Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Dane znowu straszą

GPW: Dane znowu straszą

Money.pl / 2008-10-02 18:08
Komentarze do wiadomości: GPW: Dane znowu straszą.
Wyświetlaj:
Adi1210 / 2008-10-02 19:03
Witam.Jako równie zieloniutki gracz prosiłbym Cię o podanie bliższych danych na tą lekturę bo faktycznie sugerując się wypowiedziami na forum ciut się przejechałem.Nie ma tragedii ale właśnie mam problem z uzyskaniem infa odnośnie jakichś dobrych książek.
zbig$ / 2008-10-02 20:19 / Uznany gracz - weteran 93/94
bessa dobry czas do nauki - patrzec i obserwowac...)))
osesek / 2008-10-02 19:19 / Pan Tysiącznik
Służę uprzejmie :

1. Psychologia inwestowania. Wydanie II , John R. Nofsinger --- koniecznie !
2. Psychologia inwestowania. Martin J. Pring --- koniecznie
3.Zawód inwestor giełdowy. Alexander Elder -- koniecznie
4.Analiza techniczna rynków finansowych. John J. Murphy

Te na początek zanim zaczniesz grę !!!!!!!
osesek / 2008-10-02 18:55 / Pan Tysiącznik
A dobry wieczór (:

Z amerykańskiej gospodarki napływają informacje wydające się dzisiaj bardzo złymi. Jestem zdania, że z upływem czasu dzisiejsze informacje będą oceniane dobrze w porównaniu z przyszłymi. Rozpoczął się ruch powrotny, cofka, skurcz, uwiąd czyli odwrót od fikcji wykreowanej długiem. Dziwna ta amerykańska gospodarka, dziwna. Nie potrafi funkcjonować bez długu - jak alkoholik bez wódki.

Rano, mającym zamiar rozpoczęcie inwestycji na GPW pod wpływem rekomendacji "analityków" ( hehehe), radziłem wstrzemięźliwość chociaż do końca tego roku. Podtrzymuję radę. Czekać. Natomiast dla graczy DT zapanował istny raj ! Nic tylko ogrywać małokumatych. A może i rekinowi uda się coś z paszczęki wydrzeć !? (:(:

Przeczytałem dzisiaj post, który mnie zaintrygował. Otóż zieloniutki gracz prosi forumowiczów o edukację. Na forum.
Zatem ja, człek życzliwy będącym w potrzebie, odpowiadam na prośbę :
DO KSIĄŻEK, DO KSIĄŻEK !!!!!
Forumowa edukacja to pewne straty.
Jestem skłonny podać tytuły i autorów.O ile ktoś zeche. (:(:
zbig$ / 2008-10-02 20:21 / Uznany gracz - weteran 93/94
eee, no na forum to raczej wymiana spostrzezen, interpretacja faktow, dzielenie doswiadczeniami - to dobre, ale bez teoretycznych podstaw na nic sie zda i moze zaszkodzic, no chyba ze ktos sobie sledzi to forum, ale sam nie gra..
osesek / 2008-10-02 20:40 / Pan Tysiącznik
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym ! (:
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2008-10-02 19:04
meczyk sobie obejrzyj
Lech 1:0 Austria Wiedeń, teraz przerwa
ładny, zacięty mecz
amigo2 / 2008-10-02 19:14 / Regulamin forum!
lech lech kolejorz))))))))
nawet im to wychodzi
max303 / 2008-10-02 19:16 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
a co myślałeś (:-))
osesek / 2008-10-02 19:09 / Pan Tysiącznik
To nie dla mnie (:
dylandog / 2008-10-02 18:13
"Ponadto mimo niekorzystnych prognoz spadek zamówień w amerykańskim przemyśle okazał się większy"

Oj, Panie Mysior, głowa w chmurach.
SicoK / 2008-10-02 18:08 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
"zarówno Demokraci, jak i Republikanie w Teksasie nie zdążyli na czas zgłosić pp.McCaina i Obamy na listę wyborczą!! Mimo to komisja wyborcza ich zarejestrowała. P.Barr zakwestionował to odwołując się do teksańskiego Sądu Najwyższego, który... odrzucił wniosek nie fatygując się nawet uzasadnieniem.

To jest właśnie różnica między formalnym, francuskim traktowaniem prawa – a anglosaskim, zwyczajowym."

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy