotniskach Belgii i Holandii dochodziło w sobotę do odwołań i opóźnień. W Brukseli odwołano kilka lotów do Holandii, Szwajcarii i Niemiec - poinformowało lotnisko w belgijskiej stolicy na swojej stronie internetowej. Liczne połączenia były opóźnione.

Gorsza jest sytuacja na lotnisku Amsterdam-Schiphol, gdzie odwołano kilkadziesiąt lotów i dochodzi do znacznych opóźnień.

Lotnisko udostępniło w nocy z piątku na sobotę składane łóżka swoim pasażerom. Według lokalnych mediów około 3 tys. osób było zmuszonych nocować na lotnisku.

Trudna sytuacja panuje także na drogach i na kolei. Holenderskie linie kolejowe odradziły pasażerom korzystanie z pociągów w centralnej części kraju i ostrzegły, że możliwe będą opóźnienia w pozostałych regionach.
--------------

Kto jeszcze wierzy w globalne ocieplenie?
Czas rozliczyć ekologów i zlikwidować normy emisji CO2.
Eternit z Azbestu / 2010-12-18 14:09 / Tysiącznik na forum
"Zima daje Niemcom »popalić«: obfite opady śniegu, gołoledź, problemy z transportem - to ciemne strony białego żywiołu" - informuje Deutsche Welle.

Czasowe wstrzymanie ruchu ciężarówek spowodowało, że niektórym, im dalej od tras i wyżej położonym stacjom benzynowym zaczyna brakować paliwa. Cysterny nie są w stanie według rozkładu dotrzeć do wszystkich zakątków Niemiec. Szczególnie dotyka to stacje w górach: w Rudawach, Górach Harzu i w Lesie Turyńskim. Zrzeszenie handlu wyrobami petrochemicznymi, które o tym poinformowało, zaznacza jednak, że nie ma jeszcze mowy o kryzysie. Niemcy mają dość gęstą sieć stacji paliw: prawie 150 tys., i dokłada się starań, żeby nie występowały głębsze deficyty. O lukach w dostawach informował już koncern Shell.

- Jeżeli zabraknie paliwa na jednej stacji, niedaleko znajduje się przeważnie druga - powiedziała rzeczniczka zrzeszenia Karin Retzlaff. Problemem jest to, że stacje nie magazynują większych ilości paliwa i skazane są na regularne dostawy. Ze względu na nieprzejezdność dróg problemy z wysłaniem cystern z paliwem miał np. magazyn paliw w Turyngii.


Także na południu Dolnej Saksonii policja donosiła o cysternach, którym autostradami trudno było dotrzeć do celu. Kiedy widoczność spada poniżej 50 metrów lub występuje gołoledź transporty niebezpiecznych materiałów muszą zjechać na najbliższy parking. To spowodowało, że na przykład w Goettingen zaczęło brakować benzyny super i oleju napędowego.

Już od kilku dni natomiast z wielu miast i regionów nadchodzą meldunki o braku soli do posypywania dróg. Klienci oblegają dosłownie głównego producenta soli drogowej K+S. - Klienci zasypują nas zamówieniami - powiedział rzecznik firmy. Po tym, jak brakowało soli w zimie 2009/2010, zima przyszła jednak wtedy później niż w br. koncern zwiększył pojemność magazynów ze 100 tys. ton do 900 tys. ton. Ale i to okazuje się nie wystarczać. Ratunkiem będą nowe dostawy kilkoma kontenerowcami, które są już w drodze z Chile. Tam właśnie K+S wydobywa sól na pustyni Atacama. Ponadto sól pochodzi z kopalni w Saksonii Anhalckiej, gdzie normalnie wydobywa się węglan potasu.

Prywatni konsumenci zaopatrują się w sól do posypywania chodników przed posesjami - co jest obowiązkiem każdego właściciela i mieszkańców domów - na stacjach benzynowych i w marketach budowlanych. Tam też z solą zaczęło się robić krucho, gdyż w pierwszym rzędzie zaopatrywane są służby na autostradach, służby gminne, a dopiero w ostatniej kolejności handel.

-----------------

Tylko patrzeć jak w Europie zaczną po ulicach chodzić białe niedźwiedzie.
Swoją drogą Ken pewnie niedługo powie, że chowają benzynę w cysternach. ;>
Eternit z Azbestu / 2010-12-17 22:48 / Tysiącznik na forum
Żywą dyskusję podczas czwartkowego posiedzenia Rady Warszawy wywołał też projekt uchwały o wyborze doradcy, który ma przeanalizować możliwość budowy podziemnych parkingów w partnerstwie publiczno-prywatnym lub na zasadzie koncesji na roboty publiczne. Zatrudnienie doradcy ma kosztować ponad 2 mln. zł.

Więcej... http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,8833317,2_mln__dla_doradcy_ratusza_ds__parkingow_podziemnych_.html#ixzz18PMIbYgZ

------------------

Jakby wybrali JKM to by budowal parkingi, a bufetowa wyda 2 miliony na doradzanie na temat parkingów i na budowę kasy jużnie będzie...
blazej nl / 95.49.52.* / 2010-12-17 22:50
już jej doradził.... Parkuj i jedź na okęciu. Tylko że jak się minie raszyn to na drodze jest luźno i nikt normalny nie przesiądzie się tam w tramwaj.
Eternit z Azbestu / 2010-12-17 22:59 / Tysiącznik na forum
Ja byłem w środę na browarku po pracy więc samochód zostawiłem pod pracą i kożystałem z uroków komunikacji miejskiej... wczoraj rano stałem na przystanku ponad pól godziny czekając na jeden z 3 autobusów kursujących średnio co 15 min... to ja już wolę samochód i korki.
Eternit z Azbestu / 2010-12-17 22:37 / Tysiącznik na forum
Pierwszą decyzją premiera Węgier Viktora Orbana było opodatkowanie banków, paradoksalnie idące w sukurs powtarzanemu przez europejską lewicę od Lizbony po Rygę hasłu Sami płaćcie za wasz kryzys! - Opodatkowanie banków to nie tabu – skwitował całą sprawę Orban i od lipca banki płacą na Węgrzech podatek w wysokości 0,45 proc. od aktywów netto. Ma to przynieść węgierskiemu budżetowi rocznie około 650 mln euro.

Kolejną zmianą, niespotykaną obecnie w Europie wśród państw zastanawiających się, jak pokonać kryzys, było wprowadzenie od 2011 r. podatku liniowego. Węgrzy nie będą już odprowadzać podatków w wysokości 17 i 32 proc., ale według jednej 16-procentowej stawki. Firmy zapłacą jeszcze mniej. Dla nich CIT ma spaść z 19 proc. do 10 proc.

-----------------

Warto rozważyć emigrację na Węgry.
MERYTORYCZNY DO BÓLU / 78.8.118.* / 2010-12-18 09:46
zapomniałeś dodać że znacjonalizowali jeszcze OFE czyli ukradli twój kapitał odkładany na starość

a BANKI OPODATKOWAĆ JAK NAJBARDZIEJ , wczoraj się silił prezes PKO BP jak to mu k**** ciężko i kredyt musi być na 30% bo DEPOZYTY PŁACI 3-4 % przecież to k**** paranoja , Jak lewica będzie chciała podatkó od banków jestem w stanie zagłosować na nich , w końcu Marek Belka pokazał się z dobrej strony
Eternit z Azbestu / 2010-12-18 13:35 / Tysiącznik na forum
Ja tam na emeryturę nie liczę ani z ZUS ani z OFE i każdą składke traktuję jako straconą kase.
rafcio55 / 2010-12-18 09:53 / Tysiącznik na forum
a myślisz że te 3 miliardy zysku co ma być w tym roku to na kim zarobili?? cieżko mają to klientów trzeba bardziej z kaski doić, płacisz tym złodziejom z pko bp za wszystko co się da, więksi złodzieje od nich to tylko w pekao sa i getin banku są
Ciułacz / 2010-12-18 13:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !
Z tymi bankami to wydaje mi się że za dużo jest tych banków i aby wyżyć i trochę zarobić muszą zdzierać
Ciułacz / 2010-12-18 13:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jarosław piszesz :
oprocentowanie 14% + 3% prowizja od uruchomienia ,
koorwa po roku okazało się że za obsługę rocznie około 2% biorą od limitu hahahahah
czyli realnie wychodzi z 30% ,

Zastanawiam się czy gdzieś przecinka nie brakuje ?
Sprawdziłem moją linię kredytową i jest 4% rocznie bez opłat manipulacyjnych ani opłat za otwarcie, z tym że opłaty są liczone co miesiąc od najwyższej kwoty w danym miesiącu.
Znajomi mi powiadają że mają linie kredytową na 3,5%, czyli i tak przepłacam.
Dodam że to hipoteczna linia kredytowa czyli jest gwarantowana przez jedną z moich nieruchomości oraz dwa lata temu musiałem się pofatygować do banku aby podpisać stosowne papiery , ale to robione było w tym samym czasie co pożyczka hipoteczna na nieruchomość wiec jedno chodzenie.
Przypuszczam że w PL podobnie jak w Kanadzie powinni mieć takie linie kredytowe.
rafcio55 / 2010-12-18 14:38 / Tysiącznik na forum
witaj nie możesz porównywać debetu czy też zwykłego kredytu gotówkowego do linii kredytowej pod hipoteke bo to zupełnie co innego. W Twoim przypadku bank udziela pożyczki ale ma zabezpieczenie w hipotece dlatego taki kredyt jest tani, nam chodzi o wysokość oprocentowania zwykłych kredytów i różnicę do oprocentowania lokat!

przykładowo zakładam lokate roczną na 4% w pko bp a kredyt mi dadzą na 25% w skali roku, chodzi o tą lichwe i różnice 21% która idzie do kieszeni Żyda w pko bp
Eternit z Azbestu / 2010-12-18 21:04 / Tysiącznik na forum
W przypadku PKO to przynajmniej część idzie do budżetu i pomaga go jakoś dopiąć.
Eternit z Azbestu / 2010-12-18 13:43 / Tysiącznik na forum
Ja tam kredyt miałem raz w życiu. W GE Moneybanku na zakup projektora. 1% miesięcznie od całej kwoty. wziąłem w lecie 2007 bo myslałem, ze lepiej wziąść projektor na kredyt a kasę wsadzić w fundy akcji bo te rosna ponad 1% miesięcznie... ;>
Eternit z Azbestu / 2010-12-18 13:34 / Tysiącznik na forum
To chyba powinni dac konkurencyjne stawki.
Ciułacz / 2010-12-18 13:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
JB witaj !
Hm...
To chyba powinni dac konkurencyjne stawki.

Przypuszczam że to po prostu być albo nie być , kokosów nie robią.
Taki PKO BP co ostatnio zgarnął trochę kapitału z emisji to ma czym obracać.
Eternit z Azbestu / 2010-12-18 13:46 / Tysiącznik na forum
No ale tak własnie działa konkurencja. Słabsi upadaja a lepsi się rozwijają.
A jak lepsi dokładają się do ratowania słabszych to długoterminowo nic dobrego z tego nie wyjdzie.
Ciułacz / 2010-12-18 13:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Idziesz do banku po pożyczkę a tu odmowa i Ci wybrzydzają że coś masz nie tak , a tak naprawdę to bank niema pieniędzy i nie pożycza, a tego nie może powiedzieć.
Po takiej odmowie bardzo możliwe że w rekordzie kredytowym jest notatka że Ci kredytu odmówiono.Czyli zanim się złoży wniosek to warto się rozeznać czy się ma szanse na otrzymanie kredytu w danym banku.
piciu / 2010-12-17 21:57 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
obowiązek zgłoszenia wyjazdu za granicę i powrotu, jeśli wyjazd trwał dłużej niż sześć miesięcy, takie to atrakcje zaplanowano nam w nowej ustawie o ewidencji ludności opublikowano ją w Dz.U. nr 217 poz. 1427, a przepisy wejdą w życie 1 sierpnia 2011 r.).
dociekliwy / 2010-12-17 22:16 / portfel / Tysiącznik na forum
a teraz jest obowiazek zglaszanie wyjazdow dluzszych niz 3 miesiace
i zmieniona ustawa znosi tez sankcje za niiedopelnienie zgloszenia
czy sie myle ?
piciu / 2010-12-17 22:35 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak tylko to jest ustawa z 1974 jeszcze troche i bada nam wszczepiac czipy taka komunistyczno faszystowska dupokracja
dociekliwy / 2010-12-17 22:37 / portfel / Tysiącznik na forum

tak tylko to jest ustawa z 1974

obowiazujaca czy nie ?
piciu / 2010-12-17 22:41 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a jak
Eternit z Azbestu / 2010-12-17 22:29 / Tysiącznik na forum
Ja tam byłem w Szwecji pół roku i nikomu nie zgłaszałem.
dociekliwy / 2010-12-17 22:35 / portfel / Tysiącznik na forum
to podlegasz karze
ograniczenia wolności na miesiąc, grzywna – od 20 zł do 5 tysięcy zł – albo nagana.
Eternit z Azbestu / 2010-12-17 22:50 / Tysiącznik na forum
Tak jak napisałem poniżej, byłem pół roku bez 9 dni.
dociekliwy / 2010-12-17 22:52 / portfel / Tysiącznik na forum
teraz to jest 2 albo 3 miesiace
6 miesiecy bedzie od sierpnia 2011
Eternit z Azbestu / 2010-12-17 22:57 / Tysiącznik na forum
No to jestem gangsterem... aż boję się, że Barakuda na mnie doiesie... ale w sumie to przez te 6 miesięcy 2 razy byem w Polsce w odwiedzinach.
amator1122 / 2010-12-17 22:28 / Tysiącznik na forum)
przepis unijny mówi ,że musisz jak przebywasz w danym kraju 6 miesięcy i jeden dzień wymienić dokumenty: prawo jazdy, dowód osobisty na dowód rezydenta itd. i podejrzewam ta ustawa się wiąże z tymi przepisami.
dociekliwy / 2010-12-17 22:34 / portfel / Tysiącznik na forum
nie znam szczegolow ustawy
ale z tego co napisal piciu wynikaloby ze to nowa ustawa wprowadzona teraz
a to jest tylko zlagodzenie ustawy juz obowiazujacej

ja rozumiem ze mozna nie lubic rzadu prezydenta ale manipulacje w celu oczerniania sa nie na miejscu
amator1122 / 2010-12-17 22:44 / Tysiącznik na forum)
jasne że tak dostosowującej się do UE,... sam musiałem wymieniać dokumenty i ta ustawa nie jest restrykcyjna nie chodzi o kilka dni czy tygodni.przedłużenia chociaż w jakiś sprawach np.rozwodowych , karnych, administracyjnych( prawo wyborcze) i innych ma znaczenie.
piciu / 2010-12-17 22:40 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"


ja rozumiem ze mozna nie lubic rzadu prezydenta ale manipulacje w celu
oczerniania sa nie na miejscu

?????????????????? cos nie halo
Eternit z Azbestu / 2010-12-17 22:33 / Tysiącznik na forum
A to spoko, ja byłem 6 miesięcy bez 9 dni.
amator1122 / 2010-12-17 22:47 / Tysiącznik na forum)
teraz przeczytaj co nizej napisałes
Eternit z Azbestu / 2010-12-17 22:00 / Tysiącznik na forum
Komorowski wziął sobie Jaruzelskiego na doradcę to nic dziwnego, że mamy takie przepisy... trzeba więc uciekać przed sierpniem, bo później może być zapóźno.
rafcio55 / 2010-12-17 22:00 / Tysiącznik na forum
heh dobre, niech się tuski cieszą że tu wracam bo nad tym też się poważnie zastanawiam czy jest sens wracać do tego złodziejskiego kraju....
rafcio55 / 2010-12-17 21:34 / Tysiącznik na forum
wiesz co jb to co robisz to tak jakby koleś który nigdy nie spróbował zapalić fajki pisał że palenie zabija albo nigdy nie pił alkoholu i napisał że to szkodzi zdrowiu....

chłopie idź na jakąś dziewczynke, zapłacisz stówke i zobaczysz jak to jest i wtedy ocenisz czy kobiety warto unikać jak ognia czy nie bo ilez możesz być teoretykiem i trzepać tego kapucyna....

powaga
Eternit z Azbestu / 2010-12-17 21:39 / Tysiącznik na forum
Nigdy niepaliłem papierosów a spokojnie mogę napisać, że palenie zabija.
Co więcej odkąd pracuję w tej firmię uważam, z epapierosy powinni zdelegalizować, mam biurko przy samym wyjściu na balkon, używany jako palarnia i co chwila ktoś tam wychodzi i na mnie lodowaty wiatr wieje... to tylko odrobina klątwy Kabat.
rafcio55 / 2010-12-17 21:40 / Tysiącznik na forum
nie udawaj durnia... głupi nie jesteś.... wiesz o co kaman...
Eternit z Azbestu / 2010-12-17 21:22 / Tysiącznik na forum
Chyba jednak to nie kobiety są samym złem... samym złem są Kabaty (to takie osiedle w Warszawie) mieszka (a przynajmniej mieszkała) tam kobieta, która mnie uwiodła i olała, i mieści siętam też moja nowa praca. Odkąd tam pracuję mam strasznego pecha, co przypomniało mi, że podobnego pecha miałem jak bywałem u owej kobiety.

Tak więc co do kobiet róbcie co chececie, ale unikajcie Kabat jak ognia!!! Mam nadzieję, że szybko znajdę sobie przcę w innej lokalizacji.
blazej nl / 95.49.52.* / 2010-12-17 21:30
kabaty i ursynów to najgorsze zło. Blokowiska, masa tych ze słomą w butach
rafcio55 / 2010-12-17 21:24 / Tysiącznik na forum
słuchaj a powiedz ty mi czy już zaliczyłeś jaką dziewczynke?? czy prawiczek??
Eternit z Azbestu / 2010-12-17 21:28 / Tysiącznik na forum
Mam ciekawsze rzeczy do robienia niż zaliczanie dziewczyn.
rafcio55 / 2010-12-17 19:53 / Tysiącznik na forum
no to otwieramy kolejnego browarka, robi się ciekawie :)
kapssel / 2010-12-17 19:55 / portfel / Bywalec forum
baw się dobrze własną ręką
idę do łóżka wypić z kobietą wino
dobranoc
hhahahahaha
rafcio55 / 2010-12-17 21:55 / Tysiącznik na forum
ty leśna j***** :) baw się dobrze tylko jej nie przebij bo powietrze z tej gumowej lali zejdzie :)
rafcio55 / 2010-12-17 19:54 / Tysiącznik na forum
te kapsel daj minusa bo nuda :)
rafcio55 / 2010-12-17 19:48 / Tysiącznik na forum
amatorku nie uciekaj, żartowałem z tymi szparagami ;)) już nie obrażaj sie a lepiej daj minusika to przynajmniej serwis na tym zarobi pare grosików :) bierz przykład z tego oszołoma co stawia plusy i minusy, to pewnie jakis stary ubek musi być :)
rafcio55 / 2010-12-17 19:02 / Tysiącznik na forum
te amator załóż swój własny portfel bo widze masz talent podobny do mongoła lebowskiego ten też jest prawie takim specem jak ty ( prawie bo przecież tobie nikt nie dorówna ) :) tam będziesz pisał swoje prognozy i o przechodzeniu akcji ze słabych rak do silnych i znajdziesz rzesze swoich fanów :) przemyśl to, brakuje tutaj nowych guru :)
rafcio55 / 2010-12-17 18:53 / Tysiącznik na forum
najbardziej to mi szkoda longa bo już pewnie zapomniaj jak piwko dobrze smakuje :)
amator1122 / 2010-12-17 18:17 / Tysiącznik na forum)
może nie było dzidy ( tylko mała) jednak dalej uważam wszystkie dobre dane, które w tym tygodniu spłynęły z europy i stanów na które bazar w tym tygodniu nie zareagował co było spowodowane rolowaniem kontraktu w całej europie przełożą się na wysokie wzrosty w następnym tygodniu --- cierpliwość zostanie jak zawsze wynagrodzona:)
rafcio55 / 2010-12-17 18:32 / Tysiącznik na forum
chłopie jesteś nowy na rynku i mało wiesz a udajesz jakiegoś guru, widać chcesz się dowartościować po pobycie w Holandii :)

jak rynek nie reaguje na dobre dane to znaczy że są już w cenach i to dla hossiarzy nie oznacza nic dobrego bo teraz żeby rynek rósł następne muszą być naprawde niezłe, patrz co się będzie działo jak dane są gorsze....
amator1122 / 2010-12-17 18:47 / Tysiącznik na forum)
nie musisz mi tłumaczyć jak działa rynek chopaku , już nie raz dałeś wcześniej popis swojej znajomość to lepiej zamilcz bo mogę sięgnąć do archiwum.
...dowartościujesz się ty jak walniesz browara i zapodasz tekst ni w pipe ni w oko.

zazdrościsz,że ktoś ma odwagę napisać prawdę o dobrobycie zachodu , zresztą się nie dziwie jak całe życie siedzisz przywiązany do pługa i nigdy nie byłeś dalej jak chlewik.:)
rafcio55 / 2010-12-17 18:52 / Tysiącznik na forum
to jak chłopino działa rynek? ucz mnie i zostań moim holenderskim guru, sięgnij do archiwum a nawet poszukaj na pudelku i wygarnij mi moje błędy. Ja się dowartościowuje jak takiego cwaniaka twojego pokroju na kontraktach pojade :)

durniu to ty tutaj pisałeś o dobrobycie w naszym kraju! co ty pjerdolisz :)) no poj.eb jakich mało jesteś, mi o dobrobycie za granicą nie musisz pisać bo je widziałem na własne oczy chłopaczyno i troche na tym skorzystałem :)
amator1122 / 2010-12-17 19:03 / Tysiącznik na forum)


durniu to ty tutaj pisałeś o dobrobycie w naszym kraju!

nie pisałem o naszym dobrobycie tylko twierdze, że tam też nie ma dobrobytu nawet"cierpliwy" potwierdza moje wpisy .
cwaniaka twojego pokroju na kontraktach pojade
wiem, wiem zawsze jedziesz a na depo nie starcza


chłopaczyno i troche na tym skorzystałem

szparagi wiejski specjalisto zbierałeś,.. cienko płacą to mało skorzystałeś ale co wiesniak potrafi?
rafcio55 / 2010-12-17 19:07 / Tysiącznik na forum
ahaha to juz wiem co w holandii zbierałeś, na szparagach był :D jak cienko płacili to durniu trzeba było lepszej roboty sobie szukać! dziesięć lat tam byłeś to języka się nie nauczyłeś?? ofermo życiowo i guru money.pl
rafcio55 / 2010-12-17 18:59 / Tysiącznik na forum

amator1122

hehe nieomylny guru który zawsze ma racje, jestem amtor1122 i jestem bardzo mądry, zarabiam na giełdzie i znam się na AT i AF, rynki nie zareagowały na dobre dane bo było rozliczenie kontraktów haha :) a jak za tydzien nie zareaguja to napiszesz że nie było pełni ksieżyca :)) ubaw mam z was specuuufffff konkret :)
amator1122 / 2010-12-17 20:37 / Tysiącznik na forum)
hehe nieomylny guru rafi,.. jestem rafcio, jestem pijakiem i skończona łajzą , wszystko przejobałem na kontraktach, pisze w otoczeniu białych myszek chyba zaraz się zabije :)
ubaw mam specu od szklanki uufff:)
rafcio55 / 2010-12-17 20:51 / Tysiącznik na forum
sorry że dopiero teraz odpisuje fasola ale musiałem sobie pare razy beknąć, mordeczko ja się myle nie jestem tobą :) pijakiem jeszcze nie jestem ale kto wie jak wyląduje w holandii na szparagach to wtedy się pewnie rozpije :) nie przejobałem na kontraktach skąd ta myśl mordko? na myszy mam trutke której używam także dla gołebi ale niech to będzie nasza tajemnica :)
amator1122 / 2010-12-17 20:11 / Tysiącznik na forum)
zbieraj na depo bo w poniedziałek trzepanie dupska :)
amator1122 / 2010-12-17 21:45 / Tysiącznik na forum)

hehe dostosowuje się

już się dostosowałeś do przygłupów jara i brydzi to nie szukaj głupszego od siebie bo tutaj takich nie znajdziesz ,
rafcio55 / 2010-12-17 21:53 / Tysiącznik na forum
i ty mi to piszesz szparagowy tępaku?? szok ale czego się spodziewać po kims kto w polu fasole zbierał 10 lat :)
rafcio55 / 2010-12-17 18:07 / Tysiącznik na forum
pora na zimnego browara :)
rafcio55 / 2010-12-17 18:11 / Tysiącznik na forum
jest browar jest git :)
łobi / 178.36.13.* / 2010-12-17 17:38
Czekamy na podwyżki stóp w Chinach, dla poprawy nastrojów.
Na rok przyszły oczekują, że będzie ich sześć....
amator1122 / 2010-12-17 18:31 / Tysiącznik na forum)

Czekamy na podwyżki stóp w Chinach

padalcu co czekamy, przecież nie masz rachunku DM to co czekamy, wypad gnoju plujący na mój kraj.
amator1122 / 2010-12-17 17:53 / Tysiącznik na forum)
emigrancino ,żyjący w kartonie pod amerykańskim mostem ile razy mam powtarzać wypad z forum.
łobi / 178.36.13.* / 2010-12-17 17:32
Najsłabsze w Europie w tym tygodniu ze wszystkich sektorów były banki, ze stratą -3%.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy