Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Dzisiejsze dane zachęcą inwestorów do kupowania akcji?

GPW: Dzisiejsze dane zachęcą inwestorów do kupowania akcji?

Wyświetlaj:
janlew / 2011-02-15 08:43 / portfel / Tysiącznik na forum
CDSy dla egiptu spadły z 429 do 328 pkt, rynek wycenia niżej ryzyko dla tego kraju
janlew / 2011-02-15 08:36 / portfel / Tysiącznik na forum
CDS Emerging Markets Index spadł do 112 pkt, wraca zaufanie do rynków wschodzących
janlew / 2011-02-15 08:32 / portfel / Tysiącznik na forum
inflacja w chinach mniejsza niż oczekiwano

* CPI up 4.9 pct y/y in Jan (forecast 5.3 pct

* PPI up 6.6 pct y/y in Jan (forecast 6.1 pct

* Adjustment of CPI basket adds to inflation reading
amator1122 / 2011-02-15 08:50 / Tysiącznik na forum)
a już czytam anala Krystiana Brymora z DM BDM jakoby dane z Chin mają negatywny wydźwięk i mogą negatywnie wpłynąć na rozpoczęcie .

i tak codziennie a rynek nie spada:)
janlew / 2011-02-15 08:51 / portfel / Tysiącznik na forum
cześć

anale perfekcyjnie odzwierciedlają nastroje ulicy więc ich strach to znak, że jest dalej paliwo do wzrostów
amator1122 / 2011-02-15 08:55 / Tysiącznik na forum)

anale perfekcyjnie odzwierciedlają nastroje

sama prawda, kapitał w akcjach bezpieczny :)

zerkam na PLN a on nie chce się osłabiać raczej neutralnie a to jest dobry znak dla moich świeczek :))
janlew / 2011-02-15 08:58 / portfel / Tysiącznik na forum

kapitał w akcjach bezpieczny :)


jak mniemam nauczyłeś się już nie lękać korekt


zerkam na PLN a on nie chce się osłabiać raczej neutralnie a to jest dobry znak
dla moich świeczek :))


od dawna nie zwracam większej uwagi na waluty, one tylko naśladują to co widać na rynkach ale ich wpływ na rynki jest znikomy
amator1122 / 2011-02-15 09:08 / Tysiącznik na forum)


jak mniemam nauczyłeś

najlepsza metoda to jest long, a jako młody inwestor próbowałem wszystkiego żeby zmaxymalizowac zwroty i wiem co to górka kupno dołek sprzedaż.

dzisiaj luzik i cierpliwość :))
janlew / 2011-02-15 09:13 / portfel / Tysiącznik na forum
skorzystaj na gotowo z tego do czego dochodziłem latami

nie ma innego sposobu na zarobek jak kupienie dobrej spółki tanio gdy wszyscy się boją i trzymanie jej długo aż do przewartościowania, gdy wszyscy przestają się bać

i nie ma innego sposobu

a reszta to bajki, te wszystkie gadki o zarobkach setek procent na kontraktach, czy o dużych zyskach na akcjach w krótkich terminach
aaada to bankrut / 2011-02-15 09:19 / portfel

skorzystaj na gotowo z tego do czego dochodziłem latami

latami się uczyłeś najprostszej rzeczy? To ile lat zajęło ci skończenie podstawówki?
aaada to bankrut / 2011-02-15 09:29 / portfel
mistrz ciętej riposty z ciebie :D
uważasz że jak ty uczyłeś się czegoś 10 lat to innym musi zajmować to dłużej?
janlew / 2011-02-15 09:37 / portfel / Tysiącznik na forum
tobie na pewno

pokaż jakie papiery trzymasz choćby tyle co ja (poparte jakimś wpisem na forum) i wpadłeś na to szybciej to zwrócę honor
aaada to bankrut / 2011-02-15 09:44 / portfel
dlaczego mam trzymać coś dłużej niż ty? Uczyłeś się 10 lat to trudno, tępy jesteś i tyle, inni może grają krócej. a może mam sobie zrobić sztuczny portfel tak jak ty?
janlew / 2011-02-15 09:53 / portfel / Tysiącznik na forum
tak jak myślałem - nie masz nic do pokazania a akcje to co najwyżej dla ciebie żetony w kasynie

a ponoć to do czego ja doszedłem jest takie proste, tylko ty właśnie do tego nie doszedłeś
janlew / 2011-02-15 09:43 / portfel / Tysiącznik na forum

latami się uczyłeś najprostszej rzeczy?


skoro to takie proste to czemu tak niewielu jest to w stanie zastosować? pomyślałeś o tym? nie bo po co. zwykły erotoman gawędziarz

jest powszechnie wiadome, że ta metoda jest niezwykle prosta ale zarazem niezwykle trudna do zastosowania

cwaniaczku
aaada to bankrut / 2011-02-15 09:47 / portfel

proste to czemu tak niewielu jest to w stanie zastosować

z tego samego powodu z którego demokracja jest złym systemem - bo większość jest głupia. Tobie akurat łopatą nałóżyli do głowy ale inni nie mają tyle czasu żeby się uczyć.
janlew / 2011-02-15 09:54 / portfel / Tysiącznik na forum
bzdury

to jest tak proste, że nawet głupia większość jest w stanie to zrozumieć

ale niewielu zastsować
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy