Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Dane z USA ustawią sesję

GPW: Dane z USA ustawią sesję

Money.pl / 2010-09-03 09:00
Komentarze do wiadomości: GPW: Dane z USA ustawią sesję.
Wyświetlaj:
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-04 18:28
A JB skoro tak z emula ciągniesz książki to może wiesz czy da rade z pdf zciągnąc SECURED MODE. Który uniemożliwia drukowanie ??
Eternit z Azbestu / 2010-09-04 21:42 / Tysiącznik na forum
A nie wiem. Te co ściągam nie są zablokowane.
Wogóle Adobe to jest firma z osi zła. Flash już powoli traci na znaczeniu to może kiedyś i badziewny pdf straci i ludzie zrozumiieją, że jedyny słuszny format to doc bo jedyna słuszna firma IT to Microsoft. Mam nadzieję, że kiedyś wykupią cały świat i wszyscy będziemy pracownikami Microsoftu żyjącymi długo i szczęśliwie.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-04 21:54
To są idioci moge robić copy paste a nie moge wydrukować.
il Dottore dice / 60.217.232.* / 2010-09-04 16:46
Poniewaz ja takze mam IDMSA i bardzo czesto zajmuje sie ta spolka z powodow,ktore wyraznie widac na tym wykresie
http://stooq.com/q/?s=idm&d=20100903&c=1y&t=l&a=lg&b=0
pozwole sobie zabrac glos.
IDMSA zamknal sie wczoraj na poziomie 2,88 zl a w czasie koncowki byl nawet na 2,90 zl.
To najwyzszy poziom od dawna i najwyzszy w tym roku.
Nie wyobrazam sobie jak mozna na tym stracic ,obojetnie czy trzymajac czy grajac na D.T.

na tym idm to
po pół roku okaże sie, że jesteś pewnei sporo w plecy i dokładasz do interesu

Taki wpis jak ten cytowany istotnie wskazuje,ze jego autorka nie wie o czym pisze.
PPaolkaa / 77.253.153.* / 2010-09-04 16:52
istotnie wcale mnie IDM nie nie interesuje;

pamietam jednak jak byliśmy na 2250 i jak prawie pałakałeś ....


a teraz miełeś się odczepić; ciesz się, że giełda rośnie bo tak będzie w najbliższym czasie
il Dottore / 60.217.232.* / 2010-09-04 16:58
Droga forumowiczko,prosze sobie spojrzec na moje IP,na login i odszukac moje wpisy.
Obsesje tez powinny miec jakies granice.Ja z Pania nie dyskutowalem,odnioslem sie jedynie do wpisow ponizej.
Prosze sobie wrocic do dyskusji ponizej.O.k. ??
P.S. doktorzy nie placza,studenci owszem,zdarza sie,Pani z pewnoscia mialaby u mnie powody do placzu na egzaminie.
Prosze sie poduczyc.Pozdrawiam
PPaolkaa / 77.253.153.* / 2010-09-04 17:15
Drogi forumowiczu.. czepiasz się mnie i to często....

studia to ja już mam za sobą..i to 2 kierunki

a z naszą kadrą na uczelniach to wiadomo jak jest... najgorsi zostają profesorami, na tych najpepszych czekają intratne posady...

Pozdrawiam
il Dottore / 60.217.232.* / 2010-09-05 06:17

Drogi forumowiczu.. czepiasz się mnie i to często....

Obsesji ciag dalszy,no coz.....
Nie jestem na uczelni,o egzaminach mowilem w czasie przeszlym,gdyby sie kiedys zdarzyly
Nie wiem ,kto zostaje na uczelniach ale z pewnoscia NIE najgorsi,skoro sposrod ich uczniow wychodz apotem ludzie sukcesu,do ktorych ja tez nieskromnie sie zaliczam.
Ilosc studiow jest bez znaczenia,licza sie realne wyniki,a tych u Szanownej Pani brak kompletny.
Niestety tak ! / 119.167.219.* / 2010-09-04 14:36

2010-09-04 12:56:29 | 77.253.153.* | PPaolkaa
ale kłamiesz ... przy 2250 pisałałam , że będzie odbicie i że jak przektoczymy
2360 (90) to wrócimy do szczytów; płakałeś wtedy jak dziecko i pisałeś
codziennie w trakcie sesji, a jak CI napisałąłam, że możliwe jest że do jesieni
możliwe jest odbicie do 2720 nawet to wtedy moje posty były Ci na wagę złota

nie piszesz w trakcie sesji bo jak Ci udowaodniłam, że Euro / PLN nie jest
wskażnikiem wyprzedzającym to zamilkłeś a także zamilkłeś na miesięcznej fali
spadkowej

moim zdaniem siedzisz na stratach od 2007 w wcale nie grasz DT... bo jak można
grać na DT nie sledząc notowań...a jak ktoś nie umie przewidzieć załąmania
srednioterminowego trendu ( a Ty nie umiesz) to w długim terminie i tak odnosi
straty

jedyna Twoja metoda to wklejanie info fundamentalinych i śliedzenie kursu euro/
pln to każde dziecko potrafi i gdyby to było takie proste to każdy byłby
milionerem

bardzo wszystkim życzę, żeby cykl ekonimiczny się nie sprawdził i żebyśmy
wrócili do szczytów z 2007;

cykl ekonimiczny to nie zegarek szwajcarski i wskazuje tylko pobliże (może być
np 3 miesiące różnicy) odwrócenia trendów gospodarczych

-------------------
Dyskusja z kim kto nie pamieta co wypisywal jest bezcelowa,wiec napisze po raz ostatni:
- cztery razy pokazalem Ci ze to ja umiem przewidziec zakonczenie sesji a Ty nie.
-pokazalem Ci kilka razy ze to ja umiem przeiwdzic jaki bedzie wynika nastepnej sesji,a ty nie.
-napisalem ci wyraznie,ze jesli euro tanieje to sesja bedzie dodatnia i tak wlasnie ejst w ogromnej wiekszosci przypadkow.
-zmiana kursu euro-zloty w trakcie sesji pokazuje zazwyczaj dokaldnie,co sie dalej stanie i tak wlasnie bylo podczas ostatnich sesji,gdy wszyscy sie dziwili ,skad w koncowce te nagle wzrosty.
-jesli ktokolwiek tu nieustannie beczy to tylko ty i w dodatku bez sensu,co cie obchodzi co bedzie,skoro nie grasz i nie bedziesz grac.Nie bedziesz,bo ktos kto od bardzo dlugiego czasu nie gra czekajac na zalamaniejuz do grania nie wroci.
Bedzie tak jak ty wypisywac bez konca bzdety o tym ,co sie stanie za pare miesiecy.
Kogo obchodzi,co sie stanie z apare miesiecy???Czy nie rozumiesz,ze piszesz idiotyzmy???
Ktos,kto trzyma akcje,ustawia sobie stopy i w d*** ma krachy i zalamania.Ktos,kto gra na D.T. takze sie tym nie przejmuje,bo generalnie siedzi na gotowce.Po cholere wiec te wpisy,od miesiecy w kolko takie same glupie???
- kto i gdzie ci napisal,ze na DT nie sledzi sie notowan ??? pokaz to !!!!
Wlansie dlatego ludzi egrajacy na DT nie pisza tu w czasie sesji,bo na to NIE ma czasu,bo w kazdej sekundzie moze byc nagla zmiana jak wczoraj chocby na IDMSA,gdzie przez clay dzien tocztla sie walka wokol poziomu 2,82-2,83 a potem w jednej sekundzie polecialy setki tysiecy zlecen az do 2,90.
Czy wiesz ile ja wczoraj na tym zarobilem ??? A to nie koniec,w poniedzilaek na IDMSA bedzie ciag dalszy i tak a zdo 14 wrezesnia,conajmniej.
-------------
Milo,ze sie interesujesz gielda,u kobiet to wciaz rzadkosc.Tyle,ze nic z tego nie wynika,kiedy to zrozumiesz????
Interesujace jest,co bedzie z konkretna spolka,ktora wzrosnie,spadnie,albo bedzie stac miesiacami.Na tym sie zarabia.a nie na bredniach o czyms ,co bedzie kiedys tam.
--------------
A teraz pisz sobie co ci sie zywnie podoba,dlugo nie pisalem i niepredko napisze,wkurzylem sie tylko widzac,ze znowu,bez konca wklejasz to samo.Glupoty bez znaczenia.
PPaolkaa / 77.253.153.* / 2010-09-04 15:30
sam wklejasz głupoty bez znaczenia

już kiedyś obiecałeś, że nie będziesz do mnie pisał i co?

oczywiście,że gram na ktr i to moja sparawa jak to robię, ale oczywiście wg CIebie jak ktoś nie kupuje IDM to nie gra i musi robić jak Ty;

rób swoje, ja swoje ; każdy ma prawo do własnego zdania i metody inwestowania;


skoro masz takie zyski to pisz codziennie przed faktem jak Ci idzie DT na tym idm to po pół roku okaże sie, że jesteś pewnei sporo w plecy i dokładasz do interesu

jesteś bardzo ograniczony skoro uważasz , ze jedyną metodą gry jest kupowanie czegoś na jeden dzień i że nie inwestować inaczej
By..... / 119.167.219.* / 2010-09-04 16:04

dlugo nie pisalem i niepredko
napisze,wkurzylem sie tylko widzac,ze znowu,bez konca wklejasz to samo

Czy umiesz czytac ze zrozumieniem???
To ty pisalas 100 x ze nie grasz,ze interesuja cie kontrakty ale ze na nich od dawna tez nie grasz.
I wybacz..ale osmieszasz sie kompletnie.Nie masz pojecia o zwyklym graniu na akcjach,a kontrakty sa z cala pewnoscia poza twoim zasiegiem.
I gdzie ci pisalem biedo,ze trzeba grac wylacznie na D.T .??? I gdzie ci pisalem biedo ,ze tylko na IDM???Nie rozumiesz nawet co znaczy podac spolke na przyklad.
Czy gdybym napisal o innej,tez bys pisalal,ze gram tylko na niej??
Juz ci kiedys pisalem,ze mozesz sobie tu brylowac,kazdemu wolno,po to jest forum.Ale bedzie dobrze,gdy ktos od czasu do czasu oswieci innych,ze maja do czynienia z maniaczka bez pojecia o realu.
Teraz dobrze ???
No to teraz sobie pisz o falach i poziomach.
===== / 211.138.124.* / 2010-09-04 15:57

że gram na ktr

wielokrotnie pisalas sama,ze nie grasz,wiec nie lawiruj i nie klam.
jesteś bardzo ograniczony skoro uważasz , ze jedyną metodą gry jest kupowanie czegoś
na jeden dzień i że nie inwestować inaczej

Alez jestes glupia,to nie do wiary !
Gdzie czlowiek napisal,ze trzeba grac tylko na jeden dzien???
IDMSA podal jako przyklad,gdzie ci pisal,ze gra tylko na tym ??
Proponowal wiele razy,zeby pokazac konto ,tylko co tam jest,to anonimowe i niczym nie grozi.ZERO odzewu i nie dziwota,bo ty NIE masz nawet konta,podobnie jak Brydzia,Ken i Longterm.
Klasyczny przyklad kobiecej glupoty i bezsensownego uporu.
PPaolkaa / 77.253.153.* / 2010-09-04 16:09
pisałam, że nie mam akcji na lonterm i że gram na ktr

sam nie masz konta i często przeinaczasz fakty i mam wrażenie , że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i z pamięcią tę u CIebie kiepskawo...
======== / 211.138.124.* / 2010-09-04 16:17
koteczku,ja akurat mam pamiec fotograficzna,pisalas wylacznie ze gralas kiedys i to dawno.Poza tym tu nic nie ginie,wszystko mozna od reki sprawdzic,chyba o tym zapomnialas.
Ja tez uwazam,ze nie grasz ,a moje wyczucie rzadko mnie zawodzi.
Oczywiscie to ze sie nie gra,to zaden wstyd,tylko nie nalezy wowczas wprowadzac ludzi w blad,wielu tu nie gra,ale oni sami to przyznaja.
I nie wypisuja glupot,wybacz.
PPaolkaa / 77.253.153.* / 2010-09-04 16:26
sprawdz może mnie z kimś mylisz;

za każdym razem jak ktos mnie pytał na czym gram pisałam, że gram na ktr
Eternit z Azbestu / 2010-09-04 18:07 / Tysiącznik na forum
A nie jesteś tą Paulinką, która w grudniu 2008 kupowała Euro i czekałą aż będzie po 6PLN?
===== / 211.138.124.* / 2010-09-04 15:07
Achahahaha,a jednak JB mial racje ,takiej trzeba sie wystrzegac jak ognia,powodzi i gradu razem wzietych.
Eternit z Azbestu / 2010-09-04 15:14 / Tysiącznik na forum

a jednak JB mial racje

Sama prawda.
Szkoda tylko, że z Skami się pomyliłem.
====== / 211.138.124.* / 2010-09-04 15:20
Bo nie byles konsekwentny i uwierzyles tej nieboraczce.
odbijesz sobie nastepnym razem
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-04 14:20
Siema, kupował ktoś zz wass kiedyś na Amazzonie?
Zamówiłem sobie troche książek i płyt. Wysłali maila z potwierdzeniem podałem numer karty ale bez CVV nigdzie nie prosili o to.
W jaki sposób zostanie pobrana kasa z mojej karty?
bolek77 / 2010-09-04 15:33 / portfel / Uparty Osiołek
Ja kupowałem, ale bardzoooo dawno. Z płatnościami nie było problemów - gorzej z dostawą. Zwykle był to miesiąc czasu
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-04 15:44
heh, leszcze Amazona nie obslugują CVV2 ale bank który wydał kartę wymaga tego. Więc pokupowane :/
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-04 15:41
A znasz jakąś dobrą księgarnię netową może? Gdzie można kupić tak tanio jak w Amazon
Eternit z Azbestu / 2010-09-04 18:02 / Tysiącznik na forum
torrent i eMule mają bezkonkurencyjne ceny.
bolek77 / 2010-09-04 16:02 / portfel / Uparty Osiołek
www.ozon.ru
ja tam teraz kupuję. szybka dostawa i taniej.
:))
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-04 16:07
A można tam śmieciem płacić, bo już widze że jest jedna książka która mnie interesowała?
bolek77 / 2010-09-04 16:23 / portfel / Uparty Osiołek
Kartą kredytową płace tak jak wszędzie.
XXL! / 88.156.187.* / 2010-09-03 22:27
No i mamy piękne wzrosty na całym świecie oczywiście w przeciwieństwie do polskiego matolstwa, debilstwa i tępactwa umysłowego. Bo to jedyna banda idiotów i kretynów w całej historii giełd zdolna wywołać krach przy dodatnim PKB. Takich durniów nie ma na całym świecie.
amator1122 / 2010-09-03 22:31 / Tysiącznik na forum)
a ty co taki niecierpliwy, wyluzuj ,swoje jeszcze wyciągniesz chyba ze masz jakieś gnioty. :)
PPaolkaa / 77.253.153.* / 2010-09-04 13:03
polecam teorię cykli ekonomicznych

Chiny przeszły najelpiej krzyzys na całym świecie; mieli najwieksze PKB itd... no i czemu są w bessę w takim razie?

może Ben dodrukuje tryliony i będziemy podnosić kursy akcji wirtualnie stworzonymi pieniędzmi... może ...
amator1122 / 2010-09-04 14:24 / Tysiącznik na forum)
A czy znacz taki cykl jak prezydencki...,naprawdę nie mogę zrozumieć twoich at :) nic tam nie pasuje nawet Eliott.
PPaolkaa / 77.253.153.* / 2010-09-04 16:06
cykl prezydencki jest ważny; biorę pod uwagę;

nie będę tu opisywała całej teorii cylki, bo musiałąbym napisać książkę; żeby ją zrozumieć trzeba się z grubsza orientować w teorii gospodarek i rozumieć fluktuacje jakim podlegają podstawowe wskażniki makroekonomiczne takie jak PKB ( z uwzględnieniem róznic pomiędzy gospodarkami i systemami) inflacja, stopa procentowa, sprzedaż detaliczna, produkcja przemysłowa , ISM, PMI itd

obecny wzrost PKB Polski fundowany jest trochę na konsumpcji, popycie wewn, trochę na eksporcie; żeby była hossa taka jak w 2007 potrzebyn jest spory wzrost inwestycji zagranicznych (tu nastąpiło pewne odbicie, ale małe); do tego trzeba uzględnić pewne jednorazowe bonusy jak np prywatyzacja , czy niemieckie plany dopłat na samochody (które pomogły i nam) ; w przyszłym roku może być dużo gorzej - dlatego walczą o zmianę liczenia długu publicznego, dlatego rząd cały czas mówi o zielonej wyspie(to próba przyciągania zachodniego kapitła)

obecnie w europie jasnym światełkiem w tunelu są nimcy; inne gospodarki jak np Irlandia, Hiszpania, Grecja już wchodzą w fazę ponownego spowalnienia

w USa odczyty raczej negatywne pkb I kw 3,7/ II kw 1,6 to jest ożywienie?
w zakłopotanie wprawił mnie nieco ISM, jego zdecydowanie lepszy odczyt; ale tu należy być ostroznym; po pierwszej fali bessy w 2007 gdy giełdy spadły od szczytu do 2600 też pojawił się taki pozytywny odczyt i nikjak się to miało do pożniejszej rzeczywistości

ale nawet w oderwaniu od ekonimii można zauważyć cykle na wykresach

ważne szczyty na naszej giełdzie to: 1987; 1997, 2007, /2017?/; szczyty minii hossy( po planach pomocowych1990; 2000, / 2010?/

dołki: 1978, 1998, luty 2009 (2 miesiące odchyłki/ )

również koniec hossy 2007 był w nietypowymi miejscu bo lipiec , choć zależy jak liczyć czy za początek bessy uznać pierwszy czy drugi szczyt, który wypadł wyżej;

obecnie od dołka bessy lutego 2009 mieliśmy 2 duże fale po około 700 pkt; teraz tworzą się 2 szczyty po około 400 pkt każdy

jeśli pokusić się o wyliczenie początku bessy dokłądnie powinno to wypaść między 15- a 20 pażdziernika; ale cykl to nie zegarek równie dobrze początkiem bessy mógł być wrzesień

obecnie czeka nas fala wzrostów, a jej koniec będzie widać na wskażnikach śledzacych trend i oscylatorach
Eternit z Azbestu / 2010-09-04 18:06 / Tysiącznik na forum

ważne szczyty na naszej giełdzie to: 1987;

Tak ten szczyt na GPW jest zdecydowanie najważniejszy!
?????????? / 119.62.128.* / 2010-09-04 14:18
Chiny sa w bessie ???
Co wzielas tym razem ????????????????
Wzrost okolo 10 % rocznie to jest bessa ?????
PPaolkaa / 77.253.153.* / 2010-09-04 16:21
http://stooq.pl/q/?s=shanghai&c=1y&t=l&a=ln&b=0

a gdzie dokładnie widzisz ten wzrost?
Eternit z Azbestu / 2010-09-04 15:09 / Tysiącznik na forum
Bessa to jest pojęcie giełdowe i dotyczy kursów papieró wartościowych a nie rozwoju gospodarki.
Gieład w Chinach spadałą wcześniej i mocniej, ale ostatnio sięodbiła i też jest na przełomie bessy i hossy.
!!!!!!!!!! / 119.62.128.* / 2010-09-04 16:09
Tylko ze ona pisze wlasnie o PKB i gospodarce


Chiny przeszły najelpiej krzyzys na całym świecie; mieli najwieksze PKB itd... no i
czemu są w bessę w takim razie?



polecam teorię cykli ekonomicznych

Ta pani to kalsyczny przyklad ignorantki,groznej dla nowicjuszy,bo operuje sloganami z wprawa mogaca wprowadzic niezorientowanych w blad.A tak naprawde nie ma zielonego pojecia o realnym graniu.Maniakalne wopisy o falach,pdfalach i czyms w przyszlosci sa tego najlepszym dowodem ,podobnie jak zero konkretow o spolkach.
PPaolkaa / 77.253.153.* / 2010-09-04 16:29
pisz konkretnie o spólkach z pewnością wielu zarobi dzięki Tobie ....

widzę, że jesteś wyznawcą jednej prawdy: tylko hossa; Ken był taki sam, tylko w przeciwną stronę: tylko bessa;

powodzenia
Eternit z Azbestu / 2010-09-03 21:32 / Tysiącznik na forum
Co się z tym biednym forum stało?
Padło wraz z koncem korety?
amator1122 / 2010-09-03 21:56 / Tysiącznik na forum)

Co się z tym biednym forum stało

sprawdzałem PPaolke na tysiące sposobów i nic takiego nie widzę co ona tam się doszukała jeden Bóg wie.
Eternit z Azbestu / 2010-09-03 21:06 / Tysiącznik na forum
W najbliższych dniach nie prognozujemy dużych opadów deszczu, jednak cały czas spodziewamy się przelotnych opadów i nie możemy liczyć na słoneczną i "suchą" pogodę - powiedział główny synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Rafał Bąkowski. W weekend na Podlasiu należy spodziewać się przymrozków.
-------------

Hossa, hossą, ale ekośmieci należywywalać PKC. Niedługo ludzie przestaną wierzyć w mity o globalnym ociepleniu i najcieplejszym roku w historii.
GXV / 77.8.212.* / 2010-09-03 20:54
The Prodigy - "Voodoo People" (Eskimo Rmx)
http://www.youtube.com/watch?v=mrQB_ltdHXo
niestety / 119.167.219.* / 2010-09-03 18:38

2010-09-03 14:47:06 | 77.253.136.* | PPaolkaa
Re: GPW: Dane z USA ustawią sesję [1]
witam,


po lepszym odczycie ISM i dzisiejszych lepszych danych mamy koleją krótkowerminową falę
wzrostową;

powinna być to już ostatnia fala i trwać nie dłużej niż do pażdziernika; po tym okresie
powinno nastąpić załamanie
http://stockcharts.com/h-sc/ui


nie dłużej niż do pażdziernika

czyli krachu nie bylo latem i nie bedzie we wrzesniu.
Nie zapytam,dlaczego w pazdzierniku,bo jeszcze odpowiesz jak niejaka Golfistka,bardzo aktywna na Chemosie i nie tylko : "bo ja tak chce "
Kolejne bzdury bez pokrycia.
Eternit z Azbestu / 2010-09-03 21:08 / Tysiącznik na forum

bo ja tak chce

Typowa kobieta.

Krachu niebędzie po się zalogowałem.
Tak wieć trzeba siorbać po taniości, bo taniejjuz niebędzie. Gigahossa, nie dla leszcza oczywiście, ma sporo do nadrobienia.
PPaolkaa / 77.253.136.* / 2010-09-03 20:14
fala pierwsza bessy niegy nie jest krachem

wielkokrotnie pisałam że tworzy się duża formacja podwójego szczytu i to już od kilku miesięcy

w 2007 tworzenie formacji szczytowej trwało rok

jeżeli natomiast przetrwamy pażdziernik beż załamki to rok 2011 będzie udany

możesz pisać do mnie w trakcie sesji jak jestem, a nie zawsze wtedy, gdny mnie nie ma

pażdziernik 2010 jest bardzo ważnym punktem, jak przeanalizujesz wszystkie cykle na naszej giełdzie od początku jej istnienia będziesz wiedział dlaczego; nie mam czasu pisać tu wieczorem elaboratu
niestety / 119.167.219.* / 2010-09-04 06:06

będziesz wiedział dlaczego

ale ja juz wiem ,ze Ty NIC nie wiesz,natomiast nie wiem ,dlaczego,ale to nie moj problem.
Generalnie ktos,kto nie gra i niczego nie ma,powinnien cichutko siedziec z boku i sie nie wtracac.
To powinno byc oczywiste.

pażdziernik 2010 jest bardzo ważnym punktem

u ciebie wszystko bylo wazne,po kolei przesuwane,a gdy lato przeszlo spokojnie,przerzucilas sie na jesien.Krach mial byc w okolicach najpozniej 2250 pkt a ja napisalem ze to bzdura i ze nie bedzie.Potem mielismy miec problemy z 2500 i znowu ich nie bylo,teraz bardzo wazny jest pazdziernik.NIE jest,nie ma zadnych waznych miesiecy,ani z punktu widzenia AT ani z punktu widzenia statystyki.
Bedziesz tak wypisywac swoje bzdety az ktoregos dnia sie sprawdzi i wtedy oczywiscie napiszesz "a ja to mowilam juz od dawna".


możesz pisać do mnie w trakcie sesji jak jestem, a nie zawsze wtedy, gdny mnie nie ma

W trakcie sesji ja sie zajmuje gielda w przeciwienstwie do ciebie i nie mam czasu na bzdury.Po co to w ogole piszesz,skoro jednak dotarlas i przeczytalas.
I na tym koniec
PPaolkaa / 77.253.153.* / 2010-09-04 12:56
ale kłamiesz ... przy 2250 pisałałam , że będzie odbicie i że jak przektoczymy 2360 (90) to wrócimy do szczytów; płakałeś wtedy jak dziecko i pisałeś codziennie w trakcie sesji, a jak CI napisałąłam, że możliwe jest że do jesieni możliwe jest odbicie do 2720 nawet to wtedy moje posty były Ci na wagę złota

nie piszesz w trakcie sesji bo jak Ci udowaodniłam, że Euro / PLN nie jest wskażnikiem wyprzedzającym to zamilkłeś a także zamilkłeś na miesięcznej fali spadkowej

moim zdaniem siedzisz na stratach od 2007 w wcale nie grasz DT... bo jak można grać na DT nie sledząc notowań...a jak ktoś nie umie przewidzieć załąmania srednioterminowego trendu ( a Ty nie umiesz) to w długim terminie i tak odnosi straty

jedyna Twoja metoda to wklejanie info fundamentalinych i śliedzenie kursu euro/ pln to każde dziecko potrafi i gdyby to było takie proste to każdy byłby milionerem

bardzo wszystkim życzę, żeby cykl ekonimiczny się nie sprawdził i żebyśmy wrócili do szczytów z 2007;

cykl ekonimiczny to nie zegarek szwajcarski i wskazuje tylko pobliże (może być np 3 miesiące różnicy) odwrócenia trendów gospodarczych
!!!!!!!!!!!! / 119.62.128.* / 2010-09-04 14:21
Niestety lzesz kolezanko,bo ja doskonale pamietam (i wszyscy inni tez) jak Ty wiescials kolejne spadki,krachy i negatywne sesje,a czlowiek cierpliwie Ci pokazywal ze nei mas zracji,ze zakonczenie kolejnej sesji bedzie na plusie,natsepnej takze i ze nie bedzie zadnego krachu.
Cierpisz na rozdwojenie jazni to sie lecz a nie zasmiecaj tego miejsca.
Eternit z Azbestu / 2010-09-04 15:16 / Tysiącznik na forum
Pisałą i o wzrostach i o spadkach... i jak to typowa kobieta po fakcie o sprawdzonych wpisach mówi, że to miała na myśli, a o nietrafionych, że tylko tak pisałą ale nie miała tego na myśli... w ten sposób ma zawsze rację...
====== / 211.138.124.* / 2010-09-04 15:22
Fakt ,typowa spodnica ...unikac z daleka
Eternit z Azbestu / 2010-09-03 21:10 / Tysiącznik na forum
Październik to bardzo ważny miesiąc... w październiku mam urodziny. :]
_Rubin / 83.26.227.* / 2010-09-03 18:52

czyli krachu nie bylo latem i nie bedzie we wrzesniu.
Nie zapytam,dlaczego w pazdzierniku,

http://www.tvn24.pl/12692,1672017,0,1,dr-zaglada-wieszczy-bankructwa,wiadomosc.html
Bez zalu,bo tu zero / 119.167.219.* / 2010-09-03 19:07
Wieszczycieli u nas dostatek.Nie ma absolutnie zadnych przeslanek do "krachu" ,tak jak nie bylo ich od marca dotad,mimo pomylencow wieszczacych je codziennie.
Paolka jest jak nakrecany automat,co stale ten sam tekst tylko termin zaglady stopnioowo odsuwany w przyszlosc.
Nie gra od nie wiem odkad,watpie czy kiedykolwiek grala,na akchacj nie bo sama przyznala,na kontraktach tez nie bo tez pisala.czyli ma takie hobby i ladnie sie wpisuje w pomylona wymiane pogladow kilku osob na tym forum.
Zajrzalem,poczytalem,pozegnalem
Jest niezly / 119.167.219.* / 2010-09-03 19:12
Dzisiejsza sesja może nie powala siłą, ale bilans całego tygodnia jest wreszcie pozytywny. Nieskromnie mogę stwierdzić, iż scenariusz, który kreśliłem w ostatnich komentarzach, jest realizowany. Wtorkowa sesja nosiła znamiona klasycznego strząśnięcia i kolejne dni na razie to potwierdzają. To, że nasz rynek odbije nie było bardzo trudne do zaprognozowania, natomiast dalszy scenariusz nie jest już tak prosty. Z punktu widzenia AT najbardziej prawdopodobne jest to, iż zakończyliśmy korektę impulsu wzrostowego 01.07-04.08, a konsekwencją takiego podejścia powinien być wzrost powyżej tegorocznego szczytu, przynajmniej w okolice 2690pkt. Oczywiście to czysta teoria, na razie wykres WIG-u20 musi uporać z pierwszym poważniejszym oporem zlokalizowanym w strefie 2470-2490pkt. Jeżeli to się uda to test szczytu z początku sierpnia będzie bardzo prawdopodobny. Zastanawiając się nad przyczynami relatywnej słabości polskiego rynku na ostatnich sesjach, trzeba odnotować negatywny wpływ na rynek niepewności związanej z oczekiwaniem na finał sprzedaży banku BZWBK. Decyzja w tej sprawie rzutuje nie tylko na kursy PKO BP I BZWBK, lecz także Pekao S.A. – największego rywala PKO BP na polskim rynku bankowym. W efekcie w pewnym sensie mamy zamrożone kursy trzech największych banków o bardzo dużej wadze w indeksie WIG20 i jest to być może czynnik, który nie pozwolił na bardziej efektowne wzrosty głównego indeksu w tym tygodniu. Krótkoterminowo nadal pozostaję optymistą i przyszły tydzień traktuję jako kolejną szansę dla byków. Brak wyraźnego wzrostu w skali tygodnia traktowałbym jako wstępny sygnał ostrzegawczy przed powrotem do spadków.

(Sławomir Koźlarek - DM BZ WBK
eby / 2010-09-03 16:39 / Tysiącznik na forum
Z naturalnym przewaznie tak jest :)
bolek77 / 2010-09-03 16:35 / portfel / Uparty Osiołek
Midas to śmieć, większy niż bytom.
:))
rafcio55 / 2010-09-03 16:07 / Tysiącznik na forum
a gruby teraz nabiera eSy wiadrami, trudno być spekulantem :)
amator1122 / 2010-09-03 16:32 / Tysiącznik na forum)
chyba dziurawymi ,...zobacz bazę może zrozumiesz .
rafcio55 / 2010-09-03 16:35 / Tysiącznik na forum
no właśnie, zobacz baze...
amator1122 / 2010-09-03 22:54 / Tysiącznik na forum)
jeżeli duży gracz zajmuje pozycje długą i w przyszłości oczekuje zarobku to zawsze zabezpiecza się ceną terminową wyższą jak kasowa /baza/ bo zabezpiecza się i oczekuje zarobku za poniesione ryzyko a gracze spekulacyjni zajmują pozycje krótkie bo ich ryzyko zmniejszenia ceny terminowej do kasowej/ baza/ jest małe.

...tak widzę bazę i wiem ,że zaraz 3 wiedzmy to nie szarp się z grubym.:))
rafcio55 / 2010-09-03 16:14 / Tysiącznik na forum
muszę przyznać że strasznie w ch.uja robią na tej giełdzie że tak się brzydko wyraże :)
nieuk / 2010-09-03 16:25 / Tysiącznik na forum
znaczy

kto kogo robi w ch ???
rafcio55 / 2010-09-03 16:26 / Tysiącznik na forum
tak jak zawsze
rafcio55 / 2010-09-03 16:23 / Tysiącznik na forum
i dzisiaj 800zl wirtualnej straty tylko przez moją głupote :/ nauczka na przyszłość
amator1122 / 2010-09-03 16:33 / Tysiącznik na forum)
a rano taki pewny byłeś ,pisałem nie walcz z trendem:)
rafcio55 / 2010-09-03 16:39 / Tysiącznik na forum
a jaki jest trend?
amator1122 / 2010-09-03 16:41 / Tysiącznik na forum)
Loniu ci wytłumaczy , zapytaj :))))))
...i bierz zawsze odwrotnie.
nieuk / 2010-09-03 16:32 / Tysiącznik na forum
zeby ci homor poprawic...

to razem mamy 14 tys do przodu...

wiec nie jest tak żle...)))
Blazej_ / 2010-09-03 16:47 / Tysiącznik na forum

14 tys


groszy?:)
nieuk / 2010-09-03 17:12 / Tysiącznik na forum
nie

złoty
Blazej_ / 2010-09-03 18:35 / Tysiącznik na forum
jak dużą bańkę masz włożoną to dużo nie ugrałeś :)
rafcio55 / 2010-09-03 16:38 / Tysiącznik na forum
ja też mocno nie narzekam bo wirtualny zysk na kartce papieru jest ale połowa dzisiaj wyparowała :(
PPaolkaa / 77.253.136.* / 2010-09-03 15:56
http://www.youtube.com/watch?v=IgRfvWAZw5w
Eternit z Azbestu / 2010-09-03 21:20 / Tysiącznik na forum
Once upon a time I was falling in love
But now I'm only falling apart
There's nothing I can do
A total eclipse of the heart
Once upon a time there was light in my life
But now there's only love in the dark
Nothing I can say
A total eclipse of the heart
-----------------

I właśnie dlatego należy unikać kobiet jak ognia... w wersji dla kobiet unikać facetów jak ognia.
Eternit z Azbestu / 2010-09-03 21:31 / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=h8VGQTtENSs

A to jeszcze lepsze.
rafcio55 / 2010-09-03 15:51 / Tysiącznik na forum
ech i wirtualna strata z tych S na kghm a taki dobry był tydzień :/
rafcio55 / 2010-09-03 15:55 / Tysiącznik na forum
licze na cudofixing, może uda się troche wirtualnych strat odrobić! :)
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-03 15:55
Na ile akcji jest jeden kontrakt na KGHM? Ile trzeba depo ?
rafcio55 / 2010-09-03 15:57 / Tysiącznik na forum
1 kontrakt=100 akcji, depo to zależy jaki bank ale coś koło tysiaka na każdy kontrakt
PĘDZĄCY BYK / 87.205.192.* / 2010-09-03 17:06

ale coś
koło tysiaka na każdy kontrakt

Oj cosik mi się pamięta, że FKGHM to gruuubo ponad 1500 PLN za sztukę (nawet coś ponad 1600, a teraz nie kojarzę, ale cena akcji wzrosła więc kontrakt też pewnie bliski 2K)
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-03 15:58
A jak z płynnością?
rafcio55 / 2010-09-03 16:02 / Tysiącznik na forum
słaba ale taka już jest na kontraktach na akcje, ludzie nie wiedzą że zamiast kupować akcje takiego kghm mogą sobie wziąść kontrakty i będzie to samo tylko znacznie niższa prowizja! taki to prosty naród :)
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-03 16:00
A macie w aliorze krótką sprzedarz weszło już to wogóle?
Eternit z Azbestu / 2010-09-03 16:22 / Tysiącznik na forum
Nie, ale można brac S na akcje. W tej chwili jest 110.35.
rafcio55 / 2010-09-03 16:05 / Tysiącznik na forum
nie wiem czy alior już ją wprowadził, nie interesuje się tym bo wole zamiast tego kontrakty na spadki, wychodzi taniej
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-03 16:06
Ale króka skprzedaż jes a na 30 papierów s tego co wiem. Kontrakty są tylko dla kilku spółek.
amator1122 / 2010-09-03 16:36 / Tysiącznik na forum)
krótka jest tylko w BRE
rafcio55 / 2010-09-03 16:10 / Tysiącznik na forum
tak zgadza się ale dla mnie prowizja od zakupu/ sprzedaży akcji rzędu 0,29% i więcej to złodziejstwo! wole kontrakty
rafcio55 / 2010-09-03 16:12 / Tysiącznik na forum
dam ci prosty przykład kupno 1 kontraktu na kghm to prowizja 3zł, kupno 100 akcji to przy prowizji 0,39% wynosi 100x110złx0,39% =39zł
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-03 16:13
Ale z kontraktem na walne nie pojedziesz ;)
rafcio55 / 2010-09-03 16:16 / Tysiącznik na forum
a ze 100 akcjami? ;))
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-03 16:19
ze 100 akcjami już można grubasów na żywo pooglądać :D
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy