Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Dubaj popsuje koniec tygodnia na rynkach?

GPW: Dubaj popsuje koniec tygodnia na rynkach?

Money.pl / 2009-11-27 06:50
Wyświetlaj:
janlew / 2009-11-27 22:35 / portfel / Tysiącznik na forum
2009-11-27 22:23:56 | bbrydzia [ Bywalec forum ]
kreski nie widac
ale przelacz sobie na dzienny
wlacz RSI
i zobacz na gorki na wskazniku i gorki w cenie
skomentuj zgłoś do usunięcia

2009-11-27 22:26:06 | bbrydzia [ Bywalec forum ]
wlacz tez tygodniowy
i tu rowniez dywergencja
silny ruch w dol bedzie

--------------------------------

Problem w tym, że dywergencje ja widzę na RSI już od lata. A w lato widziałem, że były już późną wiosną. A zwłaszcza na MACD. I nic się wtedy nie stało, wielkiego ruchu w dół nie było, nie musi być więc i teraz. To się po prostu nie sprawdziło z perspektywy czasu. Poza tym inne oscylatory tego nie potwierdzają, STS nie ma dywergencji a od lutego miał bardzo mało.

A jak włączysz interwał tygodniowy to widać wręcz dywergencje byka na RSI (ale też i na MACD i innych wskaźnikach), zobacz sobie zwłaszcza kolejne dna bessy z jesieni i lutego.
bbrydzia / 2009-11-27 23:20 / Bywalec forum

Problem w tym, że dywergencje ja widzę na RSI już od lata

zadnego problemu nie ma, dywergencja byly dzienne
korkta po nich nastapila (czerwiec/lipiec) - minimum zejscia zostaly spelnione

teraz mamy kolejne trwajace juz dluuuugo potwierdzone na wolniejszym tygodniu
minimalne zejscie na SP to 25% calego ruchu od dolka
janlew / 2009-11-27 23:34 / portfel / Tysiącznik na forum

teraz mamy kolejne trwajace juz dluuuugo potwierdzone na
wolniejszym tygodniu
minimalne zejscie na SP to 25% calego ruchu od dolka


No RSI na tygodniowym miał już dywergencję niedźwiedzia w połowie października względem połowy września. I nic, ruchu w dół nie było. A za chwilę grudzień. Poza tym rynek jest w boczniaku od sierpnia a w boczniaku oscylatory głupieją i przestają dawać wiarygodne sygnały, podobnie jak świece.

Zobaczymy co będzie. Pamiętaj, że nawet zwolennicy AT mówią, że ona mówi co MOŻE być a nie MUSI. Gdyby było inaczej wszyscy zarabialiby tylko przy pomocy tych narzędzi. Nic takiego nie istnieje.
bbrydzia / 2009-11-27 23:48 / Bywalec forum

No RSI na tygodniowym miał już dywergencję niedźwiedzia w połowie października
względem połowy września. I nic,

im dluzsza dywergencja tym mocniejszy ruch w dol
to ze byla raz nei znaczy ze moze byc dwa
a tak wlasnie jest
nawet niech sobie jeszcze raz poprawia szczyt i RSI znow go nie potwierdzi
tzn. ze sila relatywna jest slaba a rynek ciagniety jest za uszy

u nas i 25 00/20 niech lizna, ale ja ten ruch w dol zlapie, zobaczysz :))
i bede nagrodzona

gdzie on sie zakonczy, tego nikt nie wie, oczywiscie asy forumowie beda wiedziec
janlew / 2009-11-28 00:09 / portfel / Tysiącznik na forum

u nas i 25 00/20 niech lizna, ale ja ten ruch w dol
zlapie, zobaczysz :))
i bede nagrodzona


Się zobaczy. Lepiej żebyś stawiając na to pieniądze nie stracił. Ja coraz mniej patrzę na AT, wolę się skoncentrować na fundamentach dobrych niedowartościowanych spółek, ich liczbach, raportach etc. Zarabianie w oparciu o coś takiego jest przynajmniej bardziej przewidywalne.
dodge / 2009-11-27 22:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pamiętam, że faktycznie pisałeś o przegrzaniu RSI. Nie wiem, czy nie popełniałeś błędu ... Może powinieneś książkowe granice RSI podciągnąłeś trochę ku górze w trendzie wzrostowym
janlew / 2009-11-27 22:53 / portfel / Tysiącznik na forum

Może powinieneś książkowe
granice RSI podciągnąłeś trochę ku górze w trendzie
wzrostowym


Na wiosnę nie było jeszcze wiadomo czy to trend wzrostowy. Wyglądało to jak typowa korekta bessy, taka jak była w grudniu/styczniu 2008/2009, w lipcu 2008, czy w marcu 2008. Teraz widać dużo więcej i można coraz odważniej mówić o trendzie wzrostowym.

Ale nawet w trendzie wzrostowym oscylatory nie powinny generować dywergencji bessy. Najprawdopodobniej chodzi o to, że każdy nowy trend i rynek byka rodzi się w słabości i w bólach. Trend jest oczywisty i najsilniejszy na swym końcu, kiedy jest już dla wszystkich oczywisty. I to paradoksalnie jest dla niego wyrokiem śmierci. To trochę jak z namiętnością, umiera gdy jest największa.
dodge / 2009-11-27 23:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

To trochę jak z namiętnością, umiera gdy jest największa.


:)
bbrydzia / 2009-11-27 22:33 / Bywalec forum
"Jeśli chodzi o przewidywania co do poziomu indeksu Dow Jones, opieram się całkowicie na teorii fal. Natomiast do prognozowania przełomowych momentów wykorzystuję cykle czasowe i inne narzędzia. Wskaźniki fundamentalne są opóźnione wobec rynków finansowych, nic więc nie mówią o przyszłości."
Prechter

:))
TOMOK / 2009-11-27 22:21 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
No i znów bijatyka...bijatyka cały dzień
http://tnij.org/e0a6
Pozdrawiam :-)
amigo2 / 2009-11-27 22:11
2009-11-27 22:02:15 | flugo [ Portfel ] [ Dziecko hossy ]
"Bywasz piekącym jadem trollów
na internetowym forum
Wiwat Polonia, frustrata,
wiwat dom psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć
Tylko tu możesz być Bogiem, na wszystkich podnosisz
nogę
I załatwiasz te sprawę jak pies"

dobrej nocy :)

dobre))
flugo / 2009-11-27 22:13 / portfel / Dziecko hossy
http://www.youtube.com/watch?v=SBN9FUkfHQ4

cały kawałek dobry choc gorzki

spadam filmik obejrzec na tv polonia
dobranoc wszystkim wyłaczając mendy- wam niech sie przysni szczeście, sukcesy...innych
amigo2 / 2009-11-27 22:26
nie Pudzian gdzies kole 11 grudnia
a teraz gala boksu w ełku))))Jackiewicz
b a r a k u d a / 2009-11-27 22:34 / Pogromca mitów giełdowych
Diablo w ringu... !
amigo2 / 2009-11-27 22:56
ale zwykły worek treningowy dostał))))))
b a r a k u d a / 2009-11-27 22:16 / Pogromca mitów giełdowych
bywaj Flugo...
dobrego...
dodge / 2009-11-27 22:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobranoc Flugo - miłego oglądania.
TOMOK / 2009-11-27 22:15 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Spij...potem snij
Pozdrawiam ciepło
szymon / 2009-11-27 21:56 / Uznany Gracz Giełdowy
jak sie na to teraz patrzy to ta bessa wcale nie byla jakos szczegolnie inna od poprzednich.. w sumie zwyczajny kryzys jakich wiele, kazdy niby inny ale rynki finansowe podobnie reaguja.
Tylko ciekawe co bedzie kolejna banka.. ?
JB / 2009-11-27 22:40
Na właśnie jedna pękła w Dubaju.
a na przyszłośc to myślę, że ekologia.
janlew / 2009-11-27 22:20 / portfel / Tysiącznik na forum

jak sie na to teraz patrzy to ta bessa wcale nie byla jakos
szczegolnie inna od poprzednich.. w sumie zwyczajny kryzys
jakich wiele, kazdy niby inny ale rynki finansowe podobnie
reaguja.


Te same wnioski od jakiegoś czasu mnie dopadają. Media mówiły o największym kryzysie od lat 30-tych (teraz już trochę złagodziły - mamy największy kryzys od Hitlera) ale przecież jak był krach giełdowy w 1987 roku mówiły to samo, wieszcząc nawet o końcu kapitalizmu. Teraz nikt już tamtej paniki nie pamięta. W 1991 był podobny krach na rynku nieruchomości (nawet nagłówki w gazetach były takie same jak teraz - przytacza je Peter Lynch w swej książce, którego teraz czytam) a też mało kto o tym teraz w ogóle pamięta. Żeby się nie okazało, że tak będzie i z tym kryzysem za kilka lat.

Medialna panika wydaje się przesadzona już choćby teraz. Na jesieni w Polsce bezrobocie miało sięgnąć 15% a tymczasem żaden z takich czarnych scenariuszy nie spełnił się. Miał się powtórzyć Wielki Kryzys z lat 30-tych, ludzie mieli wychodzić na ulice, bezrobocie miało zalać glob, hordy głodujących ludzi miały szturmować banki a tymczasem też nic takiego nie dzieje się. Wydaje mi się, że grubi już wiedzą, że cała ta panika była wyolbrzymiona (lub sami ją spowodowali aby zdołować indexy i tanio obkupić się) i dlatego tak kupują od marca i bezlitośnie dmuchają indexy.

A co będzie jak zwykle pokaże przyszłość. W każdym razie wszyscy się chyba jednak trochę daliśmy nabrać na czarne scenariusze z przełomu 2008/2009.

Jedno jest pewne, jeśli miałby nastąpić ekonomiczny koniec świata, to i tak nie ma po co sprzedawać akcji, skoro gotówka po ekonomicznym Armagedonie też byłaby nic nie warta, tak samo jak akcje. Więc ja wolę mieć akcje.
JB / 2009-11-27 22:43
No ale wówczas ZSRR szlag trafił przez spsdek cen ropy a aponia do tej pory się nie otrząsnęła. Tak samo teraz cały swiat może iśc dalej do przodu a dla USA będzie to koniec.
janlew / 2009-11-27 23:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie porównuj wyjątków do reguł. Choć upadek USA jest możliwy. Sęk w tym, że tamten model kapitalizmu mimo swych patologii w wymiarze państwowym tak typowym dla wszelkich izmów jest całkiem zdrowy i bardzo zdolny do przetrwania wszelkich przeciwności. USA to głównie small business, który zapewnia im ciągłe odradzanie się, jak karaluchom nawet pomimo wojny nuklearnej
dodge / 2009-11-27 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Jedno jest pewne, jeśli miałby nastąpić ekonomiczny koniec świata, to i tak nie ma po
co sprzedawać akcji, skoro gotówka po ekonomicznym Armagedonie też byłaby nic nie
warta, tak samo jak akcje. Więc ja wolę mieć akcje.


W sumie racja. Witaj Lwie.

A co do tego bezrobocia - to podawali chyba ostatnio za wrzesień, także historyczne dane za obecny okres dopiero przed nami :)

Pozdr.
janlew / 2009-11-27 22:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Dodge

Wciąż nie mamy najnowszych danych o bezrobociu ale bez nich gołym okiem widać, że ekonomiczna hekatomba i czarne scenariusze z początku roku po prostu nie sprawdzają się. Spokojna jesień z tendencją do powolnej poprawy w gospodarkach zupełnie kontrastuje z tymi wszystkimi złowieszczymi przepowiedniami z lutego o roku 2009 jako najcięższym czasie dla ludzkości od krachu na Wall Street z 1929 roku.

Medialna panika nie jest dobrym doradcą dla inwestora. Zawsze to wiedziałem, ale nigdy nie przekonałem się o tym tak dobitnie jak teraz,

Pozdrawiam
jaroslaw74 / 2009-11-27 22:03 / Uwaga! Łamie regulamin forum
Ty myślisz że teraz będzie już tylko rosło ??? poczekaj zdziwisz się ... takich trupów typu DUBAJ będzie więcej
jaroslaw74 / 2009-11-27 22:07 / Uwaga! Łamie regulamin forum
taaa tutaj sami geniusze piszą nieomylni ;-)))) myślący a reszta świata to debile
TOMOK / 2009-11-27 22:11 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
No mi idzie jakoś...na przekór
Nie odniosłeś się do tego niżej niestety :-(
Pozdrawiam
A jeszcze w tajemnicy zdradzę, że od ponad dwóch lat jestem dziecko forum
I tu wytłumaczę :
Decyzje inwestycyjne podjemuje pod wpływem forum
Teraz można mnie wyśmiać...
Ale ja swoje wiem :-)
Pozdrawiam
flugo / 2009-11-27 22:08 / portfel / Dziecko hossy
piszesz o sobie i o rafciu, no o kenie- to wy nieomylni:)
rafcio5 / 188.33.47.* / 2009-11-28 00:02
znowu ktos wymawia moje imie, kurcze jestem sławny ,dzieki chłopaku :)
Amigo11 / 2009-11-27 21:57 / SAMA PRAWDA
Garniaki:

http://www.meetnowlive.com/blog/wp-content/uploads/2008/11/paradejeeves.jpg
Amigo11 / 2009-11-27 21:54 / SAMA PRAWDA
Brutalnym pobiciem oraz stratą kilkuset złotych, dokumentów, trzech telefonów komórkowych i ubrania zakończyła się dla 60-letniego mieszkańca Katowic randka z kobietą, którą poznał na dworcu PKP.
Policjanci zajmujący się sprawą ustalili, że mieszkanka Bielska-Białej poznała mężczyznę na dworcu PKP. Po wypicu kilku piw w pobliskim lokalu zaproponowała mu usługę seksualną w pustostanie przy ulicy Chopina. W opuszczonym lokalu na ofiarę czekali już kompani kobiety.

Mężczyzna został przewrócony na podłogę i brutalnie pobity. Z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Napastnicy ukradli mu kilkaset złotych, trzy telefony komórkowe, dokumenty,kartę bankomatową oraz całe ubranie.

Kobieta została zatrzymana kilka dni po napadzie gdy spacerowała sobie po promenadzie dworca prawdopodobnie w poszukiwaniu kolejnej ofiary. Jej 41-letni wspólnik wpadł następnego dnia.

28-latka została już tymczasowo aresztowana. O losie jej kompana zadecyduje dzisiaj prokurator i sąd. Obojgu grozi dwunastoletni pobyt w więzieniu. Policjanci ustalają czy podejrzani mają związek z innymi przestępstwami popełnionymi w naszym mieście.
Amigo11 / 2009-11-27 21:55 / SAMA PRAWDA
Uważaj JB żebyś Ty nie skończył w wieku 60 lat szukając kobity na dworcu. Kuj żelazo poki gorące
SIOK!!!
Mieczyslaw / 2009-11-27 21:41 / Uznany Gracz Giełdowy
Dobrej Nocy zycze :)))
dodge / 2009-11-27 21:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobranoc
jaroslaw74 / 2009-11-27 21:42 / Uwaga! Łamie regulamin forum
ha Mieciu od 4 nie śpisz widziałem z rana , maksiu też czyli sraczka jest ;-)))))
Amigo11 / 2009-11-27 21:39 / SAMA PRAWDA
Dzisiaj zwałka przez Arabów była. Zawsze mówiłem że to niebezpieczne typy.
Unikać jak ognia
JB / 2009-11-27 22:30
Przynajmniej tam kobieta nie decyduje za kogo wychodzi i wszyscy są szczęśliwi.
flugo / 2009-11-27 21:53 / portfel / Dziecko hossy
kobiety wam w jasyr wzieli?
b a r a k u d a / 2009-11-27 22:03 / Pogromca mitów giełdowych
:-))))))))))))))))
szymon / 2009-11-27 22:01 / Uznany Gracz Giełdowy
nie, ale brudas chcial moja kupic i to nie raz ! bezczelny cham jakies smierdzace wielblady w zamian dawal !
flugo / 2009-11-27 22:04 / portfel / Dziecko hossy
wielbłady odmieńce pewnie:)
szymon / 2009-11-27 22:09 / Uznany Gracz Giełdowy
powiem Ci lepsza historie
kiedys znalem takiego chlopaka z kurdystanu, mlody - mial jakies 28 lat. Bardzo dziwne wartosci wyznawal... ale co mnie najbardziej zdziwilo to to, ze przed slubem nie uprawiali s e x u .... z ludzmi :) wyobrazasz to sobie ? swin uzywali :D i to podobno w ich rejonie czesta praktyka
JB / 2009-11-27 22:32
Powinien wogóle nie uprawiać. Powinien czekać na ślub i tyle.
flugo / 2009-11-27 22:11 / portfel / Dziecko hossy
popytaj gazdów jak owca smakuje:))
szymon / 2009-11-27 22:36 / Uznany Gracz Giełdowy
JB, uprawiales kiedys s e x z kobieta ?
szymon / 2009-11-27 22:41 / Uznany Gracz Giełdowy
to co Ty mozesz o tym wiedziec ? idz na miasto, poznaj i moze beda z Ciebie ludzie.
JB / 2009-11-27 22:45
Uważam, ze ludzie nie powinni uprawiac seksu zanim nie zdecyduja się zyć z soba przez resztę życia.
szymon / 2009-11-27 22:36 / Uznany Gracz Giełdowy
JB, uprawiales kiedys s e x z kobieta ?
szymon / 2009-11-27 22:32 / Uznany Gracz Giełdowy
albo jb o tlumik :D
JB / 2009-11-27 22:35
A widziałeś tłumnik od Skyline? Ja jestem jednak przeciętnym facetem.
b a r a k u d a / 2009-11-27 22:18 / Pogromca mitów giełdowych
pojechałeś...:-(
szymon / 2009-11-27 21:38 / Uznany Gracz Giełdowy
jakby nie patrzec... ale bardzo popularne spolki na forum to najwieksze gnioty :)
Bytom najlepszym przykladem.
dodge / 2009-11-27 21:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć - poczekaj jak wystrzeli na trzydzieści zeta - inaczej będziesz pisał :)))))

Pozdr.
JB / 2009-11-27 22:47
sama prawda i na Trakci i na Pegazie też niewiele lepiej.
Przynajmniej Orco na +
szymon / 2009-11-27 21:46 / Uznany Gracz Giełdowy
no bo niepotrzebnie zaczalem o tej perlece pisac :)
b a r a k u d a / 2009-11-27 21:42 / Pogromca mitów giełdowych
pieniądz lubi ciszę...:-)
prostak1 / 82.28.81.* / 2009-11-27 21:31
JB nie wszystkie kobiety sa takie jak myslisz http://www.youtube.com/watch?v=wO6hLQfsRDY
TOMOK / 2009-11-27 21:21 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Inwestor Rafał...dlaczego nie widać Twojego portfela?
Można dopytać...zechcesz odpowiedzieć?
Nie czepiam się...ciekawość ot co...
pozdrawiam
rafcio55 / 2009-11-27 21:39 / Tysiącznik na forum
zgodnie z prośbą piosenka o giełdzie ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-X0aGQg_NZ4
rafcio55 / 2009-11-27 21:27 / Tysiącznik na forum
a schowany bo pieniądze najlepiej zarabiają po cichu to po pierwsze a po drugie nie widze powodu abym miał obcym ludziom dawać w ten sposób cynk co kupować i kiedy sprzedawać za darmo ;)
TOMOK / 2009-11-27 21:30 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
rozumiem...ja to widze inaczej
Pozdrawiam ciepło
jaroslaw74 / 2009-11-27 21:39 / Uwaga! Łamie regulamin forum
TOMOK kiedy Ty pisałeś o swoim portfelu o giełdzie ??? jakoś kojarzysz mi się z Krzychem macie podobne upodobania , zum vohl ;-))))
TOMOK / 2009-11-27 21:43 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Odkąd mam portfel piszę w nim o giełdzie...
Wpisuję co kupiłem..ile i za ile...
To mało???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
TOMOK / 2009-11-27 21:46 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
I kulva...wpisuje to chwilę po zakupie!!!!!!
To mało???!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
Wkulviłeś mmnie...sooory
jaroslaw74 / 2009-11-27 21:47 / Uwaga! Łamie regulamin forum
TOMOK bez nerwów bo zaraz pójdę po piwo ;-)))
TOMOK / 2009-11-27 21:50 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Wywołałeś temat...nie obracaj tego teraz w żart...miałes pretensje, że nie piszę
Piszę!!!
Pozdrawiam
flugo / 2009-11-27 21:41 / portfel / Dziecko hossy
na ch** ma pisać jak wszystko widać?
TOMOK / 2009-11-27 21:34 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no nie aż tak...
http://tnij.org/e0al
ale...ale...:-)
Znajdź w tym żart...proszę
Pozdrawiam
dodge / 2009-11-27 21:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

(...) trzeba dopracować klonowanie i opracować sztuczną macicę


pffffuuu hahaha - JB a czy bierzesz pod uwagę zdanie reszty populacji damsko-męskiej w tym temacie? Być może zdecydowana większość pragnie jednak w sposób bardziej naturalny - tak jak natura nas do tego przygotowała - rozmnażać się. Niestety dla Ciebie - nasz gatunek nie obdażono partenogenetycznym rozmnażaniem.

Pozdr.

Ech ... to żeś mnie rozbawił tamtym wpisem. Masz pifko :)
JB / 2009-11-27 21:25
No to może brać też potrzeby pedofilów a może i morderców.

Od tego jest nauka, żeby żyło się coraz lepiej.
dodge / 2009-11-27 21:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A tu jest ten wpis ...

JB - nauka ma nam służyć, ale nie wyręczać nas na każdym polu zycia. Nie my mamy na pewnym etapie się jej podporządkować, ale ona ma być przez nas kontrolowana non stop. Pedofili i morderców w to nie mieszaj. Twoja oczywiście wola, jeśli chcesz mieć dzieciaka ze sztucznej macicy za jakieś tam 150 Euro, kupionego w jakimś shopie czy na aukcji na allegro ...
JB / 2009-11-27 21:40
Jak dla mnie uwiedzenie dla zabawy i olanie jest taką samą zbrodnią jak pedofilia. I tez powinno byc karane.
Dajmy na to powinno być tak, żwe jak ktoś kogoś uwiedzie to ma obowiązek zawarcia z tą osobą małżeństwa a rozwody powinny byc nielegalne.
b a r a k u d a / 2009-11-27 21:58 / Pogromca mitów giełdowych

Jak dla mnie uwiedzenie dla zabawy i olanie jest taką samą zbrodnią jak
pedofilia. I tez powinno byc karane.

Co Ty pitolisz ???
Całe dzieciństwo i młodość człowieka to czas prób i błedów w poszukiwaniu partnera życiowego.
Ludzie się spotykają , obwochują , obsłuchują , podpatrują ...., a wszystko po to by znaleźć tego/ ta właściwą !!!
Jeśli Ciebie olała , to znaczy , że coś nie zagrało, zabrakło chemii,fizyki albo majsterkowania....
Nieważne, ona postanowiła , że nie Ty, a Ty powinieneś szukać dalej , a nie jak baba (JB) skowyczeć 60x/ dobę o swoim uwiedzeniu....
Podałem wczoraj szczyt cierpliwości : wyrzygać się przez słomkę.
Ty , bijesz ten rekord : upajasz się swoją porażką, jak klasyczny masochista...
W czyim interesie??? obudź się , albo milcz !!!
JB / 2009-11-27 22:27
A właśnie że nie. Nigdy nie zacznę uwodzić kobiety jak nie będę na 100% przekonany, że chcę z nią spędzić resztę życia... bo co jeśli ona się we mnie zakocha a ja uznam, że jednak mnie nie interesuję? Ja wówczas jej bym nie olał bo jestem pożądny i bym z obowiązku był znią tak długo aż ona by tego chciała. A tamta sobie chciała mnie przetestować a jak testów nie przeszedłaem to ma mnie gdzieś... a ja cierpię.
b a r a k u d a / 2009-11-27 22:45 / Pogromca mitów giełdowych

a ja cierpię.

wstyd mi za Ciebie...:-(
JB / 2009-11-27 22:49
A no właśnie, bo jestem poczciwy... powinienem być jak typowi faceci, jak kobieta uwiedzie i oleje to zgwałcić... nie brać nie jako nie... taki to już świat, że poczciwym męzczyzna gardza i kobiety i mężczyźni.
b a r a k u d a / 2009-11-27 23:00 / Pogromca mitów giełdowych
nie gnij pały...nikt nie mówił o gwałcie....
Nie rób tragedii z czegoś ,co nią nie jest...i tyle w temacie...
Moja babcia mówiła : nie wywołuj wilka z lasu....
dodge / 2009-11-27 21:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Jak dla mnie uwiedzenie dla zabawy i olanie jest taką samą zbrodnią jak
pedofilia.

A Ty ciągle czujesz się wykorzystany. Idź z tym do psychologa - pomoże.


Dajmy na to powinno być tak, żwe jak ktoś kogoś uwiedzie to ma obowiązek
zawarcia z tą osobą małżeństwa a rozwody powinny byc nielegalne.


Całe szczeście nie Ty piszesz te paragrafy ... ufff ... miałbym sabat w domu, a nie rodzinę hehehe
dodge / 2009-11-27 21:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

fotke jb widziałes?


kiedyś tam z tych podróży po Szwecji gdzieś mi się obiła o oko. A dlaczego pytasz Flugo?
JB / 2009-11-27 21:29
Na przykład tutaj
http://picasaweb.google.com/tirinti1/MountDalsnibba#5389591746896724946
flugo / 2009-11-27 21:23 / portfel / Dziecko hossy
2009-11-27 19:42:34 | szymon [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Re: GPW: Dubaj popsuje koniec tygodnia na rynkach? [13]
kto to jest ?

http://i.pinger.pl/pgr467/53515c5c0009de8f4a12deda/debil1.jpg

dla ulatwienia powiem ze kocha samochody i unika kobiet jak ognia, co zreszta obrazuje
powyzszy link.
dodge / 2009-11-27 21:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Flugo - czy oby trochę nie przesadzasz?
flugo / 2009-11-27 21:26 / portfel / Dziecko hossy

2009-11-27 21:25:31 | JB [ Tysiącznik na forum ]
No to może brać też potrzeby pedofilów a może i morderców.
Od tego jest nauka, żeby żyło się coraz lepiej



ja?
JB / 2009-11-27 21:31
To może zacytuj na co ja odpowiedziałem?
Uważam, że seks jako taki powinien byc zdelegalizowany. Wszyscy powinni byc chemicznie kastrowani.
Mamy XXI wiek i trzeba opracować nowocześniejszą metodę rozmnażania niż przez seks.
b a r a k u d a / 2009-11-27 22:28 / Pogromca mitów giełdowych

Wszyscy
powinni byc chemicznie kastrowani.

JB masz u mnie kolejne prawo :
Możesz milczeć w temacie seks !
yuio / 79.184.135.* / 2009-11-27 21:53

Wszyscy
powinni byc chemicznie kastrowani.

Umówiłeś się już na zabieg ???
rafcio55 / 2009-11-27 21:59 / Tysiącznik na forum
dla ciebie zabieg będzie za darmo ;))
dodge / 2009-11-27 21:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2009-11-27 21:31:56 | JB [ Tysiącznik na forum ]
To może zacytuj na co ja odpowiedziałem?
Uważam, że seks jako taki powinien byc zdelegalizowany. Wszyscy
powinni byc chemicznie kastrowani.
Mamy XXI wiek i trzeba opracować nowocześniejszą metodę rozmnażania
niż przez seks.


Przerażasz mnie ...
Amigo11 / 2009-11-27 21:34 / SAMA PRAWDA
:D:D Zapowiada się wyborny wieczór. Witam JB!!
JB / 2009-11-27 21:41
hej
Ja właściwie tak przelotnie... film oglądam
Amigo11 / 2009-11-27 21:42 / SAMA PRAWDA
Robota pomogła. Kolejna grypa przechodzona, kiedyś to się odbije!
dodge / 2009-11-27 21:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2009-11-27 21:26:33 | flugo [ Portfel ] [ Dziecko hossy ]

2009-11-27 21:25:31 | JB [ Tysiącznik na forum ]
No to może brać też potrzeby pedofilów a może i morderców.
Od tego jest nauka, żeby żyło się coraz lepiej

ja?


nie widziałem tego wpisu JB :(
flugo / 2009-11-27 21:37 / portfel / Dziecko hossy
jb to menda której dajecie palec a ten slini cała dłoń
tak samo jak gesty dobroci ze strony mo prowokowały niejakiego protona to teksty jb łechtaja niektórych zakompleksionych unikanistów
prowokuje swoim radykalizmem any zwrócic na siebie uwage i to mu sie często udaje
stara sie byc grzeczny ale dlugo nie wytrzyma i zaserwuje predzej czy pozniej kolejny news z dupy- jak ostatnio o matce ktora spłaca długi narobione przez chora psychicznie córke gdzie błysnął wyjatkowo paskudnym komentem w stylu- typowo kobiece itd

to menda hest dodge- zmieniajcie go sobie ale beze mnie:)
b a r a k u d a / 2009-11-27 21:47 / Pogromca mitów giełdowych
masz 100% racji Flugo, a ja chce Ci urwać jakieś promile, ale jak przeczytałem wpis rafcia sprzed kilku minut na portfelu bebe, to mi galoty opadły...:-(
flugo / 2009-11-27 21:52 / portfel / Dziecko hossy
rafcio, jarek, jb- mendy internetowe- ignorowane robia wypad- nieignorowane siedza i mendzą:((

http://www.youtube.com/watch?v=zmoUp7008CI


sporo w tym goryczy ...
rafcio55 / 2009-11-27 21:58 / Tysiącznik na forum
sam jesteś menda, chcesz naprawiać swiat to zacznij od siebie....
flugo / 2009-11-27 22:02 / portfel / Dziecko hossy
"Bywasz piekącym jadem trollów
na internetowym forum
Wiwat Polonia, frustrata,
wiwat dom psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć
Tylko tu możesz być Bogiem, na wszystkich podnosisz nogę
I załatwiasz te sprawę jak pies"

dobrej nocy :)
rafcio55 / 2009-11-27 22:04 / Tysiącznik na forum
a może teraz coś sam wymyślisz żebyśmy wiedzieli że od czasu do czasu używasz mózgu ;))
flugo / 2009-11-27 22:06 / portfel / Dziecko hossy

żebyśmy wiedzieli


to rozmawiam ze stadem mend? fakt- w pojedynke raczej nie wystepujecie:)
rafcio5 / 188.33.47.* / 2009-11-28 00:03
jak popatrzysz w lustro to napewno zobaczysz jedna mende ;)
JB / 2009-11-27 21:47
Mo to szuka księcia z bajki. Mnie też uwodziła i protona również. Teraz sobie upatrzyła jakiegoś fana sztuk walki i motorów i na forum nie ma czasu. Ale jak się okaże, że nie jest ideałem to wróci.
Ta co mnie uwiodła to też uznała za księcia faceta co grał w MMORPG to sama też zaczęła grać, uznała faceta z Irlandii to zaczęła interesować się Irlandią, uznała szefa Hindusa, to stała się fanką Bollywood... a mnie też uwodziła udając fankę sportowych samochodów... a sama Matizem jeździła.

A ja niczego się nie staram. Jestem jaki jestem i nie zamierzam się zmieniać.
Ta kobieta co mnie uwiodła też próbowała mnie zmieniac... i nawet byłem gotowy się zmieniać... ale ile można iść na ustępstwa w zamian za nic.
bbrydzia / 2009-11-27 20:59 / Bywalec forum
"Przykładowo: z dzisiejszej perspektywy widać, że ostatnią bessę na wykresie WIG-u faktycznie można podzielić na pięć fal: 1 (dołek w styczniu 2008), 2 (szczyt w lutym 2008), 3 (dołek w październiku 2008), 4 (szczyt w listopadzie 2008) i 5 (dołek w lutym br.). Tyle tylko, że równie dobrze 5 fal narysować można było już w połowie 2008 r. (druga sięgnęła szczytu w październiku 2007, a piąta w lipcu 2008). Mogło się wówczas wydawać, że bessa dobiegła końca."

zenada co ten parkiet wypisuje
amigo2 / 2009-11-27 21:20
w pazdzierniku2008 pisałem ze konczy sie bessa i zapraszam do siorbania
styczen luty 2009 ogłosiłem hosse i tez naganiałem na siorbanko
gdzie teraz jestesmy))))))
bbrydzia / 2009-11-27 21:44 / Bywalec forum
moze tak byc, jesli korekta rozpoczeta w 2000r. skonczyla sie w marcu
i mamy typowa korekte plaska na SP i idziemy ostatnia piatke wielkiego cyklu
a pozniej wielka bessa do konca chyba naszego zycia :))

druga wersja to wersja Prechtera - juz jestesmy w wielkiej bessie

przed nami spadki - to widac po wielkich dywergencjach czy wygasajacym ruchu po gorkach - typowe dla zakonczenia ruchu

strukura/ksztalt fal w dol podpowie wiecej co to moze byc
amigo2 / 2009-11-27 22:24
lekka korekcinka tak na 2250 mozliwa
ale w dłuzszej perspektywie tylko gora
bbrydzia / 2009-11-27 22:27 / Bywalec forum
ja tego nie wiem
ale jak Ty wiesz to moze zostan jasnowidzem i bedziesz szukal zaginionych ludzi :)))

np. tych z : Ktokolwiek widzial.... :)
amigo2 / 2009-11-27 22:33
no i niech tak zostanie ))))))
tylko nie usuwaj postow i nie wyzywaj jak bedziesz patrzył z rozdziawiona gebą na nowe max
janlew / 2009-11-27 21:12 / portfel / Tysiącznik na forum

zenada co ten parkiet wypisuje


A moim zdaniem to bardzo ciekawe spostrzeżenie. Pokazuje ono, że ilu techników patrzących na wykresy, tyle różnych zdań i sprzecznych interpretacji. A tym samym AT nie jest niczym pewnym. W sumie wygląda wręcz jak wróżenie z fusów. To tak jak z tym RGR-em w czerwcu, który wcale nie wypełnił się. I tak jak z niezrealizowanymi negatywnymi dywergencjami na oscylatorach, które widać już od lata. Choć ten czerwcowy RGR nie spełniał wymogów w zakresie wolumenu więc wcale nie musiał wypełnić się. Ale to już temat na głębszą dyskusję.
bbrydzia / 2009-11-27 21:17 / Bywalec forum

1 (dołek w styczniu 2008),

bzdura totalna, prosze ten ruch rozpisac jako 5 fal
oczywiscie cudem mozna , ale :

4 nie moze zachodzic na 1
3 nie moze byc najkrotsza

podstawy TFE, pierwsza strrona kazdej ksiazki, pierwszy akapit.......
bbrydzia / 2009-11-27 21:19 / Bywalec forum
poza tym 5 fal to jest impuls, czyli poczatek czegos, po 5 falach nastepuje korekta 3 czesciowa , po ktorej musi przyjsc jeszcze jedna piatka

a oni piatką chca konczyc besse ?

piatka konczy jako C we Flat lub zigzak, tu o czyms takim nie ma mowy.
janlew / 2009-11-27 21:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie będę polemizował. Nie jestem fanem teorii Elliotta a tym samym nie jestem specjalistą w tej dziedzinie. Jedyne co wiem to, że nawet wśród samych zwolenników tej teorii istnieją bardzo silne spory i niezgodności odnośnie tego jak rozpisywać to co widać na indexach od 2007. Już samo to wskazuje, że teoria ta nie ma precyzyjnych i ostrych kryteriów a tym samym opieranie się na niej może być bardzo niepewne. Tak to widzę stojąc z boku tej kwestii,

Pozdrawiam
b a r a k u d a / 2009-11-27 22:14 / Pogromca mitów giełdowych
a ja jestem eLJot od inicjałów i narysuję tylko jedną kreskę na powszechnie dostępnym wykresie...
Co to może prognozować?????
http://stooq.pl/q/a/?s=s%26p500
bbrydzia / 2009-11-27 22:23 / Bywalec forum
kreski nie widac
ale przelacz sobie na dzienny
wlacz RSI
i zobacz na gorki na wskazniku i gorki w cenie
bbrydzia / 2009-11-27 22:26 / Bywalec forum
wlacz tez tygodniowy
i tu rowniez dywergencja
silny ruch w dol bedzie
TOMOK / 2009-11-27 20:52 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Nie chciałbym naprawdę nikogo pouczać....sam nie cierpię jak ktoś mnie poucza ale...
Poszukajmy w człowieku to co fajnego ma...każdy ma coś takiego i nietrudno odnaleźć TO
Pozdrawiam ciepło
b a r a k u d a / 2009-11-27 21:04 / Pogromca mitów giełdowych

Poszukajmy w człowieku to co fajnego ma.

Podpisuję się czterema kończynami i mam prośbę:
Nie kasujcie Brydzi !
To jeden z bardzo niewielu dinozaurów tego forum.....ostatnio nie w formie , ale Ona też już wie , że Kenobivirus jest bardziej zjadliwy niż A/H1N1V.....
Proszę też o prawo resocjalizacji dla JB....w Nim jest tyle złego , co dobrego, ale jest na dobrej drodze...
Nawet rafcio ostatnio jakiś taki spolegliwy...:-)....może się tylko przebrał w owczą skórę ....
proponuję poobserwować....
rafcio55 / 2009-11-27 21:09 / Tysiącznik na forum
kurcze widze robie sie sławny tyle osób o mnie pisze ;) ja jestem wilk i szukam babci bo jestem głodny.... widział ktoś bebuńke? ;)
b a r a k u d a / 2009-11-27 21:24 / Pogromca mitów giełdowych
2009-11-27 20:56:39 | rafcio55 [ Bywalec forum ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
poszukiwana bebuńka, wiek prawdopodobnie 50+, kobieta, wzrost koło 165cm, włosy siwe,
waga 80kg, oczy charakterystyczne to znaczy takiego jelenia którego zaraz ma potrącić
samochód, widział ją ktoś??

No to odpowiedz mi na kilka pytań:
1.Po co ?
2. Dlaczego ?
3. Co chciałeś uzyskać?
4. Dlaczego ranisz?
dodge / 2009-11-27 21:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

oczy charakterystyczne to znaczy takiego jelenia którego zaraz ma
potrącić
samochód, widział ją ktoś??


Rafał - ale po jaki grzyb taka wstawka. Nie łatwiej napisać - Bebe mam biznes - odwzwij się.
JB / 2009-11-27 22:20
Ja kiedyś tak prawie nie rozjechałem sarny... strasznie głupi zwierzak, staniął na srodku i się gapił jak hamuję z piskiem kół... miał farta, że udało mi sie zatrzymać.
rafcio55 / 2009-11-27 21:42 / Tysiącznik na forum
oj pozartowac sobie troche nie mozna ;))
rafcio55 / 2009-11-27 21:30 / Tysiącznik na forum
jak szukam to mam sprawe która zawsze nie dotyczy Ciebie a Ty zawsze sie wtrącasz......
b a r a k u d a / 2009-11-27 21:37 / Pogromca mitów giełdowych

jak szukam to mam sprawe

w ten sposób szukasz ????
A nie lepiej tak jak my :
Witam....Dobry wieczór.... hej.......?
Co do poszukiwań mają oczy

takiego jelenia którego zaraz ma
potrącić
samochód,

Czy myślisz , że to jest w porządku???
Czy myślisz , że po takim wejściu bebe lub ktokolwiek inny chciałby z Tobą rozmawiać...? I o czym...?
yuio / 79.184.135.* / 2009-11-27 21:47
Jest podniecony bo zbliża się Mikołaj.

Czy myślisz , że to jest w porządku???

Nie wymagaj zbyt wiele od prostaka, nie jest w stanie pojąć co jest, a co nie jest w porządku. Kto się chamem urodzi ten przeważnie chamem umiera.
rafcio55 / 2009-11-27 21:56 / Tysiącznik na forum
tak wydało sie, zbliża sie Mikołaj a ja poprosiłem o ulubione tanie winko jakie yuio pija, obstawiam że to będzie "uśmiech traktorzysty" jako że yuio często banana strzela ale okaże sie dopiero w grudniu ;)
rafcio55 / 2009-11-27 21:43 / Tysiącznik na forum
to jest mój styl albo zaakceptujesz albo zignorujesz......
TOMOK / 2009-11-27 21:13 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Sławny jest Hitler...sławny jest Jan Paweł II
Sława wiele imion ma
Piosenka...zechcesz wysłuchac?
http://tnij.org/e0ag
Pozdrawiam ciepło
rafcio55 / 2009-11-27 21:15 / Tysiącznik na forum
to mnie ustawiłeś w szeregu ;) pozdro
TOMOK / 2009-11-27 21:16 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
nie zechciałeś wysłuchac :-(
Smucę się...
Pozdrawiam
rafcio55 / 2009-11-27 21:22 / Tysiącznik na forum
to posłuchaj sobie także Akurat dobry zespół i nie smuć sie
TOMOK / 2009-11-27 21:24 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
wrzuć link...posłucham
Odnieś się tym linkiem / muzyką-tekstem / do czegoś...jeszcze fajniej będzie
Poczekam...
Pozdrawiam
b a r a k u d a / 2009-11-27 21:12 / Pogromca mitów giełdowych

mięczaki:)))

może i tak , Flugo, ale.....trochę obserwuję i ...łamię się....:-(
Na pewno nie złamię się w stosunku do kilku zakapiorów, ale tu....dajmy szansę....:-)
rafcio55 / 2009-11-27 21:14 / Tysiącznik na forum
dziekuje za wyraz łaski ale to chyba zbyt wiele i taki prosty rolnik jak ja naprawde nie jest godzien takiego uznania ;))
b a r a k u d a / 2009-11-27 21:17 / Pogromca mitów giełdowych
sarkazm w tym miejscu ,jest nie na miejscu...
TOMOK / 2009-11-27 21:09 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Wiesz,że nie :-)
http://tnij.org/ejny
Grałem to już ale bardzo lubię...szczególnie w friday
Pozdrawiam
b a r a k u d a / 2009-11-27 21:15 / Pogromca mitów giełdowych
" czasem się mylę , czasem mam rację,
niosą mnie pozytywne wibracje.."

Sama prawda !!
rafcio55 / 2009-11-27 20:57 / Tysiącznik na forum
Tomek po alkoholu to sie robi z Ciebie filozof :)
TOMOK / 2009-11-27 21:01 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Piszę co czuję...nic więcej
http://tnij.org/e0ac
Pozdrawiam
flugo / 2009-11-27 20:49 / portfel / Dziecko hossy
jb- twój stosunek do kobiety
http://www.youtube.com/watch?v=gAOnu2oscF0&feature=related
przegapiłes chyba wersje bez tekstu to masz wyżej z tekstem anizej pirelli dla pozostałych
http://www.youtube.com/watch?v=0wlJG41U2SY&feature=related
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy