Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Dane popsuły nastroje

GPW: Dane popsuły nastroje

Money.pl / 2009-07-03 22:26
Komentarze do wiadomości: GPW: Dane popsuły nastroje.
Wyświetlaj:
Lotkoszacy / 2009-07-06 00:28 / portfel / Bywalec forum
1,21 czekam na nowy narybek ................
issuer / 2009-07-06 00:31 / Tysiącznik na forum
a ja czekam na ciebie, nic nie daje mi takiej radości jak szydercze spojrzenie w oczy
Lotkoszacy / 2009-07-06 00:34 / portfel / Bywalec forum
bedziesz dlugo spogladal w oczy oj dlugo................jak nie dalej ..........
issuer / 2009-07-06 00:38 / Tysiącznik na forum
tak długo jak ty patrzyłeś swoim klientom?
issuer / 2009-07-06 00:23 / Tysiącznik na forum
pedałoszacy możecie trochę przyspieszyć bo chcemy już jechać do agencji tow
Lotkoszacy / 2009-07-06 00:27 / portfel / Bywalec forum
niedlugo pojedziesz gwarantuje ze bedziesz mial pierwsza role
issuer / 2009-07-06 00:28 / Tysiącznik na forum
ile twoja mać bierze?
Lotkoszacy / 2009-07-06 00:22 / portfel / Bywalec forum
minuta w ta czy we we ta dla ciebie nie zrobi roznicy frajerze zawsze mozesz do psiarni sie zapakowac tam bedziesz do jutra moze pojutrza bezpieczny i na tym koniec lachu chyba ze wywiniesz na grubo wtedy na dluzej ale i tak cie zlapie cioto bo zamek cie nie ochroni a wrecz odwrotnie dla mnie jeszcze lepiej wiec szacuj co lepsze....
issuer / 2009-07-06 00:25 / Tysiącznik na forum
wiesz czemu ci nie wierzę, bo napisałeś 1:33, taka dokłądność wyklucza oszacowanie kształtu terenu, ale ciebie brali pod ścianą to wszystko uważasz za płaszczyznę
lelkum polelkum / 83.24.246.* / 2009-07-06 00:18
Facet pisze z blondynką na czacie.
- Piszemy do siebie już od 2 tygodni, moglibyśmy spotkać się w realu? - pyta mężczyzna
- Ale u mnie nie ma Reala, moglibyśmy się spotkać w Biedronce?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Dobranoc
lelkum polelkum / 83.24.246.* / 2009-07-06 00:31
łooo kurde bym zapomniał, coś dla Przecałuśnej:

Sukcesy

Nigdy mi nie odmówiły
Te, które mi się śniły.
(Jan Sztaudynger)

xxxxxxxxx
:-)
lelkum polelkum / 83.24.246.* / 2009-07-06 00:23
O czterech szczeblach

Jej drabina do kariery
Ma cztery litery.
(Jan Sztaudynger)

:-)
issuer / 2009-07-06 00:21 / Tysiącznik na forum
jak akcji tpsa i kghm
issuer / 2009-07-06 00:17 / Tysiącznik na forum
niedługo olbrzymie spadki na kghm, chinczycy sztucznie napompowali bo wychodzili z $,
teraz kghm wraca na 40
pkobp straci na rzecz innych banków potencjał kredytowy, przez dywidendę dalszy spadek
kursu akcji będzie wyniiem rozdrobnienia kapitału
tpsa ledwie zipie na neostradzie, niedługo kończą się umowym całej gromadzie naiwnych co
wzięli umowę z promocją, netia im też ostatnią kampanią sprzątnęła sporo klientów sprzed
nosa, poza tym rusza telefonia BRE i telefonia rodzina, wielu abonentów rodziny to osoby
starsze i samotne, które przeważnie mają jeszcze ebonitowy telefon i numer w tpsa, one
odejdą z tpsa to będzie potężny cios dla tej firmy
kghm ------->40
tpsa---------->10
pkobp-------->15
największym beneficjentem osłabienia się pkobp będzie pekao
pekao-------->200
umacniająca się złotówka to znakomita wiadomość dla pknorlen
pknorlen--------->35
Lotkoszacy / 2009-07-06 00:17 / portfel / Bywalec forum
ISSUER nawigacja pokazuje chlopakom 1,33min wiec sie szykuj....
issuer / 2009-07-06 00:21 / Tysiącznik na forum
twoja mamuśka tez jedzie, jeśli tak to ją pożądnie umyj i odetkaj
issuer / 2009-07-06 00:18 / Tysiącznik na forum
lepiej się nie spóźnijcie bo dopiero wtedy się wqrwimy
Lotkoszacy / 2009-07-06 00:22 / portfel / Bywalec forum
minuta w ta czy we we ta dla ciebie nie zrobi roznicy frajerze zawsze mozesz do psiarni sie zapakowac tam bedziesz do jutra moze pojutrza bezpieczny i na tym koniec lachu chyba ze wywiniesz na grubo wtedy na dluzej ale i tak cie zlapie cioto bo zamek cie nie ochroni a wrecz odwrotnie dla mnie jeszcze lepiej wiec szacuj co lepsze....
modliszka / 2009-07-06 00:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Psychologiczny poziom na EUR/USD 1,4 przelamany...Albo bedzie podwoje dno, albo test nizszych poziomow...
Na waluty bym jednak nie zwracala uwagi, surowce prawde powiedza.

Niech szaleja chlopcy....jutro dalsza czesc zmagan....

http://photopeach.com/album/5i7mae

Dobranoc
modliszka / 2009-07-06 00:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wojna Izraela z Iranem? USA nie przeszkodzą

Joe Biden
PAP
Wiceprezydent Joe Biden dał do zrozumienia, że Stany Zjednoczone mogą nie przeszkodzić Izraelowi, gdyby rząd premiera Benjamina Netanjahu zdecydował się na zaatakowanie instalacji nuklearnych w Iranie.
W wywiadzie w programie telewizji ABC News "This Week" w niedzielę zapytano wiceprezydenta, czy USA będą się starały "militarnie zapobiec" takiej akcji Izraela, uzasadnianej "egzystencjalnym zagrożeniem" tego kraju przez Iran.

- Nie możemy dyktować innemu suwerennemu krajowi, co może lub czego nie może zrobić, jeżeli uzna, że jego przetrwanie jest zagrożone przez inne państwo - odpowiedział Biden.

- Izrael może sam określić - jest suwerennym krajem - co jest w jego interesie i co postanowi zrobić w sprawie Iranu - dodał.

Prowadzący rozmowę dziennikarz przypomniał, że USA mogą np. odmówić samolotom izraelskim prawa przelotu nad kontrolowanym przez siebie Irakiem. Biden nie podjął jednak tego wątku.

- Nie będę spekulował na ten temat, tylko powtórzę, że Izrael może zrobić to, co, jak będzie uważał, leży w jego interesie - oświadczył.

Tymczasem przewodniczący Kolegium Połączonych sztabów, admirał Mike Mullen, poproszony o skomentowanie wypowiedzi wiceprezydenta, zdawał się od niej dystansować.

- Od pewnego czasu niepokoję się perspektywą jakiegokolwiek uderzenia na Iran. Martwię się, że byłoby to bardzo destabilizujące, nie tylko samo przez się, ale w kategoriach niezamierzonych skutków takiego ataku - powiedział w wywiadzie dla telewizji CBS News.

Prezydent Barack Obama wielokrotnie mówił, że nie można się zgodzić, by Iran uzbroił się w broń atomową.

W wywiadzie dla agencji AP w czwartek powiedział, że wywołałoby to wyścig zbrojeń na całym Bliskim Wschodzie, który byłyby "receptą na katastrofę".

Prezydent podkreśla jednocześnie, że zmierza do dyplomatycznego rozwiązania konfliktu z Iranem.

W 1980 r. izraelskie lotnictwo zniszczyło reaktor atomowy Osirak w Iraku, eliminując na wiele lat zagrożenie nuklearne z tego kraju.

Irańskie instalacje nuklearne są jednak znacznie bardziej rozbudowane, rozrzucone po całym kraju i dobrze ukryte.

Eksperci wojskowi ostrzegają, że ich nawet częściowe zniszczenie wymagałoby o wiele większego nakładu sił i w praktyce oznaczałoby wojnę o nieobliczalnych konsekwencjach.

zrodlo Onet

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ciao
goldmen / 2009-07-06 00:27 / NIE! dla hossy na kredyt!
Zbombardowanie Osirak to tylko symboliczne nawiazanie do obecnej sytuacji.
Wtedy to bylo pelne zaskoczenie,w zasadzie jeden cel,F15-16 jako supernowoczesne maszyny,Irak w stanie wojny z Iranem
issuer / 2009-07-06 00:20 / Tysiącznik na forum
niech żyje IRAN !
na co ty babo liczysz,,że wojna i wodospady a twój związkowy kghm będzie rosnął, już lepiej kup sobie złoto
Lotkoszacy / 2009-07-06 00:08 / portfel / Bywalec forum
masz issuer 2h tyle cie dzieli ode mnie wiec wykorzystaj swe ostanie chwile pozdrow mame rydzyka jacksona ....niedlugo razem bedziecie spiewac w jednym chorze -chorze kastratow!!!!!.........
issuer / 2009-07-06 00:17 / Tysiącznik na forum
może twoja matka w burdelu szybciej odpracuje
issuer / 2009-07-06 00:14 / Tysiącznik na forum
muszę poszperać w tych anonimach co dostaję od tych co im robię windykację, pewnie szmaciarzu masz jakiś problem z długami i histerycznie chcesz odrobić
Lotkoszacy / 2009-07-06 00:09 / portfel / Bywalec forum
i ja nie zartuje 2H MASZ LESZCZU JUZ MNIEJ 1,55
issuer / 2009-07-06 00:12 / Tysiącznik na forum
ja chcę już teraz, jestem niecierpliwy pedalska szmato
issuer / 2009-07-05 23:57 / Tysiącznik na forum
.
niedługo olbrzymie spadki na kghm, chinczycy sztucznie napompowali bo wychodzili z $,
teraz kghm wraca na 40
pkobp straci na rzecz innych banków potencjał kredytowy, przez dywidendę dalszy spadek
kursu akcji będzie wyniiem rozdrobnienia kapitału
tpsa ledwie zipie na neostradzie, niedługo kończą się umowym całej gromadzie naiwnych co
wzięli umowę z promocją, netia im też ostatnią kampanią sprzątnęła sporo klientów sprzed
nosa, poza tym rusza telefonia BRE i telefonia rodzina, wielu abonentów rodziny to osoby
starsze i samotne, które przeważnie mają jeszcze ebonitowy telefon i numer w tpsa, one
odejdą z tpsa to będzie potężny cios dla tej firmy
kghm ------->40
tpsa---------->10
pkobp-------->15
największym beneficjentem osłabienia się pkobp będzie pekao
pekao-------->200
umacniająca się złotówka to znakomita wiadomość dla pknorlen
pknorlen--------->35
maniek_pewniak / 2009-07-06 00:02 / KNF jest po to, żeby nękać wyłącznie malutkich...
czesc Gringo.
przygladasz sie czp, mds, zre, oil, pxm? mozesz cos skrobnac - swoje odczucia. pozdrawiam
Lotkoszacy / 2009-07-05 23:47 / portfel / Bywalec forum
jak czytam tego frajera issuera to az mi przykro......niestety ale taka jego rola zyciowa-rola zyciowego nieudacznika-co zrobil to zfajdal.......;=) ciezkimi namowami probuje to odwrocic ale niestety .........za pozno wiec hej misiu pod roznymi haslami i logo daj otchlan swojej duszy gleboko gleboko az...........utoniesz w dlugach, z ktorych nie potrafisz wyjsc i zegnaj na wieki cFaniaku z peknieta du....ą.......
issuer / 2009-07-05 23:52 / Tysiącznik na forum
wszystko co zarobiłeś dupą na centralnym wpakowałeś w neostradowego bankruta i związkowców z kghm, to się nazywa gów-niany ciężar bytu, z wielką radością będę patrzył na twój pedalski wodospad na miedzianym śmieciu
Lotkoszacy / 2009-07-05 23:55 / portfel / Bywalec forum
hamuj pieta frajerze tyle co mam ci do powiedzenia bo jak zaczynasz tanczyc to uwazaj z kim....
modliszka / 2009-07-05 23:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Biden: USA nie będą powstrzymywać Izraela przed zaatakowaniem Iranu
Gazeta.pl - Świat
5 Lip 2009, 18:00

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden powiedział w rozmowie z telewizją ABC, że Biały Dom nie będzie "stawać na drodze" Izraelowi, jeśli ten zdecyduje się usunąć nuklearne zagrożenie Iranu metodą militarną.

xxxxxxxxxxxxx

Witam Moi Drodzy,
wiem, ze jest weekend....rybki, pipki i inne rozrywki, Niektórzy leczą kaca, inny pleta, byle plesc, ale donieść musze....że na tej linii spodziewam sie decydującego starcia. Realizacja zyskow u pejsatego, pojdzie na zbronienia....nie mam watpliwosci.... I jak ta miedz moze taniec?
Lotkoszacy / 2009-07-06 00:05 / portfel / Bywalec forum
juz sie chowasz mala myszko juz myslisz gdzie by tu dac palce?? masz znikome szanse bo za bardzo glosny byles leszczyku juz po ciebie jedziemy i sprawa bedzie krotka uwierz mi bardzo krotka ...
modliszka / 2009-07-06 00:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czy napewno to do mnie ?
issuer / 2009-07-05 23:57 / Tysiącznik na forum
.
niedługo olbrzymie spadki na kghm, chinczycy sztucznie napompowali bo wychodzili z $,
teraz kghm wraca na 40
pkobp straci na rzecz innych banków potencjał kredytowy, przez dywidendę dalszy spadek
kursu akcji będzie wyniiem rozdrobnienia kapitału
tpsa ledwie zipie na neostradzie, niedługo kończą się umowym całej gromadzie naiwnych co
wzięli umowę z promocją, netia im też ostatnią kampanią sprzątnęła sporo klientów sprzed
nosa, poza tym rusza telefonia BRE i telefonia rodzina, wielu abonentów rodziny to osoby
starsze i samotne, które przeważnie mają jeszcze ebonitowy telefon i numer w tpsa, one
odejdą z tpsa to będzie potężny cios dla tej firmy
kghm ------->40
tpsa---------->10
pkobp-------->15
największym beneficjentem osłabienia się pkobp będzie pekao
pekao-------->200
umacniająca się złotówka to znakomita wiadomość dla pknorlen
pknorlen--------->35
modliszka / 2009-07-06 00:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wielu inwestorów trzyma akcje i nie chce ich sprzedawać, bo liczy na nastepna falę wzrostową. Z koleji jeszcze większa grupa czeka z gotówką na nizsze poziomy.. Co trzeba zrobić, żeby ci pierwsi sprzedali niżej a ci drudzy tanio kupili ?


Jestes wysprzedany.....
JB / 2009-07-05 23:36
A jeszcze pytanie czy USA pomogą jak sąsziedzi pomogą Iranowi i rozwiążą problem Izraela pomagając przy okazji Palestyńczykom odzyskac niepodległość.
goldmen / 2009-07-05 23:37 / NIE! dla hossy na kredyt!
A niby w jaki sposob maja im pomoc?
Do tej pory "maja ich gdzies".
goldmen / 2009-07-05 23:40 / NIE! dla hossy na kredyt!
P.S
oczywiscie mialem na mysli pomoc dla Palestynczykow
szymon / 2009-07-05 23:44 / Uznany Gracz Giełdowy
jesli ktos pomoze palestynczykom to bedzie to europa, usa od dawna maja ich gdzies i najchetneij zrownaliby z ziemia. Pewnie by tak sie stalo juz dawno gdyby nie europa.
goldmen / 2009-07-05 23:48 / NIE! dla hossy na kredyt!
Europa od lat karmi Palestynczykow.
Mnie chodzilo raczej o wypowiedz JB sugerujaca zrobienie
"porzadku" z Izraelem.
modliszka / 2009-07-05 23:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Europa, to moze sobie palcem w bucie pomachac....
JB / 2009-07-05 23:59
Europa to jest jak kobieta, wiele obiecuje a nic nie daje.
USA też olewają.
A mi chodzi o to, że jak Izrael zaatakuje Iran to IRan może na to odpowiedzieć a inni sąsiedzi Izraela mogą się wówczas przyłączyć a w jedności siła.
A jest spora szansa na to, że Obama nie pomoże Izraelowi.
Mieczyslaw / 2009-07-06 00:02 / Uznany Gracz Giełdowy
przeciez izrael to jakby kolonia USA , to usa sponsoruje izrael ,. wiekszosc amerykanskiej finansjery to potomkowie Mojzesza
JB / 2009-07-06 00:07
Chyba racej USAto kolonia Izraela ;> tyle, że teraz to nowa administracja może sie odciąć od Izraela. Obama już zapowiedział, że nie zamierza więce pomagać wielkim bankom i że koniec ze zbyt wielkimi żeby upaść.
goldmen / 2009-07-06 00:14 / NIE! dla hossy na kredyt!
Administracja Obamy jest bardziej "izraelska" jak Busha.
Szefem kancelarii jest Emanuel Israel Rahm.
A Obama "zmienia" ton,bo takie jest obecnie zapotrzebowanie.
On ma swoja twarza zapewnic o zmianie polityki USA.
Dlatego zostal "wyniesiony" na prezydenta.Taka jest jego misja.
Dziadek Mccain nie przeforsowalby poteznych baillout itd
JB / 2009-07-06 00:17
Hitlera Żydzi uważali za dobrą alternatywę dla komunizmu.
goldmen / 2009-07-06 00:20 / NIE! dla hossy na kredyt!
Dopisz jeszcze ze komunisci to tez byli Zydzi by oszczedzic sobie dalszej fatygi. ((-:
JB / 2009-07-06 00:36
A czy wszyscy Żydzi sa jednomyslni?
goldmen / 2009-07-06 00:02 / NIE! dla hossy na kredyt!
Wtedy powtorzy sie sytuacja z Jom Kippur.
Izrael splonie? Wszyscy wrogowie tez.
goldmen / 2009-07-05 23:52 / NIE! dla hossy na kredyt!
Otoz to.
JB / 2009-07-05 23:31
O a już myśałem, że padłaś z wrażenia jak Korea wystrzeliła siódmego scuda w ocean.
modliszka / 2009-07-05 23:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Caly weekend budowalam schron :-)
Czy Ty uwazasz, ze to pozostanie, bez echa i reakcji ?
JB / 2009-07-05 23:40
Nie. Dyplomaci skarcą Koreę, a Korea odpowie na to, że traktuje to jak wypowiedzenie wojny.
Jak to zwykle bywa z Koreą.
modliszka / 2009-07-05 23:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To co sie pietrzy, nie da sie opisac nawet w 100 zdaniach....Radze to potraktowac, jako "cisze, przed ogromna burza"....
JB / 2009-07-05 23:48
To już się tak piętrzy od 50 lat.
A jak Korea Pn będzie miała sprane rakiety i głowice jądrowe pasujące do tych rakiet to będzie to gwarancja pokoju. Bo broń jądrowa nie służy do tego, żeby nią atakować tylko do tego, żeby jej posiadacz nie zostałzaatakowany.
goldmen / 2009-07-05 23:51 / NIE! dla hossy na kredyt!
A kto ma ich zaatakowac niby?
Stany swietnie zyja z niepokoju na polwyspie.
JB / 2009-07-05 23:54
Z USA to nigdy nic nie wiadomo. Ale kraju z bronią jądrową to nie zaatakują.
goldmen / 2009-07-05 23:58 / NIE! dla hossy na kredyt!
Wiadomo ze nie zrobia czegos co ugodzi w ich interesy.
Tymczasem swietnie zyja z Japonczykow i Seulu,kupujacych ich przedrozone zabawki.
Kraje te, trzymane w strachu, sa waznym filarem dominacji
USA w regionie.
JB / 2009-07-06 00:11
Gorzej jak się dogadają z Chinami. Chinskie zabawki tansze.
goldmen / 2009-07-06 00:17 / NIE! dla hossy na kredyt!
Nie kupuje sie "zabawek" od wroga.Elementarna zasada nr1
JB / 2009-07-06 00:35
Czasy się zmieniają. Bankrutujące mocarstwo stanie sie niedługo najwiekszym zagrożeniem dla reszty świata.
szymon / 2009-07-05 23:28 / Uznany Gracz Giełdowy
hmmm... nie przypominam sobie aby kiedykolwiek byo inaczej
ale tak czy inaczej, miedz w gore :)
pzdr
modliszka / 2009-07-05 23:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bedzie szybki zjazd i jeszcze szybszy wzrost.....
Pozdr
u2mart / 2009-07-05 23:35 / Tysiącznik na forum
Czyli co do KGHM to warto wstrzymać się z kupnem kilka dni?
modliszka / 2009-07-05 23:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Do momentu wyplaty dywidendy, raczej nic sie nie stanie...wiec przed 70,00 brac, na krotko...Wszystko oczywiscie uzaleznione od sytuacji na swiecie....
u2mart / 2009-07-05 23:48 / Tysiącznik na forum
A co myślisz o nieszczęsnym dolarze w najbliższym czasie?
Bo mi się widzi że Janki wcale nie chcą spadać więc zielonemu giełdy raczej nie pomogą
modliszka / 2009-07-05 23:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
USD, nie spadnie do stanu sprzed lipca 2008, dopoki chinczyk nie zacznie wychodzic z amerykanskich obligacji.....
sierota marycha / 2009-07-06 00:07 / Tysiącznik na forum

USD, nie spadnie do stanu sprzed lipca 2008, dopoki chinczyk nie
zacznie wychodzic z amerykanskich obligacji.....

a kiedy zolci mieliby wychodzic z USD i w jakim celu:)? sa tak ugotowani, ze wszystko co moga to jedynie pokwikiwac na forum miedzynarodowym o SDR i na tym koncza sie chinskie gadki
JB / 2009-07-06 00:15
Tyle, że oni nie maja długów. mogą wywalić wszystkie USD i obligacje PeKaCem i będzie koniec USA.

Ale Chiny kupują za dolary surowce, tanie spółki na świecie, znane marki i nowe technologie. Na koniec okaże się, że Chiny nie mają USD za to maja je wszyccy Ci co myśleli, że chończyką coś tanio sprzedali.

A już mistrzem to jest Rosja. Wywalają dolary i mówia, że umacniają Rubla a cały świat komentuje to,że i tak im się nie uda... a im się uda pozbyć dolarów zanim te stracą jakąkolwiek wartość.
sierota marycha / 2009-07-06 00:40 / Tysiącznik na forum

Tyle, że oni nie maja długów. mogą wywalić wszystkie USD i
obligacje PeKaCem i będzie koniec USA.

zolci zarzneli sie wlasnym 'planem stymulacyjnym' i sa na krawedzi, stad ten schizoferniczny kwik o SDRach, poza tym nie sa zdolni, podobnie jak i ten wianuszek oberwancow zyjacy z eksportu surowcow i zamowien zewnetrznych Brazylia-Rosja-Bialorus i kto tam jeszcze z nimi pokwikuje, do stworzenia rynku wewnetrznego...trzesa sie na sama mysl, ze Jankesi zechca podniesc stopy=znaczne oslabieie USD
u2mart / 2009-07-05 23:55 / Tysiącznik na forum
Tylko mi raczej chodziło o najbliższe dni
modliszka / 2009-07-05 23:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
2,8-2,9 max.......
Mieczyslaw / 2009-07-05 23:38 / Uznany Gracz Giełdowy
mozliwe ze i tak ale na 20 zl za miedziaka bym nie liczyl :)
JB / 2009-07-05 23:43
20 to nie, ale 40 może być.
goldmen / 2009-07-05 23:26 / NIE! dla hossy na kredyt!
Nie bralbym tych rewelacji na powaznie.
Co kilka tygodni mozna przeczytac o zblizajacym sie ataku.
I tak juz od przynajmniej 6 lat.
To raczej kolejny rozdzial wojny psychologicznej.
modliszka / 2009-07-05 23:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Informacje nalezy sledzic i cedziec. To, co mam miejsce w ostatnim czasie znacznie odbiega, od wczesniejszych....
Jeszcze w tym roku spodziewam sie rozstrzygniecia. Pytanie, kto pierwszy nacisnie eneter......
goldmen / 2009-07-05 23:36 / NIE! dla hossy na kredyt!


Informacje nalezy sledzic i cedziec. To, co mam miejsce w
ostatnim czasie znacznie odbiega, od wczesniejszych

Ja sledze ten temat uwaznie juz od kilku lat.
Przekonany jestem ze od entera dzielilo nas juz w przeszlosci znacznie mniej jak dzis.
Od strony militarnej jest to operacja bliska szalenstwu.
Iran przygotowuje sie na ta ewentualnosc od lat
Bilans zyskow i strat moze byc bardzo niekorzystny
dla Izraela i Stanow.I nie chodzi tu tylko o zestrzelone F15
modliszka / 2009-07-05 23:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To powinienes tez zauwazyć, gdzie sie Izraleczycy obecnie instaluja, na wypadek ataku. Jak zwykle, w ojczystym kraju pozostana ci, ktorych potem okrzyknie sie bohaterami..."zacna" reszta rozpyla sie po swiecie w tempie zastraszajacym....

Kyzys jest duzy i zakoczy sie duzym boooom....
Martwy sie o siebie.....
goldmen / 2009-07-05 23:44 / NIE! dla hossy na kredyt!
Polowa jest zainstalowana w Stanach od zawsze.
A ktokolwiek chce zrobic bum w Izraelu,dostanie z nawiazka
Bum Bum u siebie.
modliszka / 2009-07-05 23:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Popatrz, co sie dzieje w Polsce....Obama zle na nich dziala.....
goldmen / 2009-07-06 00:00 / NIE! dla hossy na kredyt!
Co masz na mysli?
Lotkoszacy / 2009-07-05 23:24 / portfel / Bywalec forum
hej MO jak myslisz ja oczywiscie z innej beczki co z ta tpsa zostawilem bo czekam ktos jest jeszcze ze mna czy czekam juz dlugie pare miechow kolejnych
modliszka / 2009-07-05 23:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
TP-sa na ciezkie czasy.
Mnie ten gniot jednak umeczyl porzadnie. Jeszcze siedze, ale nie ukrywam, ze bede opuszczala poklad.....
Mieczyslaw / 2009-07-05 23:44 / Uznany Gracz Giełdowy
wyjdziesz z tpsa na zero a moze i zarobisz , wstrzymaj sie jeszcze ze sprzedaza
Mieczyslaw / 2009-07-05 23:41 / Uznany Gracz Giełdowy
na ciezkie czasy to diamenty i zloto :P
modliszka / 2009-07-05 23:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gdyby nie problemy MFW, to bym ciut zlota wziela a tak wystarczy mi to, co mam ;-)
issuer / 2009-07-05 23:28 / Tysiącznik na forum
koniec neostrady=koniec tpsa
już nawet mohery odchodzą z tpsa i idą do sieci rodzina
Lotkoszacy / 2009-07-05 23:37 / portfel / Bywalec forum
wiekszego fana i mohera rydzyka jak twoja postawa frajerze nie widzialem zadzwon do sami swoi swojej cioci swojego wojka swojego szwagra ale tylko w jednej lini buraku rozumiesz co piszesz i na cie naciagaja te frejerskie ludki ktorymi sam sie stajesz??/sciagnij beret i dz spac pajacu ewentualnie machnij dzwonka przez rydszyka na jakies o800 za co zaplacisz wysokosc swojego miesiecznego aby ci pani przez telefon dobrze zrobila bo jutro szara rzeczywistosc i znow bedziesz malym zwyklym naganiaczem a na dodatek bogatszy o moherowe igraszki noca ;-) ;-) ;-)
issuer / 2009-07-05 23:49 / Tysiącznik na forum
twoja gorycz implikuje, że wtopiłeś więcej od max303
lelkum polelkum / 83.24.246.* / 2009-07-05 23:23

Niektórzy leczą kaca

Brrrrrr...sioook....ale jest już dużo lepiej:-)
Pozdrawiam serdecznie i całuję rączki:-)
modliszka / 2009-07-05 23:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Reset mózgu, od czasu do czasu, jak najbardziej wskazany :-)

Pozdrawiam również :-)
lelkum polelkum / 83.24.246.* / 2009-07-05 23:24
PS. Dresy to najtroskliwsi ludzie jakich znam. Zawsze jak przechodzę obok nich to pytają czy mam jakiś problem.
szprotek nieteges / 83.27.50.* / 2009-07-05 23:53
:)
potwierdzam. ci z mojej okolicy chyba najbardziej lubią sąsiadom pomagać przy samochodach bo często pytają czy maskę wyklepać.
lelkum polelkum / 83.24.246.* / 2009-07-05 23:04
Witam:-)
Pozdrawiam tych forumowiczów którzy dzisiaj walczyli z kacem:-(((((
lelkum polelkum / 83.24.246.* / 2009-07-05 23:10
Na humor, z zastrzeżeniem dla osób powyżej 18 roku życia:-)
Kobiecy orgazm ma 5 form:
1. Relaksacyjna: Ach, ach, ach.
2. Uległa: Tak, tak, tak.
3. Geograficzna: Tuu, tuu, tuuu.
4. Religijna: O mój Boże!
5. Kryminalna: Zabiję Cię, jeśli teraz przestaniesz!
goldmen / 2009-07-05 23:28 / NIE! dla hossy na kredyt!
Jest jeszcze najslynniejszy-udawany (;
lelkum polelkum / 83.24.246.* / 2009-07-05 23:33
:-))))))
6. Udawany: łoooo jak mi dobrze (a w myślach: ,,poświęce się, niech się chłop dowartościuje, a co tam")
szymon / 2009-07-05 23:05 / Uznany Gracz Giełdowy
pzdr :)
Jeck / 2009-07-05 22:48 / "Poławiacz perełek"

2009-07-05 21:44:24 | flugo [ Portfel ] [ Dziecko hossy ]
no to ciekawa piosenka z tej okazji:))

Aleś mnie zamniemanił na koniec łikędu, nie wiem jak zamnieniam, znaczy zasnę. :))
.... witaj w kraju.
Romi / 2009-07-05 22:47 / portfel / Koci Tata
http://lokaty.open.pl/form1/67/

Czy to nie jest zadna piramida? Albo inny walek?
szymon / 2009-07-05 23:00 / Uznany Gracz Giełdowy
wow, nie chce mi sie w to wierzyc, Podejrzewam ze sa rozne prowizje za zalozenie, zerwanie lokaty itp...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy